Poptávám střešní krytinu

Poptávám střešní krytinu

Poptávám cenovou nabídku na střechu, jedná se o betternit, česká šablona, nejspíš černé barvy, popřípadě jaký je rozdíl v jiné barvě.Výpis materiálu:
šablony - 2900 ks,
hřebenáče - 80 ks,
šablony větrací - 35 ks,
vichrová spona - 3000 ks,
lepeňáky 3, 2 cm - 15 kg,
příchytka hřebene - 80 ks,
ochraný pás proti ptákům 80mm - 55 m,
výlez na střechu 1ks,
plošina komplet 80cm - 1ks,
šablony pod plošinu - 2 ks,
žlab pozink 330mm - 6 m,
čílko - 1ks,
háky ke žlabu - 5 ks,
latě - 2000 m,
folie - 4 baliky,
barevna tabule plechu, černá barva, hliník - 15ks.

Prosím o podrobnou nabídku materiálu.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.06.2015 09:01

Platnost poptávky:
05.07.2015 08:28

Kontaktní osoba:
Matějka Daniel

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


HERADESIGN® creative  - funkční akustické řešení v designovém stylu

HERADESIGN® creative - funkční akustické řešení v designovém stylu

Hledáte materiál, který má akustické a protipořární vlastnosti, je z přírodních zdrojů a designově zajímavě doplní interiér komerčních prostor, kanceláří, sportovních hal i obytných místností? HERADESIGN® creative od společnosti Knauf AMF, s.r.o. se sídlem v Praze jsou ideálním řešením. HERADESIGN® creative jsou desky z dřevěné vlny použitelné pro podhledy i stěnové obklady a umožní v místnosti docílit příjemného prostředí bez rušivých zvuků z okolí a to i v prostorech jako jsou tělocvičny nebo i jinak akusticky problémová místa. Vyhledejte si více informací i výhodách využití produktu HERADESIGN® od společnosti Knauf AMF, s.r.o. se sídlem v Praze.


Přírodní zahradní kámen pro dům i zahradu – prodej a doprava

Přírodní zahradní kámen pro dům i zahradu – prodej a doprava

Kamenivo Zlín Rybníky, dodavatel kameniva v okolí Zlína a Otrokovic. Hledáte líbivý posyp k bazénu na zahradě, kolem chodníčků u domu nebo k zahradnímu jezírku? Zahradní dekorační kámen s hrubším zrnem, je pro Vás tou vhodnou dekorační i funkční volbou. Zahradní kámen, zabraňuje prorůstání trávy a plevelů, a Vy si tak můžete častěji užít zaslouženou relaxaci v upraveném prostředí. Přijďte se podívat do naší prodejny a můžete si vybrat v široké škále přírodního kameniva. Samozřejmostí naší firmy je zajištění dopravy kameniva v jakémkoliv množství tam, kam budete potřebovat. Dále nabízíme možnost přistavení kontejneru na odvoz suti, zeminy o objemu 2 m3 (3,5 t). Firma Kamenivo Zlín Vám nabízí Zahradní kámen DUNAJ a MORAVA již od 448 kč bez DPH.


Injektážní systémy utěsní spáry v monolitických konstrukcích staveb

Injektážní systémy utěsní spáry v monolitických konstrukcích staveb

Injektážní systémy společnosti MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. z Mostu zaručí precizní utěsnění pracovních spár v monolitických i prefabrikovaných konstrukcích. Jedná se ozkoušenou kombinaci bentonitového těsnícího pásku s injektážní hadičkou v jednom výrobku. Předností injektážních systémů je jednoduché využití a montáž šetřící čas a cenová dostupnost s ohledem na garantovaný výsledek. Pokud se chcete o výhodách injektážních systémů dozvědět více, neváhejte kontaktovat odborníky ze společnosti MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o., kteří Vám ochotně prozradí více informací.


Samosrůstající izolační pásky – izolační systémy DENSOLEN®

Samosrůstající izolační pásky – izolační systémy DENSOLEN®

Antikorozní a mechanicky odolné izolační pásky? Jedině polyetylén-butylkaučukové pásky DENSOLEN®, které zakoupíte u společnosti MANIBS BRNO, spol. s r.o. Výhody: - rychlé srůstání - jednoduché a rychlé zpracování za studena - velmi dobře izolují - flexibilní - odolnost proti UV záření odolnost proti pronikání vodních par, zemních elektrolytů - odolné proti stárnutí - chemicky odolné (s výjimkou oleje a benzínu) Použití: - antikorozní ochrana konstrukcí, potrubí, spojů, zásobníků, dotlačovaných tvarovek a armatur - izolace elektroinstalací - těsnění Bližší specifikace produktu naleznete na našich webových stránkách.


Prodej mulčovací kůry, těžené, drcené kamenivo v pytlích

Prodej mulčovací kůry, těžené, drcené kamenivo v pytlích

Využijte možnost výhodně pořídit u společnosti Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o. těžené, drcené kamenivo v pytlích. Na prodej jsou i různé druhy mulčovací kůry, volně ložené nebo v pytlích - modřínová, smíšená kůra. Těžené a drcené kamenivo, oblázky a písek dostanete u nás v libovolném množství od pytlů, na vozík nebo nákladní auto za výhodnou cenu. Prodejní doba: - PO-PÁ 6:00 - 14:00 hod. Bližší informace na tel.:573503711, 602711162. Nabízíme také prodej: -sypkých hmot - sůl, drtě, písky -posypovou sůl -asfaltový a betonový recyklát -kamenivo žlutohnědého zabarvení - těžené a drcené.


Výroba a prodej kvalitních izolačních materiálů ze skelných vláken

Výroba a prodej kvalitních izolačních materiálů ze skelných vláken

Vyzkoušejte izolační materiály ze skelných vláken společnosti KOBE-cz s.r.o., která získala certifikace ISO 9001 a ISO 14001. Tyto vysoce kvalitní sklovláknité rohože se vyznačují svou tepelnou a protihlukovou izolací, díky čemuž naleznou své využítí v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Naše netkané textilie se vyrábějí ze 100% skelného vlákna, které je šetrné k životnímu prostředí, nehořlavé a recyklovatelné. Pro naplnění potřeb i našich náročnějších zákazníků zajišťujeme také laminování skelných rohoží. Provádíme doplnění našich výrobků o vrstvu hliníkové folie, zesílené hliníkové folie se skelnou mřížkou, skelnou tkaninou, skelnou tkaninou se zámkem, barevnou skelnou tkaninou i doplnění o jiné textilie. Pro komplexnější přehled výrobků navštivte naše internetové stránky.