Poptávám realizaci betonového plotu

Poptávám realizaci betonového plotu

Poptávám realizaci betonového plotu, výška 175cm, délka 48metrů. Panel 50x200x4, 5 (ev.5)cm, rovný jednostraný štípaný kámen - přírodní. Uprostřed plotu jsou vrata se zděnými sloupky. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
07.01.2016 09:43

Platnost poptávky:
07.02.2016 09:34

Kontaktní osoba:
František Straka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-západ

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Nejen v oblasti rychlých a dočasných staveb vám bude výborným partnerem firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy. Kromě štěrku, písku, kamene, paliva a jiných u nás nově naleznete stavebnicový systém betonových bloků, který je tvořený z jednotlivých kostek. Výhodou je, že u určitých typů staveb nemusíte mít stavební povolení. V čem jsou tedy betonové bloky tak unikátní? - jedná se o rychlou výstavbu z kostek a to garáží, opěrných zdí či průmyslových objektů, kde je lze použít i jako základové zdivo pro ocelové konstrukce hal - díky stavebnicovému systému je snadná jejich montáž či demontáž - vyznačují se velkou stabilitou a možností instalace na zpevněné podloží bez zabetonování základů - jsou využitelné také pro šrotové hospodářství, zemědělství, betonárky, uhelné sklady i pro třídění různorodého sypkého materiálu a výstavbu boxů V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.


Betonové armované stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Betonové armované stavebnice pro plynové a elektrické přípojky

Firma Vilém Mach Červený Kostelec se zabývá certifikovanou výrobou betonových armovaných stavebnic pro plynové a elektrické přípojky. K betonovým stavebnicím si sami můžete zvolit typ dvířek z naší nabídky. K dispozici jsou pozink, hliník a nerez. Stavebnice HUP jsou k mání v různých velikostech s dispozičním řešením různých tvarů střech. Je na vás jakou variantu si zvolíte. Tvary střech: do volného prostoru zády ke zdi na kraj sestavy do středu sestavy Působíme v těchto městech Hradec Králové, Náchod, Trutnov, Jičín, Praha, Brno..


Výstavba betonových a pletivových plotů, oplocení na klíč

Výstavba betonových a pletivových plotů, oplocení na klíč

Chystáte se stavět plot? Rádi byste měli kolem Vašeho pozemku kvalitní oplocení, které vydrží dlouhé roky? Pak oslovte společnost ADH-Ploty, působící na Vysočině. V našem internetovém obchodě naleznete pro výstavbu oplocení Vše potřebné. Od pletiva, sloupků, vzpěr, drátů, až po svařované panely, betonové desky, brány a plotové příslušenství. Pro ty, kteří stavbu plotu rádi přenechají na odbornících, zajistíme návrhy, dodávku a montáž betonového i pletivového oplocení na klíč. Oplotíme zahradu, hřiště i průmyslové areály. Pro více informací nás kontaktujte.


Okrasné betonové ploty na klíč – česká kvalita za dostupné ceny

Okrasné betonové ploty na klíč – česká kvalita za dostupné ceny

Vybíráte nový plot? Rádi byste, aby Vaši zahradu chránil před zraky sousedů a zároveň plnil estetickou funkci? Pak je pro Vás tou pravou volbou okrasný betonový plot. O prodej, dopravu a montáž betonových plotů na klíč se Vám postará firma Gaves plot. Betonové ploty jsou v dnešní době stále vyhledávanější volbou oplocení, jednak pro své nesporné výhody a jednak pro své široké uplatnění. Hodí se k rodinným domům, průmyslovým areálům i komerčním prostorám. Zajistí pocit bezpečí, soukromí, mají dlouhou životnost a jsou nenáročné na údržbu. V našem sortimentu naleznete pouze kvalitní betonové ploty od českých výrobců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Výroba betonových balkónů Hradec Králové - Balkóny, lodžie a stříšky

Výroba betonových balkónů Hradec Králové - Balkóny, lodžie a stříšky

PLASTBETON s.r.o. Hradec Králové Jsme firma co má zkušenosti s výrobou betonových balkonů, lodžií a stříšek. Balkóny, lodžie a stříšky jsou opatřeny izolačními nosníky (NIL) pro přerušení tepelných mostů. Tato prefabrikovaná deska je ve spodní části individuálně opatřena okapničkou. Boční a spodní povrch je hladký od formy, vrchní ručně hlazený beton. Tvar prefabrikované desky je dle požadavku zákazníka.


Cihly, tvárnice a tvarovky z betonu Kladno

Cihly, tvárnice a tvarovky z betonu Kladno

Stavíte a sháníte kvalitní betonové cihly, tvarovky a tvárnice? Pak se obraťte na společnost Rajniš stavebniny z Kladna. Připraven je pro Vás široký sortiment cihel a tvárnic z betonu, ztracené bednění i betonové ploty a mnoho dalších výrobků z betonu pro stavbu interiéru i exteriéru a zahrady. Betonové výrobky, cihly, tvárnice i zámková dlažby v kvalitním provedení s dlouhou životností a několika barevnými odstíny za skvělé ceny zakoupíte u společnosti Rajniš stavebniny.