Poptáváme výměnu vodoměrů

Poptáváme výměnu vodoměrů

Poptáváme provedení výměny vodoměrů v bytech TUV -22ks a SV - 18ks. Požadujeme uvést typ a cenu jednotlivých vodoměrů, demonáže + montáže nových vodoměrů, celkovou cenu a termín provedení.

Za výbor SVJ

Anna Mužná - předsedkyně
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 16:16

Platnost poptávky:
05.02.2016 16:00

Kontaktní osoba:
SVJ Žilinská1309, Ostrava-Poruba

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce

Pokud potřebujete zajistit kompletní vodoinstalatérské, topenářské nebo plynařské práce, pak se obraťte na společnost VESAS s.r.o, která pro Vás vše zařídí! Kromě stavební činnosti se zabýváme také veškerými instalatérskými pracemi. Pomůžeme Vám při realizaci ústředního, elektrického a podlahového vytápění. Zajistíme vám také montáž tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva, biomasu i plyn. Poskytujeme také vodoinstalatérské práce včetně zajištění rozvodů vody a kanalizace. Instalujeme domovní rozvody vody, napojení na uliční vodovodní řád. Zajišťujeme realizaci, ale i opravy a rekonstrukce vnitřní i venkovní kanalizace a odpadů. Využít můžete také plynařských a topenářských prácí, včetně revizí plynu. Dodáme a vyměníme topná tělesa, zajistíme servis bojlerů, kotlů a akumulačních nádob. Máme více jak 25 let zkušeností, proto zaručujeme maximální kvalitu odvedené práce.


Čištění kanalizací a kanalizačních přípojek, okres Kladno

Čištění kanalizací a kanalizačních přípojek, okres Kladno

Je Vaše kanalizační potrubí za léta používání zanesené a zapáchající? V tomto případě je vhodné jej vyčisti a navrátit mu plnou funkci a kapacitu odtoku odpadních vod. S danou činností Vám bude nápomocná naše společnost FOBOS Kladno, spol. s r.o., která sídlí v obci Hřebeč v okrese Kladno. Realizujeme kompletní čištění kanalizací a domovních kanalizačních přípojek. Současně provádíme i kamerové zkoušky, zjištění závad, údržbu, opravy a montáž potrubních přípojek. Tyto práce zajišťujeme u kanalizací do průměru 150 mm. Neváhejte a kdykoliv nás kontaktujte, rádi se vší poradíme a pomůžeme.


Instalatérské práce, rozvody vody, topení, plynu a kanalizace

Instalatérské práce, rozvody vody, topení, plynu a kanalizace

Pokud stavíte či rekonstruujete budovu tak je zapotřebí kvalitně provést rozvody potrubí a instalatérské práce. S touto činností Vám bude nápomocná naše společnost pana Petra Merhy, která sídlí v Nejdku v okrese Karlovy Vary. Specializujeme se vodařské, topenářské i plynařské práce. Realizujeme rozvody vody, plynu, topení i kanalizace, instalace kotlů, radiátorů, ústředního vytápění, spotřebičů jako pračky, myčky, bojlerů, průtokových ohřívačů, montáž vodovodních baterií, sprchových koutů, umyvadel, WC. Provedeme kompletní instalatérské práce od opravy kapajících kohoutků až po montáž potrubí. Veškeré služby poskytujeme pro fyzické i právnické osoby, bytová družstva.


Montáž ústředního topení, výměna radiátorů, rozvody - topenářské práce

Montáž ústředního topení, výměna radiátorů, rozvody - topenářské práce

Sháníte v oblasti Vyškova spolehlivého a zkušeného topenáře, který Vám zajistí montáž ústředního topení či výměnu radiátorů? Pak se neváhejte obrátit na pana Ing. Miloše Bartuška, který má v oblasti topenářství dlouholeté zkušenosti. Topenářské práce: - montáž ústředního topení - centrální vytápění - výměna radiátorů - montáž rozvodů - podlahové topení Provádíme montáž ústředního topení v plastech, mědi i oceli. Montujeme v domech, bytech i novostavbách. Rozvody mohou vést v zemi, po nebo ve zdi a mají průměr 15 mm. Montáž v rodinném domě zvládáme do 3 dnů, v bytech za 1-2 dny. Rekonstrukce včetně odvozu a likvidace starého topení trvá obvykle o 1 den déle. Topení od nás funguje ihned po spuštění, nemusíte jej dál pracně vyregulovávat. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici.


Komplexní instalatérské práce, rozvody vody, plynu a topení, prodej příslušenství

Komplexní instalatérské práce, rozvody vody, plynu a topení, prodej příslušenství

Hledáte prodejnu na Břeclavsku, kde by jste zakoupili vše potřebné pro instalatéry? Potřebujete společnost, která by se Vám postarala veškeré instalatérské práce? Obraťte se na společnost Štambacher s.r.o., která sídlí ve Velkých Pavlovicích blízko Břeclavi. Postaráme se Vám o komplexní instalatérské práce, od projektu, realizaci, revizi a dokumentaci. V této oblasti máme již dlouholeté bohaté zkušenosti. Na naší kamenné prodejně si můžete přijít zakoupit zboží potřebné pro instalatéry, materiál, nářadí i vybavení do koupelen. Vybírat můžete z tohoto sortimentu: - veškeré druhy izolací - potrubí - armatury, radiátory, kotle - sanitární keramika, vany, kuchyňské dřezy - nerezové potrubí, měděné potrubí - plastové výrobky, rozvody vody A mnoho dalšího naleznete na prodejně. Pokud by jste si nevěděli s něčím rady, obraťte se na nás a my Vám moc rádi poradíme.


Rekonstrukce vodoinstalačních rozvodů

Rekonstrukce vodoinstalačních rozvodů

Pokud uvažujete o rekonstrukci vodoinstalačních rozvodů a nevíte, na kterou firmu se v okolí Třebíče a Moravských Budějovic obrátit, navštivte společnost SIGETY & ŠÁRKA s.r.o. sídlící v Třebíči. Firma SIGETY & ŠÁRKA s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti rekonstrukce inženýrských sítí, jako jsou plynovody, ale také především vodoinstalačních rozvodů, ať už se jedná o domácnosti nebo průmyslové objekty. Všehcny práce jsou u nás prováděny odborně vyškoleným a zkušeným Neváhejte a obraťte se na nás!