Poptávám ruční brusku zn. Narex

Poptávám ruční brusku zn. Narex

Poptávám ruční brusku Narex EBO 10.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 10:33

Platnost poptávky:
05.02.2016 10:28

Kontaktní osoba:
Pavel Topolnickyj

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Demoliční elektrické kladivo 25-30 kg 75J – vyšší výkon, nižší vibrace

Demoliční elektrické kladivo 25-30 kg 75J – vyšší výkon, nižší vibrace

Využijte při bourání betonu a při demoličních pracích vyššího výkonu demoličního elektrického kladiva 25-30 kg 75J, které nabízí společnost PROFI-TECHNIK s.r.o. z Liberce. Nový model demoličního elektrického kladiva s parametry příkon 2.000 W, příklep 70 J a počet úderů 1.000 /min. je oproti předešlým verzím nejen výkonnější, ale také znatelně méně zatěžuje obsluhu vibracemi. V porovnání s předchozími modely se může pochlubit vyšším množstvím nabouraného betonu a to až o 32 % a poradí si i s náročnými úkoly. Zaujala Vás nabídka a požadujete více informací? Neváhejte se obrátit na společnost PROFI-TECHNIK s.r.o., kde Vám o vybraném modelu demoličního elektrického kladiva podají více informací.


Elektroopravna elektrického ručního nářadí Narex servis Hulín

Elektroopravna elektrického ručního nářadí Narex servis Hulín

Elektroopravna Narex Servis Hulín nabízí firmám z okr.Kroměříž prodej i servis elektrického ručního nářadí Narex a Bosch. V nabídce: -vrtačky - příklepové, míchadlo -elektropneumatická kladiva -akumulátorové šroubováky -akumulátorové svítilny -elektrické a aku rázové utahováky -nůžky a prostřihovače na plech -úhlové a přímé brusky -řetězové pily -kotoučové pily -listové pily -hoblíky -horní frézky -vibrační brusky -průmyslové vysavače -příslušenství pro vrtání, míchání, hoblování, broušení a frézování, dělení plechu, k vysavačům, pro pily, rázové utahováky a dalšímu sortimentu aku i elektrického nářadí.


Elektromagnety, magnety pro upínání, frézování, manipulaci-eshop, prodej

Elektromagnety, magnety pro upínání, frézování, manipulaci-eshop, prodej

V eshopu firmy VABEX Vizovice-Zlín můžete objednat elektromagnety, magnety na upínání, pro frézování, manipulaci. Naše firma nabízí na prodej i další vybavení kovoobráběcích dílen. Pro magnetické upínání obrobků při frézování, vrtání i jiných operacích se používají elektropermanentní magnetické upínače. V nabídce elektropermanentní magnetická upínací deska VPE-2540, VPE-3060. Magnety pro manipulaci: - malé manipulační magnety VML-80, VML-140, VML-150 - permanentní magnetické zvedáky - břemenové magnety VML-100, VML-300, VXLM-B 1000, VXLM-B 600, VXLM-B 300 - břemenový magnet NEOLIFT s různou nosností. Magnety pro frézování: - magnetické upínací desky s permanentním magnetem pro frézování - různé rozměry.


Elektroservis a opravy čerpadel, převíjení elektromotorů

Elektroservis a opravy čerpadel, převíjení elektromotorů

Sháníte-li na Brněnsku firmu zabývající se opravami a servisem elektromotorů, ručního nářadí či čerpadel, pak se neváhejte obrátit na nás! Naše firma poskytuje servisní, revizní a opravárenské služby čerpadel, elektromotorů do 40 kW, ručního nářadí ad. K opravám elektromotorů používáme lakované měděné dráty. Po dohodě s klientem je možné opravené nářadí, čerpadla i elektromotory dodat do 24 hodin. Možnost dovozu až k Vám. Odvádíme velmi kvalitní práci za rozumnou cenu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Nářadí a vybavení pro obrábění kovů a řezání závitů

Nářadí a vybavení pro obrábění kovů a řezání závitů

Kompletní sortiment vrtacích a frézovacích nástrojů, doplňků a nářadí pro strojírenské podniky či obraběcí dílny Vám dodá v okolí Znojma společnost Ploberger. Právě u nás naleznete produkty známých výrobců vrtacích a frézovacích nástrojů, jako je Alpen, Fein, MayKestag, Karnasch, či ruko. Sortiment frézovacích a vrtacích nástrojů zahrnuje: - spirálové, stupňovité a středící vrtáky - záhlubníky a výstružníky - odhrotovací nástroje - děrovací pily - jádrové vrtáky - frézy HSS, HM, TIN nebo VHM. Nástroje pro řezání závitů: - ruční závitníky - závitová očka a držáky, - sortiment pro řezání závitů, -strojní nebo kombinované závitníky - vytahováky zalomených šroubů - nářadí na opravy závitů


Při zápůjčce strojů a nářadí na víkend poskytujeme slevu – 30 %!

Při zápůjčce strojů a nářadí na víkend poskytujeme slevu – 30 %!

Naše firma PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec je specialista na ruční řemeslnické nářadí pro jednotlivé stavební obory i pro domácí použití. Nabízíme k půjčení velký výběr stavebních strojů a nářadí všeho druhu od renomovaných značek. Z řezací a brusné techniky u Nás najdete především abrazivní a diamantové kotouče v průměrech od 100 mm – 700 mm na beton, armovaný beton,cihlu, žulu, pískovec, čedič, asfalt a keramiku. Stroje a nářadí na víkend s 30% slevou! Pořídíte u Nás i široký sortiment vrtací techniky včetně jádrového vrtání a také škálu železářského zboží. Využijte naší skvělé víkendové nabídky. Otevřeno:   po-pá: 7 - 12h, 13 - 16h so: 8 - 12h Těšíme se na vás v prodejně PROFI-TECHNIK v Liberci.