Dodávky tabulek registračních značek a značek na přání včetně zajištění souvisejících služeb

Dodávky tabulek registračních značek a značek na přání včetně zajištění souvisejících služeb

Předmětem této veřejné zakázky jsou dodávky tabulek registračních značek a značek na přání (dále jen „TRZ“) včetně zajištění souvisejících služeb, jež budou poskytovány na základě Rámcové smlouvy o dílo uzavřené se Zadavatelem, přičemž uvedené TRZ budou splňovat veškeré zákonné a technické požadavky. Dodávky TRZ budou probíhat podle vyhlášky MD č. 343/2014 Sb., o registraci vozidel, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel hodlá zadáním této veřejné zakázky kontrahovat subjekt, který Zadavateli poskytne kompletní dodávku TRZ včetně zajištění souvisejících služeb, spočívajících především v likvidaci zpětně odebraných TRZ v souladu s příslušnými zákonnými normami.

Předmětem plnění veřejné zakázky je:
- vlastní výroba TRZ podle požadavků zadavatele, tj. ražení či lisování alfanumerických popř. i jiných znaků v rozsahu podle požadavků zadavatele na podklad tabulek registračních značek z hliníkového plechu v rozsahu podle příloh Smlouvy, nanesení barevné vrstvy, implementace jednoho nebo dvou ochranných prvků do ochranné reflexní folie a její nanesení na podklad, označení jednotlivých tabulek registračních značek pro účely balení a následné distribuce podle podmínek Smlouvy, a
- zajištění prostoru pro činnost odpovědných zástupců Zadavatele, který bude odpovídat potřebám zásobování, kontroly a předávání TRZ, skladování přepravních obalů, expedice a naložení dodávky do dopravních prostředků odpovědným zástupcům Zadavatele, přičemž tento prostor se musí nacházet na území ČR, a
- zajištění následné likvidace či recyklace zpětně odebraných TRZ
Veřejná zakázka vložena:
18.12.2015 07:26

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo dopravy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
01.02.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
420 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo dopravy

Zadavatel IČ:
66003008

Zadavatel ulice:
nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12

Zadavatel PSČ:
110 15

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
JUDr. Pavel Linhart

Zadavatel telefon:
+420 225 131 640

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mdcr.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Opravný formulář č.4

Opravný formulář č.5

Opravný formulář č.6

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44423400-5
Značky a výrobky s nimi spojené

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Pracujete v potravinářské průmyslu a sháníte společnost, která se zabývá výrobou potravinářských strojů? Pak se podívejte na nabídku společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o. z Hradce Králové. Strojírna Kukleny spol. s.r.o. nabízí výrobu kvalitních a spolehlivých potravinářských strojů a můžete si vybrat z těchto tří typů: - Loupačka arašídů pro opracování vnitřních červených slupek o výkonu 350 a 700 kilogramů arašídů za hodinu - Zařízení pro opracování střev vepřových, hovězích nebo skopových s výkonem 5 až 250 komponentů za hodinu Zaujala Vás nabídka společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o.? Pak se na bližší informace podívejte na webové stránky společnosti. - Dopravní zubová nerezová čerpadla


Prodej a dodávka - odporově svařované a presované podlahové rošty

Prodej a dodávka - odporově svařované a presované podlahové rošty

Společnost Kytulava s.r.o. v Ostravě se specializuje na servis, prodej a dodávku surových, zinkovaných, svařovaných a lisovaných podlahových roštů. Podlahové rošty dělíme na: Odporově svařované rošty: - rošty jsou tvořeny nosným páskem (rozpěrným prutem), který je do nosných pásků pod tlakem odporově zavařen - tento typ roštů lze dodat jak lemovaný, tak nelemovaný - rošty mají všestranné využití a to především v energetické a průmyslové výstavbě Presované rošty: - rošty jsou tvořeny nosným a rozměrným páskem - mají využití v energetice, průmyslu, architektuře - používají se zejména jako součást fasády budov, sluneční clony na administrativních budovách, čistící zóny ve vchodech u budov. Podlahové rošty dodáváme po celé ČR a zajistíme dopravu i do zahraničí.


Zakázková výroba pozinkovaných pororoštů a schodišťových roštů

Zakázková výroba pozinkovaných pororoštů a schodišťových roštů

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou pororoštů s atypickými rozměry? Potřebujete si nechat vyrobit na míru pozinkované schodišťové rošty? Obraťte se na firmu FERRUM z Moravských Budějovic. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních pozinkovaných pororoštů i schodišťových roštů: - možnost vyhotovení v atypických nebo klasických rozměrech - výroba na zakázku – možnost speciálních komponentů - na přání zákazníka protiskluzová úprava.


Zakázková kovovýroba, zámečnické práce včetně zaměření, projekce, výroby a montáže

Zakázková kovovýroba, zámečnické práce včetně zaměření, projekce, výroby a montáže

Zámečnické práce pro stavební firmy, organizace nebo jednotlivé zákazníky nejen v Mikulově, ale také v rámci celé České republiky realizuje firma Kovo Prokeš s.r.o. Pokud potřebujete na míru vyrobit bránu, plot, schodiště, zábradlí nebo přístřešek, neváhejte se na nás obrátit Zakázkovou kovovýrobu realizujeme kompletně, a to od zaměření přes projekci, výrobu až po samotnou montáž. Výrobky zhotovujeme z oceli nebo nerezu s povrchovou úpravou zinkování, nátěr, nástřik nebo komaxit. Vyrábíme stavební konstrukce, haly, přístřešky, vrata automatická vrata, brány, ploty, pojezdové ploty, schodiště a zábradlí nebo mříže. Zajišťujeme zámečnické a svářečské práce.


Dvířka do zdí pro skříně na plyn a elektro - různé rozměry a provedení

Dvířka do zdí pro skříně na plyn a elektro - různé rozměry a provedení

Na výběr máme různé rozměry dvířek například 52 x 52 cm, 92 x 72 cm, 110 x 62 cm a vybrat si také můžete různé provedení. Nabízíme hliníková, nerezová, zinková, ocelová dvířka a mnoho doplňků. Instalační rámy až pro 3 plynoměry, elektroměrové rozvaděče, montážní pěny a základové tvárnice. Máme velmi vážené zákazníky plynárenských závodů, tudíž máme velmi bohaté zkušenosti. Neváhejte se nám ozvat na telefonním čísle nebo se podívejte na naše nové webové stránky, kde najdete kompletní ceník.


Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Zaměřujeme se na výrobu obráběných a svařovaných dílů - zajistíme zakázkovou výrobu šnekových hřídelů, čerpadel a segmentů. Jsme vybaveni CNC zařízením, které umožňuje vyrábět šrouby ze všech druhů oceli. Také jsme schopni vyrobit jakoukoliv tloušťku obrobku nebo jakýkoliv průměr a stoupání. Díky nové technologii a univerzálním maticím dokážeme splnit jakékoliv nestandardní objednávky. Jeden segment šneku je vyroben za 60 sekund. Objednávku vždy obdržíte v co nejkratší době. V oboru strojírenské výrobu mám již více jak 25 let zkušeností - proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv nestandardním požadavkem. Vytváříme díly pro úspěch našich klientů.