Základná škola - výmena strešnej krytiny

Základná škola - výmena strešnej krytiny

Objekt základnej školy je situovaný v intraviláne obce Čerhov, v jeho
severo - západnej časti. Stavba je situovaná na parcele č. 73/2.
Objekt je pomerne jednoduchý a má pravouhlý, obdĺžnikový pôdorys. Je
zastrešený sedlovou strechou. Na streche je realizovaná vlnitá krytina z vlákno
cementových dielcov.

Účelom projektu je vzhľadom na stav jestvujúcej strešnej krytiny, jej náhrada
za novú, utesnenie strešného plášťa.
Z jestvujúceho strešného plášťa je potrebné odstrániť jestvujúcu vlnovkovú
azbestovú krytinu a latovanie pod ňou, až po nosnú konštrukciu krovu, čiže
krokvy.
Zo statického prepočtu vyplýva, že je nutné jestvujúcu nosnú konštrukciu
posilniť a doplniť o stužujúce prvky. Jestvujúce väznice pri hrebeni budú vystužené
pásikmi. Priamo pod hrebeňom bude realizovaná nová väznica uložená na drevených stĺpoch.
Po odstránení strešnej krytiny nad schodiskovou časťou je potrebné doplniť
do každého jestvujúceho poľa medzi krokvami nové krokvy.
Na takto pripravenú nosnú konštrukciu je možné realizovať novú strešnú
krytinu.
Veřejná zakázka vložena:
15.12.2015 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Čerhov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2016 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Čerhov

Zadavatel IČ:
00331422

Zadavatel ulice:
Dlhá 100

Zadavatel PSČ:
076 81

Zadavatel obec:
Čerhov

Kontaktní osoba:
Pavol Balogh

Zadavatel telefon:
+421 566 793 222

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cerhov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214210-5
Stavebné práce na objektoch základných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Na co si dát pozor při výběru tesařství a jak vybrat správnou tesařskou firmu

Na co si dát pozor při výběru tesařství a jak vybrat správnou tesařskou firmu

Společnost BEST SDK Jiří Kacetl, společnost s dlouholetou tradicí a mnoholetými zkušenostmi v oboru tesařství Vám poradí, jak si vybrat správnou tesařskou firmu a na co si dát pozor při výběru tesařství pro realizaci Vašich projektů. O správnosti výběru vhodné tesařské firmy svědčí: - realizace projektu podle představ klientů - poskytnutí cenové kalkulace, vizualizace, návrh projektu a jeho realizace - práce s kvalitními materiály - kvalifikovaný a pravidelně proškolený personál - dlouholeté zkušenosti a profesionální dovednosti v oboru - individuální přístup ke každému zákazníkovi Pokud všechny výše uvedené body tesařská firma splňuje, můžete být přesvědčeni o správnosti výběru tesařské firmy. Pokud se obrátíte na firmu BEST SDK Jiří KACETL, můžete si být jisti, že jste si vybrali tu pravou tesařskou firmu!


Kvalitní pokrývačské práce pro vaši pevnou střechu - montáž střešních krytin

Kvalitní pokrývačské práce pro vaši pevnou střechu - montáž střešních krytin

O veškeré pokrývačské, tesařské a klempířské práce se vám v okolí Šumperka, Zábřehu a Olomouce postará firma Střechy Listr - Libor Straka. V oboru pokrývač máme již dlouholeté zkušenosti. Zajistíme veškeré pokrývačské práce dle přání zákazníka - montáž: - pálené a betonové střešní krytiny a jejich doplňky (Tondach, Bramac, Roben, KM Beta, Mediterran) - maloformátové střešní krytiny (Eternit, Dacora, Capacco, Eureko) - plechové střešní krytiny (Ruukki, Satjam, Lindab) - asfaltové šindele (Katepal, Iko, Tegola). Také vám zajistíme dodávku a montáž pojistné nebo PVC fólie. Vaše střecha bude po dobu životnosti i naší střechou.


Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Krovy a střešní konstrukce | Jihlava

Krovy a střešní konstrukce zhotovujeme přímo na místě určení, případně po zaměření stavby v dílně. Je-li krov vyroben v dílně, na stavbu dovezeme jen stavebnici, která se poskládá a ukotví. Krov navrhneme dle rozpětí stavby a typu krytiny a postavíme jej ve velmi krátkém časovém úseku. Působnost tesařství Kocián je Jihlava a její široké okolí. Dbáme vždy na použití kvalitních materiálů a na přání či potřeby zákazníka. Pracujeme rychle, ale kvalitně. Spokojenost zákazníka a dobře odvedená práce je u nás prioritní. Využití krovů: - rodinné a obytné domy - dřevostavby - atypické stavby - garáže, přístřešky - pergoly, altány, terasy V případě zájmu neváhejte a kontaktujte nás!


Střešní krytiny s 50ti letou zárukou, kvalitní střešní krytina

Střešní krytiny s 50ti letou zárukou, kvalitní střešní krytina

Stavíte dům a potřebujete nakoupit kvalitní střešní krytinu s dlouhodobou životností? Kontaktujte nebo navštivte společnost Mediterran CZ s.r.o. se sídlem v Brně, která nabízí k prodeji střešní krytiny vysoké kvality a poskytuje na ni až 50ti letou záruku. Poskytujeme 50ti-letou písemnou záruku na: -přesnost rozměrů -vodotěsnost -mrazuvzdornost. Jsme výhradní prodejce střešního systému TERRAN. Najdete u nás střešní krytinu: -střešní krytina Vlčanka -střešní krytina Danubia -střešní krytina Danubia EVO -střešní krytina Coppo -střešní krytina Standard -střešní krytina Rundo -střešní krytina Rundo EVO -střešní krytina Zenit. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Drobné stavební úpravy i stavby na klíč od stavební firmy K&P Stavby Therm s.r.o.

Drobné stavební úpravy i stavby na klíč od stavební firmy K&P Stavby Therm s.r.o.

Chcete postavit nový rodinný dům na klíč? Potřebujete zajistit drobné stavební úpravy? Obraťte se na stavební firmu K&P Stavby Therm s.r.o. v Uničově u Olomouce. Realizujeme stavby v rozsahu od drobných stavebních úprav až po celé objekty či stavby na klíč. Díky dlouholetým zkušenostem jsou naši pracovníci schopni zajistit velmi kvalitně odvedenou práci. Stavební práce profesionálně, kvalitně a spolehlivě: - stavby, rodinné domy na klíč - drobné stavební úpravy - stavební práce při rekonstrukcích i modernizacích budov - klempířské, střešní či pokrývačské práce - zateplování domů, fasád či zateplení obvodového pláště nebo stropů - pokládky dlažby, přístavby schodiště - opravy balkonů - prodej stavebního materiálu. Jsme zapsáni v seznamu odborných dodavatelů Zelená úsporám a spolupracujeme s firmami Stomix, Isover, Dektrade a dalšími.


Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele střešních krytin ve Zlínském kraji? Pak jste na správném místě! Společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o. pro Vás připravila široký sortiment materiálů pro stavbu a rekonstrukce střech, a to ve spolupráci s těmi nevýznamnějšími výrobci z České republiky i zahraničí. Vybírat můžete ze střešních materiálů značek Cembrit, Bramac, Velux, Tondach, Satjam, Kraupner a další, z produktů jsou Vám k dispozici krytiny - plechové - pálené - betonové - ocelové - bitumenové - hliníkové - plastové a další Samozřejmostí je také poskytování poradenského servisu, zajištění dopravy zakoupeného materiálu či klempířké centrum, proto neváhejte a zvolte firmu SALVATOR STŘECHY s.r.o. jako svého dodavatele v oblasti střešních materiálů.