Dětský nábytek, hrací stoly, Německo

Dětský nábytek, hrací stoly, Německo

Hledám výrobce dětských hracích stolů, dětských židliček, dětského nábytku. Dále výrobce dětských hracích skříněk podle vzoru.

Původní znění:
Anfrage
Suche Hersteller von Kinderspieltische, Kinderstühle, Kindermöbel. sowie Produktion von KInderspielschrank nach Muster
Poptávka byla vložena dne:
19.02.2015 07:13

Platnost poptávky:
18.05.2015 14:53

Kontaktní osoba:
Horst Fischer Dübie Dübel UG

Kontaktní email:

Telefon:
09371-959656

Fax:
09371-959657

Předpokládaná cena:
50 €

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vybavení interiéru MŠ, školních zařízení, družiny - výroba dětské stoly, židle, lehátka

Vybavení interiéru MŠ, školních zařízení, družiny - výroba dětské stoly, židle, lehátka

Kvalitní vybavení interiéru školních zařízení a mateřských škol dodává firma Dřevovýroba Kaštánek. Firma se na vybavení interiéru MŠ, družiny či školy specializuje již od r.1990. Pokud tedy hledáte dodavatele, který poskytuje komplexní služby od návrhu, přes výrobu nábytku a montáže včetně pozáručního servisu, obraťte se na nás. Výroba je zaměřena na dětské stoly, židle, lehátka, dodáme kompletní nábytkové sestavy, vybavení ložnice či šatny na míru. Na základě Vašich přestav a dispozic daného prostoru vytvoříme optimální návrh a zpracujeme zdarma cenovou nabídku. Naše výrobky mají dlouhou životnost. Pracujeme pouze z kvalitními materiály, nábytek je převážně z bukového lamina a opatřený je hranou ABS. Kontaktujte nás telefonicky, nebo nás navštivte osobně na provozovně: - Zlechovská 2007, Staré Město u Uherského Hradiště.


Průmyslové dílenské židle a pracovní židle do různých provozů - možnost individuálních úprav

Průmyslové dílenské židle a pracovní židle do různých provozů - možnost individuálních úprav

Pracovní židle jsou vhodné do různých provozů, důležité je vybrat vhodný typ a materiál průmyslové židle - dílenské, zdravotnické, kancelářské. Na prodejně firmy ON LEAD CZ Vám poradí při výběru, využijte možnost individuálních úprav pracovních židlí, dle potřeb zákazníka. Dle charakteru provozu a povrchu podlahy je možné vybrat různé typy pojezdových koleček. Naše prodejna je největší prodejnou židlí v regionu Zlínský kraj. Najdete nás ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Sortiment: - průmyslové dílenské židle - čalouněné, z polyuretanu, dřevěné - dílenské židle vhodné do zátěžových provozů - ergonomické pracovní židle - antistatické pracovní židle - zdravotnické židle - otočné stoličky - bez opěráku.


Kancelářské regály na šanony Praha – mobilní, posuvné nebo stacionární

Kancelářské regály na šanony Praha – mobilní, posuvné nebo stacionární

Povaluje se Vám po kanceláři množství nezařazených šanonů? Ztrácíte přehled, ve kterém šanonu je dokument, který právě hledáte? Potřebujete archivovat nepoužívané šanony? Kancelářské regály od společnosti Enprag s.r.o. z Prahy splní veškeré nároky na přehledné uspořádání jakéhokoliv množství šanonů. Regály jsou svými rozměry uzpůsobeny k přehlednému a jednoduchému skladování šanonů, mají vysokou nosnost, jsou snadno a rychle smontovatelné a variabilní. Kancelářské regály mohou být klasické stacionární, posuvné nebo mobilní s dvojnásobnou kapacitou dodávané v atraktivních barvách pro sladění s interiérem. Vyberte si i Vy kancelářské regály u společnosti Enprag s.r.o.


Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Truhlářství pod Budínem Rychnov nad Kněžnou – kompletní vybavení interiérů. Naše truhlářství má dlouholetou tradici a dokáže vyrobit vše dle požadavku zákazníka. Specializujeme se na truhlářskou výrobu interiérových i exteriérových dveří, kuchyní na míru a různých vestavěných skříní. Dřevěný nábytek od nás je nadčasovým prvkem, který je zároveň designový, moderní a kvalitní. Skvěle zapadne do každého interiéru ať už je to kuchyně, ložnice nebo kancelář.


Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Společnost Truhlářství Radim Sladký vyrábí v okolí Ivančic, Pohořelic a Moravského Krumlova kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek a další vybavení nejen do bytu, ale také do kanceláří. Před samotnou výrobou, dopravou a montáží díla, si přijedeme zaměřit vymezené prostory, doporučíme Vám výběr vhodného materiálu a zpracujeme grafický návrh. To vše rychle bez zbytečné časové prodlevy. V případě výměny své staré kuchyňské linky za novou od nás, Vám samozřejmě pomůžeme také vybrat spotřebiče od osvědčených výrobců. Jestliže Vám chybí úložné prostory, pak jsme schopni zhotovit vestavěné skříně na míru, které tento problém hravě vyřeší. Pokud byste uvítali příjemnou změnu, ale brání Vám v tom finanční situace, navštivte Truhlářství Radim Sladký, kde také toto lze pořešit formou splátek. Pro více informací navštivte náš web.


Výškově nastavitelné stoly ALNAK® - šetří Vaše záda

Výškově nastavitelné stoly ALNAK® - šetří Vaše záda

Bolí Vás nebo Vaše zaměstnance záda z celodenního sezení u pracovního stolu? Pracujete u počítače například v dílně, kde často odbíháte a u počítače z větší části při práci stojíte? Neničte si již déle svá záda, řešením jsou nové výškově nastavitelné stoly ALNAK® společnosti TechnoBank, s.r.o. z Prahy. Výškově nastavitelné stoly ALNAK® jsou vybaveny elektronickým ovládáním pro snadnou a rychlou změnu výšky pracovní desky a tím umožní práci jak vsedě, tak i vestoje bez hrbení. Tato ergonomická pracoviště se přizpůsobí každé situaci a každé postavě, ať vysoké nebo malé. Přesvědčte se i Vy o výhodách pracovních stolů ALNAK® s nastavitelnou výškou pracovní desky od společnosti TechnoBank, s.r.o.