Terminál intermodálnej prepravy Lužianky

Terminál intermodálnej prepravy Lužianky

2.1. Predmetom zákazky s názvom "Terminál intermodálnej prepravy Lužianky" (ďalej aj "TIP Lužianky") je vyhotovenie dokumentácie pre stavebné povolenie v podrobnostiach pre realizáciu stavby so schvaľovacím rozhodnutím a s právoplatnými stavebnými povoleniami, zabezpečenie súvisiacich inžinierských činností (ďalej len "IČ") a realizácia stavby vrátane vyhotovenia projektovej dokumentácie skutočného realizovania stavby s opciou na realizáciu Diela.
2.2. Ide o zmiešanú zákazku a to o zákazku na služby (projektové práce) a o zákazku na stavebné práce, kde úspešný uchádzač (budúci Zhotoviteľ stavby) zabezpečuje aj vypracovanie projektovej dokumentácie (ďalej len "PD").
2.3. Požaduje sa:
2.3.1. Dokumentácia pre stavebné povolenie v podrobnostiach pre realizáciu stavby (ďalej len "DSPRS"), ktorá bude v súlade s platnými technickými špecifikáciami interoperability (ďalej len "TSI"), s vydanými právoplatnými stavebnými povoleniami od príslušných stavebných úradov.
2.3.1.1. Vypracovať a dodať DSPRS v súlade s platnými TSI v jednotlivých architektonických, technických, ekologických a ekonomických prvkoch tak, aby zodpovedala požiadavkám zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 453/2000 Z. z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia stavebného zákona, zákona NR SR č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a iných právnych predpisov, bezpečnostných predpisov a noriem na zaistenie ochrany zdravia, bezpečnosti práce a technických zariadení platných v čase prípravy predmetnej stavby a aby obsahovala všetky potrebné náležitosti na vydanie schvaľovacieho rozhodnutia a na získanie stavebných povolení. DSPRS musí byť spracovaná v zmysle rozhodnutia Okresného úradu Nitra č. OU-NR-OSZP3-2015/031851-017-F36 zo dňa 8.10.2015 (ďalej len rozhodnutie Okresného úradu Nitra) v zmysle zákona NR SR č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. DSPRS musí byť spracovaná v súlade s územnoplánovacou dokumentáciou veľkého územného celku a s územnoplánovacou dokumentáciou obcí Lužianky, Čakajovce a Zbehy, ako aj s požiadavkami obstarávateľa, ktorý si vyhradzuje právo odsúhlasiť DSPRS z hľadiska rozhodujúcich prvkov stavebno-technického návrhu stavby pred predložením ku schváleniu. Dokumentáciu vypracovať v rozsahu podľa Prílohy č. 2 a č. 3 UNIKA. Stave
Veřejná zakázka vložena:
05.01.2016 10:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
22.02.2016 08:30

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Železnice Slovenskej republiky, Bratislava v skrátenej forme "ŽSR"

Zadavatel ulice:
Klemensova 8

Zadavatel PSČ:
813 61

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213322-6
Stavebné práce na železničných termináloch

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projekty pasivních a nízkoenergetických domů včetně dřevostaveb Praha – bydlete zdravě a úsporně

Projekty pasivních a nízkoenergetických domů včetně dřevostaveb Praha – bydlete zdravě a úsporně

Přemýšlíte, jaké bydlení je pro Vás nejvhodnější? Zajímáte se o okolní přírodu a o své zdraví? Zaujal Vás koncept nízkoenergetických nebo pasivních domů? Autorizovaný inženýr Ing. Tomáš Novotný z Prahy nabízí projektování právě takových domů a to včetně populárních dřevostaveb. Pasivní a nízkoenergetické doma postavené podle dobře vypracovaného projektu splňující veškerá kritéria Vám ušetří následné výdaje za vytápění a přispějí ke zdravějšímu ovzduší, které budete doma dýchat. Máte-li zájem o více informací k projektům pasivních a nízkoenergetických domů, neváhejte oslovit Ing. Tomáše Novotného z Prahy.


Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu

Modulové rodinné domy - efektivní a rychlé bydlení za rozumnou cenu

Uvažujete o vlastním bydlení a chtěli byste si pořídit nízkoenergetický dům? Pak se obraťte na společnost PKD s.r.o., která navrhla svou vlastní řadu modulových rodinných domů. Naše modulové rodinné domy jsou navrženy pro potřeby dnešních domácností s využitím moderních stavebních materiálů. Navrhli jsme tři základní moduly rodinných domů podle velikostí, abychom vyhověli potřebám méně i vícečlenných rodin. Moduly jsou o rozměrech: 6×12 metrů, 12×12 metrů a 12×18 metrů. Vnitřní uspořádání domu i venkovní design navrhneme dle přání zákazníka. Umíme zajistit také zabudování svod dešťových vod pro další využití užitkové vody a střešní solární panely učiní rodinný dům z velké části energeticky nezávislým. Naše rodinné domy vynikají rychlou výstavbou oproti konvenčním domům a možností typizace, která neomezuje zákazníka ve specifických požadavcích. Nabízíme efektivní a rychlé zajištění bydlení za bezkonkurenční ceny.


Projektování a inženýring pro sklady i výrobny potravin

Projektování a inženýring pro sklady i výrobny potravin

Nepodceňujte přípravu projektu před zahájením stavby skladu, výrobní haly, logistického centra nebo speciálních provozoven a potravinářských výrobních prostor. Využijte služby projektování a inženýringu, které nabízí společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy. Specializujeme se především na zpracování projektů pro oblast potravinářských provozů, zpracování masa, drůbeže i ryb nejen při novostavbách, ale i při rekonstrukcích. Kontaktujte odborníky na projektování a inženýring, žádejte společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o.


Projekty pro rekonstrukce závodních kuchyní a veřejného stravování

Projekty pro rekonstrukce závodních kuchyní a veřejného stravování

Uvažujete o modernizaci závodní kuchyně či veřejného stravování? Potom jste našli správně projekční ateliér PROJEKT CENTRUM NOVA, s.r.o. Pelhřimov. Vypracují projektovou dokumentaci a poskytnou Vám komplexní služby jako jsou vyhodnocení investičního záměru, stavebně technický dozor na stavbě, koordinátora BOZP, vyřídí Vám stavební povolení. V rámci projekční činnosti vytvoří projekty na vnitřní instalaci, projektovou dokumentaci k protipožární bezpečnosti. Náš kvalifikovaný tým Vám rád poradí a pomůže s Vašim budoucím projektem.


Planografické služby – tisk, skenování, kopírování projektové dokumentace

Planografické služby – tisk, skenování, kopírování projektové dokumentace

Hledáte odborníky z oboru projektové dokumentace, kteří Vám zajistí také kompletní planografické služby? Pak se neváhejte obrátit na společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. z Prahy. Planografické služby jsou součástí ostatních služeb, které jsou zaměřené především na projektování skladů, logistických hal a výrobních provozů se specializací na zemědělskou a potravinářskou výrobu. Postaráme se o kopírování, skenování i černobílý a barevný tisk projektové dokumentace. Pro odborné služby projektování, inženýringu a planografie žádejte specialisty ze společnosti PMZ PROJEKT, spol. s r.o.


Zajištění projektové dokumentace celá ČR - projektování staveb a rodinných domů

Zajištění projektové dokumentace celá ČR - projektování staveb a rodinných domů

Naše firma D-BAU s.r.o. provádí stavby na klíč, projektování rodinných domů a dále projektování staveb. Zajistíme Vám: Zajištění projektové dokumentace Zabýváme se energetickým poradenstvím (PENB - průkazy energetické náročnosti budov) Profesionální provedení všech objednaných stavebních prací v přiměřené kvalitě a ceně Přizpůsobení ceny díla a použitých materiálů finančním možnostem investora a rozdělení splátek dle jeho možností Můžeme zajistit i odbornou pomoc architekta Používáme pouze certifikované stavební materiály Působnost naší firmy je po celé ČR, hlavně však v krajích Liberecký, Královéhradecký a Středočeský, naše realizace můžete zahlédnout v městech: Turnov, Semily, Jičín, Liberec, Lomnice nad Popelkou, Nová Paka Železný Brod, Jilemnice, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav,..