Poptávám vyčištění zařízení v gastro provozu

Poptávám vyčištění zařízení v gastro provozu

Poptávám vyčištění odsávacího zařízení v gastro provozu - kuchyni v Domově seniorů, Rožnov p/R.
Poptávka byla vložena dne:
23.10.2015 08:38

Platnost poptávky:
23.11.2015 08:11

Kontaktní osoba:
Domov seniorů, ved. stravování Jaroslav Brada

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Vsetín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zapůjčíme vám nosiče na kolo, čističe koberců i sekačky na trávu

Zapůjčíme vám nosiče na kolo, čističe koberců i sekačky na trávu

Naše úklidová služba a hobby půjčovna U-SERVIS v Opavě nabízí zapůjčení úklidových strojů, zahradního nářadí: - čističe na koberce, čístící stroje koberců - kotoučové stroje - vysavače - sekačky na trávu - pily - křovinořezy - na cesty, výlety a dovolenou Vám zapůjčíme nosiče na kola a navigace. Zapůjčené věci Vám přivezeme i odvezeme na Vámi určené místo.


Výrobník ledové tříště - ideální pomocník na horké letní dny, bezplatný pronájem

Výrobník ledové tříště - ideální pomocník na horké letní dny, bezplatný pronájem

Máte rádi léto a ledovou tříšť? Díky výrobníku ledové tříště ji můžete snadno prodávat i ve svém bistru či restauraci nebo venkovním stánku. Stroj na ledovou tříšť si však můžete pořídit také domů a oslňovat s ním na zahradní párty své přátele. Výrobník ledové tříště si můžete u firmy Cornico Popcorn Company s.r.o. totiž nejen zakoupit, ale také pronajmout - a to navíc bezplatně. Jediné, co platíte, jsou směsi na výrobu ledové tříště podle Vašeho výběru. Ledová tříšť může být borůvková, citronová, banánová, ananasová, tropická, grapefruitová, hrušková, hroznová, jahodová, višňová či pomerančová nebo mangová. A nebo Vás více láká příchuť kivi, limetky či kaktusu? Ať už zvolíte jakékoliv druhy ledové tříště, jedna věc je jistá - s výrobníkem ledové tříště sklidíte velký úspěch, a to kdekoliv. Ledová tříšť vykouzlí úsměv každému dítěti, avšak oblíbená je i u dospělých, a to jak v nejrůznějších ovocných příchutích od jahody až po banán, tak i v příchutích méně obvyklých, jako je mražený jogurt, frappé, piňa colada, cuba libre, máta nebo ledová káva. Stroj na ledovou tříšť je nenáročný na údržbu, ovládání zvládne každý, a spolu se zapůjčeným či zakoupeným strojem si můžete pořídit i doplňkový sortiment, jako jsou pohárky a brčka, popisovací cedule na psaní cen nebo příchutí či různé reklamní štítky k umístění na stroj.


Gastrozařízení, gastrovybavení - velkosklad a e-shop

Gastrozařízení, gastrovybavení - velkosklad a e-shop

Velkoobchod a e-shop s vybavením do domácí kuchyně i restaurace. Firma Chovancová Ilona Vám zajistí všechny gastro výrobky na jednom místě. V sortimentu naší firmy naleznete: - gastrozařízení, gastrovybavení, kuchyňské vybavení jídelen, hotelů, restaurací, bufetů: - užitkové sklo (různé druhy sklenic, demižóny, popelníky, svícny, džbány, hrnky, misky, mísy) - porcelán (šálky, podšálky, konvice, džbány, solničky, cukřenky, hrnky na čaj, misky na polévku, omáčníky) - talíře - příbory - čistící prostředky (tekuté písky, aviváže, saponáty, jary, prací prášky) - úklidové prostředky - obalový materiál (kelímky, sáčky, ubrousky, jednorázové příbory, tácky, alobal, balící papír, stébla, míchátka, jednorázové nádoby, míchadla, ozdoby) - nádobí - odpadkové koše - nože, jídlonosiče, nerez kleště, otvíráky, nalévátka na alkohol, kráječe vajec, šlehací metly, naběračky, obracečky, krájecí desky, cedníky, podnosy, termosky, dózy na potraviny, sušáky, koše na prádlo, porcovačky - hygienické prostředky (rukavice, osvěžovače, dávkovače mýdla, teploměry, zásobníky na toaletní papír, na papírové ručníky, koše na papírové ručníky) - odměrky, odměrné válce - termosy - termoporty - nerez nábytek - servírovací vozíky - textilní, PVC ubrusy - varné konvice, váhy, myčky, pračky, sporáky, roboty, vysavače.


Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

Servis konvektomatů a gastro zařízení včetně odvozu i dovozu spotřebiče

Potřebuje vaše gastro zařízení opravu nebo servis? Firma GAVONA se vždy snaží svým zákazníkům vyhovět o co možná nejrychlejší nástup na opravu a její provedení. Zajistí záruční i pozáruční servis na veškeré gastro zařízení včetně konvektomatů. Běžné opravy provádíme přímo u zákazníka. Pro opravy většího rozsahu využíváme naší servisní dílny, kde si sami spotřebič odvezeme a pak vám jej zase dovezeme již opravený zpět. Servis gastro zařízení a konvektomatů poskytujeme také ve svátky a ve dnech pracovního volna. Také vám zapojíme nové spotřebiče, přepojíme staré a poskytneme čištění a údržbu vašeho gastro zařízení. Přesvědčte se o kvalitách našeho servisu a svěřte nám vaše gastro zařízení.


Vybavení pro gastroprovozy – konvektomaty, kávovary, pece, mycí technologie

Vybavení pro gastroprovozy – konvektomaty, kávovary, pece, mycí technologie

Ať už provozujete velkou restauraci, hotel, kavárnu nebo fastfood, neobejdete se bez profesionálního gastro vybavení. S výběrem, dodáním i zaškolením obsluhy veškerých přístrojů do kuchyně Vám pomůže společnosti Alfatech Company s.r.o. z Prahy. Nabízíme vybavení pro gastroprovozy od konvektomatů, profesionálních automatických kávovarů, chladicích vitrín, grilů, pecí, fritéz po mycí technologie. Samozřejmostí je poradenství s výběrem, ukázka v našem showroomu a veškerý servis. Kompletní sortiment nabídky vybavení pro gastroprovozů naleznete na stránkách společnosti Alfatech Company s.r.o.


Vybavení školních jídelen, kuchyní - konvektomaty, chladící technika, výdejní zařízení

Vybavení školních jídelen, kuchyní - konvektomaty, chladící technika, výdejní zařízení

Ať už pro svojí školní jídelnu sháníte konvektomaty, chladící techniku či výdejní zařízení obraťte se na profesionály v tomto oboru. Firma CHLAZENÍ servis s.r.o. Vám poskytne špičkové vybavení jídelen, kuchyní a jiných stravovacích provozů, vše podle platných norem! Působíme v celém okolí Opavy a Krnova, ale také po celé ČR. Zajistíme pro Vás kvalitní vybavení. Nerezové nádobí, nábytek a profesionální technologie zaručí komfort vaší jídelny, který je rovněž důležitý pro práci s potravinami. Vyberte si u nás gastronomické vybavení nejen do školní jídelny či kuchyně za výjimečné ceny: - konvektomaty - chladící a mrazící technika - transportní a výdejní zařízení - varná technika - nerezový nábytek - myčky a jiné mycí technologie - roboti, hnětače - lednice - gastronádoby. Zabýváme se kompletními dodávkami profesionální gastro technologie na klíč. Dále provádíme servis uvedené techniky, poradenství v této oblasti, úpravy a montáže již hotových a stávajících zařízení.