Poptávám ubytování

Poptávám ubytování

Poptávám ubytování pro dva dospělé a dítě. Hotel/penzion s vnitřním bazénem (případně vířivkou), dětskou hernou, ubytování v pokoji s oddělenou ložnicí, minimálně se snídaní.
Termín: 11.-13.12.2015
Lokalita: do 100 km od Brna
Nabídky prosím na email.
Poptávka byla vložena dne:
02.12.2015 13:36

Platnost poptávky:
02.01.2016 13:31

Kontaktní osoba:
Ester Prokopová

Kontaktní email:

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Soukromé oslavy, firemní akce, vánoční večírky, teambuilding, školení v restauraci

Soukromé oslavy, firemní akce, vánoční večírky, teambuilding, školení v restauraci

Prostory pro soukromé oslavy a firemní akce plánované na konec roku je třeba si zarezervovat již nyní. Hotel a restaurace U RACKA má k dispozici několik salónků. Najdete nás nedaleko Uherského Hradiště v Ostrožské Nové Vsi. Ať už plánujete vánoční veřírek, teambuilding, nebo rodinnou oslavu, rezervaci podejte s předstihem - tel. 572598119. K dispozici salonky: -pro velké akce až pro 90 osob -pro menší oslavy 25-30 osob -soukromý salónek nebo vinárna -prostory pro školení, teambuilding -školící místnosti pro 25 nebo 80 osob.


Pronájem salonku na předváděcí akce, obchodní schůzky Žďár nad Sázavou

Pronájem salonku na předváděcí akce, obchodní schůzky Žďár nad Sázavou

Hledáte pronájem prostor pro Vaši předváděcí akci, obchodní schůzku či na konání školení, seminářů a motivačních setkání? Restaurace a hotel u Hrocha poskytuje ideální prostory a služby. Kapacita ve společenském sálu 120 míst, ve vnitřních prostorách letní restaurace 48 míst, ve venkovním posezení letní restaurace 140 míst. Společenský sál je vybavený audio zařízením i projektorem. Zajistíme dobré jídlo a pití. Lze si také vybrat z hudby z reproduktorů nebo živou hudbu. Firemní události můžete zpestřit nejen sportovní relaxací, ale lze využít i privat wellness. Dále hotel nabízí relaxační pobytové balíčky. Bližší informace a možnost rezervace online naleznete na našich webových stránkách.


Hotel Antoň  poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hotel Antoň poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Chystáte se na návštěvu města Telč a nevíte, kde se ubytovat? Pak zavítejte do našeho Hotelu Antoň s polohou vedle zámeckého parku, kde se budete cítit jako doma a kde Vás pohltí atmosféra historie.Hotel navíc disponuje velice snadnou dostupností a bezbariérovým přístupem. Poskytujeme ubytování v nově vybudovaných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, apartmánech anebo pokoje pro imobilní, zařízené moderním interiérem. V nejmladší části objektu se pak nachází stylová restaurace, kde si můžete vybrat z nabídky hotových jídel, minutkových pokrmů a specialit nejen české kuchyně. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Svatomartinské husí hody - pečená husa a další speciality

Svatomartinské husí hody - pečená husa a další speciality

Pokud si v listopadu nechcete nechat ujít tradiční pečenou husu, srdečně vás zveme na Svatomartinské husí hody pořádané 9.11-15.11.2018 v Restauraci U Racka Ostrožská Nová Ves. Rezervace stolu přijímáme na telefonu: 572598119, 775622460. Přijďte ochutnat sváteční svatomartinské menu, sestavené z tradičních husích specialit: - klasický husí vývar - krémová polévka - pečená husa (husí stehno či prsa) se zelím a variací knedlíků - husí steaky na různé způsoby - plátek na medu, s hermelínem a ořechy nebo se švestkovou omáčkou - Svatomartinská směs, játra na červeném víně a příloha dle chuti - husi paštika, sádlo, škvarky. Můžete u nás také ochutnat letošní Svatomartinská vína, Plzeňskou 12° nebo pivni speciály od Starobrna. Na Vaši návštěvu se těsí Robert Šivel a Team Restaurace U Racka.


Levné a dlouhodobé ubytování s veřejným parkovištěm v Olomouci

Levné a dlouhodobé ubytování s veřejným parkovištěm v Olomouci

Levné a dlouhodobé ubytování v Olomouci? Jedině v Hotelu - Hotelový dům kde také můžete využít veřejného parkoviště. Hotel - Hotelový dům se nachází v blízkosti lékařské fakulty UP, výstavního areálu Flora a především centra města Olomouc. Využít můžete i možnosti snídaně nebo navštívit místní restauraci. Pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny sociálním zařízením, lednicí a neomezeným připojením k internetu.


Obchodní i soukromá víza do zahraničí – také v expresních termínech

Obchodní i soukromá víza do zahraničí – také v expresních termínech

Chystáte se na zahraniční cestu do země, kde pro vstup vyžadují platné vízum? Ať už je Vaše plánovaná cesta soukromá nebo obchodní, přenechte starosti s obstaráním víza agentuře Agnesa Bohemia s.r.o. sídlící v Praze. Obchodní i soukromí víza pro cesty do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Vietnamu, Saudské Arábie nebo Ázerbajdžán Vám v agentuře Agnesa Bohemia s.r.o. obstaráme v normálních, ale také v expresních termínech. Do vybraných zemí vyřídíme víza elektronicky do jednoho týdne. Pokud máte k našim službám zařizování platných víz pro obchodní a soukromé cesty dotazy, neváhejte nás kontaktovat.