Dodávky výpalků z plechů tl.220 mm a 200 mm

Dodávky výpalků z plechů tl.220 mm a 200 mm

Předmětem veřejné zakázky jsou Dodávky výpalků z plechů tl. 220 mm a 200 mm, které jsou dále specifikovány v rámcové smlouvě (příloha č. 5 této zadávací dokumentace) a Technickou specifikací a ceníkem + výkresovou dokumentací (přílohy č. 1 a 2 rámcové smlouvy).
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2015 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
VOP CZ, s.p.

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Platnost veřejné zakázky:
18.08.2015 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VOP CZ, s.p.

Zadavatel IČ:
00000493

Zadavatel ulice:
Dukelská 102

Zadavatel PSČ:
742 42

Zadavatel obec:
Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
Ing. Marcela Ráchelová

Zadavatel telefon:
+420 556 783 437

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14000000-1
Produkty těžebního průmyslu, kovové suroviny a související produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Velkokapacitní strojírenská kovovýroba s dalšími úpravami pro dokonalou finální funkčnost

Velkokapacitní strojírenská kovovýroba s dalšími úpravami pro dokonalou finální funkčnost

Hledáte profesionální společnost, která pro vás zajistí velkosériovou strojírenskou výrobu spolehlivě a dodá vám kvalitní výrobky v požadovaném termínu? Pak jsme pro vás tou správnou volbou, naše dlouholeté zkušenosti, kvalitní stroje a profesionální přístup jsou opravdovou zárukou spokojenosti našich zákazníků. Zajišťujeme: - vývoj, přípravu a samotnou realizaci výroby, - lisování, - svařování, - lakování, - montáž, - balení, - zpracovávání dokumentací, - optimalizaci pro výrobní procesy a náklady. Vsaďte na profesionální zpracování kovovýroby, jsme zde pro vás! Působíme v okolí Třince i Ostravy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky nebo nás rovnou kontaktujte a my vám rádi zodpovíme vaše další dotazy.


Tvorba technologie pro CNC obráběcí centra a modelování přípravků

Tvorba technologie pro CNC obráběcí centra a modelování přípravků

Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí Naše firma se zabývá dodávkami komponentů do celého světa. Součástí dodávek je i technická příprava výroby. Ta spočívá ve velmi dobré znalosti technologií, materiálů a CAD a CAM programů. Tvorba technologie pro CNC obráběcí centra a modelování upínacích přípravků příprava ve výrobním provozu komplexní řešení problémů invence a operativní přístup Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme, Váš Bühler CZ s.r.o. Žamberk, Ústí nad Orlicí.


Kovoobrábění, obrábění kovů na CNC strojích-soustružení, frézování

Kovoobrábění, obrábění kovů na CNC strojích-soustružení, frézování

Strojírenský podnik ZAKO Turčín Zlín-Březnice se zaměřuje na kovoobrábění - obrábění kovů na CNC pětiosých strojích, vertikálních obráběcích centrech, CNC i klasické soustružení, frézování klasické i broušení na plocho. Třetina produkce je určena pro český trh, větší část pro zahraniční trh - do zemí Německo, Rakousko, Holandsko, Švýcarsko. Náš strojní park: - obrábění na CNC pětiosých strojích DMU 85, 105, MCV 1220 POWER - pětiosá vertikální obráběcí centra MCFV, MCV pro přesné tvarové obrábění a vrtání - soustružnicko frézovací centrum GAMMA CTX 2000 - horizontální CNC obrábění na vyvrtávačce WHQ 13 CNC - CNC soustružení - soustruhy SL 403BMC/800, SPR 100, S-50, GOODWAY GLS 200, Gildemeister 420 linear - frézování klasické - stůl 1800x600x700mm - soustružení klasické - průměr max. 500mm, točná délka 2500mm) - rovinné brusky - broušení na plocho dílců s rozměry max. 650x2000mm.


Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Soustružení, frézování kovů, CNC obrábění, svařování, tepelné zpracování

Hledáte českého výrobce strojírenských dílců? Pak neváhejte a kontaktujte ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.! Naše společnost provádí soustružení a frézování kovů na CNC strojích. Využíváme klasické soustruhy a frézky, vrtačky, pily pro řezání tyčí, pily pro řezání tabulí, stroje na obrábění ozubení. Obrábíme veškeré druhy materiálů používané ve strojírenství a to včetně špatně obrábitelných materiálů. K výrobě používáme zejména stroje - CNC soustruhy, CNC obráběcí centra a CNC brusky. Kompletní nabídku prováděných prací naleznete na našich webových stránkách.


Zpracování plechů - dělení, pálení, stříhání, ohýbání, svařování

Zpracování plechů - dělení, pálení, stříhání, ohýbání, svařování

Velkoochodní prodejce hutního materiálu, firma KAMAX - METAL Kroměříž, provádí i zpracování plechů - veškeré materiály připravíme na požadovaný rozměr a tvar dle Vašich požadavků. Provádíme svařování a dělení, pálení, stříhání, ohýbání plechů. Zajištěna je i doprava materiálu. Proto je naše oblast působnosti širší - Kroměříž i Olomoucký kraj, Prostějov, Vyškov, Přerov. S důvěrou se na nás obraťte, využijte naše dlouholeté zkušenosti.


Výroba převodů, ozubených kol pro převodovky, věnců, hřídelí

Výroba převodů, ozubených kol pro převodovky, věnců, hřídelí

Společnost OMEGA, spol. s r.o. vyrábí ozubená kola, věnce a hřídele pro převodovky, rozvodová kola, duté hřídele a další součásti. OMEGA, spol. s r.o. má dlouholeté zkušenosti v oboru a díky moderním technologiím dosahují vysoké produktivity výroby a maximální kvality výrobků z vlastního materiálu. Sériová výroba: - výroba ozubených převodů - rozsah modulu 1,0 - 6,0; třída přesnosti od 4 dle DIN normy - ozubená kola s šikmými zuby, s přímými zuby - řetězové kola - korunová kola - ozubené věnce - spojkové a drážkové hřídele - duté hřídele - lamely a ložiska. Zákazníkům dodáváme měřící protokoly o kvalitě výrobků.