Zajištění komplexní služeb autoservisu pro osobní i nákladní vozy SSHMP II

Zajištění komplexní služeb autoservisu pro osobní i nákladní vozy SSHMP II

Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění komplexních servisních služeb vozového parku zadavatele spočívajících v provádění komplexního pozáručního servisu, údržby a pozáručních oprav (dále jen „servisní služby“) a současně zajištění dodávek originálních náhradních dílů pro osobní automobily zadavatele a nákladní automobily zadavatele. Součástí plnění bude i zajištění odtahové služby a administrativní zajištění likvidací pojistných událostí s pojišťovnami zadavatele.

Veřejná zakázka je v souladu s § 98 ZVZ rozdělena na 2 části a to následujícím způsobem: Část 1: Osobní automobily a Část 2: Nákladní automobily
Veřejná zakázka vložena:
28.07.2015 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa služeb hlavního města Prahy

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
16.09.2015 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa služeb hlavního města Prahy

Zadavatel IČ:
70889660

Zadavatel ulice:
Kundratka 1951/19

Zadavatel PSČ:
180 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Opravný formulář č.3

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoservis vuzů značky Renault

Autoservis vuzů značky Renault

Pokud hledáte spolehlivý autoservis s bohatými zkušenostmi navštivte náš Autoservis Šajtar, který se zaměřuje na pneuservis a servis vozů značky Renault a dalších v Ostravě a okolí. Provádíme komplexní opravy a autoservisní služby: - výměnu oleje, filtrů a brzdových kapalin - opravy a výměnu brzd - autodiagnostiku - příprava i provedení STK - montáže tažného zařízení, zámku zpátečky a couvacích senzorů - geometrii automobilů - mytí a čištění vozidel - nástřiky dutin - prodej náhradních dílů, tlumičů, brzdových destiček na tuzemská i zahraniční vozidla - opravy motorů vozidel - prodej pneumatik Žádná porucha na vašem vozu pro nás není problém, v případě zájmu kontaktujte pana Petra Šajtara na uvedeném telefonním čísle.


Spolehlivý autoservis - kompletní opravy osobních i dodávkových vozidel

Spolehlivý autoservis - kompletní opravy osobních i dodávkových vozidel

Jste vlastníkem vozidla, které by potřebovalo ruku odborníka? Obraťte se na spolehlivý a profesionální autoservis Hampl a spol. servis s.r.o. a máte jistotu, že o Vašeho plechového miláčka bude dobře postaráno. Provádíme kompletní opravy u motocyklů, osobních, dodávkových i nákladních vozidel. Autoopravna: - příprava a zajištění STK i SME - výměna rozvodů motoru a spojek - karosářské, autolakýrnické a autoklempířské práce - čištění filtrů - údržba klimatizace - laserová geometrie - seřízení kol - servis brzdových systémů - opravy výfuků, náprav - výměna filtrů a olejů - montáž zabezpečovacích zařízení - garanční prohlídky. Po dobu opravy Vám zapůjčíme náhradní vozidlo. Jsme vybaveni špičkovou technologií, která je potřebná při opravách nejmodernějších vozů!


Prodej nových vozů Škoda, Fiat-nové modely, výhodné financování

Prodej nových vozů Škoda, Fiat-nové modely, výhodné financování

Společnost DOBE - CAR s.r.o. Holešov je autorizovaný prodejce nových vozů Škoda a Fiat. Nabízíme nové modely vozidel Škoda a Fiat je široká. Využijte možnost předváděcí jízdy a vyberte si nejvhodnější model právě pro Vás. Zajistíme výhodné financování a pojištění při koupi vozidla. Prodej na úvěr nových i ojetých vozů. Poskytujeme autorizovaný servis. Prodej: -náhradní díly -autopříslušenství. Sídlo společnosti: Zlín 763 14, Stará cesta 254.


