Obnova oken v památkově chráněné budově Městské knihovny v Praze

Obnova oken v památkově chráněné budově Městské knihovny v Praze

Jedná se o podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce, zadávanou v souladu s ustanovením § 21 odst. 1 písm. a) a § 27 ZVZ v otevřeném řízení, jejímž předmětem jsou odborné repase stávajících prvků (oken, balkonových dveří) budovy Městské knihovny, Mariánské náměstí 1, 110 01 Praha 1, v celém rozsahu. U poškozených výplní se počítá s odbornou repasí doplněnou lokální výměnou nejvíce porušených částí. U nejvíce poškozených výplní se počítá s výměnou výplní za přesné kopie stávajících oken. Bude zachován stávající způsob otevírání oken. Lišit se bude pouze vyřešení detailu spodních rámů oken, kde bude doplněn rám o standartní odvodní kanálek pro vodu a kondenzát. U repasovaných i nových oken bude zachována jejich stávající barevnost.
Veřejná zakázka vložena:
18.02.2015 09:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
04.03.2015 00:00

Cena veřejné zkázky:
27 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské nám. 2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
odbor služeb, oddělení provozní, podatelna

Zadavatel telefon:
+420 236 002 242

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45420000-7
Stavební zámečnictví a stavební truhlářské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Truhlářství pod Budínem Rychnov nad Kněžnou – kompletní vybavení interiérů. Naše truhlářství má dlouholetou tradici a dokáže vyrobit vše dle požadavku zákazníka. Specializujeme se na truhlářskou výrobu interiérových i exteriérových dveří, kuchyní na míru a různých vestavěných skříní. Dřevěný nábytek od nás je nadčasovým prvkem, který je zároveň designový, moderní a kvalitní. Skvěle zapadne do každého interiéru ať už je to kuchyně, ložnice nebo kancelář.


Interiérové dveře vybírejte s pečlivostí - odborný prodej i montáž dveří

Interiérové dveře vybírejte s pečlivostí - odborný prodej i montáž dveří

Interiérové dveře by se měly vybírat s pečlivostí, proto vám firma HARMONIE DESIGN ve Vsetíně nedaleko Valašského Meziříčí poskytneme odborný prodej i montáž. V naší prodejně vám vždy rádi poradíme a předvedeme interiérové dveře včetně zárubní nejrůznějších provedení: - křídlové, posuvné, skládací nebo lamelové shrnovací dveře. Samozřejmě také vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku a postaráme se o vše včetně montáže. Interiérové dveře od HARMONIE DESIGN vám vytvoří příjemné prostředí pro bydlení.


Obrábění na CNC strojích - pětiosé a tříosé CNC stroje - kvalitní práce od české firmy

Obrábění na CNC strojích - pětiosé a tříosé CNC stroje - kvalitní práce od české firmy

Neváhejte využít kvalitní obráběcí práce od české firmy Modelárna a truhlárna Klíma. Firma působí již dlouhodobě na trhu a obráběcí práce provádí na tříosém a pětiosém CNC stroji. Zkušený programátor se umí vypořádat i s obtížnou technickou dokumentací a vyškolený personál si dokáže poradit i se specifickými objednávkami. Technické parametry strojů. 3-osý CNC stroj: - řídící systém Heidenhain i 410 - Pracovní zdvih v ose x 1050 mm - Pracovní zdvih v ose y 560 mm - Pracovní zdvih v ose z 520 mm 5-osý CNC stroj: - řídící systém Heidenhain i 530 - Pracovní zdvih v ose x 2 900 mm - Pracovní zdvih v ose y 1 670 mm - Pracovní zdvih v ose z 850 mm Modelárna a truhlárna Klíma, s.r.o., to je firma s dlouhodobou tradicí na trhu, vyškoleným personálem a profesionálním přístupem.


Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Společnost Truhlářství Radim Sladký vyrábí v okolí Ivančic, Pohořelic a Moravského Krumlova kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek a další vybavení nejen do bytu, ale také do kanceláří. Před samotnou výrobou, dopravou a montáží díla, si přijedeme zaměřit vymezené prostory, doporučíme Vám výběr vhodného materiálu a zpracujeme grafický návrh. To vše rychle bez zbytečné časové prodlevy. V případě výměny své staré kuchyňské linky za novou od nás, Vám samozřejmě pomůžeme také vybrat spotřebiče od osvědčených výrobců. Jestliže Vám chybí úložné prostory, pak jsme schopni zhotovit vestavěné skříně na míru, které tento problém hravě vyřeší. Pokud byste uvítali příjemnou změnu, ale brání Vám v tom finanční situace, navštivte Truhlářství Radim Sladký, kde také toto lze pořešit formou splátek. Pro více informací navštivte náš web.


Bezpečnostní a vchodové dveře Beroun – certifikované a odpovídající nárokům pojišťoven

Bezpečnostní a vchodové dveře Beroun – certifikované a odpovídající nárokům pojišťoven

Nepodceňujte nebezpečí, které hrozí vašemu majetku nejen d vynalézavých zlodějů, ale třeba také při požáru. Bezpečnostní a vchodové dveře od společnost ZL interiér s.r.o. z Berouna jsou certifikované a odpovídají nárokům pojišťoven. Bezpečnostní a protipožární dveře mají speciální odolnou konstrukci vyrobenou z odolného materiálu. Je jen na Vás, kterou z mnoha variant povrchové úpravy si zvolíte. Chcete i vy poznat výhody bezpečnostních vchodových dveří a ochránit svůj majetek? Ve společnosti ZL interiér s.r.o. Vám ochotně poradí s výběrem a poskytnou Vám o tomto produktu veškeré informace.


Repliky historických oken, dveří - rustikální okna a dveře

Repliky historických oken, dveří - rustikální okna a dveře

Pro bytové i nebytové domy, kde je nutné při rekonstrukci zachovat historický ráz budovy, musí i okna a dveře splňovat požadavky památkářů. Věrné repliky historických dveří a oken vyrábí firma TVT EURO-okna s.r.o. z regionu Zlínský kraj. Jde o rustikální okna a dveře, které nachází uplatnění nejen při rekonstrukci historických budov v památkové zóně, ale i ve starých městských činžovních domech, venkovských domech, chalupách, mlýnech a všude, kde je nutné zachovat původní ráz stavby. Dodáme rustikální okna a dveře: - špaletová okna - vnitřní křídla se otevírají do interiéru a venkovní do exteriéru - kastlová okna - všechna křídla mají otevírání do interiéru - protipožární historické dveře. Naše výrobky mají výborné tepelně izolační vlastnosti. Kastlová, špaletová okna patří do seznamu výrobků v programu Zelená úsporám.