Základná škola - výmena strešnej krytiny

Základná škola - výmena strešnej krytiny

Objekt základnej školy je situovaný v intraviláne obce Čerhov, v jeho
severo - západnej časti. Stavba je situovaná na parcele č. 73/2.
Objekt je pomerne jednoduchý a má pravouhlý, obdĺžnikový pôdorys. Je
zastrešený sedlovou strechou. Na streche je realizovaná vlnitá krytina z vlákno
cementových dielcov.

Účelom projektu je vzhľadom na stav jestvujúcej strešnej krytiny, jej náhrada
za novú, utesnenie strešného plášťa.
Z jestvujúceho strešného plášťa je potrebné odstrániť jestvujúcu vlnovkovú
azbestovú krytinu a latovanie pod ňou, až po nosnú konštrukciu krovu, čiže
krokvy.
Zo statického prepočtu vyplýva, že je nutné jestvujúcu nosnú konštrukciu
posilniť a doplniť o stužujúce prvky. Jestvujúce väznice pri hrebeni budú vystužené
pásikmi. Priamo pod hrebeňom bude realizovaná nová väznica uložená na drevených stĺpoch.
Po odstránení strešnej krytiny nad schodiskovou časťou je potrebné doplniť
do každého jestvujúceho poľa medzi krokvami nové krokvy.
Na takto pripravenú nosnú konštrukciu je možné realizovať novú strešnú
krytinu.
Veřejná zakázka vložena:
15.12.2015 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Čerhov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2016 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Čerhov

Zadavatel IČ:
00331422

Zadavatel ulice:
Dlhá 100

Zadavatel PSČ:
076 81

Zadavatel obec:
Čerhov

Kontaktní osoba:
Pavol Balogh

Zadavatel telefon:
+421 566 793 222

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cerhov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45214210-5
Stavebné práce na objektoch základných škôl

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aplikace protipožárních nátěrů dřevěných konstrukcí

Aplikace protipožárních nátěrů dřevěných konstrukcí

Společnost KROVYS s.r.o. sídlící v Telči provádí kromě tesařských, truhlářských, klempířských a pokrývačských prací i protipožární nátěry dřevěných konstrukcí. Díky aplikaci protipožárního nátěru máte jistotu zvýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí. Chcete-li uchránit vaši dřevěnou konstrukci proti požáru a hledáte-li spolehlivou firmu, která provádí aplikace protipožárních nátěrů, obraťte se na právě na firmu KROVYS s.r.o., která je držitelem certifikátu aplikace protipožárních nátěrů na dřevěné konstrukce.


Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Firma Mediterran Vám nabízí prodej betonových střešních krytin s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost tašek, stálobarevnost, odolnost proti přírodnímm vlivům, mrazuvzdornost, vodotěsnost, vysokou mechanickou odolnost. Nabízíme několik základních typů střešních krytin: -Vlčanka -Coppo -Zenit -Rundo -Rundo Evo -Zenit -Danubia -Danubia Evo Různá barevná provedení a povrchové úpravy. -naše výrobky jsou vodotěsné, mrazuvzdorné -třicetiletá záruka na všechny naše krytiny -doprava zdarma po celé ČR -palety neúčtujeme Těšíme se na Váš nákup. Více informací a ceníky o nás naleznete na webových stránkách. www.mediterrancz.cz


Opravy krovů historických objektů pod záštitou zkušených tesařů

Opravy krovů historických objektů pod záštitou zkušených tesařů

Potřebujete opravit či zrekonstruovat krovy historických a památkových budov? Obraťte se na specialistu v oboru tesařství a pokrývačství. Firma Krovys s.r.o. nabízí nejenom dlouhodobé zkušenosti a šikovné řemeslníky, ale také precizně a kvalitně odvedenou práci. Opravy a rekonstrukce dřevěných historických konstrukcí jsou velmi náročné nejen svým provedením prací, ale také dodržováním dobových postupů, a zachováním původního vzhledu a rázu budovy tak, aby vyhovovaly požadavkům památkové péče. Proto vyžadují vysokou odbornost, zručnost a dlouholetou zkušenost, kterou nabízejí naši řemeslníci. Zárukou naší kvality je členství v CECHU klempířů, pokrývačů a tesařů ČR a získané osvědčení Národního památkového ústavu „tesař – specialista pro památkovou obnovu“. Snažíme se, aby zásahy do hodnot historických a památkových objektů byly co nejcitlivější a podporovaly individualitu staveb. Mezi naše úspěšné realizace patří například opravy krovů na Lannerově domě v Telči, Konírně u zámku ve Slavkově, Jízdárně a Domku zahradníkna na zámku ve Valticích či státním hradě Bítov. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


Zateplování mezipanelových spár Plzeň

Zateplování mezipanelových spár Plzeň

Tvoří se v bytech Vašeho panelového domu plíseň? Platíte vysoké účty za topení? Pravděpodobně za to mohou netěsnosti mezi panely, ke kterým dochází postupem času vlivem povětrnostních podmínek. Firma Výškové práce Petr Huňatý nabízí účinné řešení pomocí efektivního zateplování mezipanelových spár. Zateplování mezipanelových spár je prováděno pomocí horolezecké techniky bez nutnosti stavby lešení, součástí služeb je také likvidace veškerého odpadu. Vyspravení a utěsnění spár silikonovou páskou má velice dlouhou životnost, která Vám zaručí komfortní bydlení a zvýšení ceny bytu. Zaujala Vás nabídka? Máte k zateplování mezipanelových spár dotazy? Pak se neváhejte obrátit na odborníky z firmy Výškové práce Petr Huňatý z Plzně.


Prodej a montáž střešní krytiny a opláštění pro budovy, haly a klempířské práce

Prodej a montáž střešní krytiny a opláštění pro budovy, haly a klempířské práce

Pokud se rozhodnete, že Vaše firma, hala nebo budova potřebuje novou střechu, obraťte se na brněnskou firmu Halové systémy s.r.o. Firma poskytuje střešní krytiny z hliníku nebo plechu v několika verzích (Mega, Ideal, Roof, Grande, Topline). V sortimentu, který se neustále rozšiřuje tak naleznete lehké střešní krytiny, trapézové plechy, ale i chladírenské a mrazírenské dveře. Mimo jiné montuje i sendvičové panely PUR (polyuretanové), které jsou díky dobré izolaci vhodné pro průmyslové objekty, výrobní haly či administrativní budovy. A PIR (polyisokyanurátové) panely, vhodné pro kvalitní zateplení s malou tloušťkou tepelněizolační vrstvy. Firma rovněž nabízí střešní příslušenství jako okapové systémy a veškeré doplňky pro střešní krytinu. Vybrat si tak můžete z bohaté nabídky střešních krytin, opláštění, vlnitých plechů a doplňkového příslušenství, jako klempířské prvky a spojovací materiál.