Poptávám střešní krytinu

Poptávám střešní krytinu

Poptávám cenovou nabídku na střechu, jedná se o betternit, česká šablona, nejspíš černé barvy, popřípadě jaký je rozdíl v jiné barvě.Výpis materiálu:
šablony - 2900 ks,
hřebenáče - 80 ks,
šablony větrací - 35 ks,
vichrová spona - 3000 ks,
lepeňáky 3, 2 cm - 15 kg,
příchytka hřebene - 80 ks,
ochraný pás proti ptákům 80mm - 55 m,
výlez na střechu 1ks,
plošina komplet 80cm - 1ks,
šablony pod plošinu - 2 ks,
žlab pozink 330mm - 6 m,
čílko - 1ks,
háky ke žlabu - 5 ks,
latě - 2000 m,
folie - 4 baliky,
barevna tabule plechu, černá barva, hliník - 15ks.

Prosím o podrobnou nabídku materiálu.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.06.2015 09:01

Platnost poptávky:
05.07.2015 08:28

Kontaktní osoba:
Matějka Daniel

Kontaktní email:

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hydroizolační systémy Most – různé produkty pro stavebnictví

Hydroizolační systémy Most – různé produkty pro stavebnictví

Hledáte spolehlivý hydroizolační systém, který pokryje různé požadavky a specifické nároky pro jednotlivé oblasti stavebnictví? Pak se spolehněte na nabídku společnosti MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. z Mostu. Hydroizolační systémy jsou naleznou své uplatnění jak při stavbě a ochraně staveb komerčních a obytných objektů, ale také v náročných podmínkách stavby vodních děl, nádrží, rybníků, skládek nebo zemědělských stavbách. Použité materiály jsou ohleduplné k životnímu a vynikají těsnícími vlastnostmi. Pokud si nebudete vědět rady s výměrem vhodného produktu nebo pokud budete žádat další informace o hydroizolačních systémech, neváhejte kontaktovat společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.


Prodej truhlářského sušeného řeziva z kvalitních výřezů, nejen pro truhlářství i stavebnictví

Prodej truhlářského sušeného řeziva z kvalitních výřezů, nejen pro truhlářství i stavebnictví

Potřebujete-li kvalitní truhlářské sušené řezivo, pak neváhejte a obraťte se na WOOD RAKUŠAN! Naše firma se zabývá produkcí sušeného řeziva určeného nejen pro truhlářskou a stavební činnost. Truhlářské řezivo vyrábíme z kvalitních výřezů, které řežeme na prkna a fošny o tloušťkách 25, 30, 40, 50, 60, 70 a 80 mm, dlouhé 3, 4 a 5 m. Objednat lze i vzduchosuché řezivo nebo jiný rozměr, dle přání zákazníka. Druhy řeziva v nabídce - smrk, borovice, modřín, douglaska, dub evropský, dub americký červený, buk, jasan, javor, bříza, olše, habr, třešeň, akát, lípa, jilm, topol, ořech evropský, ořech americký, hruška, osika. Naše sklady jsou dobře dostupné pro zákazníky nejen z Vysočiny, náš hlavní sklad řeziva se nachází v Mladoňovicích(okr. Třebíč), v bývalém objektu družstva, druhý sklad pak naleznete v Jemnici. Více informací a kompletní nabídku dřeva a řeziva naleznete na webových stránkách.


Hliníkové, nerez profily, podlahové, schodišťové lišty Rever-eshop, velkoobchod

Hliníkové, nerez profily, podlahové, schodišťové lišty Rever-eshop, velkoobchod

Snadný nákup dekoračních profilů zn. Rever v eshopu firmy Ventilátory Zlín. Profily REVER můžete zvolit hliníkové, nebo v nerez provedení. Povrchová úprava lamino. Vybírejte - přechodové podlahové lišty s upevněním pomocí šroubů či bez šroubů, úhlové krycí schodišťové lišty. V nabídce najdete i hliníkové kruhové profily a rohové profily v délce 100cm, které mají různé možnosti použití. Můžete provést osobně nákup ve velkoobchodní prodejně Zlín-Lužkovice, kde naleznete i kompletní sortiment ventilátorů a stavební vzduchotechniky.


Nerezové tyče čtyřhranné i šestihranné, plochá ocel, kulatina - velkoobchod

Nerezové tyče čtyřhranné i šestihranné, plochá ocel, kulatina - velkoobchod

Poptáváte nerezové tyče či plochou ocel? Pak je tady pro Vás Mikra Metal s.r.o. z Ostravy, kde si zakládají na kvalitě, rychlosti dodávek a osobním přístupu ke každému zákazníkovi. V našem sortimentu naleznete nerezové tyče v tomto provedení: - čtyřhranné, šestihranné - válcované, tažené - ploché - kulatina - válcovaná, tažená - uhelníky. Máme tým odborně proškoleným pracovníků, kteří jsou připraveni Vám s čímkoli poradit, proto se na nás neváhejte obrátit.


Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Zámečnictví HSV Jičín - Prodej hutního materiálu

Naše firma Zámečnictví HSV Jičín provádí na zakázku zámečnické práce a nabízí prodej hutního materiálu. Zajistěte si včas nákup špičkového hutního materiálu. Pro poptávku materiálu volejte, nebo piště na email. Naši odborní pracovníci vám vše rádi zodpoví. Prodej hutních materiálů: ocelové profily plechy Zakázky rychle a spolehlivě vyřizujeme z Jičína, Nové Paky, Turnova, Hořic a blízkého okolí.


Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Firma Mediterran Vám nabízí prodej betonových střešních krytin s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost tašek, stálobarevnost, odolnost proti přírodnímm vlivům, mrazuvzdornost, vodotěsnost, vysokou mechanickou odolnost. Nabízíme několik základních typů střešních krytin: -Vlčanka -Coppo -Zenit -Rundo -Rundo Evo -Zenit -Danubia -Danubia Evo Různá barevná provedení a povrchové úpravy. -naše výrobky jsou vodotěsné, mrazuvzdorné -třicetiletá záruka na všechny naše krytiny -doprava zdarma po celé ČR -palety neúčtujeme Těšíme se na Váš nákup. Více informací a ceníky o nás naleznete na webových stránkách. www.mediterrancz.cz