Poptávám výrobu dvoukřídlé vjezdové brány

Poptávám výrobu dvoukřídlé vjezdové brány

Poptávám výrobu dvoukřídlé vjezdové brány vč.automatického otvírání rozměr cca 2700x1500 materiál kov+tahokov povrchová úprava tahokov dále stejný materiál na branku rozměr cca 1000x1500 a tři pole plotu rozměr cca 2500x1000

materiál:
výpln: http://shop.perfolinea.cz/eshop-tahokov-ocelovy-tr-28-10-tl.2-x-1250-x-2500.html

konstrukce:http://shop.perfolinea.cz/eshop-lemovaci-profil-wg30-ocel-s235jr-drazka-5.70-mm-1.50-x-30.00-x-30.00-x-3000.00-mm-302.html
Poptávka byla vložena dne:
25.09.2015 08:16

Platnost poptávky:
25.10.2015 08:12

Kontaktní osoba:
Habr Michal

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Náchod

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakázková výroba kovových výrobků a polotovarů, precizní kovová vrata, brány, schodiště

Zakázková výroba kovových výrobků a polotovarů, precizní kovová vrata, brány, schodiště

Nový kovový zahradní nábytek a jiné kovové výrobky Vám zhotoví firma Jiří Florian – kovovýroba z obce Ivančice – Němčice. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu kovových výrobků a polotovarů, u kterých zajišťujeme kompletní povrchovou úpravu. Přímo na míru vyrobíme kovové schodiště i se zábradlím do Vašeho domu, zhotovíme vrata a branky pro Váš plot, a to vždy dle Vašich konkrétních požadavků. Našim zákazníkům poskytujeme dále lisařské a zámečnické práce doplněné o výrobu roštů pro fasádní zavěšovací obklady včetně soklů. Důležitou součástí našich činností je výroba kvalitního zahradního nábytku pro Vaši terasu, pergolu i balkon.


Designová garážová vrata - prodej, montáž, moderní vzhled a hladký povrch

Designová garážová vrata - prodej, montáž, moderní vzhled a hladký povrch

Nový typ garážových vrat V-Profil zaujme svým moderním vzhledem a hladkým povrchem. Prolisy, které jsou na vratech můžete vybírat s 18-ti nebo 16-ti milimetrovou šířkou. Klasicky dodáváme tyto vrata v stříbrné barvě, aby na ně bylo možné nanášet jiné barvy značky RAL. Zajistíme Vám také montáž těchto vrat. Objednávejte designové garážové vrata V-Profil již dnes! Pro více informací navštivte naše internetové stránky.


Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice působí v oboru zakázkové zámečnictví. Výroba obráběných a zámečnických dílů, díly z plechu, výlisky a svarky velkých rozměrů. Nabízíme možnost následné montáže. Výroba: - plechové kryty a díly - svarky do 5000 kg včetné opracování, povrchových úprav - výlisky 10 - 80 t - výroba na výstředníkových lisech - výpalky laserem, plasmou a plamenem. Svařování oceli, nerezi, mědi, hliníku. Strojní park Zámečnictví: - soustružnicko frézovací centrum - obráběcí centrum - pětiosé - obráběcí centra - vertikální CNC - soustruhy CNC - klasické frézky, soustruhy - rovinné brusky.


Kovovýroba Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín

Kovovýroba Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín

Potřebujete vyrobit přesné brány a ploty? Hledáte spolehlivou firmu co se zabývá kovovýrobou? Našli jste správně, naše firma Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý z Jičína se o vše postará. Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín se zabývá touto činností: Kovovýroba Ploty, brány, zábradlí Výroba ocelových plotů. Ocelové sloupky oplocení. Ocelové brány, vrata. Balkonové zábradlí. Ocelové schody. Neváhejte nás kontaktovat!


Posuvná garážová vrata a brány – prodej, dodávka, montáž

Posuvná garážová vrata a brány – prodej, dodávka, montáž

Přemýšlíte o koupi posuvné brány či posuvných garážových vrat? Vsaďte na společnost Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček se sídlem v Telči. Vrata a brány Vám vyrobíme na míru, přesně podle Vašich potřeb a požadavků. Na výběr máte velké množství barevných dekorů. Nespornou výhodou tohoto typu bran a vrat je možnost pouze částečného otevření, kterou mohou využít průchozí osoby. Dále také vynikají svou spolehlivostí a životností. Víme, že výběr vhodných garážových vrat může být oříšek, proto Vám se vším rádi poradíme. Neváhejte se na nás obrátit.


Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce, betonové ploty

Oplocení, ploty, pletivo, plotové dílce, betonové ploty

Rádi byste soukromí? Hledáte ideální řešení pro oplocení Vašeho pozemku? Ploty a oplocení nejenom pro zahrady dodává a montuje společnost ADH-PLOTY s.r.o. Kromě běžného pletivového oplocení či svařovaných panelů dodáváme také ploty na míru. Váš plot proměníme v atraktivní designový prvek. Elegantním řešením může být také vkusný kovaný plot. Plotové systémy dodáváme za příznivé ceny, v prvotřídní kvalitě. Pokud jste se rozhodli pro stavu plotu svépomocí, na našem e-shopu seženete veškeré potřebné komponenty a příslušenství. Nevyhovují Vám typizované rozměry? Nabízíme služby naší zámečnické dílny, kde vyrobíme Vše na míru Vašim požadavkům. Neváhejte a kontaktujte nás.