Poptávám červenohnědý gumoasfalt

Poptávám červenohnědý gumoasfalt

Sháním červenohnědý gumoasfalt.
Poptávka byla vložena dne:
04.05.2015 09:42

Platnost poptávky:
04.06.2015 09:27

Kontaktní osoba:
M. Martin

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Tábor

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba horkých obalovaných asfaltových směsí, prodej asfaltový beton, obalované kamenivo

Výroba horkých obalovaných asfaltových směsí, prodej asfaltový beton, obalované kamenivo

Obalovna, ve které jsou tyto směsi produkovány, vyniká ekologickým provozem a dostatečným výkonem pokrývajícím potřeby odběratelů. Všechny směsi jsou vyráběny dle normy ČSN EN 13108 a schváleny Ředitelstvím silnic a dálnic ČR k použití na vozovkách I.-III. třídy. Zajišťujeme ekologický provoz a snažíme se tak plně vyhovět všem přáním našich zákazníků. Navštivte naše internetové stránky pro více informací.


Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Systémové řešení pro sanaci a odstranění negativních projevů vlhkého zdiva dle WTA - prodej Praha

Bojujete neúspěšně s negativními projevy vlhkosti na zdech nebo v základech domů či jiných staveb? Pokud nepostupujete systémově, nikdy nedosáhnete požadovaného výsledku. Pouze systémové řešení pro sanaci vlhkého zdiva dle WTA Vás zbaví problému. Produkty k tomu určené prodává společnost BETOSAN s.r.o. z Prahy. Produkty systémového řešení pro sanaci vlhkého zdiva v sobě spojují dva základní cíle. Prvním je obnovit nedostatečnou nebo založit zcela chybějící hydroizolační vrstvu, druhým krokem je odstranění negativních projevů vlhkosti. Postupujte při sanaci vlhkého zdiva efektivně a žádejte produkty od společnosti BETOSAN s.r.o. z Prahy.


Spreje CHALK PAINT pro renovaci nábytku ve stylu ,,vintage" - matný povrch a sametový vzhled

Spreje CHALK PAINT pro renovaci nábytku ve stylu ,,vintage" - matný povrch a sametový vzhled

Oživte zašlý a starý nábytek! Navštivte specializovanou prodejnu barev a laků DUMAG v Opavě a vyberte si zcela nový sprej CHALK PAINT, který se stál oblíbeným pomocníkem při renovaci nábytku. Sprej je ideální pro dekorativní účely a vytváří ultra matný povrch se sametovým vzhledem, který se hodí pro styl ,,vintage" či provance. Můžete ho použít na jakýkoliv povrch: - dřevo - kov - železo - plátno - plast - karton - dokonce i na sklo a pěnový polystyren. Mezi předností sprejů CHALK PAINT patří maximální krytí a rychlé schnutí. Lehké zdobení nástřikem umožňuje dát nábytku letitý ,,vintage" styl. Je zdravotně nezávadný, práce s ním je velice jednoduchá a můžete ho použit za pomocí různých technik: - úprava broušením - úprava stíráním - úprava roztíráním - úprava voskováním - úprava vymýváním. Uvedené techniky se dají různě zkombinovat, tak aby jste dosáhli jedinečného vzhledu. Kreativitě se meze nekladou, můžete experimentovat podle Vaší fantazie a vytvořit si tak originální, ale přitom harmonický a efektivní vzhled.


Barvy na kov a rez Hammerite, vhodné na kovové ploty, zábradlí a střechy - míchání různých odstínů

Barvy na kov a rez Hammerite, vhodné na kovové ploty, zábradlí a střechy - míchání různých odstínů

Potřebujete natřít kovový plot, zábradlí nebo střechu? Pak vsaďte na barvy Hammerite, které jsou určeny na kov a rez. Tento nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov a zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let. Přijďte si vybrat do specializované prodejny DUMAG v Opavě tu správnou barvu. Tato barva chrání a obnovuje krásu kovových povrchů proti poškrábaní, praskání a povětrnostním vlivům. Nátěr se aplikuje přímo na povrch bez zbytečného použití základní nebo podkladové barvy. Můžete natírat: - zábradlí - vrata, ploty, brány - radiátory - střechy - zahradní kovový nábytek - krby a další kovové předměty. Pokud jste si nevybrali z nabídky naších barev nezoufejte, požadovaný odstín Vám namícháme podle Vašeho přání. Umíme vytvořit až 11000 dalších odstínu. Tak neváhejte a pořiďte si barvu Hammerite, která ochrání a zkrášlí kovové povrchy nejen v exteriéru, ale také v interiéru.


