Poptávám vymáhání nebo odkup pohledávky

Poptávám vymáhání nebo odkup pohledávky

Poptávám společnost na vymáhání dluhů, případně na odkup pohledávek. Jedná se o pohledávky v celkové výši cca do 300 tis.Kč. Dlužníky jsou fyzické osoby, dluhy vznikly neplacením nájmů za pronájem bytů. Pohledávky jsou podloženy „Dohodami o uznání dluhů“.
Poptávka byla vložena dne:
19.10.2015 09:38

Platnost poptávky:
19.11.2015 09:26

Kontaktní osoba:
Jaroslav Čadek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 734 416 977

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Zabezpečovací systém - kamery pro zvýšení bezpečnosti, montáž, servis

Rozhodli jste se pro kamerový systém a nejste si jisti na koho se můžete obrátit? Plně můžete důvěřovat společnosti System plus Zlín, s.r.o., která poskytuje jako bezpečnostní agentura své komplexní služby také v oblasti kamer a kamerových systémů. Kamerové systémy lze dodat v analogovém či moderním provedení: - záznamové zařízení, - kabeláž, - samotná kamera. Zajistíme pro vás jejich dodávku s montáží a následným servisem i revizí. Tyto systémy mohou sloužit k zaznamenávání obrazu nebo k živému vysílání. Kontaktujte nás již dnes a my pro vás najdeme takový kamerový systém, který zvýší vaši bezpečnost a bude vám plně vyhovovat! Těšíme se na naši spolupráci!


Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Bezpečnostní agentura - komplexní služby ostrahy osob, majetku a objektů

Už nemusíte mít strach, o vaši bezpečnost se postaráme! Zajišťujeme fyzickou ostrahu objektů a eliminujeme veškerá bezpečnostní rizika spojená s vniknutím nežádoucích osob do objektu, krádežemi nebo ničením majetku. Můžeme zajistit také veškeré služby recepce spojené s pohybem osob a vozidel. Pokud potřebujete doprovod na schůzky a jednání nebo hledáte dlouhodobou osobní ochranku se službami řidiče, pak vám veškeré tyto služby zajistíme. Postaráme se také o převoz peněz či drahého majetku na vámi určené místo buď vlastními bezpečnostními nebo klientskými vozy. Disponujeme veškerým vlastním vybavením potřebným k ostraze osob, majetku i objektů. S námi budete v bezpečí!


Komplexní bezpečnostní služby Praha – maximální ochrana majetku a osob

Komplexní bezpečnostní služby Praha – maximální ochrana majetku a osob

Záleží Vám na bezpečnosti? Potřebujete spolehlivé bezpečnostní služby k ochraně hmotného nebo nehmotného majetku, osob, zajištění bezpečného převozu finanční hotovosti, ochrany veřejného pořádku v budovách, požární ochrany či při samostatných mimořádných událostech? Pak se spolehněte na společnost A-ROYAL Service s.r.o. z Prahy. Nabízíme ucelený systém pokrývající ostrahu objektů a recepční služby, pult centralizované ochrany, kamerové systémy, požární signalizační zařízení a elektronické zabezpečovací systémy. Cílem profesionálních zaměstnanců společnosti A-ROYAL Service s.r.o. je poskytnout zákazníkovi komplexní bezpečnostní služby od poradenství po samotnou ochranu majetku a osob.


Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Financování zemědělské půdy až do 100% kupní ceny - výhodné úrokové sazby

Chcete si pořídit zemědělskou půdu a rozšířit tím své pozemky? Pak se obraťte na znojemskou společnost Erste Leasing, a.s., kde Vám pomohou s financováním přímo na míru. Máme pro Vás připravený produkt financování nákupu zemědělské půdy jako jediná leasingová společnost v České republice. Můžete využít financování až do 100% kupní ceny pozemků a garantujeme Vám velmi výhodné úrokové sazby. Úvěr můžete zajistit zástavním právem k nakupovaným pozemkům nebo jiným pozemkům ve Vašem vlastnictví. Můžete si vybrat, zda budete chtít fixní úrokovou sazbu či variabilní. Také si můžete zvolit výši splátek dle vývoje Vašich tržeb v průběhu roku. S námi máte záruku rychlého a snadného vyřízení a uzavření smlouvy.


Připojení k pultu centrální ochrany na míru

Připojení k pultu centrální ochrany na míru

Potřebujete mít přehled o pohybu ve Vašem objektu, firmě či domu? Uvažujete o připojení k pultu centrální ochrany - PCO? Odborníci ze společnosti Unitel elektro, s.r.o. Vám vytvoří PCO na míru. Celým procesem připojení k Pultu centrální ochrany Vás provede náš specializovaný tým s dlouhodobými zkušenostmi v oboru. Zajistíme vše, od instalace jednotlivých součástí, po konečné zapojení a potřebné proškolení. Díky připojení k PCO, které při zjištění problému předá informace pověřené osobě či kontaktuje Policii a HZS, se budete cítit bezpečně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Návrhy a registrace licenčních smluv v tuzemsku i zahraničí Praha

Návrhy a registrace licenčních smluv v tuzemsku i zahraničí Praha

Specialisté z Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha nabízí svým klientům služby v oblasti návrhů a registrací licenčních smluv v tuzemsku i a prostřednictvím naší mezinárodní sítě také v zahraničí. Dále jsme schopni kvalifikovaně posoudit návrhy licenčních smluv Vašich obchodních partnerů, případně poradit jak dále postupovat ve sporných bodech. Připravíme a zajistíme registraci licenčních smluv u ÚPV v České i Slovenské republice. Pokud Vaše obchodní činnost vyžaduje platné licenční smlouvy, neváhejte kontaktovat odborníky z Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha.