Poptávám gravírování překližky s použitím CNC frézy

Poptávám gravírování překližky s použitím CNC frézy

Hledám výrobce-řemeslníka nebo firmu, která používá CNC frézy na gravírování překližky.
Poptávka byla vložena dne:
08.04.2015 09:08

Platnost poptávky:
08.05.2015 08:12

Kontaktní osoba:
Kulakovská

Kontaktní email:

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Truhlářství pod Budínem Rychnov nad Kněžnou – kompletní vybavení interiérů. Naše truhlářství má dlouholetou tradici a dokáže vyrobit vše dle požadavku zákazníka. Specializujeme se na truhlářskou výrobu interiérových i exteriérových dveří, kuchyní na míru a různých vestavěných skříní. Dřevěný nábytek od nás je nadčasovým prvkem, který je zároveň designový, moderní a kvalitní. Skvěle zapadne do každého interiéru ať už je to kuchyně, ložnice nebo kancelář.


Parapety trend výroba Praha – strohá elegance do všech interiérů

Parapety trend výroba Praha – strohá elegance do všech interiérů

O krásný vzhled Vašeho domova se postarají vnitřní parapety trend, jejichž výrobu Vám zajistí společnost MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o. se sídlem v Praze. Vnitřní parapety trend odpovídají požadavkům moderní doby na jednoduchý design a strohou eleganci, díky čemuž se hodí do všech interiérů. Parapety jsou kvalitně zpracované, jistě oceníte i jejich snadnou údržbu a dlouhou životnost. Konstrukčně jsou parapety tvořeny jádrem, tedy vlhkovzdornou a vysoce lisovanou dřevotřískou, povrch je opatřen laminátem o síle 0,6 mm. Pokud máte o naše parapety trend zájem, neváhejte využít nezávaznou poptávku na ašich stránkách nebo kontaktovat společnost MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o.


Výroba PVC bannerů a plachet z PVC materiálů Praha – velkoplošný tisk a finální úprava

Výroba PVC bannerů a plachet z PVC materiálů Praha – velkoplošný tisk a finální úprava

Oslovte své zákazníky skutečně velkým sdělením. Upoutejte pozornost nepřehlédnutelným bannerem. Společnost AAA reklama z Prahy nabízí výrobu PVC bannerů a plachet z PVC materiálů včetně veškerých dokončovacích úprav jako je zpevnění krajů, lemování nebo očkování pro jejich dokonalé uchycení kdekoliv. Bannery a plachty z PVC můžete objednávat v různých variantách podle preference jejich presentace. Nabízíme možnost bannerů nesvětelných, bannerů určených k prosvětlení a neprosvítitelných v různých gramážích od 270 do 760 g /m2 pro dosažení očekávané kvality, což platí také o volbě rozlišení velkoplošného potisku. Pro výrobu PVC bannerů a plachet kontaktujte společnost Společnost AAA reklama.


Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Společnost Truhlářství Radim Sladký vyrábí v okolí Ivančic, Pohořelic a Moravského Krumlova kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek a další vybavení nejen do bytu, ale také do kanceláří. Před samotnou výrobou, dopravou a montáží díla, si přijedeme zaměřit vymezené prostory, doporučíme Vám výběr vhodného materiálu a zpracujeme grafický návrh. To vše rychle bez zbytečné časové prodlevy. V případě výměny své staré kuchyňské linky za novou od nás, Vám samozřejmě pomůžeme také vybrat spotřebiče od osvědčených výrobců. Jestliže Vám chybí úložné prostory, pak jsme schopni zhotovit vestavěné skříně na míru, které tento problém hravě vyřeší. Pokud byste uvítali příjemnou změnu, ale brání Vám v tom finanční situace, navštivte Truhlářství Radim Sladký, kde také toto lze pořešit formou splátek. Pro více informací navštivte náš web.


Řezání a potisk vinylových folií Liberec – výroba reklamy na kov, plasty, mosaz i nerez

Řezání a potisk vinylových folií Liberec – výroba reklamy na kov, plasty, mosaz i nerez

Michal Hruban reklama, rytí a gravírování Liberec Rytectví a gravírování do plastu, mosazi, hliníku, dřeva, nerezu, oceli. Výroba firemních, památečních tabulí, upomínkových předmětů, informačních systémů a gravírovaných ovládacích panelů. Výroba razidel, vypalovadel a matric. CNC gravírování, řezání a potisk vinylových folií. Pro doplňkovou výrobu jsme vybaveni řezacím strojem na folie.   Naše grafické služby: Gravírování, rytí Grafika ze samolepících folií Potisk samolepících  folií


Potisk deštníků Praha – reklamní dárek s logem Vaší společnosti

Potisk deštníků Praha – reklamní dárek s logem Vaší společnosti

Deštník je mezi reklamními předměty stálicí. Není se čemu divit, je to dárek větších rozměrů, který upoutá pozornost, je vhodný pro muže i ženy, pro všechny věkové kategorie, pro šéfa i řadové zaměstnance a vydrží mnoho let. Deštník je ideálním reklamním dárkem, protože Vaše logo bude dobře viditelné a rozhodně se nejedná o předmět k jednorázovému použití. Pokud Vás tyto argumenty přesvědčily a chcete i Vy věnovat deštník s reklamním potiskem, kontaktujte Obchodní a reklamní agenturu Karel Šubrt z Prahy, která zajišťuje kvalitní potisk na deštníky všemožných tvarů a barev.