Poptávám vymáhání nebo odkup pohledávky

Poptávám vymáhání nebo odkup pohledávky

Poptávám společnost na vymáhání dluhů, případně na odkup pohledávek. Jedná se o pohledávky v celkové výši cca do 300 tis.Kč. Dlužníky jsou fyzické osoby, dluhy vznikly neplacením nájmů za pronájem bytů. Pohledávky jsou podloženy „Dohodami o uznání dluhů“.
Poptávka byla vložena dne:
19.10.2015 09:38

Platnost poptávky:
19.11.2015 09:26

Kontaktní osoba:
Jaroslav Čadek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 734 416 977

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ostraha objektů, pult centralizované ochrany PCO, detektivní služby

Ostraha objektů, pult centralizované ochrany PCO, detektivní služby

Chcete ochránit svůj majetek a budovy před vniknutím nepovolených osob, poškozením či odcizením? Neváhejte a kontaktujte naši bezpečnostní agenturu USIR s.r.o., sídlící v Kladně. Zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby jak pro jednotlivce, tak i větší či menší společnosti. Poskytujeme fyzickou ostrahu objektů domů, staveb, průmyslových areálů, hotelů, dále pak pult centralizované ochrany PCO s elektronickým a kamerovým monitorovacím systémem. Realizujeme i detektivní služby, osobní ochrana a ozbrojený doprovod, bezpečnostní dozor při pořádání kulturních akcí. Působíme na tuzemském trhu i v zahraničí.


Požární a bezpečnostní ochrana Praha -  jsme profesionálové v bezpečnosti práce a požární ochraně

Požární a bezpečnostní ochrana Praha - jsme profesionálové v bezpečnosti práce a požární ochraně

Stejně tak se může postarat o požární asistenci, a to v nejrůznějších případech. Pokud hledáte zabezpečení svých objektů či majetku, můžete očekávat: - Výjezdovou skupinu - Připojení na PCO (pult centrální ochrany) - Monitoring objektů - Telefonní a rádiový přenos - Ostrahu budov a majetku Pokud potřebujete napustit bazén, odčerpat vodu anebo provést jakékoli podobné úkony, tak využijte naší požární asistence, která zahrnuje: - Mytí komunikací - Napouštění a odčerpávání vody - Požární hlídky - Hasičský zásah s požární technikou. V Agentuře Hřivna Barrandov víme, jak je moderní svět nebezpečný, a proto svým snažením zlepšujeme životní úroveň našich spoluobčanů.


Připojení na pult centrální ochrany - efektivní dálková ostraha průmyslových objektů, bytů a firem Praha

Připojení na pult centrální ochrany - efektivní dálková ostraha průmyslových objektů, bytů a firem Praha

Hledáte efektivní způsob ostrahy Vašeho majetku před zloději? Řešením je připojení na pult centrální ochrany, což je způsob dálkové ostrahy objektů profesionální společností ELZA-TECH s.r.o. z Prahy. Při narušení bezpečnosti sledovaného objektu dojde k okamžitému vyslání naší vyškolené zásahové jednotky, která provede fyzickou kontrolu a obhlídku místa. Hlídáme průmyslové objekty, firmy, rodinné domy, byty nebo třeba kostely a jiné památkové objekty. Mějte svůj majetek pod kontrolou a žádejte profesionální služby připojení na pult centrální ochrany u společnosti ELZA-TECH s.r.o.


Pomoc při platební neschopnosti od insolvenčního správce - vypracování insolvenčního návrhu

Pomoc při platební neschopnosti od insolvenčního správce - vypracování insolvenčního návrhu

Dohnaly Vás finanční problémy a dlužíte, kam se podíváte? Už danou situaci nezvládáte a potřebujete pomoci? Obraťte se na insolvenčního správce Ing. Tomáše Poláčka, který v Moravskoslezském kraji vykonává insolvenční řízení dle zákona. Pokud si uvědomujete svůj problém, jste na správné cestě. Jako profesionál ve svém oboru Vám pomohu s platební neschopností a dluhů se zbavit. Máte možnost využít institut oddlužení dle insolvenčního zákona. Osobní bankrot (oddlužení) zaručuje i nadále nakládat se svým majetkem. Po splnění určitých podmínek Vám může být odpuštěno až 70% dluhu a úroky z prodlení a poplatků se pozastaví. Služby insolvenčního správce: - vypracování insolvenčního návrhu k soudnímu řízení - poradenství v oblasti oddlužení pro fyzické osoby - řešení majetkové podstaty - návrhy na oddlužení - zbavení dluhů - reorganizace - osobní bankrot - řešení, posouzení hrozícího úpadku. Každá situace má řešení, proto na nic nečekejte a kontaktujte mne!


Dobrovolné dražby pro movité, nemovité věci a pohledávky jako forma zpeněžení

Dobrovolné dražby pro movité, nemovité věci a pohledávky jako forma zpeněžení

Dobrovolné dražby jako formu zpeněžení obvykle doporučujeme u aktiv , která sama o sobě svoji povahou budí zájem investorů a v rámci licitace je předpoklad výrazného navýšení prodejní ceny. Na přání klienta jsme ale připraveni realizovat prodej formou dobrovolné dražby u každého aktiva, kde to připouští zákon č. 26/2000 Sb., který zároveň přesně definuje pravidla pro dražebníka pro celý proces prodeje. Základním dokumentem dražby je dražební vyhláška, fakticky nahrazující kupní smlouvu, která se v případě prodeje formou dražby neuzavírá. Podmínkou pro účast v dražbě je složení dražební jistoty. Dražební jistota, kterou před zahájením dražby všichni zájemci o dražbu skládají indikuje jejich bonitu. Navíc je pro vydražitele složení dražební jistoty určitým donucovacím prostředkem , aby cenu dosaženou vydražením uhradil do předem stanovené doby. Pokud tak neučiní, jeho dražební jistota se použije k úhradě nákladů dražby a nákladů dražby opakované. Nejnižší podání obvykle doporučujeme stanovit na 60 až 80% hodnoty, která bude stanovena znaleckým posudkem, čímž dosáhneme většího zájmu potencionálních klientů, kteří pak pod větším psychologickým tlakem licitace mohou dosaženou kupní cenu značně zvýšit. Účelem nejnižšího podání je tedy přilákat co nejvíce zájemců a tím navýšit soutěživost kupujících. Dražit je možné movité i nemovité věci, ale také pohledávky. Dražby jsou konány na základě návrhu vlastníka nebo oprávněné osoby s dražební věcí hospodařit.


Právník, advokát v oblasti trestního práva - zastupování v trestním i přestupkovém řízení

Právník, advokát v oblasti trestního práva - zastupování v trestním i přestupkovém řízení

Pokud hledáte zkušeného a spolehlivého právníka, který Vám s profesionalitou a osobním přístupem pomůže v oblasti trestního právo, jste na správném místě! Advokát Mgr. Pavel Andrle poskytuje kompletní právní služby v oblasti trestního, občanského i rodinného práva: - zastupování v trestním i přestupkovém řízení - rozvody manželství - úprava výživného - žaloby, obhajoby - sepisování smluv - darovací, kupní, vypořádací, nájemní, smlouvy o zrušení věcného břemene - ověřování podpisů - soudní vymáhání pohledávek - právní zajištění převodu nemovitosti - advokátní úschovna peněz a listin. Využijte spolehlivých služeb, budete mít zaručeno, že se Vám bude věnovat zkušený advokát.