Poptávám potisk polštářku

Poptávám potisk polštářku

Poptávám potisk (fotka) na polštářek. Jaká je cena? Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
25.11.2015 09:36

Platnost poptávky:
25.12.2015 09:12

Kontaktní osoba:
Hana Papoušková

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
České Budějovice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Originální a hezké reklamní, dárkové předměty - výroba, prodej

Originální a hezké reklamní, dárkové předměty - výroba, prodej

Katalog s nepřeberným množstvím propagačních předmětů najdete na stránkách darkynejenzeslovacka.cz - jde o hezké, originální dárkové a reklamní předměty nejen ze Slovácka, které pro Vás vytvoří firma EMIT-CZ sociální podnik Kroměříž. Vybrané dárky opatří logem i individuálním potiskem. Výroba a prodej je zaměřen na sortiment pro propagační oddělení firem, města a obce i běžné dárkové koše či krabice plné lahůdek pro Vaše blízké. Na webu najdete inspiraci na dárky pro různá témata, sezónní i mimosezónní dárky - vše s potiskem i bez potisku. Mimo to u nás můžete pořídit i trička, outdoorové potřeby, propisky i elektroniku. Hromada dárků a propagačních předmětů je zde přehledně seřazena.


Kaleidoskopy nebo-li krasohledy v našem eshopu okouzlí na první pohled

Kaleidoskopy nebo-li krasohledy v našem eshopu okouzlí na první pohled

Víte, že kaleidoskopy, někdo je spíše zná pod názvem krasohledy, se vyrábějí nejen pro děti, ale i pro dospělé? Firma KALEIDEU, s.r.o. ve svém eshopu prodává kvalitně zpracované kaleidoskopy od světový tvůrců. Uchvátí Vás měnící se barevné obrazce v podobě pravidelných, vícenásobných, optických jevů. Natáčením kaleidoskopu (Prachový uzávěr kukátka na pravé, případně na levé straně) dosáhnete dvou různých pohledů na mandaly (expandující mandala, smršťující se mandala). Vybrat si můžete jak z provedení a tvaru samotného krasohledu, ale i materiálu ze kterého je vyroben. Sběratelský kousek, nadčasový desing. Drobný kaleidoskop. Ručně vyrobený dřevěný kaleidoskop. Kaleidoskop s aplikovanou mozaikou z kabošonů s květinovým motivem. Moderní, dřevěný kaleidoskop s futuristickým a aerodynamickým designem, vyrobený z masivního dřeva Bubinga. Kovový kaleidoskop, jehož součástí je dřevěný stojan, symbolizuje černou věž. Umělecká vitrážová práce s kousky barevného iridizovaného a dichroického skla, jejíž součástí je i stojan. Mosaz kombinovaná s třešňovým dřevem.Drobný kaleidoskop se systémem tří zrcadel navozuje pocit jednoduchosti a pohody. Umělecká vitrážová práce s kousky barevného iridizovaného a dichroického skla a s aplikací filigránu v podobě motýlích křídel. Kaleidoskop je vyrobený z javorového dřeva. Kaleidoskop s motivem šumění moře. Kaleidoskop vyrobený v Orientu z mosazi, skla a dřevěné dýhy. Jedná se o hrací strojek s otočným talířem. Elegantní hudební kaleidoskop vyrobený v Orientu z mosazi a masivního tmavého dřeva barvy ořechu s nádhernou skleněnou koulí. Ruské kolo - elegantní hudební kaleidoskop vyrobený v Orientu z mosazi, skla a masivního tmavého dřeva barvy ořechu. Kouzelný kaleidoskop, ručně vyrobený ze skutečné, ryzí skořápky vyfouknutého husího vejce. Kaleidoskop vyrobený z chromu s ořechovým akcentem, který kombinuje krásu s významem. Mosazný kaleidoskop s dvěma otočnými koly, vyrobenými ve stylu vitráže. Nerezový kaleidoskop prvotřídní kvality a preciznosti tak, jak jsme zvyklí u japonských výrobků. Chromový kaleidoskop s černě lakovanou rukojetí. Chromová kolekce kaleidoskopů. Nechte se okouzlit a vychutnejte si každý den jedinečný zážitek měnících se obrazců. Detailní informace naleznete na našich webových stránkách.


