Poptávám střešní krytinu

Poptávám střešní krytinu

Poptávám cenovou nabídku na střechu, jedná se o betternit, česká šablona, nejspíš černé barvy, popřípadě jaký je rozdíl v jiné barvě.Výpis materiálu:
šablony - 2900 ks,
hřebenáče - 80 ks,
šablony větrací - 35 ks,
vichrová spona - 3000 ks,
lepeňáky 3, 2 cm - 15 kg,
příchytka hřebene - 80 ks,
ochraný pás proti ptákům 80mm - 55 m,
výlez na střechu 1ks,
plošina komplet 80cm - 1ks,
šablony pod plošinu - 2 ks,
žlab pozink 330mm - 6 m,
čílko - 1ks,
háky ke žlabu - 5 ks,
latě - 2000 m,
folie - 4 baliky,
barevna tabule plechu, černá barva, hliník - 15ks.

Prosím o podrobnou nabídku materiálu.
Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
05.06.2015 09:01

Platnost poptávky:
05.07.2015 08:28

Kontaktní osoba:
Matějka Daniel

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej kvalitních izolačních materiálů ze skelných vláken

Výroba a prodej kvalitních izolačních materiálů ze skelných vláken

Vyzkoušejte izolační materiály ze skelných vláken společnosti KOBE-cz s.r.o., která získala certifikace ISO 9001 a ISO 14001. Tyto vysoce kvalitní sklovláknité rohože se vyznačují svou tepelnou a protihlukovou izolací, díky čemuž naleznou své využítí v nejrůznějších průmyslových odvětvích. Naše netkané textilie se vyrábějí ze 100% skelného vlákna, které je šetrné k životnímu prostředí, nehořlavé a recyklovatelné. Pro naplnění potřeb i našich náročnějších zákazníků zajišťujeme také laminování skelných rohoží. Provádíme doplnění našich výrobků o vrstvu hliníkové folie, zesílené hliníkové folie se skelnou mřížkou, skelnou tkaninou, skelnou tkaninou se zámkem, barevnou skelnou tkaninou i doplnění o jiné textilie. Pro komplexnější přehled výrobků navštivte naše internetové stránky.


Levné ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky –  prostě veškerý hutní materiál za příznivé ceny

Levné ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky – prostě veškerý hutní materiál za příznivé ceny

Potřebujete k vlastní potřebě na domácí práce nebo do firmy na velké zakázky kvalitní hutní materiál? Obraťte se na společnost GAVENDA s.r.o. , která je dlouholetým a poctivým dodavatelem sortimentu k výrobě a práci s kovem. Nařežeme Vám přesné míry, Vámi požadovaných produktů a budete-li potřebovat, zajistíme Vám dopravu vlastními automobily. V hlavní nabídce sortimentu představujeme hutní materiály - z konstrukčních ocelí tř. 11: Plechy -tenké 0,5 až 2,5 mm -tlusté -hladké, od 3,0 mm -rýhované, slza 3,0 -8,0 mm -pozinkované 0,55 až 3,0 mm -páska Tenkostěnné profily (jäkly) -uzavřené -čtvercové -obdélníkové -otevřené - C, L, U Trubky -svařované -bezešvé -přesné -závitové Profilová ocel -ocel kruhová - válcovaná, tažená (průměr 4-60mm) -ocel čtvercová - 8 x 8 až 50 x 50 mm -ocel plochá 20 x 4 až 250 x 10 mm -profily L -rovnoramenné 20 x 20 až 100 x 100 mm -nerovnoramenné (profily T - 20 - 80 mm, profily U - 50 - 300 mm, profily I - 80 - 300 mm, profily IPE, UPE, HEA, HEB (zakázkově), betonářská ocel žebírková) Dále Vám dle Vaší potřeby zajistíme svařované sítě do betonu, barevné kovy či polykarbonát. Společnost vznikla jako rodinná firma a postupně se rozrostla v několik skladů a prodejen. Díky dlouholetým zkušenostem a díky poctivému přístupu má v tuto chvíli společnost tři haly s hutním materiálem, sklad plynů, sklad polykarbonátů a zámečnickou dílnu. V našich skladech pro Vás máme nachystaný potřebný materiál a sortiment, který sháníte. Budete-li potřebovat, neváhejte a navštivte nás.


