Poptávám povrchovou úpravu zbraně černěním

Poptávám povrchovou úpravu zbraně černěním

Dobrý den, poprávám povrchovou úpravu zbraně černěním, jedná se o Colt Peacemaker Flobert 4mm. Jsem z Korouhve. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
14.04.2015 09:05

Platnost poptávky:
14.05.2015 08:59

Kontaktní osoba:
Radek Sion

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Svitavy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslová lakovna - mokré, práškové lakování, nátěry

Průmyslová lakovna - mokré, práškové lakování, nátěry

Potřebujete v Jihlavě najít průmyslovou lakovnu, která Vám udělá mokré nebo práškové lakování a jiné nátěry? Pak se zastavte na naší provozovně, kde se o vše postaráme! Lakovací box je velký 4,5×4,5×18m. Lakujeme veškeré díly od malých kusů až po velké konstrukce, nákladní vozy, autobusy i přívěsy. Nátěrový systém, který bude aplikován na daný předmět si zákazník vždy volí sám. Pokud si nebudete vědět rady, samozřejmě Vám rádi poradíme. Na přání klienta můžeme práci udělám přímo u něj doma. Provádíme nátěry, nástřiky i vysokotlaké nástřiky. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení

Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení

Fosfátování - povrchová úprava, kdy se na povrch povlakovaného kovu vylučují nerozpustné fosforečnany - povlak vzniká reakcí iontů z pracovní lázně s ionty rozpuštěnými z povrchu povlakovaného kovu. Manganatý fosfát - mangano fosfátové povlaky jsou schopny omezit riziko zadření točivých soukolí a automobilový průmysl jej užívá při úpravě jednotlivých ozubených kol ve složitých převodových systémech - mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné i pro součástky zatížené třením. Zinečnatý fosfát - povlak vhodný zejména jako povrch před následným lakováním, nebo bývá využíván jako elektrická izolace. Pracovní prostor: šířka – 500 mm výška – 800 mm délka – 1300 mm. Lázně nové generace jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí vysoce kvalitní povrchy.


Tryskání oceli pomocí jemného abraziva – povrchová úprava oceli

Tryskání oceli pomocí jemného abraziva – povrchová úprava oceli

Potřebujete zbavit ocelové díly zbytečných nečistot, jako je rez či okuje? Prášková lakovna PLADO s.r.o., která sídlí v Ivančicích, provádí kromě práškové lakování i předúpravu povrchu ocelových dílů – tryskání oceli. K tryskání oceli používáme jemné částice, tedy abrazivum. Pomocí technologického postupu tryskání je povrch tvrdých ocelových dílců dokonale očištěn a ocelové dílce jsou připraveny k dalšímu kroku, jako je například povrchová úprava, tedy lakování. Tryskání ocelových dílců provádíme pro celý Jihomoravský kraj. pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Moření a pasivace nerezových výrobků různých tvarů a rozměrů

Pasivace a moření výrobků z nerezivějící oceli: - rozměry výrobků mohou být malé v centimetrech až po maximální rozměr 1500x1000x6000 mm, s maximální leštěnou plochou až 320 dm2, různých tvarů. Při moření, pasivaci a elektrochemickém leštění je pro nás důležitá především jakost, proto si pomocí vlastní laboratoře a externích specialistů sami zajišťujeme kvalitu výrobků, vstupních surovin i celého procesu. Svou práci konzultujeme se zákazníky a snažíme se vyhovět všem požadavkům. Realizaci zajistíme co nejkvalitněji, nejefektivněji a v co nejkratším čase podle přání zákazníka i do 24 hodin.


Lakování ocelových konstrukcí pomocí nejmodernějších technologií

Lakování ocelových konstrukcí pomocí nejmodernějších technologií

Potřebujete ochránit ocelové konstrukce před korozí? Hledáte společnost, která pro Vás zajistí lakování ocelových konstrukcí? Obraťte se na PKD s.r.o., která nabízí nejmodernější služby v oblasti technologických postupů výroby a údržby ocelových konstrukcí. Pro lakování ocelových konstrukcí máme vyčleněné dvě speciální kabiny o rozměrech 18,45x3,81 metrů, které se dle potřeby dají uzavřít od zbytku budovy. Lak je nanášen vyškoleným pracovníkem naši firmy, pomocí tlakové stříkací pistole napojené na vysokotlaké stříkací zařízení. Tím je dosaženo rovnoměrného a kvalitního nástřiku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Povrchová úprava kovů, práškové lakování, pískování kovovou drtí, komplexní kovovýroba

Povrchová úprava kovů, práškové lakování, pískování kovovou drtí, komplexní kovovýroba

Profesionální úpravu kovů kvalitními barvami Vám poskytne společnost rodinného typu JOHAN TS s.r.o. z Příboru. Pro naše zákazníky zajišťujeme práškové lakování, jež se v současnosti řadí k nejčastějším povrchovým úpravám kovů. Hravě si poradíme s lakováním výrobků do nejrůznějších velikostí, a to v průběžné i stacionární peci. Poskytujeme komplexní kovovýrobu, pískování pomocí kovové drtě, chemické odlakování či svařování hliníku. Veškeré barvy aplikujeme pomocí elektrostatické a statické metody, čímž zvyšujeme odolnost daného laku. Vybrat si můžete z bohaté palety barev a vzorů pocházejících od významných tuzemských i zahraničních dodavatelů.