Poptávám truhlářské řezivo

Poptávám truhlářské řezivo

Poptávám truhlářské řezivo.
Popis:- suché dřevo na stavbu patrové postele se schody
Lokalita:- Chomutov a okolí do 30 km
Termín:- leden / únor 2016
Specifikace: dřevo smrk (rozměry v cm)
- 2 ks – 208 x 22 x 4
- 2 ks – 200 x 22 x 4
- 4 ks – 185 x 10 x 10
- 2 ks – 270 x 20 x 4
- 7 ks – 56 x 27 x 4
- 6 ks – 42 x 10 x 2
- 1 ks – 170 x 10 x 2
- 1 ks – 130 x 10 x 2
- palubky tloušťka - 2 cm, délka - 200 cm a po sesazení šířka - 200 cm
- tvrdé dřevo - buk / dub
- 2 ks – 200 x 4 x 3
- 2 ks – 192 x 4 x 3
- čistá míra bez prořezu
- smrk = 0, 33 m3
- dub / buk = 0, 01 m3.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
06.01.2016 09:39

Platnost poptávky:
06.02.2016 09:11

Kontaktní osoba:
Petr Hurník

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Konstrukční obkladové desky  Durélis vhodné i do vlhkého prostředí

Konstrukční obkladové desky Durélis vhodné i do vlhkého prostředí

Pila Hartman Jičín působí regionálně i v těchto městech Hořice, Nová Paka. Provádíme ucelené zpracování dřeva, zajišťujeme těžbu, pořez, dopravu a prodej hotových výrobků ze dřeva. Voděodolné konstrukční desky Durélis Konstrukční desky Durélis / Populair nabízíme v provedení s perem a drážkou po celém obvodu . Označení desky PD4. Tato konstrukční mikroštěpková deska má třísky rozložené všemi směry ve všech vrstvách. Tím je deska určena především k nosným účelům. Vodovzdorná obkladová deska Durélis je vhodná i do vlhkého prostředí.  Působíme regionálně Jičín, Hořice, Nová Paka


Pilařská výroba, pořez kulatiny – řezivo pro truhlářskou a stavební činnost

Pilařská výroba, pořez kulatiny – řezivo pro truhlářskou a stavební činnost

Potřebujete kvalitní řezivo vhodné pro truhlářskou a stavební činnost? Pak se obraťte na společnost Wood Rakušan, která se zabývá pilařskou výrobou a pořezem kulatiny. Zajistíme pořez listnaté i jehličnaté kulatiny dle Vámi stanovených rozměrů. Standardně řežeme na sílu od 25 do 70 mm, v délkách od 2 500 do 5 000 m. Na základě dohody však dodáme i jiné rozměry. Kromě dodávek řeziva pro truhlářskou a stavební činnost nabízíme také hoblované řezivo a palivové dřevo. Zaujal Vás náš sortiment a rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte nás kontaktovat.


Dřevěné reklamní předměty s logem a dřevěná kulatina

Dřevěné reklamní předměty s logem a dřevěná kulatina

Sháníte firmu, která se specializuje na dřevěné reklamní předměty a dřevěnou kulatinu pro hračkáře? Neváhejte se tedy obrátit na společnost DIKADESIGN s.r.o. ve Višňové u Znojma. Specializujeme se na reklamních předmětů s logem Vaší firmy, navrhneme a vyrobíme pro Vás mnoho zajímavých předmětů, která Vám dodáme i včetně dárkového balení. A pro nábytkáře, stolaře, hračkáře dodáváme dřevěnou kulatinu od průměru 4 mm do průměru 150 mm v různých dřevinách, délkách a kvalitách. Rádi pro Vás také vypracujeme konkrétní nabídku. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Výrobce kvalitních dřevěných europalet pro všestranné využití

Výrobce kvalitních dřevěných europalet pro všestranné využití

Palety jsou důležitým prvkem k převozu nejrůznějších nákladů v každé přepravní, logistické a dopravní společnosti. Pokud tedy sháníte kvalitní europalety, obraťte se na společnost Pila Benda s.r.o., která se specializuje na jejich výrobu. Zajišťujeme kompletní výrobu dřevěných europalet, které vyrábíme ze smrkových a borových výřezů. Výroba se řídí přísnými normami a prochází složitým procesem opracování dřeva, aby bylo dosaženo charakteristické podoby palety. Následně dochází k sušení palet a jejich skladování. Palety najdou využití hlavně v přepravních a logistických společnostech, používají se však i v mnoha dalších odvětvích, ať už v potravinářském průmyslu, obchodu a skladování, tak i v každé domácnosti, a to v podobě nábytku. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Pilařská výroba s tradicí, dřevovýroba-jehličnaté řezivo pro různé účely

Pilařská výroba s tradicí, dřevovýroba-jehličnaté řezivo pro různé účely

Pilařská výroba na Zlínsku má dlouhou tradici díky společnosti Malenovická pila, s.r.o. Dřevovýroba je zaměřena na stavební a konstrukční jehličnaté řezivo - hranoly, prkna, fošny, latě. Pro zájemce z okolí Zlína dodáme řezivo pro různé účely. Nabízíme možnost impregnace namáčením - BOCHEMIT QB, pro dlouhodobou ochranu stavebního řeziva proti dřevokazným houbám, plísním i hmyzu. Standardně dodáme řezivo neošetřené proti biologickému napadení. Provádíme řezání dřeva i kulatiny na požadovaný rozměr. Ceník naleznete na našem webu.


Výroba dřevěných palet, dřevěných obalů, pilařský provoz, zpracování dřeva

Výroba dřevěných palet, dřevěných obalů, pilařský provoz, zpracování dřeva

Jestliže potřebujete vyrobit dřevěné palety a hledáte pilařský provoz, neváhejte a oslovte nás. Provádíme zpracování dřeva na rámové, pásové a prizmovací pile. Vyrábíme dřevěné palety CP1-CP9 pro chemický průmysl, dále palety standart, jednorázové i atypické palety a bedny o různých rozměrech. Provádíme sušení v komorové sušárně Mühlböck. Velkou výhodou je naše kamionová doprava. Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky či emailem. Těšíme se na spolupráci. Působíme po celé ČR, Rakousku i Německu. Pro více informací navštivte náš web.