Poptávám výrobu dvoukřídlé vjezdové brány

Poptávám výrobu dvoukřídlé vjezdové brány

Poptávám výrobu dvoukřídlé vjezdové brány vč.automatického otvírání rozměr cca 2700x1500 materiál kov+tahokov povrchová úprava tahokov dále stejný materiál na branku rozměr cca 1000x1500 a tři pole plotu rozměr cca 2500x1000

materiál:
výpln: http://shop.perfolinea.cz/eshop-tahokov-ocelovy-tr-28-10-tl.2-x-1250-x-2500.html

konstrukce:http://shop.perfolinea.cz/eshop-lemovaci-profil-wg30-ocel-s235jr-drazka-5.70-mm-1.50-x-30.00-x-30.00-x-3000.00-mm-302.html
Poptávka byla vložena dne:
25.09.2015 08:16

Platnost poptávky:
25.10.2015 08:12

Kontaktní osoba:
Habr Michal

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příslušenství a náhradní díly na opravy pro vrata a brány

Příslušenství a náhradní díly na opravy pro vrata a brány

Máte starou bránu či vrata, která potřebují opravit? Pokud jste z Opavy a okolí neváhejte navštívit firmu Večerek Tomáš, která se zabývá prodejem garážových vrat, bran, jejich příslušenstvím i náhradními díly pro opravy. V našem bohatém sortimentu naleznete: - samonosné systémy - petlice, rýgle - zámky, elektrozámky příslušenství - kolečka - stavební vložky - vodící profily - závěsy, panty, dorazy Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám pomůžeme! Pro více informací navštivte náš e-shop.


Odborníci na svařování – profesionální služby v oboru kovovýroby a zámečnictví

Odborníci na svařování – profesionální služby v oboru kovovýroby a zámečnictví

Hledáte spolehlivou společnost, která poskytuje služby v oboru sváření? Obraťte se na Zámečnictví Jaroslav Borůvka z Třebíče. Na svařování jsme skuteční odborníci. Disponujeme vlastními výrobními prostory a týmem specializovaných svářečů. Naše pracoviště je vybaveno moderními technologiemi, které nám umožňují svařování všech běžných materiálů. Ke svařování využíváme zejména metodu MIG/MAG, kterou lze svařovat ve všech polohách. Navíc je rychlá a efektivní. Dále pracujeme s plynem CORGON 18/STARCON C-18, který zajišťuje výbornou penetraci sváru a dobré vlastnosti spoje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Dekorační čtverce Zenturo Pixels – ozdobné plotové výplně tvoří různé tvary na plotě

Dekorační čtverce Zenturo Pixels – ozdobné plotové výplně tvoří různé tvary na plotě

Vybíráte si vhodné oplocení k Vašemu domu? Rozhodli jste se pro plotové panely, ale chcete je ještě nějak ozvláštnit? Hledáte firmu, která se postará nejen o dodávku plotových panelů i o jejich montáž? Pak se obraťte na společnost GAVES-DM s.r.o., která sídlí ve Znojmě, ale působí v oblasti Jihomoravského kraje, tedy i v okolí Třebíče, Mikulova, Jihlavy, Brna, Hodonína, Jindřichova Hradce. Dekorační čtverce Zenturo Pixels: čtvercové a obdélníkové plastové prvky – pixely jednoduše zapadnou do plotových panelů a tím se z nich dají tvořit různé vzory na plotě. Čtverce se prodávají v zelené nebo v antracitové barvě. Pružný plastový pás Zenturo Flexo Strip: lze je proplétat oky svisle i vodorovně. Pásy se prodávají v balení po 50 m, v barvě zelené a antracitové a stříhají se na délku. Perforovaný pás z nerezové oceli Zenturo Perfo Strip Postaráme se Vám o kvalitní montáž oplocení, stačí nás kontaktovat.


Zámečnická výroba na zakázku - konstrukce, vrata, schodiště, žebříky

Zámečnická výroba na zakázku - konstrukce, vrata, schodiště, žebříky

Potřebujete vyrobit žebřík či schodiště na míru? Pokud hledáte spolehlivé zámečnictví s profesionálním přístupem, firma s dlouholetou tradicí Opravny Telč, a.s. bude pro ta pravá. Zaměřujeme se na výrobu zámečnických výrobků. Na zakázku vyrobíme vrata, schodiště, přístřešky, požární žebříky, ploty, mříže a další konstrukce. Při zámečnické výrobě dbáme na dodržování systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. V zámečnickém provozu nabízíme komplexní služby včetně povrchové úpravy. Provádíme řezání, vrtání, frézování, soustružení a svařování metodami TIG a MIG/MAG. Veškeré námi vyráběné konstrukce jsme schopni dodat v rámci České republiky.


Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce, betonové ploty

Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce, betonové ploty

Rádi byste soukromí? Hledáte ideální řešení pro oplocení Vašeho pozemku? Ploty a oplocení nejenom pro zahrady dodává a montuje společnost ADH-PLOTY s.r.o. Kromě běžného pletivového oplocení či svařovaných panelů dodáváme také ploty na míru. Váš plot proměníme v atraktivní designový prvek. Elegantním řešením může být také vkusný kovaný plot. Plotové systémy dodáváme za příznivé ceny, v prvotřídní kvalitě. Pokud jste se rozhodli pro stavu plotu svépomocí, na našem e-shopu seženete veškeré potřebné komponenty a příslušenství. Nevyhovují Vám typizované rozměry? Nabízíme služby naší zámečnické dílny, kde vyrobíme Vše na míru Vašim požadavkům. Neváhejte a kontaktujte nás.


Výroba plotového pletiva Alu Green - bezúdržbové, pevné pletivo odolné proti korozi

Výroba plotového pletiva Alu Green - bezúdržbové, pevné pletivo odolné proti korozi

Mezi nejprodávanější plotové pletivo z produkce firmy TRIDIF z regionu Uherské Hradiště patří čtyřhranné pletivo Alu Green. Jde o pevné pletivo s ocelovým drátem uvnitř, odolné proti korozi. Vhodné je k oplocení pozemků, zahrad, hřišť, rodinných domů, průmyslových objektů, parků, oplocení voliér, rybníků, vinohradů i pro další využití. Bezúdržbové pletivo Alu Green: - patří do prémiové řady oplocení s dlouhou životností - vyrobeno z pevného drátu Bezinal®2000 - jde o žárově zinkovaný ocelový drát o průměru 2,15 mm s tenkou vrstvou zelené barvy. Výhody: - oproti poplastovanému pletivu je použit větší průměr drátu - povlak hliníku zajistí kompletní ochranu drátu, prodlouží funkčnost i vzhled pletiva - odolnost proti kyselým dešťům i chemickým postřikům - odolnost proti korozi - snadná, rychlá montáž. Pletivo se dodává standardně v rolích po 15 a 25 metrech. Při odběru nad 500 bm Vám cena bude stanovena individuálně.