Poptávám pánský magnetický náramek

Poptávám pánský magnetický náramek

Hledám panský magneticky náramek. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 10:30

Platnost poptávky:
05.02.2016 10:28

Kontaktní osoba:
Jelena Petrášova

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba náušnic a náhrdelníků Jablonec nad Nisou podle módních trendů

Výroba náušnic a náhrdelníků Jablonec nad Nisou podle módních trendů

I ty nejobyčejnější šaty dokáží vyniknout, pokud se k nim použijí vhodné doplňky. Mezi vděčné stálice patří náušnice a náhrdelníky z bižuterie, jejichž výrobou se zabývá společnost Ing. Lumír Paldus - P.P. trading z Jablonce nad Nisou. Pomocí našich náhrdelníků a náušnic dokážete pokaždé změnit svou vizáž a budete vždy upravená a trendy. Náušnice a náhrdelníky vyrábíme ve společnosti Ing. Lumír Paldus - P.P. trading z kvalitních bižuterních komponentů, sledujeme módní barvy a styly. Užijte si obdiv okolí, noste náušnice a náhrdelníky z bižuterie.


Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Knihy, polodrahokamy, vykuřovadla, lapače snů naleznete na prodejně Oáza srdce

Věříte, že polodrahokamy mají léčivou moc? Trávíte zimní večery při světle svíček? Zajímáte se o esoteriku? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, pak jistě navštivte obchůdek s názvem Oáza srdce v centru Ostravy, kde se Vám bude zaručeně líbit a odkud nikdy neodejdete s prázdnou. Vždy si totiž odnesete zaručeně dobou náladu a klid na duši. Najdete tady i sortiment, na který jste zvyklí z prodejny Bylinky, která se nachází kousek od nové provozovny. Ale máme pro Vás i spoustu nového. Zajímavé knihy s duchovní tématikou určené pro všechny, kdo věří, že život smrtí nekončí a kteří se chtějí více dozvědět o záhadách světa. Také určitě oceníte knihy, které přinášejí rady a poznatky ze života. Zakoupit můžete u nás i polodrahokamy a dozvědět se více o jejich účincích, svíčky, vykuřovadla a lapače snů, obrázky. Neváhejte a navštivte naší novou provozovnu Oáza srdce.


Svatby na klíč – kompletní svatební servis

Svatby na klíč – kompletní svatební servis

Pokud si chcete užít svatbu a celý svatební den bez starostí, svěřte přípravu své svatby do rukou profesionálů v oblasti plánování svateb. Veškeré starosti spojené s přípravou svatby za Vás převezme Zlatnictví a svatební salón Adonis ve Frenštátu pod Radhoštěm. Zlatnictví a svatební salón Adonis všem svým zákazníkům pro jejich svatební den zajišťuje: - výrobu zásnubních a snubních prstenů na míru - svatební oznámení a další tiskoviny - vypůjčení svatebních šatů značek La Sposa, Nataly a Emmi Mariage - vypůjčení svatebních doplňků pro nevěsty – závoj, rukavičky, svatební boty, bižuterie, svatební deštník apod. - další svatební doplňky – ozdoby na auta, vývazky, potahy na židle, svatební bryndák apod. - pánské obleky - šaty pro družičky a družby - služby profesionální floristky včetně zajištění slavobrány a stojanů na květiny


Šperky a bižuterie, zlaté, stříbrné, z chirurgické oceli

Šperky a bižuterie, zlaté, stříbrné, z chirurgické oceli

Chcete obdarovat někoho blízkého či si sami udělat radost? Zajisté každý ocení krásný šperk, který udělá parádu a zachová i památku. V takový okamžik zavítejte do Zlatnictví ZLATÁ KORUNA paní Věry Kaslové, které se nachází v Plzni – Vnitřní Město. V našem obchůdku nabízíme šperky pro každou příležitost jako jsou narozeniny, svatby, výročí, křtiny, pro ženy, muže i děti. Prodáváme klenoty z různých materiálů, a to ze zlata bílého a žlutého, stříbra, z chirurgické oceli či bižuterie. Sortiment máme opravdu široký a můžete vybírat krásné prsteny, přívěsky, řetízky, náramky, náušnice, náhrdelníky, soupravy či manžetové knoflíčky. Zajišťujeme také čištění a opravu šperků.


Zlaté i stříbrné snubní prsteny od tradičního českého výrobce

Zlaté i stříbrné snubní prsteny od tradičního českého výrobce

Blíží se váš svatební den a vy ještě nemáte snubní prsteny? Obraťte se na paní Radku Horníčkovou z Ivančic nedaleko Brna, tradičního českého výrobce snubních prstenů ze zlata i stříbra. Prsteny vyrábíme ze zlata, stříbra a chirurgické oceli. Do snubních prstenů mohou být vsazeny kvalitní diamanty nebo přírodní kameny, mající certifikaci a ověření pravosti. Při výrobě prstenů používáme moderních technologie, ale zároveň se neustále snažíme dodržovat kvalitní ruční práci. Snubní prsteny si můžete vybrat ze vzorkovníku, je možné libovolně kombinovat barvy, provedení a povrchové úpravy. Taktéž nabízíme možnost přinést si svůj návrh a snubní prsteny vám zhotovíme dle vašeho přání. Hotové prsteny dodáváme do 3 týdnů, avšak je možné rychlé dodání i do týdne. Více informací naleznete na našich webových stránkách!


Řetízky pro výrobu bižuterie včetně zapínání a koncovek – široký výběr

Řetízky pro výrobu bižuterie včetně zapínání a koncovek – široký výběr

Široký výběr řetízků mnoha provedení jako výchozí materiál při výrobě bižuterie nazí společnost Ing. Lumír Paldus - P.P. trading z Jablonce nad Nisou. Řetízky určené k výrobě bižuterních náhrdelníků, náramků i náušnic jsou k dostání v letovaném, kroužkovém, broušeném nebo očkovém provedení, ale také jako hadí, kuličkové, krabicové nebo figaro řetízky. Samozřejmostí je i prodej doplňkového sortimentu jako jsou koncovky, zapínání či karabinky. Pro plnou nabídku řetízků a doplňků kontaktujete prosím společnost Ing. Lumír Paldus - P.P.