Poptávám střešní krytinu Tondach

Poptávám střešní krytinu Tondach

Poptávám nacenění střešní krytiny Tondach Samba 11, režná, posuvná dle obrázku. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
09.04.2015 12:40

Platnost poptávky:
09.05.2015 12:35

Kontaktní osoba:
Haas Fertigbau Canovice s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-venkov

Obrázek:
Poptávám střešní krytinu Tondach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Trapézová střešní krytina, trapézové plechy pro interiéry, bednění i ploty

Trapézová střešní krytina, trapézové plechy pro interiéry, bednění i ploty

Trapézové plechy mají široké využití u majitelů pozemků, architektů, konstruktérů průmyslových i veřejných hal - jako trapézová střešní krytina, pro ploty, bednění i interiéry. Výhody trapézových plechů: - nízká hmotnost, vysoká únosnost - nízké pořizovací náklady - vysoká bezpečnost, ekologická šetrnost - pevnost a výdrž stanovená výškou prolisování - jednotný vzhled – zajištění uceleného vzhledu střechy a pláště - bohatá barevná škála profilů – variabilita umožňující různá architektonická řešení s moderním vzhledem - dlouholetá životnost - životnost několik desetiletí, s možností prodloužení životnosti povrchovou úpravou - široká nabídka tloušťky plechu - trapézy na míru zákazníka, řezání na výměr – rychlá montáž, při které nevznikají odpady. Trapézové plechy využijete na střechu, či fasádu průmyslových objektů i hal. Konstrukce, která umožňuje propojení mezi střechou a fasádou.


Výroba a prodej mrazuvzdorné střešní krytiny Besk

Výroba a prodej mrazuvzdorné střešní krytiny Besk

BESK spol. s r.o. Hradec Králové, Praha má pro své zákazníky mrazuvzdorné střešní krytiny s minimální životností 80 let za velmi příznivé ceny. Výroba a provedení střešních krytin: BESK SUPER — lesklá povrchová úprava břidlicově černá, červenohnědá, tmavě hnědá, cihlově červená, višňová, černá BESK EXTRA — matná povrchová úprava břidlicově černá, červenohnědá, tmavě hnědá, cihlově červená, višňová Další služby: - zprostředkujeme položení krytiny - vypočítáme ceny, celková kalkulace.


Vhodný výběr střechy-nákup střešní krytiny nejen podle ceny

Vhodný výběr střechy-nákup střešní krytiny nejen podle ceny

Pokud Vás čeká nákup střešní krytiny a je pro Vás obtížný výběr, poradenství Vám poskytne firma Klempos - střechy Uherské Hradiště. Vhodný výběr krytiny je podstatný pro životnost střechy, proto vybírejte krytinu i podle záruky, nejen podle ceny. Naše firma je výrobce plechové střešní krytiny Clara, u níž garantujeme původ materiálů, které se využívají k její výrobě. Můžete vybírat ze tří kvalitativních řad, různých profilů a barev. V přehledné tabulce na našem webu můžete jednoduše posoudit, která krytina je nejvýhodnější volbou. Přihlédněte k účelu, ke kterému bude střecha sloužit a požadované životnosti. Z našeho rozboru i ze zkušeností vyplývá, že kvalitnější materiál bude sloužit déle než ten kvalitou horší. Posuďte sami. Klientelu máme převážně v regionu Zlín, Uherské Hradiště.


Ucelený stavební materiál Sadská -  sortiment stavebního materiálu pro každou stavbu

Ucelený stavební materiál Sadská - sortiment stavebního materiálu pro každou stavbu

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o. Sadská, Nymburk U nás nakoupíte stavební materiál a můžete využít náš poradenský servis. Stavexa nabízí kompletní sortiment stavebního materiálu, jako jsou střešní krytiny, vazby, lícové zdivo, zdící materiály, sádrokarton, obklady, dlažby, komíny, okna, střešní okna, dveře, zárubně, izolace včetně hydroizolací, veškerý sypký materiál – vápno, cement, štuky, rovněž spárovací hmoty, lepidla, prostředky na ochranu dřeva a další druhy materiálů, potřebných ve stavebnictví. Po předložení vaší projektové dokumentace, vám zpracujeme celkový rozpočet pro vaši stavbu, a to jak cenu za materiál, tak cenu za stavební práce. Každý měsíc se naše firma, ve spolupráci s firmou Stavo Artikel, účastní letákové akce, nabízející vybraný sortiment za  atraktivní ceny.


Střechy, střešní systémy – poradenství, prodej, realizace

Střechy, střešní systémy – poradenství, prodej, realizace

Ohlížíte se po firmě, která se zabývá poradenstvím a realizací v oblasti střech a střešních systémů? Tím pravým partnerem je pro Vás společnost Prodom CZ, která působí zejména na Vysočině, v okolí měst Jihlava, Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov a Žďár nad Sázavou. Zajistíme kompletní dodávku, od odborného poradenství, zaměření a vypracování rozpočtu, přes zajištění kvalitního materiálu, samotnou realizaci střechy a dodávku klempířských prvků. U nás zakoupíte materiály od léty prověřených dodavatelů. Pokud byste se rádi dozvěděli více informací, neváhejte nás kontaktovat!


Velkoobchodní prodej kvalitních střešních krytin Besk včetně příslušenství

Velkoobchodní prodej kvalitních střešních krytin Besk včetně příslušenství

BESK spol. s r.o. Hradec Králové jsme ryze českými výrobci betonových střešních krytin Besk. Při nákupu využijte naši dopravu zdarma. Betonové střešní krytiny jsou pevné, mrazuvzdorné, mají dlouhou životnost a jsou za rozumnou cenu. Výroba: - betonová střešní krytina na střechy BESK EXTRA. Prodej: - střešních oken dřevěných - plastových okapů, svodů. Další služby: - zprostředkujeme položení krytiny - vypočítáme ceny, celková kalkulace.