Poptávám dovoz osobního automobilu ze zahraničí

Poptávám dovoz osobního automobilu ze zahraničí

Dobrý den, poptávám dovoz osobního automobilu ze zahraničí, z Hannoveru do Ostravy. Děkuji. Stachovec
Poptávka byla vložena dne:
13.07.2015 08:50

Platnost poptávky:
13.08.2015 08:24

Kontaktní osoba:
Stachovec

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Karviná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mezinárodní kamionová přeprava nadrozměrných nákladů - kvalitní vozy

Mezinárodní kamionová přeprava nadrozměrných nákladů - kvalitní vozy

Potřebujete přepravit nadrozměrný náklad? Kontaktujte přepravní společnost, která má v oboru dopravně-spedičních služeb dlouholeté zkušenosti, obraťte se na firmu GARANTRANS s.r.o. se sídlem Ostrava. Naší specializací je mezinárodní, zahraniční kamionová přeprava nadrozměrných nákladů a kontejnerů. Máme vlastní vozový park. Přepravujeme běžné i nadrozměrné náklady, pro jejichž dopravu využíváme speciální víceosé tahače nebo roztahovatelné návěsy. K dispozici je speciální technika pro manipulaci s těžkými a dlouhými předměty. Vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. Nabízíme kompletní celní služby - zastupování klienta v celním řízení, vedení a vykazování INTRASTAT jménem klienta i ručení celních dluhů. Při přepravě nákladů a zásilek jsme schopni vyřízení veškerých formalit a zajištění služeb spojených se skladováním a manipulací se zbožím. Jsme členem Asociace dopravních, spedičních a servisních firem Čech, Moravy a Slezska. Silniční přeprava je využívána pro zásilky a náklady všech velikostí i nebezpečné náklady podléhající režimu ADR. Pro přepravu těžkých, nadrozměrných nákladů slouží i železniční přeprava, kterou doporučujeme i pro případ, že potřebujete přepravit kontejnery větších rozměrů. Ikdyž není cílová země dosažitelná po pevnině, můžete se na nás obrátit. Další možností je lodní, námořní přeprava nebo letecká přeprava.


Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Mezinárodní kamionová autodoprava a přeprava zásilek do Švýcarska

Dopravní společnost JONAS SPEED s.r.o. z Uničova je specialistou v oblasti mezinárodní kamionové autodopravy do Švýcarska a také na přepravu zásilek do nebo ze Švýcarska. Díky naším znalostem a kontaktům v tomto regionu Vám můžeme zaručit maximální efektivitu kamionové autodopravy do nebo ze Švýcarska. U dopravní společnosti JONAS SPEED s.r.o. máte jistotu: -Rychlého doručení zásilek -Bezkonkurenčních cen mezinárodní kamionové autodopravy -Expresní nákladní autodopravu a přepravu zásilek do Švýcarska -Možnosti využit některé ze sběrných linek v ČR i ve Švýcarsku -Zbavení se obav z prodlení doručení zásilky, naše vozidla totiž vyjíždí do Švýcarska několikrát za týden V případě jakýchkoliv dotazů souvisejících s mezinárodní kamionovou autodopravou do Švýcarska Vám poskytneme zdarma odborné poradenství a navíc pro Vás vypracujeme i nezávaznou cenovou nabídku.