Květinové vazby, bytové doplňky, dekorace, keramika, dárkové zboží - prodej

Květinové vazby, bytové doplňky, dekorace, keramika, dárkové zboží - prodej

Pokud Vám chybí při výběru bytových doplňků a dekorace dostatek fantazie, přijďte se inspirovat do prodejny FANTAZIA Uherské Hradiště. Připravíme Vám originální kytice a květinové vazby, pořídíte zde keramiku, bytové dekorace i dárkové zboží. Zabýváme se výrobou a prodejem aranžmá z živých, sušených i umělých květin. Na prodej: - řezané, umělé květiny - květinové vazby - speciální floristika - keramika - květináče, vázy, hrnečky, sklo, sošky - dárkové zboží - svíčky, rámečky na fotky - moderní bytové dekorace.


Gravírování kovových i nekovových materiálů Praha – logo, jméno, monogram

Gravírování kovových i nekovových materiálů Praha – logo, jméno, monogram

Chcete zvěčnit logo, jméno, nápis, datum či monogram na předmět, který je vyrobený z kovového nebo nekovového materiálu? Využijte možnosti gravírování, které provede podle Vašeho přání provozovna společnosti LaserCentrum Hendrich s.r.o. v Praze. Text nebo obrázek dle Vašeho výběru gravírujeme na dárkové a reklamní předměty z kovu, gumy, plastu, dřeva, kůže, plexiskla a kamenů. Pro gravírování na hrnečky, usb flash disky, psí známky, dřevěné krabice, pera a tužky i pečetidla, nádobí, příbory a formy kontaktujte provozovnu LaserCentrum Hendrich s.r.o.


Radost i štěstí přinese keramický andílek na svíčku nebo kovový anděl svícen

Radost i štěstí přinese keramický andílek na svíčku nebo kovový anděl svícen

K útulnému domovu patří neodmyslitelně dekorace. Ať už sháníte dárek pro své blízké, nebo si chcete udělat sami radost, navštivte náš E-shop Fajnkrámek.cz, kde si jistě vyberete krásné dekorace či dárkové předměty. Darovaným andělem můžete vyjádřit, že Vám na druhé osobě záleží, že si přejete, aby je někdo ochraňoval a přinesl mu štěstí. U nás najdete různé andělíčky: - Keramický andílek na svíčku – sedící andělé na čajové svíčky v různých barvách - Kovový anděl na svíčku – svícen – zlatý nebo stříbrný - Anděl ochránce z drátků - Přívěsek anděl - Dekorativní anděl – z keramiky, z plechu i ze šustí– postavy - Andělská víla Navštivte naše stránky a ozdobte si domov krásným andělem.


Luxusní dárky pro manažery a obchodní partnery - kaleidoskopy a teleidoskopy

Luxusní dárky pro manažery a obchodní partnery - kaleidoskopy a teleidoskopy

Vybrat vhodný reklamní nebo dárkový předmět pro Vaše obchodní partnery není vždy lehké. Hrnečky a průpisky má téměř každý a chce to něco nového a neotřelého. Pokud jste téhož názoru, pak se podívejte na firmu Kaleidoskopy s.r.o. z Vysočiny, která má pro Vás netradiční kaleidoskopy a teleidoskopy. Ty vynikají především svou netradičností a vyjímečností, která zaujme i toho nejnáročnějšího zákazníka. Kaleidoskopy a teleidoskopy jsou vyrobeny z luxusních tropických dřevin a překvapí Vás i svým atypickým uměleckým vzhledem. Kaleidoskopy navíc ohromí svou unikátní barevnou obrazností a teleidoskopy zase svým rozmanitým pohledem na okolní prostředí. Překvapte své firemní partnery, ohromte své budoucí zákazníky. Kaleidoskopy a teleidoskopy firmy Kaleidoskopy, KALEIDEU, s.r.o. z Moravských Budějovic Vás zaručeně odliší od ostatních firem.