Plotové kameny, Rakousko

Plotové kameny, Rakousko

Poptávám plotové kameny 40x20x30

Původní znění:
Anfrage
suche einen oder merere zaunsteine ich habe sie in der tschechei gekauft ca 15 jahre sie haben andere mase als in österreich 40x20x30
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 14:58

Platnost poptávky:
05.04.2016 14:46

Kontaktní osoba:
ranner markus

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
österreich

Obrázek:
Plotové kameny, Rakousko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vápenné omítkové směsi pro památky a historické objekty - výroba a prodej

Vápenné omítkové směsi pro památky a historické objekty - výroba a prodej

Pak se obraťte na společnost PREMIX servis, spol. s r.o., která je specialistou na suché maltové směsi, zejména pak vápenné omítky, které jsou pro památkové a historické objekty tím nejlepším řešením. Vápenné omítkové směsi zde můžete nejen zakoupit, ale odborný personál firmy Vám také rád poradí s výběrem toho nejvhodnějšího produktu a se způsobem jeho aplikace tak, aby byl konečný efekt dokonalý a fasáda na památkovém objektu vypadala jako za starých časů... Dokonalý výsledek je dosahován zejména díky faktu, že vápenné omítkové směsi neobsahují cement a jsou vhodné pro celoplošné omítání i lokální vysprávky. Další výhody vápenných omítek od společnosti PREMIX servis: - jsou vysoce citlivé pro povrchy historických objektů - mají vysokou odolnost (i v případě vlhkého a zasoleného zdiva, které se u památkových objektů často vyskytuje) - můžete si vybrat potřebnou tloušťku aplikace díky široké zrnitostní škále - mají velmi nízký difúzní odpor - docílíte jakékoliv barvy i odstínu díky tónovatelným vápenným barvám a zpevňovači minerálních substrátů. Tyto vápenné omítkové směsi můžete navíc doplnit o speciálními rychletuhnoucí hmotu a odlít tak jakýkoliv tvarově sebesložitější štukatérský prvek do formy. Pokud tedy potřebujete zrenovovat fasádu památkového objektu, neváhejte a kontaktujte společnost PREMIX servis, spol. s r.o., která sídlí v Neratovicích!


Prodej výrobků z umělého i přírodního kamene - široký sortiment v eshopu

Prodej výrobků z umělého i přírodního kamene - široký sortiment v eshopu

Hledáte výrobky z kamene a chcete si je vybrat nejlépe z pohodlí vašeho domova? Pak navštivte náš eshop a vyberte si výrobky z umělého i přírodního kamene. V našem širokém sortimentu si můžete vybrat: - dekorativní doplňky - keramika, vázy, květináče, fontány, sošky, svítidla, zvířata - dlažba z přírodního i umělého kamene - drátěný program - krby, kamna - dětská hřiště, houpačky - ploty, plotové výplně - přístřešky pro auta - zastřešení terasy - pergoly - obklady z přírodního a umělého kamene - plastové obrubníky, chodníky - dětské skluzavky - zahradní krby - zahradní betonové doplňky - vymývaný beton - palisády - zahradní nábytek z umělého kamene - mobiliář - plastové zatravňovací dlažby - lampy, svítilny do zahrad. Vyberte si již dnes!


Stavební materiál Lanškroun - stavebniny pro malé a velké firmy

Stavební materiál Lanškroun - stavebniny pro malé a velké firmy

Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun Jste z Lanškrouna a okolí? Potřebujete vyřešit pravidelné dodávky kvalitního stavebního materiálu? Naše firma Vanko CZ s.r.o. Stavebniny Lanškroun je tu pro vás. Se vším okolo staveb si hravě poradíme. Na přání vám zhotovíme cenovou nabídku na jakoukoliv vaši poptávku. Sortiment stavebních materiálů: cihly, tvárnice, překlady sypké stavební směsi tmely, lepidla SDK desky, suché maltové směsi stavební chemii drtě, písky, kamínky hutní materiál venkovní betonové výrobky obklady a dlažby koupelnové vybavení sanita nářadí komíny parapety topný plyn


Ucelený stavební materiál Sadská -  sortiment stavebního materiálu pro každou stavbu

Ucelený stavební materiál Sadská - sortiment stavebního materiálu pro každou stavbu

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk U nás nakoupíte stavební materiál a můžete využít náš poradenský servis. Stavexa nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, vazby, lícové zdivo, zdící materiály, sádrokarton, obklady, dlažby, komíny, okna, střešní okna, dveře, zárubně, izolace včetně hydroizolací, veškerý sypký materiál – vápno, cement, štuky, rovněž spárovací hmoty, lepidla, prostředky na ochranu dřeva a další druhy materiálů, potřebných ve stavebnictví. Po předložení vaší projektové dokumentace, vám zpracujeme celkový rozpočet pro vaši stavbu, a to jak cenu za materiál, tak cenu za stavební práce. Každý měsíc se naše firma, ve spolupráci s firmou Stavo Artikel, účastní letákové akce, nabízející vybraný sortiment za  atraktivní ceny.


Kámen do gabionů Zlín, funkční prvky se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů Zlín, funkční prvky se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Prodej - Štěrk, písek, okrasný kámen, lomová, břidlicová drť Opava

Prodej - Štěrk, písek, okrasný kámen, lomová, břidlicová drť Opava

Pro stavební práce je důležitý kvalitní a dostupný stavební materiál. Potřebujete-li na svou stavbu písek, štěrk či různé drtě, určitě nakupujte u odborníků. Ve společnosti ANDRLA CZ s.r.o. se sídlem v Brance u Opavy seženete štěrk, písek, lomovou a břidlicovou drť i okrasné kameny a to na jednom místě. To vše vám můžeme dopravit vlastní autodopravou. Písek: - tříděný písek frakce 0-2 D vhodný na zdění a omítky - slévárenský písek frakce 0-32 Ch vhodný k zapískování zámkové dlažby nebo k provzdušnění trávníků. Velký výběr okrasných kamenů, štěrku, lomových a břidlicových drtí: - lomové okrasné kameny - dolomitický vápenec pískové a bílé barvy od frakce 16-32 až do 1 m v průměru - plavené štěrky z lokality Mohelnice, štěrky z lokality na Slovensku - lomový kámen z lomů Kajlovec a Bohučovice od frakcí 0-4 až 1 m v průměru - mulčovací břidlicová drť – vhodná pro mulčování okrasných záhonů, úpravu chodníků a zahrad - štěrk - pro základové desky, pro zpevnění cest, štěrky pod zámkovou dlažbu. Navštivte nás v Brance u Opavy a využijte naše slevy na stavební materiál.