Poptáváme pronájem reklamní plochy

Poptáváme pronájem reklamní plochy

Poptáváme pronájem reklamní plochy k umístění našich CLV boxů, za účelem propagace právě vydaných titulů vydavatelství RF HOBBY. Odměna za pronájem plochy činí až 1 200 Kč měsíčně.
Plochy vhodné k umístění našich CLV boxů musí splňovat následující podmínky:
- na místě je nutný přívod elektřiny (jedná se o světelné boxy)
- na plochu musí být možné připevnit CLV box o max. rozměrech 87, 2 x 122, 2 cm
- k CLV boxu musí být bezproblémový přístup
- nová plocha by neměla být stíněna žádnou překážkou v jakémkoliv úhlu
Máte-li zájem o případnou spolupráci, ozvěte se prosím na email marketing@rf-hobby.cz. Nabídka pronájmu by měla obsahovat fotografii místa s vyznačenou plochou možného umístění CLV boxu a fotografii okolí. Dále charakteristiku polohy místa s popisem občanské vybavenosti, MHD, OC apod. v její těsné blízkosti a výřez mapy s vyznačeným místem pronájmu. Děkujeme.
Poptávka byla vložena dne:
05.06.2015 13:06

Platnost poptávky:
05.07.2015 08:33

Kontaktní osoba:
RF HOBBY, s.r.o.


Telefon:
+420 733 640 104

Okres:
Praha-město

Obrázek:
Poptáváme pronájem reklamní plochy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní reklamní a propagační servis, reklamní agentura

Kompletní reklamní a propagační servis, reklamní agentura

ROMMY AGENCY Liberec Komplexně vám zpracujeme veškeré návrhy až po vlastní konečné realizace. Naše reklamní agentura je schopna v krátkém čase vytvořit návrhy reklamního logotypu, obchodních nebo reklamních tiskovin, prezentačních katalogů, kalendářů, řezané i digitálně tištěné samolepící reklamy, které následně realizujeme až do konečné fáze. Dále naše reklamní služby zahrnují prezentace na výstavách i veletrzích doma i v zahraničí, zajištění setkání a konferencí, PR servis, pestrá nabídka reklamních a dárkových předmětů, potištěného i vyšívaného textilu nebo sportovních dresů. ROMMY AGENCY Liberec je vám plně k dispozici.


Tisk a kompletace zásilek - kompletní servis Vaši kampaně od zpracování, vytištění až po distribuci

Tisk a kompletace zásilek - kompletní servis Vaši kampaně od zpracování, vytištění až po distribuci

Potřebujete vytisknout letáky, brožury, dopisy nebo jinou podobnou zásilku a hledáte firmu, na kterou se obrátit? Společnost Česká distribuční a.s. je ta pravá. Postará se o celou reklamní kampaň od zpracování, tisku až po samotnou distribuci. Vy jen zašlete digitální data, a máte to bez starostí. Pokud chcete efektivně zaujmout knihami, letáky, brožurami, časopisy, slevovými kupony, pozvánkami či direct maily, jsme pro Vás to nejlepší volbou. Díky našim dlouholetým zkušenostem víme, jak by měly vypadat reklamní materiály, grafika a rozmístění, aby nejlépe prodávali. Poradíme Vám, co by na Vašich zásilkách nemělo chybět, jelikož sledujeme nejnovější trendy. Připravíme Vám kampaň na klíč: - zašlete nám tisková data - zpracujeme vám cenovou kalkulaci, doporučíme nejvhodnější tisk - grafik zkontroluje správnost dat - potvrdíme Vám realizaci tiskové zakázky - zajistíme rozvoz na jednotlivé sklady - v případě adresných zásilek a dalších požadavků zajistíme jejich kompletaci, štítkování, vklady - doručíme do schránek - zpracujeme výslednou zprávu. Tisk zajišťujeme u největších a nejmodernějších tiskáren, tím zaručujeme kvalitní a bezchybný tisk. Zásilky zkompletujeme dle Vašeho přání - potisk obálek, balení, adresné doručení, personifikace (oslovení), párování vklady, vlepy, vzorky, dárkové předměty, třídění zásilek. Vše zařídíme za Vás a Vy ušetříte čas i peníze!


