Poptávám střešní krytinu Tondach

Poptávám střešní krytinu Tondach

Poptávám nacenění střešní krytiny Tondach Samba 11, režná, posuvná dle obrázku. Děkuji
Poptávka byla vložena dne:
09.04.2015 12:40

Platnost poptávky:
09.05.2015 12:35

Kontaktní osoba:
Haas Fertigbau Canovice s.r.o.


Telefon:
+420 731 542 305

Fax:
+420 372 483 867

Okres:
Brno-venkov

Obrázek:
Poptávám střešní krytinu Tondach

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Betonová střešní krytina, betonová taška Brno

Firma Mediterran Vám nabízí prodej betonových střešních krytin s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost tašek, stálobarevnost, odolnost proti přírodnímm vlivům, mrazuvzdornost, vodotěsnost, vysokou mechanickou odolnost. Nabízíme několik základních typů střešních krytin: -Vlčanka -Coppo -Zenit -Rundo -Rundo Evo -Zenit -Danubia -Danubia Evo Různá barevná provedení a povrchové úpravy. -naše výrobky jsou vodotěsné, mrazuvzdorné -třicetiletá záruka na všechny naše krytiny -doprava zdarma po celé ČR -palety neúčtujeme Těšíme se na Váš nákup. Více informací a ceníky o nás naleznete na webových stránkách. www.mediterrancz.cz


Betonová střešní taška BESK

Betonová střešní taška BESK

BESK spol. s r.o. Hradec Králové - Jsme firma co rozumí betonovým střešním taškám. Výroba je především zaměřena na veškeré střešní krytiny a další prvky. Naše firma BESK spol. s r.o. Hradec Králové vyrábí betonové střešní pokrývky v pěti barevných odstínech. Tím zajišťujeme dokonalého sladění střechy s celkovým dojmem domu. Předností betonových střešních tašek a dalších betonové střešních krytin je jejich vysoká odolnost. Ta se zvyšuje pomocí kvalitního dvojnásobného akrylátového nástřiku. Neváhejte a více informací si zjistěte z našich stránek či se s námi telefonicky přímo poraďte.


Hliníková střešní krytina - kvalitní střecha pro Váš domov

Hliníková střešní krytina - kvalitní střecha pro Váš domov

Firma SALVATOR STŘECHY s.r.o. V nabídce střešní krytiny představuje 4 typy krytin pro kvalitní, spolehlivou a velmi stylovou střechu pro Váš domov. Přestavujeme: -hliníkové krytiny (Exkluzivní taškové hliníkové profily ALTA, ROCO a VIVA ) -hliníkové trapézy -hliníkové panely (Krytina s nízkou hmotností a velmi snadnou montáží se používá pro novostavby či rekonstrukce.) -hliníkové svitky (Vysoce estetická krytina. Možnost jakýchkoliv délek.) Hliníková střešní krytina TORNERO má 2x nižší hmotnost oproti ocelovým střešním krytinám, čímž ulevíte konstrukci Vašeho domu. Hliník je recyklovatelný barevný kov, což znamená menší zátěž pro životní prostředí a nerezaví. Dále je hliníková střešní krytina TORNERO vyrobena z plechu norského výrobce HYDRO, což představuje kvalitu a moderní materiál. Střechy představují líbivý rustikální vzhled a struktura povrchu snižuje hlučnost při dešti a láme sluneční paprsky tak, že nevzniká nepříjemný efekt „lesklé“ střechy.


Prodej a montáž střešní krytiny a opláštění pro budovy, haly a klempířské práce

Prodej a montáž střešní krytiny a opláštění pro budovy, haly a klempířské práce

Pokud se rozhodnete, že Vaše firma, hala nebo budova potřebuje novou střechu, obraťte se na brněnskou firmu Halové systémy s.r.o. Firma poskytuje střešní krytiny z hliníku nebo plechu v několika verzích (Mega, Ideal, Roof, Grande, Topline). V sortimentu, který se neustále rozšiřuje tak naleznete lehké střešní krytiny, trapézové plechy, ale i chladírenské a mrazírenské dveře. Mimo jiné montuje i sendvičové panely PUR (polyuretanové), které jsou díky dobré izolaci vhodné pro průmyslové objekty, výrobní haly či administrativní budovy. A PIR (polyisokyanurátové) panely, vhodné pro kvalitní zateplení s malou tloušťkou tepelněizolační vrstvy. Firma rovněž nabízí střešní příslušenství jako okapové systémy a veškeré doplňky pro střešní krytinu. Vybrat si tak můžete z bohaté nabídky střešních krytin, opláštění, vlnitých plechů a doplňkového příslušenství, jako klempířské prvky a spojovací materiál.


Prodej stavebního materiálu - cihla Heluz, stavební krytina Tondach

Prodej stavebního materiálu - cihla Heluz, stavební krytina Tondach

Společnost K&P Stavby Therm s.r.o. v Uničově u Olomouce se zaměřuje nejen na stavební činnost, ale také vám zajistí prodej stavebního materiálu pro vaši stavbu. Vždy se snažíme našim klientům nabídnout kvalitní služby a materiály za příznivější ceny, než nabízí konkurence. Pokud máte zájem o prodej stavebního materiálu, pak nás neváhejte kontaktovat - zhotovíme pro vás cenovou nabídku na potřebný materiál. Prodej stavebního materiálu - akce: - cihla Heluz (30 P+D, cca 100 ks, 20 Kč za kus bez DPH) - střešní krytina Tondach.


Plechová střecha Tornero - nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let

Plechová střecha Tornero - nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let

Nejkvalitnější hliníková střešní krytina s životností až 100 let má mnoho výhod mezi které se řadí: - Jednoduchá a snadná montáž, kde jsou všechny komponenty z hliníku. - Luxusní, exkluzívní a jedinečný vzhled střechy s vysokými nároky na kvalitu. - Poskytované záruky 40 let na perforaci plechu v důsledku oxidace, protékání a povrchové úpravy laku - Záruka 15 let na stálobarevnost povrchu krytiny ve smyslu nerovnoměrné změny odstínu. TORNERO KRYTINY Moderní lehké hliníkové střešní krytiny, které vynikají dlouhou životností a nízkou hmotností. Používá se u novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, dále je vhodná pro průmyslové a jiné objekty. TORNERO PANELY Svým velmi moderním vzhledem připomíná střešní krytina TORNERO ENDO krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Díky své nízké hmotnosti, jednoduché a rychlé montáži je oblíbená pro všechny druhy střech. Používá se na novostavbách atriových domů, kde dodává domu punc jedinečnosti. Pokládá se na plný záklop, na rošt ze střešních latí nebo rovnou na PIR izolaci. Automatické zaklapávací zámky umožňují rychlé a pevné spojení panelů. Na kotvení se používají speciální vruty 4 ks na běžný metr. Krytina ENDO je vhodná pro střechy se spádem větším než 10°. TORNERO TRAPÉZY Moderní lehká trapézová krytina TORNERO TT je výborným řešením pro pokrytí střech, opláštění budov a stavbu vnitřních příček v budovách. Svým zajímavým STUCCO povrchem je vhodným designovým prvkem pro budovy i rodinné domy. Krytina je vyhledávána zvláště pro dlouhou životnost a velmi nízkou váhu.