Poptávám odkup pohledávky

Poptávám odkup pohledávky

Nabízím odprodej pohledávky, směnečný platební rozkaz, jistina 200 tis. Kč, s příslušenstvím. Nabytí právní moci dne: 16.6.2015.
Poptávka byla vložena dne:
03.11.2015 11:00

Platnost poptávky:
03.12.2015 10:23

Kontaktní osoba:
Ing. Krédl Antonín

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pomoc při platební neschopnosti od insolvenčního správce - vypracování insolvenčního návrhu

Pomoc při platební neschopnosti od insolvenčního správce - vypracování insolvenčního návrhu

Dohnaly Vás finanční problémy a dlužíte, kam se podíváte? Už danou situaci nezvládáte a potřebujete pomoci? Obraťte se na insolvenčního správce Ing. Tomáše Poláčka, který v Moravskoslezském kraji vykonává insolvenční řízení dle zákona. Pokud si uvědomujete svůj problém, jste na správné cestě. Jako profesionál ve svém oboru Vám pomohu s platební neschopností a dluhů se zbavit. Máte možnost využít institut oddlužení dle insolvenčního zákona. Osobní bankrot (oddlužení) zaručuje i nadále nakládat se svým majetkem. Po splnění určitých podmínek Vám může být odpuštěno až 70% dluhu a úroky z prodlení a poplatků se pozastaví. Služby insolvenčního správce: - vypracování insolvenčního návrhu k soudnímu řízení - poradenství v oblasti oddlužení pro fyzické osoby - řešení majetkové podstaty - návrhy na oddlužení - zbavení dluhů - reorganizace - osobní bankrot - řešení, posouzení hrozícího úpadku. Každá situace má řešení, proto na nic nečekejte a kontaktujte mne!


Odklad daní – daňové poradenství

Odklad daní – daňové poradenství

Plánujete odklad daňového přiznání? Potřebujete se poradit, zda je odklad daňového přiznání tou správnou volbou? Kontaktujte společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh, kde Vám ochotně poradí. Odklad daní doporučení v případě, že nebylo včas zpracování firemní účetní agendy například z personálních důvodů, pokud potřebujete ověřit správnost zpracování účetnictví nebo pokud chcete využít zákonného pojištění daňového poradce v případě špatně vyměřené daně a následné platby penále. Společnost Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh Vám na vyžádání sdělí více podrobností o odkladu daně.


Investiční poradenství Praha – dlouhodobé a spolehlivé obchodní partnerství

Investiční poradenství Praha – dlouhodobé a spolehlivé obchodní partnerství

Rozhodli jste se zhodnotit Váš majetek nebo majetek vší společnosti a hledáte spolehlivého a dlouhodobého obchodního partnera? Společnost S&P Czech Finance, s.r.o. se sídlem v Praze poskytuje investiční poradenství s dodržením veškerých zákonem daných povinností. Za tuto službu platí obchodník s cennými papíry investičnímu zprostředkovateli odměnu, je pro nás tedy motivující poskytovat co nejkvalitnější služby. Naše cíle v oblasti investičního poradenství jsou poskytovat našim klientům vysoce kvalitní a dlouhodobé služby. Máte dotazy? Neváhejte se obrátit na odborníky se společnosti S&P Czech Finance, s.r.o.


Pomoc s vyřízením dotace na klíč - na kotel, dešťovku a Nová zelená úsporám

Pomoc s vyřízením dotace na klíč - na kotel, dešťovku a Nová zelená úsporám

Rozhodli jste se pro výměnu starého neekologického kotle za nový ekologický kotel? Rádi byste si zažádali o dotaci na dešťovou vodu? Zajímáte se o program dotace Nová zelená úsporám, ale potřebovali byste poradit? Pak se obraťte na firmu Dotace Roman Lupík – Dotace pro rodinné domy zaměřující se na dotační programy. Poradenství a konzultace v oblasti vyřízení dotací na klíč poskytujeme v celém Moravskoslezském kraji – Frýdek-Místek, Nový Jičín, Ostrava, Karviná, Opava, Krnov a Bruntál. Kotlíková dotace – finanční příspěvek pro majitele rodinných domů – výměna starých neekologických kotlů na pevná paliva za nové ekologické kotle nebo tepelná čerpadla. Dotace Dešťovka – dotační program na využití srážkové a odpadní vody v domácnosti i na zahradě. Nová zelená úsporám – pro vlastníky rodinných nebo bytových domů i pro stavebníky rodinných domů s nízkou energetickou náročností. Program zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech.


Zhodnocení volných finančních prostředků – profesionální investiční poradenství

Zhodnocení volných finančních prostředků – profesionální investiční poradenství

Nenechte své peníze zahálet, investujte podle rad profesionálních finančních poradců ze společnosti S&P Czech Finance, s.r.o. z Prahy. Při zhodnocení Vašich volných finančních prostředků se můžete spolehnout na naprostou diskrétnost a profesionalitu, preferujeme dlouhodobou spolupráci a podmínky v maximální míře přizpůsobujeme přáním klienta. Ať už se jedná o nákup či prodej investičních papírů nebo jiné investiční poradenství, přijímáme na sebe odpovědnost a dělíme se nejen o zisk, ale také o případnou ztrátu. Pokud Vás máte k podmínkám investování finančních prostředků jakékoliv dotazy, neváhejte se obrátit na makléře ze společnosti S&P Czech Finance, s.r.o.


Kotlíková dotace pro Moravskoslezský kraj - vyřízení a poradenství

Kotlíková dotace pro Moravskoslezský kraj - vyřízení a poradenství

Nabízíme kompletní služby při vyřízení dotací na výměnu starého kotle na tuhá paliva za nový automatický, zplynovací nebo plynový kotel. Výše dotace: - automatický kotel na tuhá paliva (uhlí, biomasa) 3.emisní třídy: 40 000 Kč - automatický kotel na tuhá paliva (uhlí, biomasa) 4.emisní třídy: 60 000 Kč - zplyňovací kotel na tuhá paliva s akumulační nádobou min. 4. emisní třídy: 55 000 Kč - plynový atmosférický kotel: 15 000 Kč - plynový kondenzační kotel: 20 000 Kč Co od nás můžete očekávat?: - připravíme potřebné dokumenty k žádosti o dotaci - zastoupíme Vás na jednání s Krajským úřadem na základě plné moci - zajistíme podání této žádosti o dotaci na Krajském úřadě a příslušném pracovišti - zkompletujeme všechny náležitosti důležité pro uzavření smlouvy o dotaci - doložíme všechny dokumenty na Krajský úřad, nebo Státní fond životního prostředí