Poptáváme realizaci vinylových  podlah a schodiště

Poptáváme realizaci vinylových podlah a schodiště

Poptáváme realizaci vinylových podlah a schodiště, Conceptline 3037 Limed Oak Greyish a soklů, dle půdorysu PD.
Termín realizace 04/2016.
Dále hledáme dlouhodobého profesionálního partnera pro realizace pokládek podlahových krytin veškerých zakázek.
Lokalita: Brno- Bohunice
PD na vyžádání !
Schodiště ocelové stupnice a podstupnice (viz.obr).
Děkujeme.
Poptávka byla vložena dne:
23.09.2015 12:54

Platnost poptávky:
23.10.2015 12:43

Kontaktní osoba:
Baucom s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Obrázek:
Poptáváme realizaci vinylových  podlah a schodiště

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Podlahářství, dřevěné, vinylové, PVC podlahy Třebíč

Neváhejte a přijďte se do Podlahářství Svoboda poradit s výběrem nejvhodnějšího typu podlahy do Vašeho bytu či domu! Nabízíme komplexní služby v oblasti podlahářství a to včetně dodávky materiálu. Vyrovnáme nerovnosti, podlahy zatmelíme a zajistíme dodej podlahových a obkladových panelů CLICK BOARD s finální povrchovou úpravou. Jsme velkoobchodní i maloobchodní prodejna, v naší nabídce naleznete plovoucí laminátové a dřevěné, vinylové, korkové, vodivé( elektrostatické) podlahy, dále podlahy z PVC (lino, linoleum), koberce a pomocný materiál. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Kojeticích na Moravě, cca 11 km od Třebíče. Kompletní nabídku služeb podlahářství a podlahových krytin naleznete na webových stránkách.


Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

Pevné, krásné a praktické artbetonové podlahy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY Červinka & Syrový Liberec Perfektní volbou, která vzhledově imituje přírodní materiály je ražená dlažba Artbeton. S realizacemi dlažeb máme dlouholeté zkušenosti. Neváhejte se na nás obrátit! ARTBETON je plně funkční železobetonová deska s povrchovou úpravou a své využití nalezne: -ražené dlažby -příjezdové cesty -chodníky -garážové vjezdy -parkovací plochy -exteriéry a interiéry výběhů v zoologických zahradách -interiérech domů, objektů atd.


Renovace a ochrana vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců

Renovace a ochrana vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců

Chcete si nechat zrenovovat nebo ošetřit vaši podlahu? Pak se neváhejte obrátit na společnost Dema-servis, která působí po celé České republice. Specializujeme se na na ošetření a renovace vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců. Zajišťujeme základní hloubkové čištění, ošetření podlah, renovace, sanace, různé typy nátěrů, penetrace, impregnace, odstranění nečistot a další. Na čistění a ošetření elastických podlahovin jako jsou vinylové podlahy, linolea, kaučuk i koberce, máme v našem sortimentu produkty značky Dr. Schutz. Mezi ně patří koncentráty pro dezinfekci, sprejové čističe, filmotvorné dvoukomponentní penetrace i antislip přísady pro zvýšení protiskluzovosti podlah. Tyto čističe odstraní z podlah skvrny, staré nátěry a nečistoty.  Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Podlahové krytiny všech typů, dřevěné, laminátové, vinylové, Marmoleum, prodej a pokládka

Podlahové krytiny všech typů, dřevěné, laminátové, vinylové, Marmoleum, prodej a pokládka

Novou podlahu jako z katalogu Vám zprostředkuje společnost, podlahového studio PODLAHY KAREL s.r.o. sídlící v Ústí nad Labem. Zcela profesionálně položíme podlahu, ať už jste příznivcem dřevěných, laminátových či vinylových podlah. Poskytujeme kompletní služby počínaje prodejem přes montáž a pokládku podlahových krytin všech typů včetně masivních parket i Marmolea. Pro naše zákazníky rovněž zajišťujeme kvalitní zátěžové koberce a plovoucí podlahy za velmi rozumnou cenu. Součástí našeho pestrého sortimentu je podlahové příslušenství, kde naleznete čistící a ošetřující přípravky určené na konkrétní druh podlahy.


Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Pokládka a montáž plovoucí podlahy Třebíč

Přemýšlíte nad pokládkou plovoucí podlahy? Nechte si poradit s výběrem ideální plovoucí podlahy do Vašeho bytu a domu a kontaktujte naše Podlahářství, které je nejen prodejce plovoucích laminátových a dřevěných podlah různých typů, barev, vzorů a zátěžové třídy, ale provádí i pokládku, montáže a poradenství v této oblasti. Provádíme pokládku a montáž nejen podlah vinylových, korkových, vodivých (elektrostatické) PVC (lino, linoleum), ale i koberců. Součástí našich služeb je i vyrovnávání nerovností i tmelení podlah a prodej příslušenství (podlahové lišty, schodové profily, vyrovnávací profily a další). Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naše webové stránky.


Zdrsňování povrchu chodníku v živočišné výrobě – kravíny, vepříny, stáje

Zdrsňování povrchu chodníku v živočišné výrobě – kravíny, vepříny, stáje

Bezpečnější a méně uklouzané chodníky v kravínech, vepřínech a ve stájích? Oslovte firmu Blatrysk, s.r.o z Brna, která je specialistou na zdrsnění vyhlazených betonů, asfaltů a dlažeb brokováním a frézováním. Metoda bezprašného brokování (tryskání) vyniká svou kvalitou, rychlostí provedení a přijatelnou cenou. Dokáže snížit drsnost povrchu z hodnot 4-5 na 1-2, čímž výrazně zvyšuje protiskluzovost chodníků a jejich bezpečnost. Zároveň podlahu dokonale vyčistí, otevře trhliny, spáry a dilatace. Jeden stroj je schopný zpracovat cca. 1000 m2/den, bez přerušení provozu. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.