Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Korekce chrupu, léčba anomálií a estetických vad fixními rovnátky

MUDr. Helena Dvořáková, specialista v oboru stomatologie zve do své ordinace v Ortokovicích děti i dospělé ze Zlínského regionu, kteří chtějí mít rovné a krásné zuby. Fixní rovnátka upravují nepravidelnosti zubů a řeší veškeré estetické problémy.

Poptávám kosmetické a kadeřnické služby

Poptávám kosmetické a kadeřnické služby

Poptávám líčení a česání na svatbu, 19.4.2015 - ráno.
Poptávka byla vložena dne:
31.03.2015 08:14

Platnost poptávky:
30.04.2015 08:12

Kontaktní osoba:
Kovářová Martina

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kadeřnické služby a dokonalá péče o vlasy - stříhání, barvení a mytí, prodej výrobků

Kadeřnické služby a dokonalá péče o vlasy - stříhání, barvení a mytí, prodej výrobků

Plánujete návštěvu kadeřnictví? Nespokojíte se s ledabylým sestřihem? Navštivte náš salon Daniela Sivcová – Hair studio and barber v Přerově a nechte se příjemně překvapit. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita veškerých služeb a vítaní jsou u nás také zákazníci z Olomouce, Prostějova a okolí. Poskytujeme dokonalou péči o vlasy, která zahrnuje třeba stříhání podle typu osobnosti, barvení dle vlasové typologie, mytí, foukání, prodlužování, rovnání nebo brazilské keratinové ošetření. Nebojíme se výzev a rádi vytváříme i nejrůznější extravagantní účesy. Špičkově se postaráme o dámy, ale i pány v našem Barbershopu. Mimo jiné vás rádi připravíme na svatbu, rodinné focení a jiné události. Využíváme moderní technologie a výrobky ověřených značek, které si u nás v případě zájmu můžete zakoupit. Neváhejte a objednejte si svůj termín!


Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Hledáte v centru Brna kvalitní pedikérku a manikérku, která Vám provede ošetření rukou a nohou při jedné návštěvě? Pak se neváhejte zastavit do našeho kosmetického salonu, kde se o Vás postaráme! Poskytujeme veškeré kosmetické a dermatologické služby. Náš odborně školený personál Vám poskytne masáže, manikúru, pedikúru, p-shine, parafínové zábaly, lakování a zdobení nehtů, masáž rukou, speciální kúry na zpevnění nehtů díky kterým se Vám nehty nebudou lámat, ale i kosmetické ošetření obličeje, permanentní make-up, vyplnění vrásek ad. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.


Profesionální kosmetické ošetření pleti - péče o pleť v moderním studiu 5R v centru Brna

Profesionální kosmetické ošetření pleti - péče o pleť v moderním studiu 5R v centru Brna

Hledáte kvalitní kosmetické studio v Brně s profesionálním přístupem a moderními kosmetickými přístrojemi? Pak nehledejte a zajděte si na kosmetické ošetření pleti do brněnského studia 5R, které sídlí přímé v centru Brna. Kvalitní a profesionální ošetření pleti Vám zaručí nejen šikovné ruce kosmetičky, ale také moderní kosmetické přístroje a v neposlední řadě především kvalitní kosmetika. Kosmetické ošetření může být ze tří variant: - Payot - ošetření kvalitní francouzskou kosmetikou, která je na trhu už od roku 1927 a vyznačuje se svou hebkou a sametovou texturou a krásnou vůni. Ošetřit se můžete například krémem PAYOT AOX, který má antioxidační účinky. - Darphin - ošetření kvalitní francouzskou kosmetikou, která je navíc vyvíjena s ohledem na životní prostředí. Ošetření se skládá ze tří variant a to: - sérum - aromatická olejová péče - krém - Sensai International - kvalitní japonská kosmetika, která obsahuje hedvábí KOISHIMARU, které udělá Vaši pleť neodolatelně hebkou a příjemnou Udělejte si radost a navštivte kosmetické studio 5R, kde se budete cítit jako princezna v pohádce a stejně tak i odcházet.


