Dodávka vestavěných skříní do VŠ kolejí

Dodávka vestavěných skříní do VŠ kolejí

Předmětem plnění je demontáž, vystěhování, odvoz stávajících skříní včetně likvidace odpadu, zednická a malířská úprava výklenků po vybouraných starých skříních a výroba a dodávka 302 kusů vestavěných skříní včetně montáže a instalace v místě plnění.
Veřejná zakázka vložena:
16.02.2015 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzita Pardubice

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.04.2015 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzita Pardubice

Zadavatel IČ:
00216275

Zadavatel ulice:
Studentská 95

Zadavatel PSČ:
532 10

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
Ing. Jitka Motáková

Zadavatel telefon:
+420 466 036 302

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.upce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39122100-4
Skříně

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Truhlářství pod Budínem Rychnov nad Kněžnou – kompletní vybavení interiérů. Naše truhlářství má dlouholetou tradici a dokáže vyrobit vše dle požadavku zákazníka. Specializujeme se na truhlářskou výrobu interiérových i exteriérových dveří, kuchyní na míru a různých vestavěných skříní. Dřevěný nábytek od nás je nadčasovým prvkem, který je zároveň designový, moderní a kvalitní. Skvěle zapadne do každého interiéru ať už je to kuchyně, ložnice nebo kancelář.


Výroba vestavěných skříní na míru u společnosti Výroba nábytku Aleš Vít

Výroba vestavěných skříní na míru u společnosti Výroba nábytku Aleš Vít

Bojujete neustále s nedostatkem volného místa a uspořádáním věcí ve Vašem bytě? S tímto problémem Vám ráda pomůže a poradí společnost Aleš Vít – výroba nábytku, ať už v ložnici, v pokojíčku nebo na chodbě. Před realizací Vám rádi vypracujeme grafický 3D návrh, abyste věděli, že Vaše představy jsou přesně tím, co si představujete. Důležitým bodem při realizaci skříní je přehlednost, praktické uspořádání a umožnění jednoduché manipulace s věcmi uvnitř. Vše samozřejmě na základě Vašich požadavků. Neméně důležitou součástí je pro nás také kvalitní a spolehlivé kování, ovlivňující životnost dvířek vestavěné skříně, která se každodenním používáním automaticky snižuje. Proto používáme od ověřených dodavatelů z firem Hettich a Laguna. Pro více informací navštivte naše webové stránky.


Obrábění na CNC strojích - pětiosé a tříosé CNC stroje - kvalitní práce od české firmy

Obrábění na CNC strojích - pětiosé a tříosé CNC stroje - kvalitní práce od české firmy

Neváhejte využít kvalitní obráběcí práce od české firmy Modelárna a truhlárna Klíma. Firma působí již dlouhodobě na trhu a obráběcí práce provádí na tříosém a pětiosém CNC stroji. Zkušený programátor se umí vypořádat i s obtížnou technickou dokumentací a vyškolený personál si dokáže poradit i se specifickými objednávkami. Technické parametry strojů. 3-osý CNC stroj: - řídící systém Heidenhain i 410 - Pracovní zdvih v ose x 1050 mm - Pracovní zdvih v ose y 560 mm - Pracovní zdvih v ose z 520 mm 5-osý CNC stroj: - řídící systém Heidenhain i 530 - Pracovní zdvih v ose x 2 900 mm - Pracovní zdvih v ose y 1 670 mm - Pracovní zdvih v ose z 850 mm Modelárna a truhlárna Klíma, s.r.o., to je firma s dlouhodobou tradicí na trhu, vyškoleným personálem a profesionálním přístupem.


Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Společnost Truhlářství Radim Sladký vyrábí v okolí Ivančic, Pohořelic a Moravského Krumlova kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek a další vybavení nejen do bytu, ale také do kanceláří. Před samotnou výrobou, dopravou a montáží díla, si přijedeme zaměřit vymezené prostory, doporučíme Vám výběr vhodného materiálu a zpracujeme grafický návrh. To vše rychle bez zbytečné časové prodlevy. V případě výměny své staré kuchyňské linky za novou od nás, Vám samozřejmě pomůžeme také vybrat spotřebiče od osvědčených výrobců. Jestliže Vám chybí úložné prostory, pak jsme schopni zhotovit vestavěné skříně na míru, které tento problém hravě vyřeší. Pokud byste uvítali příjemnou změnu, ale brání Vám v tom finanční situace, navštivte Truhlářství Radim Sladký, kde také toto lze pořešit formou splátek. Pro více informací navštivte náš web.


Dřevěné postele z masivu Písek

Dřevěné postele z masivu Písek

Máte doma nepohodlnou postel, na které se celé noci převalujete a vzbudíte se málo odpočatí? Změňte to a kupte si kvalitní dřevěnou postel, kterou vyrábí firma Kopeko s.r.o. z Písku. Postele seženete v klasických rozměrech manželské postele, dvojlůžka, jednolůžka, ve snížené variantě nebo jako dětské postýlky. Dřevěné postele z masivu v elegantních tvarech a s možností výběru odstínu můžete přímo u nás doplnit vhodným roštem a matrací. Úpravy na zakázku jsou samozřejmě možné, stačí kontaktovat firmu Kopeko s.r.o.


Výroba dřevěného interiérového nábytku Jílové u Prahy – přesně podle Vašich představ

Výroba dřevěného interiérového nábytku Jílové u Prahy – přesně podle Vašich představ

Sháníte marně určitý kus interiérového nábytku a nikde nemají nic podle Vašich představ? Nechce si vyrobit dřevěný nábytek přesně podle Vašich návrhů v ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy. Zakázkovou výrobou se zabýváme již od roku 1996 a našim klientům poskytujeme také zdarma poradenství a vytvoření 3D návrhů budoucí realizace pro dokonalé vyladění všech detailů, dovoz na místo a odbornou montáž. Ať se bude jednat o nábytek do domu, kanceláře nebo ubytovacího zařízení, vždy bude výsledek dokonalý. Pokud máte o výrobu dřevěného interiérového nábytku zájem, neváhejte nás kontaktovat.