Poptáváme realizaci vinylových  podlah a schodiště

Poptáváme realizaci vinylových podlah a schodiště

Poptáváme realizaci vinylových podlah a schodiště, Conceptline 3037 Limed Oak Greyish a soklů, dle půdorysu PD.
Termín realizace 04/2016.
Dále hledáme dlouhodobého profesionálního partnera pro realizace pokládek podlahových krytin veškerých zakázek.
Lokalita: Brno- Bohunice
PD na vyžádání !
Schodiště ocelové stupnice a podstupnice (viz.obr).
Děkujeme.
Poptávka byla vložena dne:
23.09.2015 12:54

Platnost poptávky:
23.10.2015 12:43

Kontaktní osoba:
Baucom s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Obrázek:
Poptáváme realizaci vinylových  podlah a schodiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojně hlazené podlahy z betonové směsi

Strojně hlazené podlahy z betonové směsi

Rekonstruujete své obydlí, kanceláře či průmyslové prostory? Potřebujete mít precizně provedenou podlahu a přitom i rychle a za výhodné ceny? V tom případě využijte služeb společnosti Betony Ouřada s.r.o., která se zaměřuje na realizaci strojně hlazených betonových podlah. Lité podlahy z cementového potěru či anhydridové směsi jsou naprosto rovné a tudíž vhodné pro pokládku všech typů podlahových krytin. Jsme schopni vybetonovat i základové desky či zešikmené plochy střech, teras a bazénů. Samozřejmostí je položení vhodné okrajové dilatační pásky a izolací. Pracujeme s těmi nejlepšími materiály, které získáváme od spolehlivých dodavatelů.


Prodej a pokládka korkové a hydrokorkové podlahy pro byty, RD, restaurace, školy i kavárny

Prodej a pokládka korkové a hydrokorkové podlahy pro byty, RD, restaurace, školy i kavárny

Zvažujete, kterou podlahu by jste si nechali položit v bytě? Preferujete podlahy kvalitní s dlouhou životností? Hledáte spolehlivou firmu, která by se postarala o veškeré služby spojené s pokládkou podlahy? Pak se určitě obraťte na společnost LASPO podlahářství s.r.o., která se postará o dodávku, vyrovnání povrchu před pokládkou, a o montáž korkové či hydrokorkové podlahy v celém Vašem bytě, rodinném domě, ve škole či v restauracích a kavárnách. Rádi za Vámi dojedeme ať už jste z okolí Brna, Znojma, Břeclavi, Blanska či Hodonína. Korkové podlahy se vyznačují dlouhou životností, protože se neošlapávají, nepropadávají ani nedegradují. Příjemně se po nich chodí, mají výborné tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Navíc se jedná o hygienickou podlahu, jelikož je odolná proti nasákavosti a tvoření plísní a dobře omyvatelná. Hydrokorková podlaha se nejen dobře a snadno pokládá, nevznikají hrbolky ani promáčkliny, ale je i odolná vůči vodě a je vhodná do všech místností v domě, i tam kde jsou nižší nároky na údržbu.


Lité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého interiéru

Lité terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem do každého interiéru

Terrazzo - odolné, dekorativní podlahy s vysokým leskem realizuje firma Kamil Bílý - průmyslové podlahy z Hranic. Podlahářské služby poskytujeme zákazníkům v Zlínském, Moravskoslezském a Olomouckém kraji. Lité terrazzo nazývané také teraco či teraso je vysoce odolná a dekorativní podlaha do interiéru. Terrazzo se vyznačuje dlouhou životností a širokou škálou vzorů a barevných provedení. Podlaha teraco je vhodná do bytových interiérů i do sídel firem. Jedná se o směs cementu, ušlechtilých kamenných drtí, mramoru, skla, křemene a barviv. Využívá se pro lité dlažby nejen v koupelnách, ale i v chodbách nebo na terase, ale také i pro schodiště. Terrazzové podlahy si oblíbíte pro jejich originalitu, variabilní design a vysoký lesk.


Pokládka betonových podlah s vysokou odolností při zatížení v průmyslových skladech a halách

Pokládka betonových podlah s vysokou odolností při zatížení v průmyslových skladech a halách

Potřebujete položit novou podlahu ve skladě? Hledáte spolehlivého podlaháře, který má zkušenosti s pokládkou podlah v místech s vysokou odolností při zatížení? Stavíte halu nebo sklad a chcete položit podlahu v okresech Olomouc, Ostrava, Opava, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Karviná či Zlín? Oslovte podlahářskou firmu Tomáše Müllera se sídlem v Ostravě. Specializujeme se na kompletní podlahářské služby. Postaráme se o pokládku betonové podlahy, která splňuje požadavky na vysokou odolnost podlah při zatížení. Je vhodná do průmyslových podniků, hal a skladů. Zajistíme i veškeré přípravné práce související s pokládkou. Na námi položené podlahy se můžete spolehnout, ručíme Vám za kvalitu odvedené práce i za použité materiály. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů.


Odolné, strojně hlazené lité betonové podlahy pro garáže, vjezdy do garáží

Odolné, strojně hlazené lité betonové podlahy pro garáže, vjezdy do garáží

Potřebujete ve své garáži položit novou podlahu? Hledáte podlahu, jejíž realizace trvá krátkou dobu? V tomto případě si nechejte zhotovit storjně lité betonové podlahy, které provádí firma MH Beton. Mezi výhody betonových litých podlah patří jejich rychlá pokládka, zrání a nízká pořizovací cena. Betonové podlahy jsou také pevné a zároveň žárově odolné. Jsou vhodné do interiéru i exteriéru, takže je možné je aplikovat jak do garáží, tak i na venkovní vjezd do garáží.


Průmyslové lité podlahy - rychlá realizace a následně bezúdržbový provoz

Průmyslové lité podlahy - rychlá realizace a následně bezúdržbový provoz

Specializujeme se na realizace a pokládku průmyslových litých podlah. Naše společnost Jiří Víšek spol. s r.o. používá k realizaci průmyslových podlah litý asfalt, nejvhodnější povrchovou úpravu na nové či popraskané, vydrolené, nerovné a prašné betonové podlahy. Dá se použít do skladů, výrobních hal, v průmyslových provozech (plasty, dřevovýroba, kovovýroba, papírenství apod.), zemědělství (sklady obilovin, hnojiv, zeleniny, ovoce, silážní žlaby, stáje apod.) potravinářství (sklady, chladírny, výroba apod.), venkovním plochy, hřiště. Realizaci průmyslové podlahy zajistíme nejen v Jihomoravském kraji, ale i po celé ČR. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Kyjově.