Přeprava nadměrných nákladů se vším všudy - kompletní realizace

Přeprava nadměrných nákladů se vším všudy - kompletní realizace

Přeprava nadměrných nákladů je náročná v mnoha směrech. Potřeba je totiž nejen důkladně promyslet samotný převoz, nutné je také zajištění řady povolení, celních dokladů a potřebné techniky. Se společností GARANTRANS Ostrava vás ale žádné starostí nečekají. My za vás totiž zařídíme vše od prvotního plánování přepravy nadměrných nákladů, až po vyložení zboží na místě určení. Nadrozměrná doprava je totiž naší specialitou již 16 let. Ve společnosti GARANTRANS dobře víme, co všechno nadrozměrná doprava obnáší. Jako člen asociace dopravních a spedičních firem ale přesně víme, jaké požadavky musí přeprava nadměrných nákladů splňovat, a umíme vám vyhovět v každé situaci. Dopravu nákladu proto vždy zajistíme až do posledního detailu, problém pro nás není přeprava nadměrných nákladů po nezpevněných cestách, ani vyjednávání s celními úřady. Využít tak můžete komplexní služby, mezi které patří například: - obstarání veškerých přepravních povolení v ČR i v zahraničí - volba a průzkum optimální přepravní trasy - posouzení statiky a nosnosti mostů a případné zajištění výztuží - zajištění technických a policejních doprovodů - komplexní poradenství a konzultace již ve fázi přípravy výroby dané zásilky Optimalizace tras, administrativní plánování i zajištění doprovodů je v naší společnosti zkrátka samozřejmostí. Víme ale, že to vše by nebylo nic platné bez kvalitní dopravní techniky, která přepravu nadměrných nákladů zajistí. I v této oblasti jsme proto stoprocentně připraveni a nabízíme vám široké spektrum speciální dopravní techniky. Využít tak můžete speciální víceosé tahače, roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinné návěsy pro přepravu vysokých nákladů nebo jumbo návěsy. Přeprava nadměrných nákladů po České republice i do zahraničí tak díky našemu vozovému parku bude hračka. Nadrozměrná doprava ale není jediná služba, kterou vám v naší společnosti nabízíme. Naše autodoprava zajistí přepravu zásilek a nákladů všech velikostí ať už pomocí dodávek nebo kontejnerů. Pokud tak i vy hledáte spolehlivého přepravce, který se nebojí žádné výzvy, nebojte se nás kontaktovat. Aktuálně nabízíme také nový druh přepravy - přeprava mostních valníků.


Tuzemská, zahraniční spedice a doprava

Tuzemská, zahraniční spedice a doprava

Zajistíme vám komplexní spediční služby: - vnitrostátní i mezinárodní doprava po celé Evropě - tuzemská, zahraniční spedice - doprava v EU i mimo EU - vnitrozemská a mezinárodní přeprava v EU i mimo EU - zasilatelství - spedice. Každá zásilka je sledována od naložení až po vykládku. Nechte import a export na společnosti MH Zasílatelství a máte po starostech!


Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Mezinárodní i vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně

Pokud hledáte společnost, která vám zajistí spolehlivou, rychlou a především levnou mezinárodní i vnitrostátní autodopravu, pak je pro vás firma RAPAStav s.r.o. správnou volbou. Jste z Olomouce, Brna nebo Prostějova a potřebujete převézt zásilku? Neváhejte nás kontaktovat. Mezinárodní a vnitrostátní autodoprava - spolehlivě, rychle a levně: - nákladní přeprava s vlekem i bez vleku - mezinárodní doprava od dodávek 3, 5 tun až po kamiony 24 tun - nadrozměrná přeprava, doprava po celé Evropě. RAPAStav s.r.o. - s námi cokoliv a kamkoliv.


Nákladní autodoprava a cisternová přeprava ADR po České republice i v zahraničí

Nákladní autodoprava a cisternová přeprava ADR po České republice i v zahraničí

Hledáte-li v České republice společnost zabývající se nákladní autodopravou a cisternovou přepravou ADR, pak se bez váhání obraťte na nás! Naše společnost zajistí cisternovou přepravu kapalných chemikálií, sypkých materiálů, ale i kombinovanou přepravu a to v jakémkoliv množství. Nákladní autodopravu máme jak vnitrostátní tak i zahraniční. Máme veškerá oprávnění a certifikace pro nakládání s nebezpečnými látkami. Převezeme žíraviny, jedovaté látky ale i zahřáté a oxidující kapaliny a to na jakkoliv dlouhou vzdálenost. Disponujeme vysoce spolehlivou technikou. S naší společností se o včasné dopravení nákladu na místo dodáni nemusíte bát. Profesionální přeprava, kvalifikovaný personál a spokojený zákazník je naši nejvyšší prioritou.