Zajištění komplexní služeb autoservisu pro osobní i nákladní vozy SSHMP II

Zajištění komplexní služeb autoservisu pro osobní i nákladní vozy SSHMP II

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexních servisních služeb vozového parku zadavatele spočívajících v provádění komplexního pozáručního servisu, údržby a pozáručních oprav (dále jen „servisní služby“) a současně zajištění dodávek originálních náhradních dílů pro osobní automobily zadavatele a nákladní automobily zadavatele. Součástí plnění bude i zajištění odtahové služby a administrativní zajištění likvidací pojistných událostí s pojišťovnami zadavatele.

Veřejná zakázka je v souladu s § 98 ZVZ rozdělena na 2 části a to následujícím způsobem: Část 1: Osobní automobily a Část 2: Nákladní automobily
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2015 08:42

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa služeb hlavního města Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
24.11.2015 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa služeb hlavního města Prahy

Zadavatel IČ:
70889660

Zadavatel ulice:
Kundratka 1951/19

Zadavatel PSČ:
180 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřiny Šolcové

Zadavatel telefon:
+420 245 019 820

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.sshmp.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Renault MEGANE – prodej a testovací jízdy Kladno

Renault MEGANE – prodej a testovací jízdy Kladno

Přišel čas pořídit si nové auto? Nechte se unášet novou technologií a sportovně elegantním designem vozu značky Renault MEGANE. V Autosalónu Nevecom spol. s r.o. v Kladně budete obdivovat sportovní exteriér a elegantní interiér těchto vozů. Svůj zážitek můžete prohloubit při testovací jízdě, kdy vyzkoušíte sílu jednoho z pěti benzinových nebo pěti naftových motorů. Tento vůz splní požadavky i toho nejnáročnějšího milovníka rychlé a pohodlné jízdy. Vyberte si Váš Renault MEGANE v Autosalónu Nevecom spol. s r.o., kde prodávají i ostatní vozy této značky.


Elegantní, moderní a prostorný vůz Fiat Tipo Kombi s možností testovací jízdy

Elegantní, moderní a prostorný vůz Fiat Tipo Kombi s možností testovací jízdy

Potřebuje Vaše rodina prostornější automobil? Fiat Tipo Kombi je tou nejlepší volbou. Jedná se o praktický, pohodlný vůz, který Vás nadchne nejen svým prostorem, ale také vyspělými technologiemi pro bezpečnou jízdu a výjimečně komfortním interiérem. Výbava: - zavazadlový prostor s objemem 550 litrů - klimatizace - 6 airbagů - zadní dělené a sklopné sedadla v poměru 40/60 - elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka s vyhříváním - rádio se vstupy USB, AUX - 4 reproduktory - elektricky ovládaná přední i zadní okna - výškově nastavitelné sedadlo řidiče - centrální zamykání - snímač venkovní teploty - elektronická kontrola stability ESC s funkcí Hill Holder. Nyní Tipo kombi od 329 900 Kč! Můžete se přihlásit na testovací jízdu a o jeho kvalitách se sami přesvědčit!


Diagnostika vozidel a brzdových systémů za pomocí měřícího zařízení TEXA

Diagnostika vozidel a brzdových systémů za pomocí měřícího zařízení TEXA

Potřebovali byste na Vašem vozidle provést diagnostiku? Můžete svůj automobil dovézt do servisu Lichnovský s.r.o. a tam už se o to postarají. Náš autoservis poskytuje opravy osobních i nákladních vozů včetně diagnostiky brzdových systémů, ke které používáme měřící zařízení TEXA. Dále poskytujeme: - autoelektrikářské práce - opravy a servis alternátorů, startérů, přívesů, přípojných vozidel, tandemových vleků PANAV - montáž, instalace, oprava naftového topení, tažných zařízení - plnění a čištění autoklimatizace - příprava vozidel na STK. Služby poskytujeme v Kopřivnici, ale také ve Frenštátě pod Radhoštěm, Valašském Meziříčí, Novém Jičíně, Příboře, Vsetíně i Frýdku-Místku. Váš vůz bude v těch nejlepších rukou!


Prostorný Ford Focus Kombi za skvělou cenu - více prostoru a bezpečí pro celou rodinu

Prostorný Ford Focus Kombi za skvělou cenu - více prostoru a bezpečí pro celou rodinu

Nechte se okouzlit Fordem Focus – bezpečným, úsporným a jízdně vyspělým vozem. Přijďte na nezávaznou testovací jízdu klidně s celou rodinou k autorizovanému prodejci Auto Viki a.s. ve Zlíně. Tato nejnovější generace Fordu Focus je ve verzi kombi za stejnou cenu jako 5-ti dveřová varianta ve vybraném provedení. Je tedy jen na Vás, zda si vyberete sportovnější jízdu nebo více prostoru a praktičnost. Tento vůz nabízí skvělé technologie, jednou z nich je také nový systém SYNC 3 s hlasovým ovládáním v českém jazyce a dotykový display na středovém panelu, který umožňuje ovládat navigaci, audiosystém, telefon a vybrané aplikace přímo v telefonu za pomocí jednoduchých hlasových povelů. Dále si můžete užívat automatickou dvouzónovou klimatizaci. Ford Focus kombi můžete mít také na operativní leasing Ford Lease s výhodnými splátkami. Tak neváhejte a přijďte si pro nový vůz ještě dnes.


Kvalitní autoservis - montáž tažných zařízení, opravy hlav motorů a podvozků

Kvalitní autoservis - montáž tažných zařízení, opravy hlav motorů a podvozků

Sháníte někoho, kdo by Vám namontoval tažné zařízení k Vašemu vozidlu? Obraťte se na autoopravnu Vladana Veřmiřovského, na kterého je spolehnutí. Zajišťujeme tyto autoservisní služby: - diagnostika elektrotechniky, motorů - výměna filtrů a oleje - opravy hlav motorů, podvozků - geometrie nápravy - oprava brzdových systémů, tlumičů, výfuků - montáž tažných zařízení - servis, plnění, čištění klimatizace - kontrola kabinového filtru - příprava vozidel na STK - pneuservisní práce - opravy, výměna, přezutí pneumatik. Zaručujeme kvalitní práci, protože jsme autoservis, na který je spolehnutí!


Prodej Škoda Rapid Spaceback fresh s atraktivní výbavou - vozy, co mají šťávu

Prodej Škoda Rapid Spaceback fresh s atraktivní výbavou - vozy, co mají šťávu

Za akční cenu si nyní můžete pořídit Škoda Rapid Spaceback fresh s atraktivní výbavou u autorizovaného prodejce vozů Škoda, firmy DOBE-CAR Holešov. Můžete si objednat testovací jízdu a osobně si vychutnat všechny benefity, které Vám tento model nabízí. Čím Vás Škoda Rapid Spaceback fresh zaujme? - atraktivní vzhled s 15" koly z lehké slitiny Matone - rádio Swing s barevným dotykovým displejem - klimatizace - výškově nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce - 6 airbagů - vyhřívaná zpětná zrcátka - zadní parkovací senzory a další. Při financování se Škoda Financial Services získáte vůz již od 299 900 Kč, včetně 5leté záruky v rámci paketu Mobilita Plus. Zastavte se u nás v DOBE-CAR Holešov a prohlédněte si vozy, co mají šťávu.