Stavebné úpravy obecného športového domu

Stavebné úpravy obecného športového domu

Predmetom verejného obstarávania sú stavebné úpravy existujúceho objektu a to najmä:
Výmena celej strešnej konštrukcie, vrátane krovu a komína nad úrovňou strešnej krytiny.
V súčasnosti objekt slúži na 1. NP ako kolkáreň. Na 2. NP sa nachádzajú priestory pre stolný tenis, kancelárie, šatne a hygienické priestory. Rozmery objektu sú 42, 20 x 11, 40 m.
Zastavaná plocha: 481, 01 m2.
Veřejná zakázka vložena:
16.11.2015 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Sučany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.01.2016 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Sučany

Zadavatel IČ:
00316938

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 31

Zadavatel PSČ:
038 52

Zadavatel obec:
Sučany

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Hüber

Zadavatel telefon:
+421 434 241 026

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sucany.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zateplování budov Teplice – snížení energetické náročnosti budov

Zateplování budov Teplice – snížení energetické náročnosti budov

Zateplování budov a objektů moderními materiály, které významně snižují energetickou náročnost a esteticky zlepšují vzhled, nabízí spolehlivá firma PRIMATEP, s.r.o. z Teplic. Díky kvalitnímu zateplení budov ušetříte nemalé finanční náklady na bydlení, zároveň budovu zhodnotíte a zvýšíte úroveň bydlení. Pokud si nejste jisti, naši odborníci z firmy PRIMATEP, s.r.o Vám odpoví na Vaše dotazy, případně pomohou vybrat odpovídající materiál a tloušťku zateplení.


Vyztužovací systémy pro zpevnění podloží – delší životnost stavby

Vyztužovací systémy pro zpevnění podloží – delší životnost stavby

Společnost Chemia System Geo s.r.o. je firma s tradicí a mnoha zkušenostmi a nabízí mimo jiného ozkoušené výztuže podloží Arter, které se uplatní při stavbě silnice, domu, tunelu a zkrátka všude tam, kde je třeba využít zpevnění podloží pro bezpečnost a delší životnost stavby vyztužovacích systémů pro bezpečnost a delší životnost stavby. Naši zkušení odborníci na základě prozkoumání podkladů pomohou s výběrem nejvhodnější varianty vyztužovacího systému pro zpevnění podloží pro konkrétní stavbu od standardní výztuže (Arter GT), výztuže podloží velmi odolné proti UV záření (Arter GTS) až po výztuž s nadstandardní tahovou pevností v podélném i příčném směru (Arter HPG). Pokud Vaše stavba vyžaduje kvalitní vyztužovací systém pro zpevnění podloží, kontaktujte firmu Chemia System Geo s.r.o. z Prahy.


Umělecké klempířství-vikýře, věžičky, větrné růžice a další ozdobné klempířské výrobky

Umělecké klempířství-vikýře, věžičky, větrné růžice a další ozdobné klempířské výrobky

Umělecké klempířství má tisíciletou historii. Ozdobné klempířské výrobky z mědi, mosazi, cínu či stříbra se vyrábí dodnes. Firma Josef Kolínek z regionu Kroměříž se specializuje na vikýře, věžičky, větrné růžice, korouhve, lapače vody a další dekorativní prvky pro historické stavby. Působíme po celé ČR. Provádíme udržovací práce na památkově chráněných, historických a monumentálních stavbách. Díky zkušenostem v oboru pasířství, kovotepectví, měditepectví, kovotlačitelství jsme schopni vyrobit na zakázku jakékoliv klempířské prvky z různých druhů kovu, nejen prvky na střechy, ale i ozdobné interiérové doplňky.


Střechy Chomutov - tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Střechy Chomutov - tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Hledáte spolehlivou firmu, která se postará o rekonstrukci nebo položení nové střechy na Vašem domě nebo jiném objektu? Pak se s důvěrou obraťte na společnost Střechy - Tomáš Malecký, která sídlí v Chomutově. Nabízíme naše služby zkušených tesařů, klempířů, pokrývačů, ale jsme také odborníky na výškové práce z lana, které využíváme při právě těžko dostupných místech na střechách. Není pro nás žádný problém udělat ani kvalitní izolaci střechy. Zakázky přijímáme jak po celé České republice, tak v zahraničí. Máte o naše služby zájem? Kontaktujte společnost Střechy - Tomáš Malecký a Vaše střecha bude opět jako nová.


Střešní práce, montáž střešních konstrukcí, tesařství, pokrývačství

Střešní práce, montáž střešních konstrukcí, tesařství, pokrývačství

Potřebujete novou střechu nad hlavou? Neváhejte a kontaktujte naši společnost Miroslava Novotného sídlící v obci Bílý Újezd – Hroška v okrese Rychnov nad Kněžnou. Naší specializací je kompletní realizace střechy na klíč jak u novostaveb, tak při rekonstrukci objektů. Provádíme tesařské práce jako nosné konstrukce střech, krovy, trámy, vzpěry, latě. Máme zkušenosti s montáží střešních konstrukcí například typu valbové, sedlové, pultové, samonosné. Dále instalujeme všechny typy střešních krytin. Naše služby můžete využít při stavbě domů, altánů, přístřešků, garáží či zahradních domků.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!