Poptávám plastové plotovky

Poptávám plastové plotovky

Poptávám 11 ks plastových plotovek - barva hnědá, délka 150cm.Mohou být tříhranné nebo i rovné (budu je zkracovat).
Poptávka byla vložena dne:
06.01.2016 07:43

Platnost poptávky:
06.02.2016 07:39

Kontaktní osoba:
Tvardek Vladimír

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní a vnitřní okenní parapety – široká škála dekorů

Venkovní a vnitřní okenní parapety – široká škála dekorů

Potřebujete vyměnit staré a nevzhledné venkovní plechové parapety? Nebo uvažujete o pořízení nových vnitřních parapetů? Ze široké škály venkovních a vnitřních okenních parapetů si ve vzorkové prodejně firmy Okna Bastl, kterou naleznete v Dačicích, vybere zajisté každý více i méně náročný zákazník. Vnitřní parapety: - plastové – PVC jádro, dokončený PVC parapetní fólií (vhodné do místností s větším výskytem vlhkosti, UV stabilní), dlouholetá životnost - dřevotřískové - Povrch parapetní desky z vysoce oděruvzdorný laminát CPL (stálobarevný, odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám), ze spodní strany je nalisován speciální impregnovaný protitah (slouží k zabránění průniku vlhkosti do parapetu ), dostupné ve 13dekorech (UNI barvy, imitace kamene a masivu) Venkovní parapety: - z taženého hliníku - šířka 50 - 400 mm, povrchová úprava eloxováním nebo komaxitováním, vysoká mechanická odolnost proti působení klimatických vlivů, barevná stálost, záruka 5 let. - z ohýbaného hliníku - z hliníkového plechu z polyestrovým povlakem (tl. 0,8 mm),dlouholetá trvanlivost, odolnost a stálebarevnost - z ohýbaného pozinku (oceli) – cenově nejdostupnější varianta, vyšší tuhost při srovnání s ohýbaným hliníkem, dlouholetá životnost díky povrchové úpravě


Rychloběžná lamelová vrata výroba a prodej Beroun – bezporuchová a s kvalitním pohonem

Rychloběžná lamelová vrata výroba a prodej Beroun – bezporuchová a s kvalitním pohonem

Pokud sháníte prověřeného dodavatele kvalitních lamelových vrat, pak se s důvěrou obraťte na společnost Forte Beroun spol. s r.o., která vyrábí a prodává nejen rychloběžná lamelová vrata s kvalitním pohonem a možností výběru ovládání. Naše rychloběžná lamelová vrata mohou být podle preferencí zákazníka opatřena průhlednými průhledy a do budoucna přibude v nabídce také varianta s PUR výplní pro zajištění nízkého prostupu tepla. Vrata bez závaží se otevírají rychlostí kolem 1,5 m/s a vyhovět můžeme zákazníkům s požadavky na výrobu vrat až do rozměru maximálně 6000 x 8000 mm. Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte se obrátit s dotazy ohledně rychloběžných lamelových vrat na společnost Forte Beroun spol. s r.o.


Recyklace plastového odpadu, termoplastů, výroba regranulátů

Recyklace plastového odpadu, termoplastů, výroba regranulátů

V dnešním světě, kdy se velmi často řeší ekologická a ekonomická stránka výroby, je zapotřebí na to brát zřetel. Pokud zhotovujete plastové díly a produkty, používejte pro jejich výrobu plastový regranulát, který Vám dodá naše společnost ESTAMPA s.r.o. sídlící v Jičíně. Specializujeme se na ekologické zpracování plastového odpadu a recyklaci termoplastů. Vstupní složkou do naší výroby jsou vytříděné plastové odpady, které tepelně přetváříme za pomoci moderní technologie a výsledkem jsou polypropylenové a polyethylenové regranuláty. Tento termoplastový regranulát prodáváme jako polotovar pro výrobu dalších produktů.


Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Potřebujete snadný, rychlý a častý průchod a stále zavřené dveře? Pak jsou pro vás vhodné kyvné dveře a vrata. Kyvné dveře, také označovány jako lítačky, vám umožní jednoduché otevírání na obě strany. Výrobou, prodejem a dodávkou kyvných dveří a vrat se zabývá firma PortaTherm s.r.o. z Brna. Lítací dveře najdou uplatnění hlavně ve frekventovaných prostorech, skladech, halách, v provozech nemocnic, restaurací i barů. Při použití kyvných dveří odpadá starost s otevíráním dveří pomocí kliky. Do kyvných dveří stačí tělem či vozíkem zatlačit. Zavření křídel je díky pružinové mechanice automatické. Kyvné dveře lze pohodlně otevírat do obou stran, takže umožňují jednoduchý průchod v obou směrech. Výhody kyvných vrat: - nevyžadují manipulaci - eliminace průvanu, hluku, prašnosti - tepelná izolace prostoru - ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců Jednoduché otevírání kyvných dveří ocení každý, kdo má často plné ruce materiálu, krabic nebo čehokoliv jiného. Pořiďte si je i vy!


Vrata pro chladírny a mrazírny výroba Beroun - pro nejnáročnější zákazníky

Vrata pro chladírny a mrazírny výroba Beroun - pro nejnáročnější zákazníky

Zákazníkům s nejnáročnějšími podmínkami jako jsou mrazírny a chladírny je určena nabídka rychloběžných garážových vrat, které prodává společnost Forte Beroun spol. s r.o. Tato speciálně upravená vrata jsou vybavena pohonem se šnekovou úpravou umístěnou na libovolné straně pro zajištění rychlosti zavírání a otevírání a zamezení únikům chladu a tím i snížení nákladů na provoz, bezpečnostní fotobuňkou, unikátním anti-crash systémem nové generace a uzavírací dolní lištou, která je doplněna o bezpečnostní kontakt. Díky kvalitnímu provedení vyhoví naše vrata náročnému provozu chladíren a mrazíren. Máte-li zájem se dozvědět více o tomto produktu a jeho výhodách, neváhejte se obrátit na společnost společnost Forte Beroun spol. s r.o.


Polykarbonátové desky Česká Třebová – zdarma řežeme libovolné rozměry

Polykarbonátové desky Česká Třebová – zdarma řežeme libovolné rozměry

KLAHOS spol.s r.o. Česká Třebová nabízí prodej kvalitních polykarbonátových desek. Kvalitní a odolné polykarbonátové desky naleznou perfektní využití při stavbě přístřešků, zastřešení bazénů nebo parkovacích míst. Polykarbonátové desky jsou velmi odolné proti silným nárazům. Neváhejte objednávat přes náš Eshop. Doprava po celé ČR. Eshop prodej: Komůrkový polykarbonát Plný polykarbonát Trapézový polykarbonát Zámkový polykarbonát