Rekonstrukce bytového domu Bořivojova 27

Rekonstrukce bytového domu Bořivojova 27

Rekonstrukce bytového domu včetně dvorního objektu v ul. Bořivojova 27, Praha 3, spočívající ve vybudování 26 malometrážních bytů, včetně jednoho bezbariérového bytu, pro potřeby sociálního a startovacího bydlení. Byty 1+1 a 1+2 budou vybaveny sociálním zařízením a v každém z objektů bude zabudována samostatná kotelna. V hlavní budově bude zabudován výtah se šesti stanicemi. Dále bude provedena kompletní rekonstrukce všech inženýrských sítí, bude provedeno zateplení střechy, která bude opatřena novou krytinou.
Veřejná zakázka vložena:
19.08.2015 09:12

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Městská část Praha 3

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
15.09.2015 00:00

Cena veřejné zkázky:
44 200 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Městská část Praha 3

Zadavatel IČ:
00063517

Zadavatel ulice:
Havlíčkovo nám.700/9

Zadavatel PSČ:
130 85

Zadavatel obec:
Praha 3

Kontaktní osoba:
Mgr. Bohumila Cirka

Zadavatel telefon:
+420 222 116 247

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha3.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aplikace protipožárních nátěrů dřevěných konstrukcí

Aplikace protipožárních nátěrů dřevěných konstrukcí

Společnost KROVYS s.r.o. sídlící v Telči provádí kromě tesařských, truhlářských, klempířských a pokrývačských prací i protipožární nátěry dřevěných konstrukcí. Díky aplikaci protipožárního nátěru máte jistotu zvýšení požární odolnosti dřevěných konstrukcí. Chcete-li uchránit vaši dřevěnou konstrukci proti požáru a hledáte-li spolehlivou firmu, která provádí aplikace protipožárních nátěrů, obraťte se na právě na firmu KROVYS s.r.o., která je držitelem certifikátu aplikace protipožárních nátěrů na dřevěné konstrukce.


Nízkoenergetické a pasivní rodinné domy s nízkými náklady na vytápění a stálou teplotou

Nízkoenergetické a pasivní rodinné domy s nízkými náklady na vytápění a stálou teplotou

Rádi byste vyměnili panelák za vlastní ekologický dům? Eco Domy, s.r.o. je stavební firma z Brna, která se specializuje na výstavby zděných rodinných domů na klíč či do fáze hrubé stavby. Zaměřujeme se primárně na nízkoenergetické a pasivní rodinné domy, jež mají nízké náklady na vytápění, a jsou tak ideálním místem pro bydlení bez plísní, škodlivin a alergenů. Při stavbě ekologických domů používáme vysoce izolační materiál, který zajistí domov s přívodem čerstvého vzduchu a zároveň bez zbytečného prachu a pylu. Dostatečná izolace domu navíc zajistí příjemnou a stálou teplotu v horkých i zimních měsících.


Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Firma Mediterran Vám nabízí prodej betonových střešních krytin s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost tašek, stálobarevnost, odolnost proti přírodnímm vlivům, mrazuvzdornost, vodotěsnost, vysokou mechanickou odolnost. Nabízíme několik základních typů střešních krytin: -Vlčanka -Coppo -Zenit -Rundo -Rundo Evo -Zenit -Danubia -Danubia Evo Různá barevná provedení a povrchové úpravy. -naše výrobky jsou vodotěsné, mrazuvzdorné -třicetiletá záruka na všechny naše krytiny -doprava zdarma po celé ČR -palety neúčtujeme Těšíme se na Váš nákup. Více informací a ceníky o nás naleznete na webových stránkách. www.mediterrancz.cz


Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Výstavba a úpravy průmyslových objektů a administrativních budov

Firma EKOČEK s.r.o. sídlící v Jiřicích u Miroslavi provádí různorodé stavební činnosti v celém Jihomoravském kraji. V oblasti nebytové výstavby se pak tato zkušená stavební firma zabývá několika stavebními činnostmi: - úpravami nebytových prostor v administrativních budovách - rekonstrukcí průmyslových hal - výstavbou průmyslových hal - dodávkou administrativních vestavků průmyslových hal Potřebujete-li provést některou z těchto stavebních činností a navíc hledáte zkušenou a spolehlivou stavební firmu, neváhejte a obraťte se na stavební firmu EKOČEk s.r.o.


PUR Pěna - stříkaná tepelná izolace má mnohé výhody

PUR Pěna - stříkaná tepelná izolace má mnohé výhody

Jedna z nejlepších tepelných a zvukových izolací je v dnešní době PUR pěna - stříkaná izolace. Vhodná je pro vnitřní i vnější stěny půdní vestavby, podkroví, dřevostavby, stavební průmysl, obytné automobily, prostory pro chov hospodářských zvířat i plechové garáže a haly. V regionu Uherské Hradiště, Hodonín, Brno se můžete obrátit na firmu Omítky - potěry s.r.o., která se na aplikace PUR pěny nástřikem specializuje. Výhody: - výborná tepelná i zvuková izolace - rychlá aplikace - šetří čas při stavbě - šetří Vaše zdraví – aplikace stříkané izolace je bezprašná - stačí menší tloušťka izolace než při použití minerální vaty - odolnější proti hlodavcům. Vlastnosti: - dokonale přilne k povrchu a vyplní spáry a dutiny - neobsahuje látky poškozující ozónovou vrstvu ani skleníkové plyny.


Zateplování mezipanelových spár Plzeň

Zateplování mezipanelových spár Plzeň

Tvoří se v bytech Vašeho panelového domu plíseň? Platíte vysoké účty za topení? Pravděpodobně za to mohou netěsnosti mezi panely, ke kterým dochází postupem času vlivem povětrnostních podmínek. Firma Výškové práce Petr Huňatý nabízí účinné řešení pomocí efektivního zateplování mezipanelových spár. Zateplování mezipanelových spár je prováděno pomocí horolezecké techniky bez nutnosti stavby lešení, součástí služeb je také likvidace veškerého odpadu. Vyspravení a utěsnění spár silikonovou páskou má velice dlouhou životnost, která Vám zaručí komfortní bydlení a zvýšení ceny bytu. Zaujala Vás nabídka? Máte k zateplování mezipanelových spár dotazy? Pak se neváhejte obrátit na odborníky z firmy Výškové práce Petr Huňatý z Plzně.