Zahuštění, prodloužení vlasů, dredy, pletení rasta copánků

Zahuštění, prodloužení vlasů, dredy, pletení rasta copánků

V dnešní době stále více žen žádá prodloužení a zahuštění vlasů. Důvodem je touha po rychlé změně image i řídnutí vlasů. U mladší generace jsou oblíbené i dredy či rasta copánky. Kadeřnictví SHADAR hairstyling Zlín se specializuje na všechny tyto techniky úpravy vlasů. Klientelu máme po celé Moravě - nejvíce z regionu Zlínský kraj, Olomouc, Prostějov či Brno. Zahuštění, prodloužení vlasů: - nový účes Vám vydrží až tři měsíce - keratinová metoda prodloužení vlasů za studena od firmy So.Cap - vyběr z 80 odstínů - rovné, vlnité i kudrnaté prameny. Dredy: - vytvoření i dotažení dredů - dredy lze i prodloužit umělými vlasy ze 100% kanekalonu. Pletení rasta copánků: - účes vydrží zhruba 3-5 měsíců - není nutná zvláštní péče - mytí jednou za 10 dní - pleteme copánky ze 100% kanekalonu - různé barvy, délky i hustota. Objednávky jen po telefonu: - po-pá 9-18.


Chemický peeling - moderní a účinná metoda proti vráskám a stárnutí pleti

Chemický peeling - moderní a účinná metoda proti vráskám a stárnutí pleti

Každý chceme vypadat dobře a být věčně mladí, ale příroda je nekompromisní a stárneme všichni. Pokud se však chcete udržovat stále mladí a krásní, pak pro Vás máme řešení v podobě moderní metody chemického peelingu Datura, který si můžete nechat udělat v brněnském kosmetické studio 5R Studio. Chemický peeling Datura je novou inovační metodou, která zmírňuje projevy stárnutí pleti a stejně tak účinně bojuje proti akné nebo pigmentovým skvrnám. Díky aplikaci ovocných kyselin, zejména kyseliny glykolové, která napomáhá odstranit staré buňky a tvorbě buněk nových, je výsledkem krásná, jemná, vyhlazená a hydratovaná pokožka. Kosmetické ošetření chemickým peelingem v několika typech: - Renew Lift (vhodné pro vrásčitou pleť) - Reprogrammation (vhodné pro pleť po porodu či po menopauze) - Depigmentant (vhodné pro ošetření pigmentových skvrn) - Keratoregulater (vhodné pro mastnou pleť s výskytem akné) - Renew Collagen (vhodné pro obnovení kolagenu v pleti) Udělejte radost sobě, svým přátelům nebo rodině a nechejte se hýčkat v kosmetickém studio 5R Studio v Brně, kde Vás obslouží přátelský a profesionální personál.


Zahušťování, prodlužování vlasů, dredy, rasta copánky

Zahušťování, prodlužování vlasů, dredy, rasta copánky

Vlasy jsou u žen důležitým sysmbolem ženskosti, proto má stále větší oblibu prodlužování a zahušťování vlasů. Oblíbené jsou však v dnešní době i dredy, rasta a francouzské copánky. Na tyto techniky úpravy vlasů se specializuje kadeřnictví SHADAR hairstyling Zlín. Naše služby využívají především zájemci z regionu Zlínský kraj. Prodlužování vlasů: - využíváme metodu od firmy So.Cap prodlužování vlasů za studena - vybírat můžete rovné, vlnité i kudrnaté prameny - 80 odstínů. - prodloužené a zahuštěné kadeře vydrží až tři měsíce Dredy: - vytvoření, dotažení i rozčesání dredů - pleteme dredy z vašich vlasů, nebo je prodlužujeme umělými vlasy ze 100% kanekalonu. Rasta - afro copánky: - nenáročná péče - mytí 1x za deset dní - nehrozí poškození vlasů - copánky jsou zapletené, ne zacuchané - účes v průměru vydrží 3-5 měsíců. Objednávky jen po telefonu: - po-pá 9-18.