Poptávám nacenění sedlové střechy

Poptávám nacenění sedlové střechy

Poptávám nacenění sedlové střechy, rozměr střechy: 100m2, 6bm hřebenáče + doplňky, dále 8 tabulí
plechu stejné jako krytina, barva cihlová, síla krytiny 0.8mm ve tvaru tašky.
Poptávka byla vložena dne:
16.07.2015 09:46

Platnost poptávky:
16.08.2015 08:58

Kontaktní osoba:
Tesařství Jaroslav Demeter

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 295 401

Okres:
Litoměřice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střešní krytiny s 50ti letou zárukou, kvalitní střešní krytina

Střešní krytiny s 50ti letou zárukou, kvalitní střešní krytina

Stavíte dům a potřebujete nakoupit kvalitní střešní krytinu s dlouhodobou životností? Kontaktujte nebo navštivte společnost Mediterran CZ s.r.o. se sídlem v Brně, která nabízí k prodeji střešní krytiny vysoké kvality a poskytuje na ni až 50ti letou záruku. Poskytujeme 50ti-letou písemnou záruku na: -přesnost rozměrů -vodotěsnost -mrazuvzdornost. Jsme výhradní prodejce střešního systému TERRAN. Najdete u nás střešní krytinu: -střešní krytina Vlčanka -střešní krytina Danubia -střešní krytina Danubia EVO -střešní krytina Coppo -střešní krytina Standard -střešní krytina Rundo -střešní krytina Rundo EVO -střešní krytina Zenit. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Ohebné, neohebné, celokovové hrotové systémy-ochrana proti ptákům, holubům

Ohebné, neohebné, celokovové hrotové systémy-ochrana proti ptákům, holubům

Jako ochranu proti ptákům je možné instalovat celokovové hrotové systémy na okenní parapety, nad vchody, římsy, hřebeny střech i střešní žlaby. Je to účinná ochrana proti holubům, špačkům, vlaštovkám i větším ptákům. Použitelné jsou i na bodové konstrukce jako sochy. Ohebné i neohebné hrotové systémy prodává firma KLEMPOS - STŘECHY z regionu Zlínský kraj. Rozdíly jsou jednak v ohebnosti, ale i materiálech a výšce hrotů. V závislosti na druhu ptactva a šířce stavebního prvku se volí jednořadý až čtyřřadý hrotový systém. Doporučujeme tyto systémy ochrany proti ptactvu: -Ochrana proti ptákům H 127 - hrotový systém pro ošetření silně zatížené plochy do 300 mm. Základní pásek z polykarbonátu, obsahuje 24 upínacích míst, které lze v zářezech nalámat, hroty z nerezové oceli o průměru 1,3mm, 125 hrotů na 1 metr systému -Celokovový hrotový systém O 113 - ohebný pásek, velmi kvalitní výrobek, 1 kus odpovídá 1 metru -Celokovový hrotový systém N 113 - pevný nedeformovatelný pásek pro rovné plochy, vysoká kvalita zpracování, 1 kus odpovídá 1 metru. Na webu naleznete i další typy systémů.


Šrouby, hřeby, hřebíky, šroubky, matky, podložky a další spojovací materiál na jednom místě

Šrouby, hřeby, hřebíky, šroubky, matky, podložky a další spojovací materiál na jednom místě

Ať už potřebujete doma pověsit poličku nebo připevnit něco na zahradě, přijďte si k nám na pobočku v Opavě vybrat potřebný sortiment spojovacího materiálu. Pro kutili i profesionály máme v naší prodejně výběr: - šroubů (s vnitřním šestihrannem, se zápustnou hlavou, ) - šroubů do plechu - matic (nízkých, uzavřených, samojistících, jemných, prodlužovacích ...) - podložek (rovných, pérových, vějířovitých, karosářských, pod nýty či úkosových) - hřebíků - nýtů (trhacích, maticových, rozklepávacích) - závlaček - napínáků - spon a svorek - drátů - kolíků - kotoučů - ocelových lanek - vrutů do dřeva (se zápustnou hlavou, se šestihrannou, s půlkulatou hlavou) - hmoždinek - utahovacích hrotů - vrtáků (do železa, do dřeva, do betonu, SDS+) - matek - nerezového materiálů - a dalších. Mimo jiné u nás v železářství naleznete také: - metry, vodováhy, sady vrtáků, šroubováků či klíčů, žebříky, popelnice a další sortiment...


Betonářské výztuže pro betonové konstrukce, betonářská ocel

Betonářské výztuže pro betonové konstrukce, betonářská ocel

Jste stavební společnost a realizujete větší či menši stavbu? Zajisté budete potřebovat k této činnosti betonářské zpevňující prvky. Ty Vám dodá naše společnost ARMOSPOL CZ s.r.o., sídlící v Brně, která na českém trhu působí 25 let. Specializujeme se na výrobu a prodej betonářské výztuže pro konstrukce, ohýbané i rovné, betonářské oceli, ocelové spirály, kruhy, kari sítě. Dodáváme i doplňkové zboží pro monolitické betonové konstrukce jako dilatační prvky, pracovní spáry, ztracené bednění, těsnění či prvky pro přerušení tepelných mostů. Výztuže z oceli zajišťujeme hladké i žebříkové v mnoha průměrech 6 – 32 mm.


Přídavný svařovací materiál Hradec Králové – kompletní svařovací materiál

Přídavný svařovací materiál Hradec Králové – kompletní svařovací materiál

PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. U nás najdete vše pro svařování na jednom místě. Vyzkoušejte kvalitní značky od známých výrobců. PROGRES OCEL nabízí vše pro svařování včetně sortimentu přídavných materiálů pro svařování a navařování. Elektrody, svařovací dráty,pájky a tavidla z produkce ESAB, Böhler, a jiných výrobců.


Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Prodej střešní krytiny, hliníkové, plechové střechy

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele střešních krytin ve Zlínském kraji? Pak jste na správném místě! Společnost SALVATOR STŘECHY s.r.o. pro Vás připravila široký sortiment materiálů pro stavbu a rekonstrukce střech, a to ve spolupráci s těmi nevýznamnějšími výrobci z České republiky i zahraničí. Vybírat můžete ze střešních materiálů značek Cembrit, Bramac, Velux, Tondach, Satjam, Kraupner a další, z produktů jsou Vám k dispozici krytiny - plechové - pálené - betonové - ocelové - bitumenové - hliníkové - plastové a další Samozřejmostí je také poskytování poradenského servisu, zajištění dopravy zakoupeného materiálu či klempířké centrum, proto neváhejte a zvolte firmu SALVATOR STŘECHY s.r.o. jako svého dodavatele v oblasti střešních materiálů.