Krátkodobé zapůjčení vozů Škoda i dlouhodobý pronájem aut v prvotřídním stavu

Krátkodobé zapůjčení vozů Škoda i dlouhodobý pronájem aut v prvotřídním stavu

Jste držitelem řidičského průkazu, ale nevlastníte auto? Potřebovali by jste si na pár dní vůz zapůjčit? Uvítali by jste dlouhodobý pronájem vozidla? Oslovte autopůjčovnu AUTO SCHNEIDER v Ostravě a vyberte si z naších vozů značky Škoda. Auta je možné si zapůjčit krátkodobě i dlouhodobě. Ceny se pak odvíjí dle typu vozu a délce zapůjčení. Vyzvednout si vůz můžete na adrese sídla společnosti nebo dle dohody Vám jej dovezeme na předem domluvené místo, v rámci Ostravy zdarma. Auta půjčujeme v perfektním stavu, s plnou nádrží, s dálniční známkou, s havarijním pojištěním na území Evropy a s pojištěním odpovědnosti. Rezervaci vozu provedete na naších stránkách jednoduše a rychle. Vybírat můžete z vozů Škoda Rapid, Superb, Fabia, Octavia a Roomster. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, na otázky Vám rádi odpovíme. U nás Vám garantujeme zapůjčení vozů za příjemné ceny a s kompletním servisem a pneuservisem.


Výkonná zemědělská technika a nástavby pro Váš nový i postarší nákladní automobil

Výkonná zemědělská technika a nástavby pro Váš nový i postarší nákladní automobil

Potřebujete přestavět Váš dosavadní nákladní automobil na nosič pro zemědělské využití? V tom případě se neváhejte obrátit na Jičínskou firmu PORGES a.s., která se zabývá přestavbou starších i nových nákladních automobilů na nosiče pro setí a převoz obilovin. Pro kvalitní převoz jsou použity výkonné podvozky značky Tatra a především jejich nový model PHOENIX s rozvozem nápravy až 3 900 mm. Pro prodloužení životnosti je na podvozek aplikován speciální nástřik DINITROL, který jej ochrání před vnějšími vlivy. Vybrat si můžete z několika variant sklápěcích korb: korby základní (pro převoz obilovin a silážních senážních komodit) korby specializované (vysoká přepravní kvalita) korby z hliníku (až o 30 % více přepravovaného materiálu) V nabídce firmy také naleznete možnost odstavných noh, které se připevňují na nepoužívané demontované díly. Firma PORGEST, a.s. je firmou, která se soustředí především na Vaši spokojenost a neopomíjí i otázku efektivní výroby, jenž se zaměřuje na maximální využití přestavěného automobilu tak, aby převezl co nejvíce materiálu na velké vzdálenosti.


Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Autorizovaný, oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů

Aby byl váš vůz připraven celoročně pro bezproblémovou jízdu, svěřte jej autoservisu Daníček s.r.o. Zlín, což je oficiální partner Škoda Auto poskytující servis vozů. V autorizovaných servisech značky ŠKODA máte jistotu fixní ceny každého úkonu. Pravidelně probíhají sezonní akce se zvýhodněnou cenou. Jako servisní partner Škoda se postaráme o Váš vůz a v případě delší opravy poskytneme zdarma náhradní vůz. Naši servisní technici pravidelně absolvují technická školení. Kompletní servisní služby v autorizovaném servisu ŠKODA: - pravidelné servisní prohlídky - příprava na technickou kontrolu, měření emisí - kontrola geometrie náprav vozidla - servis karoserie a laku - servis klimatizace vozu - kompletní řešení pojistných událostí. Jsme smluvním partnerem: - Česká pojišťovna, a.s. - Generali Pojišťovna, a.s. - Kooperativa pojišťovna, a.s. - Triglav pojišťovna, a.s. - UNIQA pojišťovna, a.s. A spolupracujeme s Alianz, ČSOB pojišťovnou, ČPP.