Poptáváme výměnu vodoměrů

Poptáváme výměnu vodoměrů

Poptáváme provedení výměny vodoměrů v bytech TUV -22ks a SV - 18ks. Požadujeme uvést typ a cenu jednotlivých vodoměrů, demonáže + montáže nových vodoměrů, celkovou cenu a termín provedení.

Za výbor SVJ

Anna Mužná - předsedkyně
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 16:16

Platnost poptávky:
05.02.2016 16:00

Kontaktní osoba:
SVJ Žilinská1309, Ostrava-Poruba

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodo topo plyn pro firmy i domácnosti - kompletní práce včetně dodávky materiálu

Vodo topo plyn pro firmy i domácnosti - kompletní práce včetně dodávky materiálu

Potřebujete opravit koupelnu, zavést nové topení nebo zajistit kompletní plynařské práce? Přesně to vám zajistí specializovaná společnost ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN - v oblasti vodo topo plyn máme již více než 20 let zkušeností. Působíme nejen v oblasti Jižní Moravy, Hodonína, Kyjova, Veselí nad Moravou, ale i po celé České Republice. Vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce včetně dodávky materiálu zajistíme jak pro firmy, tak pro domácnosti. Komplexně vybavíme rodinné domy, investiční celky i průmyslové objekty. Žádnou překážkou pro nás nejsou ani rekonstrukce, drobné opravy a servis.


Montáže, servisní práce v oboru vodo-topo-plyn

Montáže, servisní práce v oboru vodo-topo-plyn

Veškeré montážní a servisní práce v oboru vodo-topo-plyn provede firma VTP Pelka s.r.o. z regionu Uherské Hradiště. Montáže provádíme po celé ČR. Vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce realizujeme včetně dodávky materiálu a zboží. U námi instalovaných produktů zajišťujeme záruční a pozáruční servis, nehrozí Vám tak škody z prodlení v krizových situacích. Vodoinstalace: - nové vodovodní rozvody a přípojky i rekonstrukce stávajících - děláme kanalizace vnitřní i vnější - prodej sanitární keramiky - umyvadla, vany, sprchové kouty a další vybavení do koupelen - tepelná čerpadla - solární kolektory. Topenářství: - ústřední topení - podlahové topení - tepelná čerpadla značek MEC QENN, ALPHA INNOTEC - konvektory - nástěnné, podlahové - uzavírací, termostatické a směšovací armatury - kotelny nové i rekonstrukce topných systémů a výměny kotlů Dodáváme otopná tělesa, kotle, ústřední topení, ohřívače vody. Plynařství: - rozvody plynu, plynovody domovní i průmyslové - dodávka plynových spotřebičů, ohřívačů vody, bojlerů, karmy.


Strojní čištění kanalizace - efektivní čištění odpadů, odpadních stoupaček, kanalizačního potrubí

Strojní čištění kanalizace - efektivní čištění odpadů, odpadních stoupaček, kanalizačního potrubí

Pokud máte opakové problémy s ucpanými odpady v domácnosti, obraťte se v lokalitě Uherské Hradiště, Uherský Brod na společnost PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov, která zajišťuje strojní čištění kanalizace, což je efektivní způsob čištění kanalizačního potrubí, odpadů - odpadních stoupaček. Jsme vybaveni kanalizační kamerou pro kontrolu potrubí, stoupaček. Servisní práce provádíme v panelových domech, rodinných domech i v administrativních budovách. Je konec ucpaným odpadům - my Vám kanalizaci zprůchodníme ! Doporučujeme však předcházet havarijnímu stavu a nechat si provést řádné vyčištění stoupačky pravidelně.


Instalatér, vodoinstalatérské práce, rozvody vody

Instalatér, vodoinstalatérské práce, rozvody vody

Hledáte zkušeného instalatéra v Šumperku a okolí? Potřebujete udělat revize vodovodního vedení nebo nové rozvody vody? Aleš Jarýn se zabývá a poskytuje kompletní instalatérské práce v oboru vodoinstalace a kanalizace. Provádí: - vodoinstalatérské práce - vodoinstalace - kompletní servis v oblasti vodoinstalací - rozvody vody - instalatérské práce z oboru voda - vodoinstalatérské opravy - domovní vodárny - rozvody kanalizace - revize vodovodního vedení. Poradíme, zhotovíme a postaráme se o Vaše pohodlné topení!


Instalatérské práce vodo topo plyn - rozvody vody, topení, plynu

Instalatérské práce vodo topo plyn - rozvody vody, topení, plynu

Instalatérské práce v oboru vodo topo plyn provádí v regionu Zlín Petr Jurásek z obce Napajedla. Realizujeme tyto domovní instalace: -vodoinstalatérské práce - rozvody teplé a studené vody v plastu, pozinku i mědi -topenářské práce - rozvody topení, vytápění podlahové, klasické, kombinované -plynařské práce - rozvody plynu, plynoinstalace. Zajistíme i projektovou dokumentaci a kompletní dodávky materiálu i servisní služby.


Domovní a průmyslové instalace, rozvody topení, plynu, vody, zařízení ZTI, tepelná čerpadla

Domovní a průmyslové instalace, rozvody topení, plynu, vody, zařízení ZTI, tepelná čerpadla

Veškeré činnosti týkající se vodoinstalací, topenářství a plynařství naleznete u společnosti Václav Kotlan se sídlem v obci Stod. Zajistíme Vám domovní a průmyslové instalace, jako jsou rozvody vody, topení, plynu i zařízení ZTI. Poradíme si s kompletními vodoinstalatérskými, topenářskými i plynařskými pracemi, které provádíme s maximální pečlivosti v okolí Plzně. Ať už se jedná o menší či větší pohromu, rekonstrukci koupelny, montáž tepelných čerpadel či solární panely, jsme vždy připraveni Vám přijet na pomoc. Nedílnou součástí našich činností jsou rovněž svářečské práce, kdy provádíme nejen sváření potrubí, ale také autogen a elektrický oblouk.