Poptávám autosklo k vozu zn. VW Polo

Poptávám autosklo k vozu zn. VW Polo

Poptávám autosklo k vozu zn. VW Polo Variant: WVWZZZ6KZWR590888, rok výroby 1998. Obsah 1 390, Volkswagen 6KV. Včetně montáže. Děkuji. Valenta.
Poptávka byla vložena dne:
13.07.2015 08:43

Platnost poptávky:
13.08.2015 08:23

Kontaktní osoba:
Tomáš Valenta

Kontaktní email:

Telefon:
+420 776 170 127

Okres:
Šumperk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výměna autoskla z pojistky zdarma včetně vyřízení formalit

Výměna autoskla z pojistky zdarma včetně vyřízení formalit

Potřebujete nechat vyměnit poškozené sklo na Vašem voze? Nemáte trpělivost a čas na zdlouhavé vyřizování dokladů s pojišťovnou? Využijte nabídky Autorizovaného servisu AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s pobočkou v Praze 8 nebo na jiném pracovišti, které má firma po celé Praze. Všude se postarají o rychlou výměnu poškozeného autoskla z pojistky a zařídí za Vás veškeré formality. AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. je smluvním partnerem všech pojišťoven, což je garancí bezplatné výměny autoskla z pojistky. Poškozené autosklo Vám bude vyměněno za originální značkové autosklo s použitím originálních materiálů pro zajištění Vaší bezpečnosti. Využít můžete také možnosti expresní výměny autoskla. Stačí kontaktovat AUTOSKLO SERVIS CZ Praha 8 nebo některou z dalších poboček, které naleznete po celé Praze.


Značení autoskel od Trio Autosklo snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu

Značení autoskel od Trio Autosklo snižuje pravděpodobnost odcizení Vašeho vozu

Autosklo Trio Praha 9 je autorizovaným partnerem společnosti CEBIA, a proto nabízí značení autoskel pro zabezpečení vozidel proti krádeží svým klientům. Podle statistiky jsou vozidla s označenými autoskly odcizována až o 96 % méně než vozidla neoznačená. Důvodem je fakt, že autoskla s vypískovaným VIN kódem nemohou být prodána jako náhradní díl. Odstranění VIN kódu z autoskla je bez jeho poškození prakticky nemožné. Všechna vozidla s označenými autoskly jsou automaticky registrováno do mezinárodního informačního systému OCIS, a proto mohou být snadno identifikována jako kradená ve většině evropských zemí. Výhody značení autoskel pomocí vypískování VIN kódu: - jednoduchost - rychlost - označení autoskel je otázka necelé hodiny - účinnost - jako prevence odcizení a zároveň jako nástroj nalezení odcizeného vozidla - cenová dostupnost skutečně pro každého. Pokud Vás značení autoskel jako ochrana Vašeho vozu zaujala, obraťte se proto na odborníky z Trio Autosklo a nechte svůj vůz tímto způsobem zabezpečit!


Výměna autoskel s použitím kvalitních lepidel - Crash test

Výměna autoskel s použitím kvalitních lepidel - Crash test

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je důležité vyměnit autosklo Vašeho automobilu v odborném servisu? Jedno krátké video mnohdy dá odpověď jasnější než tisíce slov… Nejinak je tomu v případě crash testu, který můžete zhlédnout na webových stránkách specialisty na výměnu autoskel, společnosti Autosklo servis CZ, jejíž pobočky najdete na 7 místech v Praze. Toto video dokazuje důležitost použití kvalitních lepidel při výměně autoskel a vzniklo v testovacím centru výrobce lepidel značky Teroson, jehož lepidla Autosklo servis CZ při výměnách autoskel používá. Pokud tedy potřebujete vyměnit autosklo a chcete znát všechny okolnosti jeho výměny a vlastní bezpečnosti, podívejte se na tento crash test a následně se obraťte na odborný autosklo servis. V Praze to může být například některá z poboček společnosti Autosklo servis CZ!


Výměna autoskel přímo u zákazníků, pohotovostní výjezdy, Praha

Výměna autoskel přímo u zákazníků, pohotovostní výjezdy, Praha

Autosklo servis CZ Praha 9 vyměňuje autoskla také přímo u zákazníků. Při výměně se však dbá na to, aby oprava Vašeho autoskla odpovídala všem technologickým normám tak a nebylo nijak ohroženo Vaše bezpečí. Dlouhodobou spolupráci v této oblasti má např. se společností PROBO BUS a.s. Beroun, kde pohotovostně mění autoskla autobusů nebo s Dopravním podnikem Praha, pro který opravuje skla vlaků metra. Vyměňuje autoskla nejen osobních automobilů, ale také autobusů či zemědělských strojů. Používá výhradně kvalitní značková autoskla. V případě pojistné události je výměna autoskla bezplatná.


Opravy autoskel metodou Glass Repair zdarma na pojišťovnu Brandýs nad Labem

Opravy autoskel metodou Glass Repair zdarma na pojišťovnu Brandýs nad Labem

Využíváme metodu GLASS REPAIR pro opravy bodového poškození čelních skel. Tato metoda je schválená ministerstvem dopravy jako bezpečný způsob zcelení praskliny čelního skla. Uznávají ji samozřejmě také pojišťovny. Přitom je výrazně levnější než výměna celých autoskel. Proto neváhejte a přijeďte si opravit autosklo co nejdříve. Za 24 hodin odjedete opět s bezpečným vozem. Najdete nás v Brandýse nad Labem, ale využívají nás také zákazníci ze Staré Boleslavi, Čelákovic, Mělníka a Neratovic.


Oprava a výměna autoskel, prasklého čelního skla, prasklin

Oprava a výměna autoskel, prasklého čelního skla, prasklin

Pneuservis a autoservis Fiala se zaměřujeme se na opravy a výměny prasklých čelních skel. Pokud potřebujete práci profesionálů, pak se obraťte na Penuservis a autoservis Daniela Fialy, který sídlí nedaleko Prostějova. Služby našeho pneuservisu pro všechny typy vozidel: - výměna autoskel - výměna a oprava prasklého čelního skla - opravy prasklin - opravy poškozeného nebo rozbitého autoskla. Pneuservis fiala - Specialista pro Váš vůz.