Prodej rodinného domu ve Ždírci nad Doubravou - plyn, elektr. energie a veřejný vodovod

Prodej rodinného domu ve Ždírci nad Doubravou - plyn, elektr. energie a veřejný vodovod

CONSULT VK Litomyšl, s.r.o., realitní a znalecká kancelář Nabízíme ke koupi rodinný dům o velikosti 1+1 ve Ždírci nad Doubravou. Obytná část je napojena na plyn, elektr. energii a veřejný vodovod. Odpady z koupelny jsou svedeny do místní kanalizace, jímka pro suchý záchod, je na vývoz. Vytápění rodinného domu je zajištěno WAF kamny na plyn, s možností využití komínu pro vytápění na tuhá paliva. K domu náleží zahrada o rozloze 428 m2 s vjezdem a parkováním osobních aut na zahradě. Okolí vybízí k volnočasovým aktivitám - cykloturistika, turistika, skalní útvary a procházky v okolí řeky Doubravy, relaxace u rybníku Řeka, Velké Dářko, apod.


Prodej stavebních parcel a pozemků určených pro bydlení

Prodej stavebních parcel a pozemků určených pro bydlení

Ten pravý pozemek na Znojemsku a v jeho blízkém okolí pro výstavbu Vašeho vysněného domu Vám pomůže najít realitní kancelář Znojemské reality Alexandr Frind. Naše kancelář Vám bude nápomocna při hledání stavební parcely s inženýrskými sítěmi, ale i pozemků, u kterých je potřeba zajistit alternativu inženýrských sítí, a to na Znojemsku a přilehlém okolí. Ceny stavebních pozemků jsou určeny prodávajícími, ovšem v případě vašeho zájmu o stavební parcelu můžeme s prodávajícím zahájit jednání o snížení stávající ceny stavebního pozemku či parcely.


Posudky k dědictví, odhady cen realit nemovitosti - Opava

Posudky k dědictví, odhady cen realit nemovitosti - Opava

Řešíte problémy s dědictvím, rozvod nebo jiné právní spory a potřebujete odborný posudek? Společnost AVAPO - realitní kancelář je tu pro vás. Jsme víc než jen realitní kancelář, my se postaráme také o veškerou dokumentaci, která se vaší nemovitosti týká. Posudky pro soudy i notáře, či odhady ceny realit tak pro nás nejsou žádný problém. Pozemky, byty, domy i jiné nemovitosti jsou často tou největší životní investicí. Není proto divu, že v případě jakéhokoli sporu je nezbytný důkladný odborný posudek. Přesně pro takové případy je tu společnost AVAPO - realitní kancelář z Opavy. Vyhotovíme posudky pro odhad cen bytů, domů, pozemků, chat, kancelářských prostor i orných půd a to nejen podle aktuálního vývoje, ale také v minulosti. Přesně tak určíme, jakou cenu má váš byt či dům, ale i jak cenný byl před pěti lety. Posudky od společnosti AVAPO - realitní kancelář využijete při soudech, jednání s notáři, nebo třeba sousedy. Myslíme totiž skutečně na všechno a v oblasti posudků vám nabízíme kompletní služby. Zhotovíme vám tak například: - Posudky k dědictví - Posudky k odhadu trží ceny nemovitosti - Posudky k rozvodovému řízení - Posudky pro daň z nabytí nemovitosti Neponechejte nic náhodě a v případě potřeby se obraťte na naši společnost. S našimi posudky totiž máte jistotu, že vše proběhne přesně podle předpisů a váš majetek bude správně oceněn.


Pronájem nových administrativních a prodejních prostor v Ostravě

Pronájem nových administrativních a prodejních prostor v Ostravě

Hledáte-li pěkné a nové kancelářské nebo prodejní prostory, obraťte se na společnost TIMO profistavby, která nedávno dokončila stavbu nové budovy a nyní umožňuje pronájem kanceláří a obchodů na Slezské Ostravě. Budovu naleznete na frekventované ulici poblíž Zoologické zahrady na Slezské Ostravě s dobrou dostupností do centra Moravské Ostravy. Obchodní prostory o celkové výměře 63 m2 mají svůj vlastní vchod. Čtyři kancelářské prostory o celkové výměře 80 m2 s vlastním sociálním zázemím. Budova disponuje vlastními parkovacími místy přímo před ní. V případě zájmu o více informací o pronájmu ať už kanceláří nebo obchodu neváhejte kontaktovat firmu TIMO profistavby a domluvte si prohlídku.