Poptávám vymáhání nebo odkup pohledávky

Poptávám vymáhání nebo odkup pohledávky

Poptávám společnost na vymáhání dluhů, případně na odkup pohledávek. Jedná se o pohledávky v celkové výši cca do 300 tis.Kč. Dlužníky jsou fyzické osoby, dluhy vznikly neplacením nájmů za pronájem bytů. Pohledávky jsou podloženy „Dohodami o uznání dluhů“.
Poptávka byla vložena dne:
19.10.2015 09:38

Platnost poptávky:
19.11.2015 09:26

Kontaktní osoba:
Jaroslav Čadek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Chcete si pořídit zemědělskou půdu a rozšířit tím své pozemky? Pak se obraťte na znojemskou společnost Erste Leasing, a.s., kde Vám pomohou s financováním přímo na míru. Máme pro Vás připravený produkt financování nákupu zemědělské půdy jako jediná leasingová společnost v České republice. Můžete využít financování až do 100% kupní ceny pozemků a garantujeme Vám velmi výhodné úrokové sazby. Úvěr můžete zajistit zástavním právem k nakupovaným pozemkům nebo jiným pozemkům ve Vašem vlastnictví. Můžete si vybrat, zda budete chtít fixní úrokovou sazbu či variabilní. Také si můžete zvolit výši splátek dle vývoje Vašich tržeb v průběhu roku. S námi máte záruku rychlého a snadného vyřízení a uzavření smlouvy.


Topografie polovodičových výrobků Praha – znalost právní úpravy

Topografie polovodičových výrobků Praha – znalost právní úpravy

Patentové a advokátní kanceláři Rott, Růžička & Guttmann z Prahy nabízí klientům právní pomoc při řešení problematiky vyplývající ze Zákona o ochraně topografií polovodičových výrobků. Veškerou právní úpravu topografie polovodičových výrobků, která je obsažena v tomto zákoně, máme podrobně nastudovanou a můžeme se tedy kvalifikovaně věnovat Vašemu problému. Pokud máte zájem o naše služby v této vysoce odborné oblasti, neváhejte kontaktovat Patentovou a advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann.


Právní služby v oblasti občanského, rodinného, trestního, obchodního i finančního práva

Právní služby v oblasti občanského, rodinného, trestního, obchodního i finančního práva

Hledáte schopnou advokátku z Pardubic, která si poradí i se sebetěžším případem? Moravcová Jaroslava, JUDr. je zkušená právnička s advokátní kanceláří v Pardubicích, která se zaměřuje na všechny druhy právnických odvětví. Poradíme si v oblastech občanského, obchodního, správního, trestního, pracovního, rodinného i finanční práva. Za více jak dvacet let, kdy se pohybujeme v oboru advokacie, jsme vyřešili velké množství různorodých případů, které se týkaly nejen rozvodů a majetkových vypořádání, ale také ochranou spotřebitele či zastupování obviněných pro různé trestné činy. Poradíme si tedy i s velmi komplikovanými případy včetně sepisování smluv a zakládání společností s ručením omezeným.


Pomoc při platební neschopnosti od insolvenčního správce - vypracování insolvenčního návrhu

Pomoc při platební neschopnosti od insolvenčního správce - vypracování insolvenčního návrhu

Dohnaly Vás finanční problémy a dlužíte, kam se podíváte? Už danou situaci nezvládáte a potřebujete pomoci? Obraťte se na insolvenčního správce Ing. Tomáše Poláčka, který v Moravskoslezském kraji vykonává insolvenční řízení dle zákona. Pokud si uvědomujete svůj problém, jste na správné cestě. Jako profesionál ve svém oboru Vám pomohu s platební neschopností a dluhů se zbavit. Máte možnost využít institut oddlužení dle insolvenčního zákona. Osobní bankrot (oddlužení) zaručuje i nadále nakládat se svým majetkem. Po splnění určitých podmínek Vám může být odpuštěno až 70% dluhu a úroky z prodlení a poplatků se pozastaví. Služby insolvenčního správce: - vypracování insolvenčního návrhu k soudnímu řízení - poradenství v oblasti oddlužení pro fyzické osoby - řešení majetkové podstaty - návrhy na oddlužení - zbavení dluhů - reorganizace - osobní bankrot - řešení, posouzení hrozícího úpadku. Každá situace má řešení, proto na nic nečekejte a kontaktujte mne!


Zdravotnické právo –  právní servis pro zdravotnická zařízení

Zdravotnické právo – právní servis pro zdravotnická zařízení

Hledáte odborníky na zdravotnické právo? Pak jste tu správně. Oslovte advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS sídlící v Brně, která nabízí komplexní právní služby zdravotnickým zařízením a poskytovatelům zdravotních služeb. Pro naše klienty zajišťujeme: - zakládání zdravotnických zařízení “na zelené louce” - převody (transformace) lékařských praxí tzv. na klíč - přípravu dokumentů (informovaných souhlasů, souhlasů zákonných zástupců, negativních reversů, smluv se spolupracujícími lékaři, nájemních smluv smluv na užívání ordinace, smluv na užívání movitých věcí) - právní zastoupení lékařů a zdravotnických zařízení – poskytovatelů zdravotnických služeb - poradenství a zastupování ohledně odpovědnosti poskytovatelů zdravotních služeb včetně nároků pacientů na odčinění nemajetkové újmy - zastoupení ve všech typech sporů (mimosoudních i soudních) včetně sporů s dodavateli, zaměstnanci i pacienty - pracovněprávní agendu - poradenství a obhajobu v trestních věcech souvisejících s poskytováním zdravotní péče V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat! Reference: Rodinný zubař s.r.o. (http://www.rodinnyzubar.cz) ZED DENT s.r.o. Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly F-DENTAL Hodonín s.r.o. DÜRR DENTAL AG


Medicínské právo – komplexní právní služby

Medicínské právo – komplexní právní služby

Potřebujete právní rady či zastupování v oblasti medicínského práva? Nevíte, na koho se obrátit? Oslovte specialisty v oboru, advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS. V rámci medicínského práva se naše advokátní kancelář zaměřuje na: - zastupování lékařů a zdravotnických zařízení při soudních sporech, v souvislosti s poskytováním zdravotní péče - právní pomoc při založení, převodu či prodeji lékařské praxe a převodu zdravotnických zařízení na s.r.o. - zastupování lékařů a zdravotnických zařízení ve sporech se zdravotními pojišťovnami o úhradu zdravotní péče - řešení mimosoudních dohod mezi lékaři a pacienty - řešení právních problémů pacientů i jejich blízkých osob. - informovaný souhlas pacienta - odmítnutí zdravotní péče - vedení zdravotnické dokumentace - poskytování informací ve zdravotnictví Mezi naše klienty se řadí například: Rodinný zubař s.r.o. (http://www.rodinnyzubar.cz), ZED DENT s.r.o., Léčebné a rehabilitační středisko Chvaly, F-DENTAL Hodonín s.r.o., DÜRR DENTAL AG