Poptávám měnič napětí

Poptávám měnič napětí

Poptávám měnič napětí 12Vss na 240 střídavých 400W trvale špičková zátěž při rozběhu pohonu vrat křídlových, cca800W. Jeden pohon utáhne měnič 200/400W špička, Takže by asi stačil 400/600W, ale s rezervou 500/800W špička, průběh proudu odzkoušeno obdelník, provoz příležitostný, má sloužit k otevření vrat při výpadku sítě, délka provozu 1 min. Napájeno z bezúdržbové 7 Ah 12V Accu .
Děkuji Blahna M
Poptávka byla vložena dne:
27.02.2015 07:25

Platnost poptávky:
26.03.2015 07:42

Kontaktní osoba:
Blahna Miroslav

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nymburk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Distribuční a výkonové transformátory, vysoké a nízké napětí

Distribuční a výkonové transformátory, vysoké a nízké napětí

Sháníte firmu, která se zaměřuje na přístroje a rozvaděče vysokého a nízkého napětí? To je právě naše společnost VFSERVIS s.r.o. z Teplic. Nabízíme špičkově vybavené distribuční a výkonové transformátory, a to konkrétně transformátory olejové, které nachází využití ve městech a výrobě. Dále pak transformátory suché se zalévaným vinutím, suché RESIBLOC a výkonové za přijatelné ceny. Disponujeme kvalitním zákaznickým servisem. Pomůžeme Vám s vhodným výběrem produktu a poté bezchybnou realizací zakázky. K našim zrealizovaným zakázkám nabízíme záruční a pozáruční servis. Hlavním mottem naší společnosti je "Rychlost, kvalita a preciznost", tak neváhejte a obraťte se na nás.


Spínací skříně s otvíracím mechanismem, ochrana elektrických a elektronických součástek

Spínací skříně s otvíracím mechanismem, ochrana elektrických a elektronických součástek

Nevíte, jak ochránit elektronické či elektrické součástky ve venkovních či jiných drsných podmínkách? Naše GEOS-S spínací skříně s otvíracím mechanismem od společnosti SPELBERG spol. s r.o. Vám jejich ochranu zaručí. Nabízíme je v několika velikostech a provedeních vyrobených z robustních materiálů a s průhlednými dvířky pro jednodušší odčítání údajů. Ručíme bezproblémovou obsluhou díky otvíravým dvířkům přes 180°, které jsou pevně ukotveny v rámu. Na dvířkách je navíc dokonalý zavírací systém, díky kterému se dvířka neotevřou jen tak samy například kvůli vnějšímu působení větru. V případě zájmu neváhejte a obraťte se na nás. Působíme v ČR i na zahraničním trhu.


Průmyslové elektromontáže, elektroinstalace technologických zařízení

Průmyslové elektromontáže, elektroinstalace technologických zařízení

Společnost Chropyňská strojírna, a.s. má vlastní elektro divizi. Provádí kompletní průmyslové elektromontáže: -elektroinstalace technologických, výrobních zařízení -osvětlení průmyslových hal -programování, řízení výrobních linek -výroba elektrorozvaděčů, rozvaděčů do 1600 A a 1000 V -průmyslového dopravního zařízení -zvedacích zařízení (jeřáby, jeřábů, výtahy, výtahů, kladkostroje). Působíme nejčastěji v okrese Kroměříž, Přerov, Zlín. Naše sídlo je na adrese Chropyně, Komenského 75. Vlastníme osvědčení Bezpečný podnik z roku 2014.


Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Třífázový přímý statický elektroměr typ ETS41A1 - montáž na lištu DIN

Pokud sháníte třífázový přímý statický elektroměr typ, obraťte se na společnost DK-ELVIS s.r.o., která prodává třífázový statický elektroměr ETS41A1, který je určen pro měření odebrané činné kumulované elektrické energie ve čtyřvodičové třífázové rozvodné síti v přímém zapojení do 65A. Elektroměr ETS41A1, ověřený dle MID, je vybaven elektromechanickým číselníkem, jenž registruje kumulovanou elektrickou energii. Indikace měření je signalizována kalibrační LED, přičemž četnost impulzů odpovídá měřenému výkonu. Pro další zpracování elektrických pulzů v informačních a regulačních systémech podnikové energetiky je elektroměr vybaven komunikačním výstupem S0 s dálkovým přenosem, monitoringem a regulací. Mechanická konstrukce elektroměru navíc umožňuje montáž na lištu DIN 35mm či na standardní elektroměrový kříž. Hledáte-li kvalitu a spolehlivost, je pro Vás společnost DK-ELVIS s.r.o jako přední dodavatel elektroměrů tou nejlepší volbou!


Společnost Pfannenberg mění oficiální zastoupení pro Českou republiku

Společnost Pfannenberg mění oficiální zastoupení pro Českou republiku

S účinností od 15.11.2019 se významný výrobce chladících zařízení, signalizační techniky a dalších komponent pro průmyslové podniky, společnost Pfannenberg Europe GmbH, rozhodla změnit své oficiální zastoupení pro Českou republiku. Nově jím bude společnost EMS ELEKTRO s.r.o., Otrokovice. Ta se stala za více než 20 let působení v rámci ČR významným dodavatelem elektromateriálu, prvků průmyslové automatizace a dalších komponent pro řadu velkých i menších firem. Sortiment Pfannenberg: - produkty a systémy pro tepelné řízení elektrických rozvaděčů, chlazení kapalin pro obráběcí stroje - vizuální a zvuková signalizační zařízení a další průmyslové komponenty. Nově se tedy s požadavky, týkajícími se produktů Pfannenberg, obracejte výhradně na EMS ELEKTRO s.r.o. Zajistíme rovněž servis průmyslových chladících jednotek Pfannenberg. Kompletní přehled sortimentu na www.pfannenberg.com.


Tlumivky

Tlumivky

Vyrábíte či sestrojujete elektronická zařízení? Potřebujete kvalitního a spolehlivého dodavatele vinutých dílů? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o., která sídlí nedaleko Plzně. Naší specializací je výroba tlumivek na zakázku dle přesné specifikace zákazníků. Tlumivky zhotovujeme z měděného drátu či lanka ručně nebo navíjíme na pneumatických přípravcích. V našich výrobnách realizujeme různé druhy tlumivek pro různá použití, a to tlumivky proudově kompenzované k odstranění asymetrických rušení, akumulační, odrušovací, síťové, filtrační či vzduchové pro antény.