Plotové kameny, Rakousko

Plotové kameny, Rakousko

Poptávám plotové kameny 40x20x30

Původní znění:
Anfrage
suche einen oder merere zaunsteine ich habe sie in der tschechei gekauft ca 15 jahre sie haben andere mase als in österreich 40x20x30
Poptávka byla vložena dne:
05.01.2016 14:58

Platnost poptávky:
05.04.2016 14:46

Kontaktní osoba:
ranner markus

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
österreich

Obrázek:
Plotové kameny, Rakousko

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej mulčovací kůry, rašeliny, sypkých hmot, kameniva, oblázky

Prodej mulčovací kůry, rašeliny, sypkých hmot, kameniva, oblázky

Správa a údržba silnic Kroměřížska nabízí prodej sypkých hmot, písku, oblázky. K prodeji více druhů volně ložené mulčovací kůry, zahradní rašeliny. Celoročně za výhodnou cenu. Odběr v libovolném množství - odvoz v pytlích, na vozíku i na nákladním automobilu. Prodejní doba pondělí - pátek od 6:00 do 14:00 hod. Bližší informace na tel. 731611895. Prodej : - sypké hmoty - písek kopaný, těžený, netříděný - mulčovací kůra - posypová sůl - těžené kamenivo - oblázky - kamenivo žlutohnědého zabarvení - drcené kamenivo - asfaltový, betonový recyklát.


Beton pro revitalizaci pražských náplavek s požadavkem na vodotěsnost

Beton pro revitalizaci pražských náplavek s požadavkem na vodotěsnost

Revitalizace pražských náplavek je projekt, který se řeší během běžného provozu a snahou je pouze minimální omezení provozu na náplavkách. Společnost TBG METROSTAV dodala beton např. pro revitalizaci (vnitřní prostor nábřežích zdí) kobek na Rašínově nábřeží, které byly dříve nevyužité a veřejnosti uzavřené. Vznikly tak nové prostory pro toalety, kavárny a galerie s prosklenými vstupy. Práce jsou ztíženy prosakující spodní vodou, dodává se beton o pevnosti C30/37 s požadavkem na vodotěsnost. Dále se bude pracovat i na náplavkách na Hořejším a Dvořákově nábřeží. Revitalizace bude probíhat až do roku 2020 a výsledkem budou náplavky 21.století. Zlepší se zejména technické a sociální zázemí náplavek, v plánu jsou instalace terminální dopravy, plovoucích toalet a lázní.


Kompletní stavební sortiment pro malé i velké stavby

Kompletní stavební sortiment pro malé i velké stavby

DOLUR stavebniny s.r.o. Pardubice Přijďte k nám do velkoobchodního oddělení stavebnin v Pardubicích. Máme skvělou nabídku stavebního materiálu. U nás si nakoupí nejen firmy, ale i koncoví zákazníci. Kvalitní materiály a skvělé ceny jsou zárukou úspěšného prodeje. Zavítejte k nám do stavebnin a přesvědčte se sami. Stavební sortiment: základové pásy základové desky obvodové zdivo příčky sádrokartony zateplovací systémy izolační materiály střešní krytiny kanalizace a odvodnění Přesto že jsme z Pardubic, máme své klienty i v Přelouči, Chrudimi, Heřmanově Městci a v celém Pardubickém regionu.


Prodejna stavebnin, materiál na stavby, zdící prvky, omítky, Kladno

Prodejna stavebnin, materiál na stavby, zdící prvky, omítky, Kladno

Jste stavební společnost, stavební dělník či si potřebujete sami opravit dům? K těmto profesím a úkonům je zapotřebí mít kvalitní materiál. Ten nakupujte od společnosti Václava Rajniše, který má prodejnu v Kladně. V naších stavebninách můžete zakoupit kompletní sortiment k výstavbě pozemních staveb jako zdící tvárnice YTONG, betonové cihly, překlady, suché a sanační omítky, zateplovací systémy a izolace, sádrokartony, obklady a dlažby, betonové a pálené střešní tašky, klempířský materiál, tmely a stavební chemie. Prodejní portfolio je široké, tak se přijďte přesvědčit sami. Nabízíme produkty od nejlepších výrobců.


Kalkulace staveb a poradenské služby Nymburk – kompletní informace u nás na prodejně

Kalkulace staveb a poradenské služby Nymburk – kompletní informace u nás na prodejně

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk Stavexa nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, vazby, lícové zdivo, zdící materiály, sádrokarton, obklady, dlažby, komíny, okna, střešní okna, dveře, zárubně, izolace včetně hydroizolací a veškerý sypký materiál. Pokud se rozhodnete svoji stavbu realizovat sami a u nás si nakoupíte stavební materiál, můžete využít náš poradenský servis. Náš proškolený personál vám podá vyčerpávající  informace, týkající se vhodného použitého materiálu, popřípadě navrhneme vhodné technologické postupy. Také není problém sjednat si schůzku přímo s dodavateli jednotlivých výrobních závodů. Po předložení vaší projektové dokumentace, vám zpracujeme celkový rozpočet pro vaši stavbu, a to jak cenu za materiál, tak cenu za stavební práce.


Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Nejen v oblasti rychlých a dočasných staveb vám bude výborným partnerem firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy. Kromě štěrku, písku, kamene, paliva a jiných u nás nově naleznete stavebnicový systém betonových bloků, který je tvořený z jednotlivých kostek. Výhodou je, že u určitých typů staveb nemusíte mít stavební povolení. V čem jsou tedy betonové bloky tak unikátní? - jedná se o rychlou výstavbu z kostek a to garáží, opěrných zdí či průmyslových objektů, kde je lze použít i jako základové zdivo pro ocelové konstrukce hal - díky stavebnicovému systému je snadná jejich montáž či demontáž - vyznačují se velkou stabilitou a možností instalace na zpevněné podloží bez zabetonování základů - jsou využitelné také pro šrotové hospodářství, zemědělství, betonárky, uhelné sklady i pro třídění různorodého sypkého materiálu a výstavbu boxů V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.