Poptávám dvoukřídlá vrata, vč. montáže

Poptávám dvoukřídlá vrata, vč. montáže

Poptávám zhotovitele dvoukřídlých vrat. Vjezd z hlavní ulice. Sloupky jsou zabudovány. Domluva na místě L.Bohdaneč.
Poptávka byla vložena dne:
15.06.2015 08:09

Platnost poptávky:
15.07.2015 07:49

Kontaktní osoba:
Ladislav Malý

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ocelové konstrukce Jičín – výroba ocelových hal a konstrukcí

Ocelové konstrukce Jičín – výroba ocelových hal a konstrukcí

Zámečnictví HSV Jiří Hlavatý Jičín Hledáte spolehlivého partnera pro své stavby? Potřebujete ocelové konstrukce různých rozměrů? Využijte zámečnické služby naší firmy. Rádi se postaráme o vše potřebné v souvislosti s výrobou ocelových konstrukcí. Ocelové konstrukce Výroba ocelových konstrukcí. Ocelové střešní konstrukce. Výroba ocelových hal. Opláštění ocelových hal. Ocelové přístřešky.


Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Designově bezkonkurenční potisk vrat Dura Print - odolný proti oděrkám a UV záření s 10letou zárukou

Díky nové světově unikátní technologii Dura Print pro tisk na garážová a průmyslová vrata Vám zajistíme zcela originální vzhled Vašich vrat podle Vašeho vkusu. Tato unikátní technologie využívající inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Poté je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem a konečný výsledek přináší dokonalý design, který je odolný proti oděrkám, otěru nebo proti UV záření. Technologie je natolik propracovaná, že Vám na tento tisk dáme 10letou záruku, protože jsme si jistí, že se Vám povrch neoloupe nebo neznehodnotí, když Vaše dítě neubrzdí včas plastovou motorku nebo když na vrata bude po celý den svítit slunce. Jedná se o inkoustový tisk a tato technologie Dura Print přináší neomezené možnosti ve volbě námětu. Jelikož Vám můžeme vytvořit potisk libovolných obrázků, fotografii, imitací dřeva či betonu, můžete si být jistí, že vrata, které si zvolíte Vy, nebude mít nikdo jiný. Plusové důvody proč má být technologie Dura Print na Vašich vratech : - Vrata jsou chráněna užitným vzorem. - Lze využít pro všechny druhy a povrchy panelů s rozlišením až 360 dpi. - Motiv si můžete nechat kdykoliv přetisknout. - Lze tisknout i příslušenství, jako například hliníková okénka. - Využití Vám poslouží pro logo Vaší firmy na průmyslových vratech. - Výroba bude zrealizovaná přímo Vám na míru. - 10letá záruka na povrchovou úpravu.


Výroba ocelových plotů, oplocení, sloupky, zábradlí, schody

Výroba ocelových plotů, oplocení, sloupky, zábradlí, schody

Koupili nebo postavili jste dům, či nějakou jinou nemovitost a uvažujete o tom, že dodáte k nemovitosti tzv. třešničku na dort? A ona zmíněná třešnička na dort má být v podobě ocelového plotu? Pak jsem pro Vás my ti praví. V oboru zámečnických prací máme dlouholeté zkušenosti. Zařídíme Vám excelentní a moderně vypadající ocelový plot, různá jiná oplacení, zábradlí, schody i stylové brány a vrata. Nezalekneme se žádného Vašeho přání. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme. Vaše Zámečnictví HSV sídlící v Jičíně.


Prodej a montáž garážových vrat od předních českých výrobců

Prodej a montáž garážových vrat od předních českých výrobců

Vybíráte nová garážová vrata? Obraťte se na společnost Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček z Telče, která Vám zajistí nejenom jejich dodávku, ale také montáž. K dispozici máme produkty předních českých výrobců, a to značek Lomax a Kasvo. Tato vrata vynikají svou vysokou kvalitou, spolehlivostí a funkčností. Vybírat můžete z velkého množství druhů i barev. Mezi našim sortimentem naleznete garážová vrata: - rolovací - sekční - posuvná - dvoukřídlá - průmyslová S výběrem vhodných vrat Vám rádi poradíme! Pro více informací nás kontaktujte.


Posuvné samonosné brány na kolejnicích s montáží i s pozáručním servisem

Posuvné samonosné brány na kolejnicích s montáží i s pozáručním servisem

Uvažujete zda v rámci oplocení pozemku použít klasickou bránu nebo bránu posuvnou? Posuvná samonosná brána na kolejnicích firmy Garážová vrata a žaluzie Mareček z Telče je pro vás elegantním i plně funkčním řešením. Montáže jsme schopni provádět nejen v Telči, ale i ve Slavonicích, Jemnici, Želetavě a okolí. Mezi jednoznačné výhody posuvné samonosné brány na kolejnicích patří: - jednodušší stavební příprava - možnost i jen částečného otevření pro pěší - velmi dobrá stabilita celé konstrukce - při sněhové pokrývce je praktická - skoro bezúdržbový systém Zamiřte k nám a nebudete litovat, jelikož součástí našich služeb je i zaměření a vytvoření návrhu podle vašich představ. Dále je vám k dispozici cenová kalkulace na míru a záruční i pozáruční servis.


Plotové centrum dodá pletivo na ploty - pozinkované, PVC, lesnické, svařované pletivo

Plotové centrum dodá pletivo na ploty - pozinkované, PVC, lesnické, svařované pletivo

Kvalitní pletivo na ploty pořídíte ve firmě Dobeš Zlín-Lužkovice. Naše plotové centrum dodá plotové pletivo v různých výškách a průměrech - PVC, pozinkované, lesnické, svařované pletivo. Sortiment je převážně od českých výrobců, atypické zakázkové prvky pro stavbu plotů vyrábí přímo naše firma. Zabýváme se stavbou plotů na klíč - navrhneme vhodný systém oplocení pro každého. Prodej: - poplastované, pozinkované plotové pletivo - bezpečnostní svařované pletivo - uzlové lesnické pletivo na ploty - plotové sloupky, vzpěry - objímky k plotovým panelům, sloupkům - vázací, napínací dráty, napínáky.