Vodotěsné střešní tašky - střešní krytiny s dlouhou životností

Vodotěsné střešní tašky - střešní krytiny s dlouhou životností

Hledáte společnost, která nabízí vodotěsné střšní tašky? Budete kupovat střešní tašky a chcete nakoupit kvalitně od spolehlivé firmy? Společnost Mediterran CZ s.r.o. se sídlem ve městě Brně na ulici Vídeňská nabízí k prodeji střešní tašky: -široká nabídka střešních tašek -30ti letá záruka na naše střešní tašky -přesné rozměry -střešní tašky jsou vodotěsné -střešní tašky mají vysokou mrazuvzdornost. Nabízíme střešní tašky: -střešní taška Vlčanka -střešní taška Danubia -střešní taška Danubia EVO -střešní taška Coppo -střešní taška Standard -střešní taška Rundo -střešní taška Rundo EVO -střešní taška Zenit. Pro více informací nás navštivte u nás na firmě ve městě Brně, podívejte se na naše webové stránky www.mediterrancz.cz a nebo nás kontaktujte telefonicky.


Plechové střešní krytiny - pozinkované, hliníkové, trapézové plechy, střešní šablony

Plechové střešní krytiny - pozinkované, hliníkové, trapézové plechy, střešní šablony

Pokud chcete kvalitní střechu, pak se obraťte na pobočku SALVATOR STŘECHY s.r.o. v kroměříži, která má vše pro Vaší střechu. Nabízíme také plechové střechy, které se uplatňují zejména na rekonstrukcích i na nových objektech. Jsou velice oblíbenou variantou díky své nízké hmotnosti a často velmi příznivé ceně. Výhodou plechových střešních krytin je často i rychlá montáž. V sortimentu plechových střešních krytin naleznete pozinkované, hliníkové i trapézové plechy a střešní šablony. Nabízíme kompletní sortiment plechových krytin: - pozinkované krytiny BLACHOTRAPEZ, SATJAM, LINDAB - hliníková krytina TORNERO - střešní šablony (hliník, pozink, měď, titanzinek, nerez, ocel - přírodní i lakované) - trapézové plechy BLACHOTRAPEZ, LINDAB, METALIMEX, SATJAM, RUUKKI. Střešní šablony jsou odolnou a vyhledavanou krytinou pro rodinné domy, chaty i pro průmyslovou výstavbu. Maji opravdu vysoké užitné vlastnosti a také velmi snadnou a jednoduchou montáž. Tyto střechy jsou často extrémně odolné vůči počasí (krupobití, vichřice). Jsme tady pro Vás ve všechny všední dny a nově také soboty od 7:00 - 11:00. Těšíme se na Vaší návštěvu, vždy Vám rádi pomůžeme a poradíme s výběrem.


Ocelové výrobky Pardubice

Ocelové výrobky Pardubice

Ocelové výrobky té nejlepší kvality v širokém sortimentu a s možností okamžitého vydání skladových zásob zakoupíte pouze u společnosti OCELSERVIS CZ, s.r.o. V naší nabídce ocelových výrobků naleznete svažované i bezešvé ocelové trubky, jekly – uzavřené profily čtvercové i obdélníkové, kruhovou ocel i plechy, širokou a čtvercovou ocel. Garantujeme vysokou kvalitu našich produktů, které ocení nejen zákazníci ze strojírenství, stavebnictví, v oblasti chemického průmyslu nebo při výrobě energetických zařízení.


Nerezové potrubní systémy pro farmacii, chemii a výrobu polovodičů

Nerezové potrubní systémy pro farmacii, chemii a výrobu polovodičů

Pracujete v průmyslových odvětvích jako je farmacie, biotechnologie, chemie, potravinářství či výroba polovodičů, kde je zapotřebí dbát na kvalitu a čistotu povrchu? V těchto oborech jistě budete využívat nerezové potrubní systémy. Společnost BIBUS METALS s.r.o., sídlící v Brně, je oficiálním distributorem těchto dílu od výrobní firmy Dockweiler AG. Dodáváme veškeré potřebné komponenty jako potrubí, fitinky, armatury, kontejnery, nádoby, spoje, těsnění, ventily či hadice. Potrubní systémy slouží pro transport plynů, kapalin, výbušných, toxických a korozivních médií. Veškerý sortiment zajistíme dle přesných požadavků klientů na míru.