Poptávám odkup pohledávky

Poptávám odkup pohledávky

Nabízím odprodej pohledávky, směnečný platební rozkaz, jistina 200 tis. Kč, s příslušenstvím. Nabytí právní moci dne: 16.6.2015.
Poptávka byla vložena dne:
03.11.2015 11:00

Platnost poptávky:
03.12.2015 10:23

Kontaktní osoba:
Ing. Krédl Antonín

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 641 232

Předpokládaná cena:
80 Kč

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kotlíková dotace pro Moravskoslezský kraj - vyřízení a poradenství

Kotlíková dotace pro Moravskoslezský kraj - vyřízení a poradenství

Nabízíme kompletní služby při vyřízení dotací na výměnu starého kotle na tuhá paliva za nový automatický, zplynovací nebo plynový kotel. Výše dotace: - automatický kotel na tuhá paliva (uhlí, biomasa) 3.emisní třídy: 40 000 Kč - automatický kotel na tuhá paliva (uhlí, biomasa) 4.emisní třídy: 60 000 Kč - zplyňovací kotel na tuhá paliva s akumulační nádobou min. 4. emisní třídy: 55 000 Kč - plynový atmosférický kotel: 15 000 Kč - plynový kondenzační kotel: 20 000 Kč Co od nás můžete očekávat?: - připravíme potřebné dokumenty k žádosti o dotaci - zastoupíme Vás na jednání s Krajským úřadem na základě plné moci - zajistíme podání této žádosti o dotaci na Krajském úřadě a příslušném pracovišti - zkompletujeme všechny náležitosti důležité pro uzavření smlouvy o dotaci - doložíme všechny dokumenty na Krajský úřad, nebo Státní fond životního prostředí


Daňový a finanční poradce, zpracování účetnictví, daní, ekonomické poradenství, Kadaň

Daňový a finanční poradce, zpracování účetnictví, daní, ekonomické poradenství, Kadaň

Svěřte Vaše účetnictví skutečnému odborníkovi, který je vždy připraven Vám pomoci. Zdena Okrucká Doubravská z Kadaně je menší firma, která svým klientům poskytuje profesionální daňové, finanční a ekonomické služby. Jako zkušení poradci s mnohaletým působením v oboru si hravě poradíme s vedením Vašeho účetnictví, se zpracováním daňových přiznání i s prověrkami účetních a hospodářských výkazů. Zaměřujeme se taktéž na finanční a manažerské účetnictví, kdy Vám poskytneme potřebné rady a doporučení ve věcech daní, odvodů i poplatků. Našim hlavním cílem je ušetřit Vám nejen peníze, ale rovněž Váš drahocenný čas.


Daňové poradenství - zpracování bez chyb a problémů, odborná konzultace

Daňové poradenství - zpracování bez chyb a problémů, odborná konzultace

Daňové poradenství už pro Vás nemusí být noční můrou! Stačí nás kontaktovat a my vám v rámci našich komplexních služeb poskytneme odbornou konzultaci ohledně daní. Naši daňový poradci jsou odborníci ve svém oboru s dlouholetou praxí a ke každému klientovi přistupují individuálně. S námi zvládnete daně snadno a rychle. Starost o odborné záležitosti v rámci daní přenechejte na nás a využijte svůj čas na další potřebné věci. Poskytujeme: - osobní poradenství, - vyřízení odkladu daně, - zastoupení a jednání na úřadech, - optimalizaci daní, - zpracování přiznání k dani, - zpracování podkladů a spoustu dalších služeb. Nenechávejte nic na poslední chvíli a zbavte se starostí o daně!


Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Chcete si pořídit zemědělskou půdu a rozšířit tím své pozemky? Pak se obraťte na znojemskou společnost Erste Leasing, a.s., kde Vám pomohou s financováním přímo na míru. Máme pro Vás připravený produkt financování nákupu zemědělské půdy jako jediná leasingová společnost v České republice. Můžete využít financování až do 100% kupní ceny pozemků a garantujeme Vám velmi výhodné úrokové sazby. Úvěr můžete zajistit zástavním právem k nakupovaným pozemkům nebo jiným pozemkům ve Vašem vlastnictví. Můžete si vybrat, zda budete chtít fixní úrokovou sazbu či variabilní. Také si můžete zvolit výši splátek dle vývoje Vašich tržeb v průběhu roku. S námi máte záruku rychlého a snadného vyřízení a uzavření smlouvy.


Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům

Potřebujete poradit či vyřídit Kotlíkovou dotaci v Moravskoslezském kraji? Jsme tady pro Vás! Naše firma Ing. Dalibor Čmiel poskytuje poradenství v oblasti kotlíkové dotace. Dotace na kotle v Moravskoslezském kraji přenechejte odborníkům. U nás Vám zajistíme v programu Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji: - poradenství o žádost dotace instalace ekologického vytápění a solárních kolektorů - zastoupení základě Plné moci při veškerém administrativním jednání - vypracování posudku k navržení MIKRO energetického opatření nebo průkaz energetické náročnosti budovy - přípravu všech nezbytných formulářů - podání žádosti před realizací i po realizaci opatření - doložení všech nezbytných dokumentů pro úspěšné vyplacení dotace Postaráme se o VŠE až do podpisu Vaší smlouvy o dotaci. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.


Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Dotace na výměnu kotlů v Moravskoslezském kraji za nové automatické

Automatický kotel na tuhá paliva nebo biomasu je v dnešní době jeden z možných tepelných zdrojů pro domácnosti, které vyžadují pohodlné, nenáročné a ekonomické řešení vytápění a ohřev teplé vody. Nyní je nejvhodnější doba k využití dotace na výměnu stávajících kotlů za nové nízkoemisní automatické kotle v Moravskoslezském kraji. Využijte servis služeb naší firmy Ing. Dalibor Čmiel, které v rámci této dotace pro Moravskoslezský kraj nabízíme. Obsluha nových automatických kotlů je nenáročná a stačí pouze doplnit palivo do zásobníku jednou za tři dny a vysypat popel. Zásobníky na palivo jsou umístěny převážně mimo kotel, ze kterého je palivo dopravováno šnekovým podavačem až k hořáku kotle. Automatické kotle jsou řízeny jednotkami, podle kterých přikládají takové množství paliva, kolik je potřeba. Doporučený druh paliva je pro každý automatický kotel uveden v návodu. Vytápění tuhými palivy je minimálně o polovinu levnější než vytápění plynem. Staré kotle na tuhá paliva 1. a 2. emisní třídy spalující černé, hnědé uhlí a koks jsou již na pokraji své životnosti. Počet těchto starých a neekologických kotlů je odhadován na 55 000 kusů. V roce 2022 budou muset být všechny provozované kotle na tuhá paliva o výkonu od 10 kW do 300 kW splňovat parametry 3. emisní třídy. Využijte servis služeb, které v rámci této dotace nabízíme. Těšíme se na spolupráci s Vámi.