Poptávám umletí hadce

Poptávám umletí hadce

Dobrý den, potřebujeme umlet 1000 kg hadce velmi jemně za sucha. Velikost hrudek hadce maximálně 6x6x6.
Hadec máme v nádobách po 35 kg.
Poptávka byla vložena dne:
24.09.2015 16:27

Platnost poptávky:
24.10.2015 16:03

Kontaktní osoba:
Bahník Jaroslav

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jablonec nad Nisou

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Prodej štěrku, drceného kameniva a písku Opava - opavská štěrkovna, sypký materiál

Sháníte spolehlivou firmu s velkou zásobou štěrku a písku? Pak je tady pro Vás firma POMP Vlaštovičky s.r.o., která se zabývá prodejem kompletního sortimentu sypkých stavebních materiálů v Opavě a okolí. V nabídce máme kvalitní štěrk i písek. Zakoupený sortiment nabízíme s rozvozem až domů. Můžete si vybrat: - těžený a stavební písek - těžený a tříděný štěrk - drcený kámen - úlomky kamene a štěrkopísek - kamenivo pro stavebnictví. Garantujeme včasné dodání v termínu na smluvené místo, tím Vám ušetříme mnoho starostí s dopravou. Náš vozový park má sklápěče, nakládače, rýpadla, shrnovače i dozery.


Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen, kamenivo, štěrk, písek pro dům i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v lokalitě Zlín a Otrokovice. Řešíte posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku ? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem je pro Vás vhodnou volbou - jde o dekorační i funkční prvek - zabraňuje prorůstání trávy a plevelů a Vy si tak ušetříte práci při údržbě okolí domu a můžete si častěji užít zasloužený relax. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí je zajištění dopravy kameniva v požadovaném množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 Kč bez DPH.


Lávové, pečící a grilovací kameny s nerezovým rámečkem - příprava masa i zeleniny

Lávové, pečící a grilovací kameny s nerezovým rámečkem - příprava masa i zeleniny

Chcete pozvednout své kulinářské dovednosti na novou úroveň? Jsme společnost KÁMEN KLAPER, s.r.o. z Kojetína a představujeme Vám lávové, pečící a grilovací kameny s všestranným využitím. Působíme v Přerově, Olomouci a Prostějově, ale po dohodě přijedeme také do Vyškova, Zlína či Brna. Přírodní lávový kámen se jednoduše udržuje a neobsahuje žádné chemické látky. Skvěle se hodí pro zdravou přípravu masa, ryb, hub, zeleniny a jiných specialit na venkovním ohništi, grilu, dřevěném uhlí, ale také v kamnech, troubě a zděné peci. Povrch kamene se rovnoměrně rozehřívá na stálou teplotu a grilované suroviny si tak zachovají svou šťavnatost a nepřepečou se. Dbejte na šetrné zacházení a nepolévejte kámen studenou vodou. Pro výrobu využíváme lávový kámen z oblasti sopky Etna, který se zpracuje do deskoviny a následně se upraví do požadovaných rozměrů. Skladem máme desky bez rámečku, s nerezovým a ocelovým rámečkem nebo okapovou drážkou. Vychutnejte si letní grilování a připravujte jídlo jako skutečný profesionál!


Dovozce balkánské ruly dodává štípaný obkladový kámen, valouny

Dovozce balkánské ruly dodává štípaný obkladový kámen, valouny

Balkánská rula je jedinečný stavební materiál, který lze použít v interiéru i exteriéru. Dovozce balkánské ruly do ČR je firma ANZUVA - Michal Rybnikář z Uherského Brodu. Dodáme štípaný obkladový kámen i valouny pro Váš dům i zahradu. Nechejte vstoupit kousek přírody do svého domova. Přírodní kámen dodáváme ve více barvách - zvolit můžete zlato béžový, světle šedý a tměvě šedý odstín: Prodej: - obkladový kámen v nepravidelných tvarech - ručně štípaný, lámaný - valouny, oblázky, barevné drtě.


Výroba kamenné dlažby, obklady z přírodního kamene - z balkánské ruly

Výroba kamenné dlažby, obklady z přírodního kamene - z balkánské ruly

Jedinečný vzhled přírodního kamene přináší originalitu do interiérů i zahrad. Ve formě kamenné dlažby i obkladů se bude vyjímat všude. V rámci Zlínského kraje je možné zakoupit obklady a dlažbu z přírodního kamene od firmy ANZUVA - Martin Rybnikář Uherský Brod. Firma je dovozcem a velkoobchodním prodejcem balkánské ruly. Za bezkonkurenční ceny pořídíte kámen ve formě valounů, ručně štípaný, řezaný na pásky i zpracované formátované obklady a dlažby. Využití kamenných obkladů: - jako obložení stěn, schodů, krbu, fasád, plotů. Využití kamenné dlažby: - dláždění chodníků, příjezdové cesty, okolí bazénu, pergoly či terasy.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.