Elektropříslušenství, Bosna a Hercegovina

Elektropříslušenství, Bosna a Hercegovina

Potřebujeme příslušenství pro XLPE napájecí kabel, 132kV, 40kA / 1s. Pokud nám můžete něco nabídnout, prosím, kontaktujte nás, a pošlu vám všechny podrobnosti.

Původní znění:
Inquiry
Dear Ms.,
We need accessories for XLPE power cable, 132kV, 40kA/1sec. If you can offer to us some of it, please contact us and I will send you all details.


Best regards,
Jasminka Agović
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 14:56

Platnost poptávky:
05.04.2016 14:46

Kontaktní osoba:
Jasminka

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Bosnia and Herzegovina

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektroinstalační materiál MOWION – zásuvky, rámečky, schodišťové vypínače – e-shop

Elektroinstalační materiál MOWION – zásuvky, rámečky, schodišťové vypínače – e-shop

Společnost Kanlux pro Vás připravila elektroinstalační materiál nové značky MOWION, inspirovaný pohybem, který se vyznačuje vysokou kvalitou materiálu, na čemž si Kanlux zakládá. Produkty – zásuvky, rámečky, vypínače - jsou vyrobeny v různých barvách, které si sami můžete nakombinovat a tím mít jistotu, že se budou skvěle hodit do Vašeho interiéru. Vybírat můžete z těchto řad produktů: LOGI – Vestavěný systém do zdi – hodí se do veřejných a komerčních i obytných prostor. Ve čtyřech barvách, které lze mezi sebou kombinovat. DOMO – Tato řada je určena především do interiérů domácností – barevné vnitřní rámečky jsou vyměnitelné a poskytují možnost si s prostorem vyhrát a doladit barvy interiéru a dodat Vašemu prostoru jedinečnou atmosféru. BIURO – Řada určena do administrativních budov a kanceláří . V bílé elegantní barvě. TEKNO – Řada, která se používá na povrch a je tedy určena pro exteriéry – výrobky jsou odolné proti prachu a vodě. Navštivte náš e-shop a začněte si hrát ...


Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

Kompenzace účiníku – kompenzační kondenzátory, regulátory účiníku NOVAR, stykače – eshop

Potřebujete vhodné profesionální regulátory jalové energie? Obraťte se na firmu DK-ELVIS s.r.o. v Ostravě – specialisté na elektroinstalační a elektrotechnický materiál. DK-ELVIS se zaměřuje na prodej, e-shop, ale i na poradenství a servis. Některá elektrická zařízení v normálních provozech nespotřebovávají ze sítě pouze činnou energii, ale i jalovou energii. Ta je nezbytná pro zajištění správné funkce zařízení, ale součet obou energií zatěžují přenosové sítě. Správně navržený kondenzátor dodává jalovou energii přímo spotřebiči a tím se sníží velikost jalové energie přenášené po síti. Kompenzace účiníku – kompenzace jalové energie: Regulátor účiníku NOVAR – plně automatické přístroje umožňující optimální řízení kompenzace jalového výkonu. Stykač – určeny pro optimalizované spínání kondenzátorů, čímž prodlužuje životnost a bezpečnost kondenzátorů a celého kompenzačního zařízení. Kompenzační kondenzátor – vhodné pro provoz v náročných podmínkách, kde je možné očekávat vysoké hodnoty přetížení – napětí, proud, teplota. Ideální řešení pro tzv. hrazené kompenzační rozváděče s tlumivkami.


Spojovací krabice s metrickým předlisováním - Abox m / Abox-i m

Spojovací krabice s metrickým předlisováním - Abox m / Abox-i m

Vylepšené spojovací krabice společnosti Spelsberg spol. s r.o. z Prahy jsou nyní v nabídce i s praktickým metrickým předlisováním. Spojovací krabice Abox m / Abox-i m 025 / 040 mají vylepšenou zadní stranu a víko pro jednodušší polohování během instalace, kdy nedochází k nežádoucímu sesouvání. Metrická předlisování se nachází na bocích, dně i přední straně. Vyžádejte si informace o variantách a výhodách spojovacích krabic s metrickým předlisováním od společnosti Spelsberg spol. s r.o.


Systém IBT Precon pro bezpečné a flexibilní instalace v tovární výrobě

Systém IBT Precon pro bezpečné a flexibilní instalace v tovární výrobě

Výhradně pro tovární výrobu vyvinula společnost Spelsberg spol. s r.o. z Prahy systém IBT Precon, který výrazně urychluje a usnadňuje instalace. Upevnění krabice systému IBP Precon s integrovaným trubkovým adaptérem zajišťující bezpečnou aretaci adaptovaných trubek je možné pomocí lepicí techniky nebo magneticky. Využijte veškerých výhod systému IBP Precon pro tovární výrobu od společnosti Spelsberg spol. s r.o. a informujte se o způsobech využití na webových stránkách společnosti.


Klimatizace pro rozvaděče – moderní a inovativní

Klimatizace pro rozvaděče – moderní a inovativní

Nežádoucí tepelné výkyvy ve skříních rozvaděčů eliminují klimatizace a ostatní výrobky systému regulace vnitřních teplot od společnosti STEGO Czech s.r.o. se sídlem v Praze. Zakládáme si na výrobě kvalitních, spolehlivých a funkčních výrobků, které vynikají snadnou integrací a bezpečností. Produkty z nabídky klimatizačních výrobků pro snížení vnitřních teplot uvnitř rozvaděčů od společnosti STEGO Czech s.r.o. zabraňují nežádoucímu poškozování elektrických komponentů a výrazně snižují jejich poruchovost.


Servis VN – pravidelná údržba i havarijní zásahy

Servis VN – pravidelná údržba i havarijní zásahy

Pravidelný i jednorázový servis VN na základě vyžádání i servisní smlouvy nabízí společnost VFSERVIS s.r.o. se sídlem v Teplicích. Postaráme se o odborné drobné opravy i generální opravy, pravidelnou údržbu i havarijní zásahy. Dodáme náhradní díly a disponujeme speciální diagnostikou pro široké spektrum zařízení. Volejte společnost VFSERVIS s.r.o. se sídlem v Teplicích a budete mít servis VN zajištěný včetně havárií i dodávek náhradních dílů.