Nábytek a vybavení pro školy i zdravotnická zařízení, městský mobiliář

Enprag s.r.o.

Nábytek a vybavení pro školy i zdravotnická zařízení, městský mobiliář

Školky, školy, posluchárny, lékařské ordinace, ošetřovny i čekárny - všechny tyto prostory můžete vybavit kvalitním nábytkem z našeho zdravotnického a školského sortimentu, který zahrnuje například vyšetřovací lůžka, lavice do čekáren, stoly, židle, skříně, kartotéky i vybavení do šaten. Dále nabízíme venkovní lavičky, kovové zastávky, odpadkové koše, popelnice a další produkty ze sekce městského mobiliáře.

Obchodní spolupráce, Angola

Obchodní spolupráce, Angola

Obchodní spolupráce, těžba a průmysl, Angola Máme zájem o navázání obchodní spolupráce s českými firmami, které chtějí expandovat se svými výrobky a službami na trh jizni Afriky. Protože jsme v přímém kontaktu s většinou našich klientů v subregionu, rádi přijmeme vaše návrhy nebo nabídku. Také hledáme seriózní partnery v oblasti těžby a průmyslu. Uvítáme také jakékoliv partnerství.

Původní znění:
Inquiry
Obchodní spolupráce, těžba a průmysl, Angola Máme zájem o navázání obchodní spolupráce s českými firmami, které chtějí expandovat se svými výrobky a službami na trh jizni Afriky. Protože jsme v přímém kontaktu s většinou našich klientů v subregionu, rádi přijmeme vaše návrhy nebo nabídku. Také hledáme seriózní partnery v oblasti těžby a průmyslu. Uvítáme také jakékoliv partnerství. Původní znění: Establishing business cooperation We are looking for business cooperation with Czech companies interested in expanding their products and services into the south African market as a whole. Since we are in direct contacts with most of our clients in the sub region we shall be happy to receive your proposals or offer. We are also looking for serious partners in the mining and industral sector. Any kind of partnership are also welcome to us. Thanks Miguel Joao Goncalves Email joao66@seznam.cz or inhaka.miguel@hotmail.com Telef 00244925838493 or 00244919786181 SKYPE miguel.vratimov Luanda-Angola
Poptávka byla vložena dne:
22.09.2015 14:51

Platnost poptávky:
22.12.2015 11:55

Kontaktní osoba:
Miguel Goncalves

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Angola

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mobilní drtiče třídiče, dopravníky nerostných surovin a sutí – prodej a servis

Mobilní drtiče třídiče, dopravníky nerostných surovin a sutí – prodej a servis

Těžíte či zpracováváte nerostné suroviny nebo demoliční sutě? Zajisté využijete služby společnosti INGES spol. s r. o., která sídlí v Praze 5. Specializujeme se na prodej a servis mobilních strojů pro zpracovávání nerostů a suti. V našem sortimentu si můžete vybrat přístroje značky McCloskey, EXTEC Screens & Crushers. Nabízíme mobilní drtiče čelisťové, kuželové, odrazové, nožové, dále pak třídiče, hrubotřídiče, bubnové třídiče, haldovací dopravníky na kolech, pásech či teleskopické. Všechny poskytované techniky jsou prvotřídní kvality, a poskytujeme na ně potřebný záruční i pozáruční servis, opravy a náhradní díly.


Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Důlní kolový nakladač pro podzemní doly a provozy je vhodný pro práci v náročných podmínkách

Společnost FERRIT s.r.o. se sídlem ve Starém městě se zabývá komplexním řešením dopravy a přepravou osob či sypkých materiálů v důlních děl. Zabýváme se výrobou a dodávkou důlních strojů a zařízení. Například zajistíme dodávku důlních kolových nakladačů pro podzemní doly. Důlní kolový nakladač DNK10F slouží k nakládání sypkých materiálů a k následnému přemisťování na krátké vzdálenosti na určená místa. Vhodné využití nalezne nejen v nízkoprofilových podzemních dolech, ale i ve velkých podzemních provozech. Zvládne i práci ve velmi těžkých pracovních podmínkách. Výhody kolového nakladače: - bezpečnost obsluhy i okolí - pohodlí operátora - jednoduchá údržba Na našich webových stránkách se můžete dočíst více informací o konstrukci kolového nakladače, kde naleznete i technické parametry stroje. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu.


Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní

Materiály a technika pro drcení, třídění a recyklace - vysoce kvalitní

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která nabízí materiály a techniku pro drcení, třídění a recyklace? Pak kontaktujte společnost RENOMAG spol. s r.o., která má své sídlo v Zastávce u Brna. Naše firma dodává drticí a třídicí lžíce renomovaného výrobce společnosti MB Crusher, tyto lžíce značky MB Crusher jsou díky desetiletému vývoji a zkušenostem zárukou profesionálního výkonu a snížení celkových nákladů. Nabízíme: -otěruvzdorné pracovní části pro čelisťové drtiče, kuželové drtiče, horizontální i vertikální odrazové drtiče -demoliční koule -demoliční a recyklační příslušenství -drtící lžíce a lopaty -třídící lžíce -výměnné díly. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Výroba čistých chemických látek a výbušnin, trhací a ohňostrojové práce, pyrotechnika

Výroba čistých chemických látek a výbušnin, trhací a ohňostrojové práce, pyrotechnika

SSE Explo Česká republika s.r.o. je společnost z Tuchořic u Loun, jejíž hlavní činnost spočívá v oblasti výbušnin. Zaměřujeme se na kompletní proces trhacích a ohňostrojových prací, které provádíme v malém i velkém rozsahu včetně potřebného vrtání. Zajišťujeme všechny potřebné úkony od skladování přes výrobu až po nákup a prodej daných výbušnin. Máme bohaté zkušenosti s výrobou čistých chemických látek včetně manipulace s nebezpečnou pyrotechnikou. Patříme k předním dodavatelům výbušnin pro švýcarský trh a současně jsme pravidelnými návštěvníky evropského kosmického programu.


Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Drticí a třídicí technika pro kamenolomy, prodej a zaškolení

Provozujete těžbu v kamenolomech? Na tuto těžkou práci je zapotřebí mít spolehlivou průmyslovou techniku, která usnadní činnosti v lomech. S dodávkou těchto strojů Vám pomůže naše společnost Údržbářský servis Luleč s.r.o., sídlící v okrese Vyškov. V našem prodejním sortimentu si můžete vybrat drtiče a třídiče kamene, které mohou být stabilní i mobilní. Nabízíme drtiče čelistní, kuželové, válcové či odrazové. Třídící stroje rozčlení vytěžený a nadrcený kámen do různých frakcí dle specifikace. Výkonnost a spolehlivost provozní techniky je v těchto podmínkách nutností. Zajišťujeme i poradenství a zaškolení obsluhy strojů.


Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy

Dodavatel demoliční koule pro kamenolomy

Firma RENOMAG spol. s r.o. je dodavatel demoliční koulí, které naleznou své využití při rozbíjení kusů kamene větších, než je vstupní otvor drtiče v lomu lze jednoduše využívat energii koule dopadající z výšky na kámen, nebo naopak kámen nechat dopadnout na kouli. Svoje uplatnění najdou zejména v kamenolomech. Pro snadnou a efektivní práci s demoliční koulí vyrábíme i lžíce upravené na míru, podle jejího průměru pro přesné vedení a kontrolu pozice. Tyto lžíce jsou na potřebných místech zesílené a poskytují maximální možnou životnost.