Hledám kadeřnictví k prodloužení vlasů

Hledám kadeřnictví k prodloužení vlasů

Hledám v Česku kadeřníka, který nabízí prodloužení vlasů.

Původní znění:
suche in polen oder tschechen einen frisör der haarverlängerung anbietet!
Poptávka byla vložena dne:
23.05.2007 11:13

Platnost poptávky:
04.07.2007 11:13

Kontaktní osoba:
heike guthe

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kadeřnické služby a dokonalá péče o vlasy - stříhání, barvení a mytí, prodej výrobků

Kadeřnické služby a dokonalá péče o vlasy - stříhání, barvení a mytí, prodej výrobků

Plánujete návštěvu kadeřnictví? Nespokojíte se s ledabylým sestřihem? Navštivte náš salon Daniela Sivcová – Hair studio and barber v Přerově a nechte se příjemně překvapit. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita veškerých služeb a vítaní jsou u nás také zákazníci z Olomouce, Prostějova a okolí. Poskytujeme dokonalou péči o vlasy, která zahrnuje třeba stříhání podle typu osobnosti, barvení dle vlasové typologie, mytí, foukání, prodlužování, rovnání nebo brazilské keratinové ošetření. Nebojíme se výzev a rádi vytváříme i nejrůznější extravagantní účesy. Špičkově se postaráme o dámy, ale i pány v našem Barbershopu. Mimo jiné vás rádi připravíme na svatbu, rodinné focení a jiné události. Využíváme moderní technologie a výrobky ověřených značek, které si u nás v případě zájmu můžete zakoupit. Neváhejte a objednejte si svůj termín!


Zahušťování, prodlužování vlasů, dredy, rasta copánky

Zahušťování, prodlužování vlasů, dredy, rasta copánky

Vlasy jsou u žen důležitým sysmbolem ženskosti, proto má stále větší oblibu prodlužování a zahušťování vlasů. Oblíbené jsou však v dnešní době i dredy, rasta a francouzské copánky. Na tyto techniky úpravy vlasů se specializuje kadeřnictví SHADAR hairstyling Zlín. Naše služby využívají především zájemci z regionu Zlínský kraj. Prodlužování vlasů: - využíváme metodu od firmy So.Cap prodlužování vlasů za studena - vybírat můžete rovné, vlnité i kudrnaté prameny - 80 odstínů. - prodloužené a zahuštěné kadeře vydrží až tři měsíce Dredy: - vytvoření, dotažení i rozčesání dredů - pleteme dredy z vašich vlasů, nebo je prodlužujeme umělými vlasy ze 100% kanekalonu. Rasta - afro copánky: - nenáročná péče - mytí 1x za deset dní - nehrozí poškození vlasů - copánky jsou zapletené, ne zacuchané - účes v průměru vydrží 3-5 měsíců. Objednávky jen po telefonu: - po-pá 9-18.


Vlasová kosmetika, potřeby pro kadeřníky a kadeřnice

Vlasová kosmetika, potřeby pro kadeřníky a kadeřnice

Jste zařizujete si nové kadeřnictví, nebo jen hledáte správnou vlasovou kosmetiku ke každodennímu používání? Obraťte se na náš velkoobchod vlasové kosmetiky Martiny Brůnové. Nabízíme vlasové poradenství pro všechny. Prodáváme barva na vlasy a melíry, veškerou vlasovou kosmetiku k dennímu používání, tužidla, vosky, gely a další stylingové přípravky. Z kadeřnických potřeb u nás najdete feny, narovnávače, žehličky a kulmy, strojky, pláštěnky na stříhání, nůžky a natáčky, melírovací potřeby a spoustu dalšího. Tak neváhejte a přijďte si vybrat! Navštívit nás můžete v ulici Gayerova kasárna, Hradec Králové.


Zahuštění, prodloužení vlasů, dredy, pletení rasta copánků

Zahuštění, prodloužení vlasů, dredy, pletení rasta copánků

V dnešní době stále více žen žádá prodloužení a zahuštění vlasů. Důvodem je touha po rychlé změně image i řídnutí vlasů. U mladší generace jsou oblíbené i dredy či rasta copánky. Kadeřnictví SHADAR hairstyling Zlín se specializuje na všechny tyto techniky úpravy vlasů. Klientelu máme po celé Moravě - nejvíce z regionu Zlínský kraj, Olomouc, Prostějov či Brno. Zahuštění, prodloužení vlasů: - nový účes Vám vydrží až tři měsíce - keratinová metoda prodloužení vlasů za studena od firmy So.Cap - vyběr z 80 odstínů - rovné, vlnité i kudrnaté prameny. Dredy: - vytvoření i dotažení dredů - dredy lze i prodloužit umělými vlasy ze 100% kanekalonu. Pletení rasta copánků: - účes vydrží zhruba 3-5 měsíců - není nutná zvláštní péče - mytí jednou za 10 dní - pleteme copánky ze 100% kanekalonu - různé barvy, délky i hustota. Objednávky jen po telefonu: - po-pá 9-18.


Kadeřnictví, profesionální kadeřnické služby, dámské, pánské a dětské kadeřnictví

Kadeřnictví, profesionální kadeřnické služby, dámské, pánské a dětské kadeřnictví

Potřebujete ostříhat nebo chcete jen tak změnit účes? Chcete vypadat dobře? Jsem Drahomíra Kulhánková a nabízím profesionální kadeřnické služby. Své vlasy svěřte do našich rukou! Vymyslíme společně perfektní střih, který Vám bude slušet a bude odpovídat typu Vašich vlasů. Nabízíme služby v dámském, pánském i dětském kadeřnictví. Vlasy Vám obarvíme, ostříháme nebo vytvoříme účes na jakoukoli společenskou akci. Doporučíme Vám, jak správně pečovat o vlasy a nabídneme vhodnou přírodní kosmetiku. Tak neváhejte a obraťte se na nás! Poradíme si jak s rovnými, kudrnatými, silnými tak slabými vlasy. Najdete nás na adrese Světí 27 kousíček od Hradce Králové.


Barber shop, úpravu vousů a knírů, klasické pánské holičství určené pro každého moderního muže

Barber shop, úpravu vousů a knírů, klasické pánské holičství určené pro každého moderního muže

Hledáte svého holiče, svůj barber shop? Ať už při úpravě vlasů nebo vousů dáváte přednost klasice, nebo zkoušíte nové trendy, v barber shopu Daniely Sivcová vám vždy vyjdou vstříc. Daniela Sivcová - Hair studio and barber v Přerově poskytuje kvalitní služby klasického pánského holičství určené pro každého moderního muže. V našem barber shopu provádíme nejen klasické a moderní střihy, ale také úpravu vousů či masáže hlavy. Barber shop: - klasické i moderní pánské účesy - úprava vousů a knírů - úprava šlechtěného plnovousu - tradiční holení břitvou - zábaly ručníkem i moderní pánské střihy - masáže hlavy. Spokojené klienty máme nejen z Přerova, ale také z Olomouce, Kroměříže i Zlína. Těšíme se na vaši návštěvu