Vysokonapěťové zdroje pro katodu elektronového litografu BS601

Vysokonapěťové zdroje pro katodu elektronového litografu BS601

Předmětem výběrového řízení je návrh, konstrukce, výroba, oživení a uvedení do provozu vysokonapěťového (vn) zdroje včetně zdrojů na vn potenciálu pro žhavení katody a předpětí suppressoru a doplňujících obvodů, který bude sloužit pro napájení elektronové trysky s katodou ZrO/W elektronového litografu s tvarovaným svazkem BS601
Veřejná zakázka vložena:
02.10.2015 10:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
OPTAGLIO s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Beroun

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2015 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OPTAGLIO s.r.o.

Zadavatel IČ:
48950076

Zadavatel ulice:
Lochovice, Obora 20, 267 23

Zadavatel PSČ:
267 23

Zadavatel obec:
Lochovice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38000000-5
Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Distribuční a výkonové transformátory, vysoké a nízké napětí

Distribuční a výkonové transformátory, vysoké a nízké napětí

Sháníte firmu, která se zaměřuje na přístroje a rozvaděče vysokého a nízkého napětí? To je právě naše společnost VFSERVIS s.r.o. z Teplic. Nabízíme špičkově vybavené distribuční a výkonové transformátory, a to konkrétně transformátory olejové, které nachází využití ve městech a výrobě. Dále pak transformátory suché se zalévaným vinutím, suché RESIBLOC a výkonové za přijatelné ceny. Disponujeme kvalitním zákaznickým servisem. Pomůžeme Vám s vhodným výběrem produktu a poté bezchybnou realizací zakázky. K našim zrealizovaným zakázkám nabízíme záruční a pozáruční servis. Hlavním mottem naší společnosti je "Rychlost, kvalita a preciznost", tak neváhejte a obraťte se na nás.


Moderní mikroskopy Euromex iScope vhodné do škol i do odborných laboratoří

Moderní mikroskopy Euromex iScope vhodné do škol i do odborných laboratoří

Brněnská firma RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky sídlící nedaleko Brna prodává kvalitní mikroskopy holandské značky Euromex. Moderní mikroskopy Euromex iScope pro biologické, biomedicínské a veterinární účely, jsou profesionální mikroskopy, které využijete jak pro univerzitní praktika, tak pro náročné vědecké aplikace. Mikroskopy mají vysokou rozlišovací schopnost planárních objektivů a jsou provedeny v různých nastaveních. Bohatý zdroj světla zajistí výkonné světla 3W NeoLed. Mikroskopy zakoupíte v těchto typech: - Metalografický mikroskop Euromex iScope PLMi - Mikroskop Euromex iScope EPLi - Mikroskop Euromex iScope PLi - Mikroskop Euromex iScope PLi-De pro pozorování v temném poli - Mikroskop Euromex iScope PLPHi-B - Mikroskopy iScope FluoLED PLi - Polarizační mikroskop Euromex iScope PLPOLi Nechte se okouzlit výkonnými, moderními a kvalitními mikroskopy značky Euromex, které zakoupíte ve firmě RNDr. Karel Martyčák - mikroskopy a učební pomůcky.


Společnost Pfannenberg mění oficiální zastoupení pro Českou republiku

Společnost Pfannenberg mění oficiální zastoupení pro Českou republiku

S účinností od 15.11.2019 se významný výrobce chladících zařízení, signalizační techniky a dalších komponent pro průmyslové podniky, společnost Pfannenberg Europe GmbH, rozhodla změnit své oficiální zastoupení pro Českou republiku. Nově jím bude společnost EMS ELEKTRO s.r.o., Otrokovice. Ta se stala za více než 20 let působení v rámci ČR významným dodavatelem elektromateriálu, prvků průmyslové automatizace a dalších komponent pro řadu velkých i menších firem. Sortiment Pfannenberg: - produkty a systémy pro tepelné řízení elektrických rozvaděčů, chlazení kapalin pro obráběcí stroje - vizuální a zvuková signalizační zařízení a další průmyslové komponenty. Nově se tedy s požadavky, týkajícími se produktů Pfannenberg, obracejte výhradně na EMS ELEKTRO s.r.o. Zajistíme rovněž servis průmyslových chladících jednotek Pfannenberg. Kompletní přehled sortimentu na www.pfannenberg.com.


Čelisti a upínací přípravky pro tahové, tlakové a ohybové zkoušky

Čelisti a upínací přípravky pro tahové, tlakové a ohybové zkoušky

Hledáte pro své zkušební stroje čelisti či upínací přípravky? Naše společnost LABOR machine, s.r.o. se zaměřuje na zkušební stroje a ke všem strojům jsme schopni dodat celou řadu standardních čelistí a upínacích přípravků pro tahové, tlakové a ohybové zkoušky. Máme výhradní zastoupení společnosti TESTOMETRIC z Velké Británie pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízíme tyto čelisti: - Mechanické do zatížení 600kN. - Pneumatické do zatížení 30kN. - Hydraulické do zatížení 600kN. V případě, že zákazníkovi standardní čelisti nebudou vyhovovat, navrhneme a vyrobíme čelisti přesně dle požadavků zákazníka. Pro více informací nás, neváhejte kontaktovat. Ke všem zkušebním strojům jsme schopni dodat celou řadu příslušenství jako jsou: - průtahoměry - teplotní komory a pece - posuvná měřítka - váhy - kompresory - lisy pro přípravu vzorků


Prodej laboratorní techniky a přístrojů pro soukromé a státní laboratoře

Prodej laboratorní techniky a přístrojů pro soukromé a státní laboratoře

Veškerou potřebnou laboratorní techniku a přístroje nakoupíte na jednom místě – u firmy ILABO z Kyjova. Prodáváme laboratorní zařízení, která najdou uplatnění nejen ve státních, ale i soukromých laboratořích. Sortiment námi prodáváme laboratorní techniky a přístrojů zahrnuje různé typy laboratorních mlýnů značky FRITSCH. Dále máme naskladněny váhy, a to laboratorní, sušící, analytické, provozní s vyšší váživostí nebo vyšším krytím, závěsné, mobilní a kapesní. Najdete u nás také ultrazvukové přístroje, jako jsou ultrazvukové lázně a čističe. K prodeji máme i inkubátory. Společnost ILABO je oficiálním distributorem automatických přístrojů značky Gerhardt pro mineralizaci, destilaci, extrakci či hydrolýzu.


Tlumivky

Tlumivky

Vyrábíte či sestrojujete elektronická zařízení? Potřebujete kvalitního a spolehlivého dodavatele vinutých dílů? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o., která sídlí nedaleko Plzně. Naší specializací je výroba tlumivek na zakázku dle přesné specifikace zákazníků. Tlumivky zhotovujeme z měděného drátu či lanka ručně nebo navíjíme na pneumatických přípravcích. V našich výrobnách realizujeme různé druhy tlumivek pro různá použití, a to tlumivky proudově kompenzované k odstranění asymetrických rušení, akumulační, odrušovací, síťové, filtrační či vzduchové pro antény.