Poptávám opravu hřídele u řeznického stroje

Poptávám opravu hřídele u řeznického stroje

Poptávám opravu hřídele u převodovky řeznického stroje. Je nutné hřídel vylisovat, provést opravu vydřených plošek, případně vyrobit hřídel novou. To záleží na Vašem posouzení. Jde však o to, že je na toto krátký termín, cca týden. Hrubý rozměr hřídele, průměr 65 mm a délka cca 400mm. Děkuji za odpověď.
Poptávka byla vložena dne:
07.09.2015 14:05

Platnost poptávky:
07.10.2015 12:52

Kontaktní osoba:
Kreisinger Rudolf

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovovýroba Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín

Kovovýroba Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín

Potřebujete vyrobit přesné brány a ploty? Hledáte spolehlivou firmu co se zabývá kovovýrobou? Našli jste správně, naše firma Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý z Jičína se o vše postará. Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín se zabývá touto činností: Kovovýroba Ploty, brány, zábradlí Výroba ocelových plotů. Ocelové sloupky oplocení. Ocelové brány, vrata. Balkonové zábradlí. Ocelové schody. Neváhejte nás kontaktovat!


Zakázková výroba forem, odlitků, svařenců a dílů strojů - soukromá strojírna Třebechovice

Zakázková výroba forem, odlitků, svařenců a dílů strojů - soukromá strojírna Třebechovice

TSS, spol. s r. o. Třebechovice pod Orebem specializujeme se na odlitky z šedé litiny, bronzu a hliníku. V naší soukromé strojírně vám na zakázku vyrobíme formy, strojní zařízení a přípravky, odlitky. Zakázky realizujeme dodaných podporovaných formátech CAD a softwaru - Parasolid, CATIA V5, IGES, DXF, DWG, STEP, VDA-FS, STL, SurfCam, SolidWorks, SolidCam, HSM Works. Zakázkovou výrobu strojních zařízení a přípravků Obrábění odlitků, svařenců a dílů strojů, přípravků a lisovacích nástrojů Výrobu forem a kontrolních přípravků z Al slitin a technického dřeva


Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Výroba dílů z plechu, svarky, výlisky-zakázkové zámečnictví

Společnost ZAKO Turčín Zlín-Březnice působí v oboru zakázkové zámečnictví. Výroba obráběných a zámečnických dílů, díly z plechu, výlisky a svarky velkých rozměrů. Nabízíme možnost následné montáže. Výroba: - plechové kryty a díly - svarky do 5000 kg včetné opracování, povrchových úprav - výlisky 10 - 80 t - výroba na výstředníkových lisech - výpalky laserem, plasmou a plamenem. Svařování oceli, nerezi, mědi, hliníku. Strojní park Zámečnictví: - soustružnicko frézovací centrum - obráběcí centrum - pětiosé - obráběcí centra - vertikální CNC - soustruhy CNC - klasické frézky, soustruhy - rovinné brusky.


Moderní výrobky z antikorozních materiálů, výrobky z oceli, prodej

Moderní výrobky z antikorozních materiálů, výrobky z oceli, prodej

Máte rádi nové a moderní výrobky a hledáte firmu, která vám vyrobí moderní výrobky z antikorozních materiálů, z oceli a nerezové oceli? Pak se obraťte na společnost NIRO-INOX spol. s.r.o., která sídlí v obci Zaječí na jižní Moravě. Naše společnost se přímo specializuje na výrobu z nerezového a antikorozního materiálu. Vyrobíme výrobky také z oceli a nerezové oceli. Mezi naše nejvíce vyráběné produkty patří: -Kontejnery, potravinářské kontejnery, míchací nádoby, transportní nádoby,tlakové nádoby, cejchované nádoby, nádrže na víno, homogenizátory, duplikátory, výroba strojů pro potravinářský průmysl. Pro více informací o výrobcích z antikorozního materiálu nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Strojírenská výroba, ocelové konstrukce Kolín

Strojírenská výroba, ocelové konstrukce Kolín

Profitall spol.s r.o. Kolín Zabýváme se výrobou a montáží zařízení pro energetiku, dále rekonstrukcemi zařízení pro stavebnictví a také strojírenskou výrobou a výrobou ocelových konstrukcí. Veškerou výrobu provádíme schválenými svařovacími metodami. Naše firma Profitall spol.s r.o. Kolín nabízí výrobní možnosti jako jsou ohyby trubek od průměru 28 mm do průměru 110 mm, hadovité plochy - ohříváky vody, přehříváky páry. Schválené svařovací metody WPAR . metoda 141 - materiálová třída 6.1 - CRISO 15608, trubky kotlové . metoda 111 - materiálová třída 1.1 - CRENISO 15608, trubky kotlové + plechy . metoda 141/111 - materiálová třída 1.1/6.1 - CRISO 15608, odbočky trubek . metoda 141/111 - materiálová třída 6.1 - CRISO 15608, trubky kotlové + plechy . metoda 141/111 - materiálová třída 6.1 - CRISO 15608, odbočky trubek, odbočky kotlů . metoda 311 - materiálová třída 6.1 - CRISO 15608, trubky kotlové . metoda 141+111 - materiálová třída 6.1 -CRIS0 15608, odbočky trubek . metoda 111 (6.1 - CRISO 15608 ), trubky kotlové + přechody . metoda 141 (8.1 - CRISO 15608 ), trubky z austenitických ocelí . metoda 141 materiálová třída 1 CRISO 15608 . metoda 141/111 materiálová třída 1 CRISO 15608


Gastrozařízení, gastrovybavení - velkosklad a e-shop

Gastrozařízení, gastrovybavení - velkosklad a e-shop

Velkoobchod a e-shop s vybavením do domácí kuchyně i restaurace. Firma Chovancová Ilona Vám zajistí všechny gastro výrobky na jednom místě. V sortimentu naší firmy naleznete: - gastrozařízení, gastrovybavení, kuchyňské vybavení jídelen, hotelů, restaurací, bufetů: - užitkové sklo (různé druhy sklenic, demižóny, popelníky, svícny, džbány, hrnky, misky, mísy) - porcelán (šálky, podšálky, konvice, džbány, solničky, cukřenky, hrnky na čaj, misky na polévku, omáčníky) - talíře - příbory - čistící prostředky (tekuté písky, aviváže, saponáty, jary, prací prášky) - úklidové prostředky - obalový materiál (kelímky, sáčky, ubrousky, jednorázové příbory, tácky, alobal, balící papír, stébla, míchátka, jednorázové nádoby, míchadla, ozdoby) - nádobí - odpadkové koše - nože, jídlonosiče, nerez kleště, otvíráky, nalévátka na alkohol, kráječe vajec, šlehací metly, naběračky, obracečky, krájecí desky, cedníky, podnosy, termosky, dózy na potraviny, sušáky, koše na prádlo, porcovačky - hygienické prostředky (rukavice, osvěžovače, dávkovače mýdla, teploměry, zásobníky na toaletní papír, na papírové ručníky, koše na papírové ručníky) - odměrky, odměrné válce - termosy - termoporty - nerez nábytek - servírovací vozíky - textilní, PVC ubrusy - varné konvice, váhy, myčky, pračky, sporáky, roboty, vysavače.