Poptávám kosmetické a kadeřnické služby

Poptávám kosmetické a kadeřnické služby

Poptávám líčení a česání na svatbu, 19.4.2015 - ráno.
Poptávka byla vložena dne:
31.03.2015 08:14

Platnost poptávky:
30.04.2015 08:12

Kontaktní osoba:
Kovářová Martina

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Plzeň-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální kadeřnictví INTERCOSMO Praha, kvalitní kosmetika, masáže i moderní sestřihy

Profesionální kadeřnictví INTERCOSMO Praha, kvalitní kosmetika, masáže i moderní sestřihy

Střih, který má šmrnc Vám zajistí Iveta Kahounová - Studio Itta z Prahy. Navštivte profesionální kadeřnictví INTERCOSMO Praha a nechejte se hýčkat týmem zkušených profesionálů, jež se postarají o celkový vzhled Vašich vlasů. Používáme vysoce kvalitní italskou vlasovou kosmetiku, jež je maximálně šetrná a zajišťuje vlasům potřebný lesk, výživu i hydrataci. Neustále sledujeme nové trendy v oblasti vlasových střihů, barev a odstínů, nebojíme se případných experimentů ani módních výstřelků. Nezbytnou součástí našich služeb je příjemná masáž hlavy, pánské stříhání, účesy pro nejrůznější společenské události včetně barvení i prodlužování vlasů.


Zahušťování, prodlužování vlasů, dredy, rasta copánky

Zahušťování, prodlužování vlasů, dredy, rasta copánky

Vlasy jsou u žen důležitým sysmbolem ženskosti, proto má stále větší oblibu prodlužování a zahušťování vlasů. Oblíbené jsou však v dnešní době i dredy, rasta a francouzské copánky. Na tyto techniky úpravy vlasů se specializuje kadeřnictví SHADAR hairstyling Zlín. Naše služby využívají především zájemci z regionu Zlínský kraj. Prodlužování vlasů: - využíváme metodu od firmy So.Cap prodlužování vlasů za studena - vybírat můžete rovné, vlnité i kudrnaté prameny - 80 odstínů. - prodloužené a zahuštěné kadeře vydrží až tři měsíce Dredy: - vytvoření, dotažení i rozčesání dredů - pleteme dredy z vašich vlasů, nebo je prodlužujeme umělými vlasy ze 100% kanekalonu. Rasta - afro copánky: - nenáročná péče - mytí 1x za deset dní - nehrozí poškození vlasů - copánky jsou zapletené, ne zacuchané - účes v průměru vydrží 3-5 měsíců.


Permanentní make-up - permanentní tetování, rtů, obočí i očí

Permanentní make-up - permanentní tetování, rtů, obočí i očí

Rády byste měli stále perfektně nalíčené oční linky, dokonalý tvar obočí či rtů, bez každodenního líčení? Pak vyzkoušejte permanentní make-up, který Váš problém vyřeší. V našem studiu Vám zajistíme odborný přístup, kvalitní barvy a co nejpřirozenější efekt permanentního make-upu. Můžete si u nás nechat zamaskovat třeba rozštěp či jizvy, ale také si můžete nechat vylepšit tvar obočí, oční linky jak u horního tak i dolního víčka , konturu rtů ad. Veškeré kosmetické služby provádí odborně kvalifikovaný personál, náročnější zákroky pak MUDr. Irena Procházková. Na kosmetické služby je třeba se objednat alespoň 7 dní předem. Více informací k našim službám naleznete na našich www stránkách.


Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Ošetření rukou a nohou, pedikúra, manikúra v centru Brna

Hledáte v centru Brna kvalitní pedikérku a manikérku, která Vám provede ošetření rukou a nohou při jedné návštěvě? Pak se neváhejte zastavit do našeho kosmetického salonu, kde se o Vás postaráme! Poskytujeme veškeré kosmetické a dermatologické služby. Náš odborně školený personál Vám poskytne masáže, manikúru, pedikúru, p-shine, parafínové zábaly, lakování a zdobení nehtů, masáž rukou, speciální kúry na zpevnění nehtů díky kterým se Vám nehty nebudou lámat, ale i kosmetické ošetření obličeje, permanentní make-up, vyplnění vrásek ad. Kompletní nabídku našich služeb naleznete na našich webových stránkách.


Zahuštění, prodloužení vlasů, dredy, pletení rasta copánků

Zahuštění, prodloužení vlasů, dredy, pletení rasta copánků

V dnešní době stále více žen žádá prodloužení a zahuštění vlasů. Důvodem je touha po rychlé změně image i řídnutí vlasů. U mladší generace jsou oblíbené i dredy či rasta copánky. Kadeřnictví SHADAR hairstyling Zlín se specializuje na všechny tyto techniky úpravy vlasů. Klientelu máme po celé Moravě - nejvíce z regionu Zlínský kraj, Olomouc, Prostějov či Brno. Zahuštění, prodloužení vlasů: - nový účes Vám vydrží až tři měsíce - keratinová metoda prodloužení vlasů za studena od firmy So.Cap - vyběr z 80 odstínů - rovné, vlnité i kudrnaté prameny. Dredy: - vytvoření i dotažení dredů - dredy lze i prodloužit umělými vlasy ze 100% kanekalonu. Pletení rasta copánků: - účes vydrží zhruba 3-5 měsíců - není nutná zvláštní péče - mytí jednou za 10 dní - pleteme copánky ze 100% kanekalonu - různé barvy, délky i hustota.


Permanentní make-up na obočí, oční linky, rty

Permanentní make-up na obočí, oční linky, rty

Pro mladé i starší dámy, které chtějí ušetřit čas při líčení je vhodný permanentní make-up. V Kosmetickém salonu Zdenka ve Zlíně využívají na obočí metodu vláskování i stínování, rty zvýrazní kontura s přirozeným stínováním do ztracena a oční linky zvýrazní Vaše oči. Použitím přístroje s nanotechnologií od německé firmy PUREBEAU docílím velmi jemné, bezbolestné a přirozené aplikace v obočí, na rtech a v neposlední řadě v linkách. Permanentní make-up : - není náhražkou klasického líčení - jde především o přirozený vzhled - dochází tak k zahuštění a doplnění chybějící části obočí - dokreslení jednotlivých chloupků, popřípadě modelace zcela nového obočí - používají se kvalitní přírodní barviva s nejjemnějšími odstíny - oči zvýraznit oční linkou / vhodné pro alergičky, ženy, které nosí brýle, kontaktní čočky, pro sportovce / - docílit lze zlepšení tvaru rtů, upravit jejich asymetrii, jsou – li příliš úzké, barva je nevýrazná - díky permanentnímu make-upu získáte přirozenost dnešní moderní ženy. Objednávejte se předem telefonicky na t.č.: 601371476.