Pokládka asfaltové podlahy, lité podlahy, litý asfalt

Pokládka asfaltové podlahy, lité podlahy, litý asfalt

Máte ve svém skladě nebo výrobní hale nevyhovující betonovou či asfaltovou podlahu a podlaha je popraskaná, nerovná, drolící se nebo prašná? Pak neváhejte a obraťte se na kyjovskou společnost Jiří Víšek spol. s.r.o., která má již dlouholeté zkušenosti a zabývá se průmyslovými podlahami, litým asfaltem. Použití litého asfaltu je široké, je vhodný jak do maloobchodu, velkoobchodu i do výrobních prostor, skladů, hal, zemědělských objektů, stájí, drůbežáren. Lze ji použít i na chodníky, hřiště, účelové komunikace. Vlastnosti asfaltové podlahy: -žádná doba pro tuhnutí -tlumí hluk, vodotěsnost bez dutin -nehořlavý, odolný proti střídání teplot -nepotřebuje žádnou údržbu a je snadno omyvatelný vodou -recyklovatelný, šetří přírodní prostředí -zdravotní nezávadnost -nevychází z něj žádné měřitelné emise, neohrožuje zdraví a další.


Bez dobrého dřeva a chemické ochrany budou krovy v ohrožení

Bez dobrého dřeva a chemické ochrany budou krovy v ohrožení

Kvalitní střecha chrání každý objekt před povětrnostními vlivy a brání úniku akumulovaného tepla. Každá střecha se skládá z konstrukce a tepelné izolace, popřípadě hydroinzolace a ochrana konstrukce má svá jasná pravidla. Konstrukce šikmé střechy – krovu se většinou skládá z několika typů dřevěných součástí (vazných trámů, pozednic, sloupků atd.), které se vyrábí z tříděného smrkového řeziva. Zde platí, že základem kvalitní střechy je bez výjimky kvalitní a dobře preventivně chráněné dřevo. V žádném případě nesmí na krovových konstrukcích zůstat zbytky kůry. Tříděné řezivo by při zabudování mělo mít maximální vlhkost do 20 %. Vlhkost na hranici 20 % je vstupní branou pro napadení dřevokaznou houbou. Je tedy důležité, aby materiály na krovy nepřicházely na stavbu s vyšší vlhkostí a aby mohly následně vysychat i po dokončení konstrukce. Ideálně díky stálému proudění vzduchu, které sníží vlhkost na 15 % a méně. Preventivě ošetřovat, chránit, impregnovat Samozřejmostí musí být ošeření veškerého do krovu použitého dřeva fungicidním a insekticidním nátěrem, postřikem, máčením nebo tlakovou impregnací. Jedině tak lze krov účinně chránit před dřevokazným hmyzem, houbami a plísněmi. K poškození dřeva v krovech dochází nejčastěji za zvýšené vlhkosti a největšími nepřáteli jsou biotičtí činitelé, tedy dřevokazný hmyz, houby a plísně. Je tedy bezesporu nutné sáhnout po preventivní chemické ochraně a počítat s ní nejlépe již ve fázi projektu. Kvalitní prostředky nabízí řešení na míru a jejich použití se vyplatí Top širokospektrálním produktem pro povrchovou impregnaci stavebního řeziva v interiérech i v exteriérech je BOCHEMIT Opti F. Poskytuje dlouhodobou ochranu dřeva proti dřevokazným houbám, plísním i dřevokaznému hmyzu. Současně má zvýšenou odolnost proti vymývání účinných látek ze dřeva působením povětrnostních podmínek. Aplikuje se nátěrem nebo postřikem, ale také máčením v máčecích vanách. Nejrozšířenějším produktem v profesionální sféře je BOCHEMIT QB Profi, který je navíc vhodný i pro vakuo-tlakovou impregnaci. Barevné varianty prostředků umožňují jasné odlišení ošetřeného od neošetřeného dřeva, především při aplikaci nátěrem nebo postřikem. Životnost provedené ochrany je pro dřevo použité v interiéru časově neomezená, u dřeva v exteriéru minimálně 10 let (s vhodným krycím nátěrem), při použití Forte Profi určeného pro vakuo-tlakovou impregnaci a i pro dřevo přicházející do styku se zemí je to až 15 let. Poté se doporučuje provést kontrolu stavu ochrany (ideálně ve dvouletých intervalech). Kompletní škálu a detailní informace o přípravcích naleznete na našich webových stránkách.