Poptávám montáž vertikálních žaluzií

Poptávám montáž vertikálních žaluzií

Poptávám montáž vertikálních žaluzií na 4 okna v budově sokolovny pro Tělovýchovný spolek Komňa. Rrozměry oken:
2, 5 m výška, 2 m šířka (3x)
1, 5 m výška, 2m šířka (1x).
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 10:37

Platnost poptávky:
05.02.2016 10:30

Kontaktní osoba:
Hana Vaverková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Uherské Hradiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Venkovní a vnitřní žaluzie pro útulný domov bez zvědavých zraků sousedů

Venkovní a vnitřní žaluzie pro útulný domov bez zvědavých zraků sousedů

Sháníte kvalitní a moderní stínící techniku pro Váš domov? Vyzkoušejte venkovní nebo vnitřní žaluzie či rolety od třebíčské společnosti Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček. Co naleznete mezi naším sortimentem? - horizontální hliníkové žaluzie - vertikální hliníkové žaluzie - látkové roletky a žaluzie - dřevěné žaluzie - bambusové roletky Vybírat můžete z řady různých typů a odstínů lamel i ovládání. Naše žaluzie vynikají svou kvalitou zpracování, snadnou montáží i jednoduchým ovládáním. Neváhejte se na nás obrátit s případnými dotazy.


Horizontální a vertikální žaluzie Praha 4 – montáž do všech druhů oken

Horizontální a vertikální žaluzie Praha 4 – montáž do všech druhů oken

Svítí Vám do interiéru Vašeho bytu nebo kanceláře více světla, než potřebujete? Vyhledejte řešení v podobě horizontálních a vertikálních žaluzií, které Vám nabízí společnosti Stínící technika Praha 4. Horizontální i vertikální žaluzie jsou velmi praktické a vhodné pro montáž do plastových oken, hliníkových nebo dřevěných eurooken. Velký výběr barevných odstínů a provedení umožní jejich začlenění do jakéhokoliv interiéru. Nejen že Vás ochrání před zvědavými pohledy kolemjdoucích, ale také slouží jako významný prvek regulace vnitřní teploty a ochrání Váš interiér před blednutím vlivem slunečního záření. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, profesionálové ze společnosti Stínící technika Praha 4 se Vám budou ochotně věnovat.


Žaluzie a clony Ústí nad Orlicí -  interiérové horizontální žaluzie

Žaluzie a clony Ústí nad Orlicí - interiérové horizontální žaluzie

Stavona, spol. s r.o. České Libchavy, Ústí nad Orlicí Naši odborní poradci Vám rádi představí zatemňovací sortiment jako jsou žaluzie a clony na našich pobočkách v Praze, Pardubicích, Liberci, Kolíně, Boskovicích a Pelhřimově. Žaluzie a clony Svou unikátní konstrukcí velmi dobře zamezují pronikání slunečnímu záření. V nabídce příslušenství značky Stavona naleznete kvalitní interiérové horizontální žaluzie. Dokonalý soulad okna a žaluzie umožňuje propracovaný upevňovací systém. Žaluzie a clony jsou jak moderního vzhledu, tak plně funkční. Horní profil, kryty a okenní rám do sebe zapadají a vytváří estetický soulad.


Zastínění do střešních oken, vnitřní a venkovní okenní rolety Vysočina

Zastínění do střešních oken, vnitřní a venkovní okenní rolety Vysočina

Máte v pokoji střešní okno a potřebujete jej zastínit? Pak neváhejte a obraťte se na Okna&Company, s.r.o.! Střešní okno lze zastínit nejen zevnitř, ale i zvenku. Pro střešní okna jsou rolety ideální nejen kvůli zastínění, ale zároveň brání i pronikání tepla do místnosti. Venkovní roleta s možností dálkového ovládání, sériově vyráběna s elektrickým pohonem. Vnitřní roleta do střešního okna je připevněna na vnitřní stranu stranu okna, v dostaní v široké paletě barev a vzorků a lze regulovat i jejich propustnost světla.


Hliníkové pergoly a markýzy Praha 4 – účinná ochrana teras a balkonů před sluncem

Hliníkové pergoly a markýzy Praha 4 – účinná ochrana teras a balkonů před sluncem

Obáváte se i letos parného léta? Zpříjemněte si letní dny posezením na zastíněné terase nebo balkonu a oslovte společnost Stínící technika z Prahy 4, která nabízí hliníkové pergoly a markýzy. Hliníkové pergoly a markýzy umožňují bez problémů zastínit i větší plochy a ochránit tak pře nežádoucími slunečními paprsky odpočinkové plochy teras, balkonů nebo zahrádek restaurací. Výběr z mnoha typů, barev a variant ovládání zajistí zastínění každému přesně na míru podle požadavků. Vyřešte i Vy problém s nežádoucími slunečními paprsky a objednávejte hliníkové pergoly a markýzy u společnosti Stínící technika.


Montáž vertikální či dřevěné žaluzie – elegantní řešení pro váš útulný domov

Montáž vertikální či dřevěné žaluzie – elegantní řešení pro váš útulný domov

Řešíte jak mít kontrolu nad slunečním zářením do vaší nemovitosti nebo chcete mít prostě jen soukromí? Elegantním způsobem jak vyřešit stínění, jsou vertikální i dřevěné žaluzie do interiéru. Firma Garážová vrata a žaluzie Mareček z Telče, která působí i v okolí Dačic a Jemnice se vám postará o jejich zprostředkování a montáž. Vertikální žaluzie se snadnou montáží jsou perfektní volbou pro otevřené prostory místnosti s balkónem či většími okny. Dřevěné varianta umožňuje plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely. Všechny tyto žaluzie jsou také vhodné jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk do bytu i domu. Chraňte vaše soukromí spolu s pocitem elegance a harmonie vašeho domova i pracoviště.