Interiérové vybavenie hotela Tatrys

Interiérové vybavenie hotela Tatrys

Predmetom zákazky je dodávka interiérového vybavenia do Hotela Tatrys. Jedná sa o atypický nábytok. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
26.01.2015 07:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Euromax Logistic, s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.03.2015 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Euromax Logistic, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36611867

Zadavatel ulice:
Krížna 52

Zadavatel PSČ:
821 08

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontaktní osoba:
Marián Sekáč

Zadavatel telefon:
+421 917 518 532

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tatrys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39200000-4
Zariadenie interiéru

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Výroba dřevěného nábytku na míru Rychnov nad Kněžnou – výroba nábytku do všech interiérů

Truhlářství pod Budínem Rychnov nad Kněžnou – kompletní vybavení interiérů. Naše truhlářství má dlouholetou tradici a dokáže vyrobit vše dle požadavku zákazníka. Specializujeme se na truhlářskou výrobu interiérových i exteriérových dveří, kuchyní na míru a různých vestavěných skříní. Dřevěný nábytek od nás je nadčasovým prvkem, který je zároveň designový, moderní a kvalitní. Skvěle zapadne do každého interiéru ať už je to kuchyně, ložnice nebo kancelář.


Dřevěné postele z masivu Písek

Dřevěné postele z masivu Písek

Máte doma nepohodlnou postel, na které se celé noci převalujete a vzbudíte se málo odpočatí? Změňte to a kupte si kvalitní dřevěnou postel, kterou vyrábí firma Kopeko s.r.o. z Písku. Postele seženete v klasických rozměrech manželské postele, dvojlůžka, jednolůžka, ve snížené variantě nebo jako dětské postýlky. Dřevěné postele z masivu v elegantních tvarech a s možností výběru odstínu můžete přímo u nás doplnit vhodným roštem a matrací. Úpravy na zakázku jsou samozřejmě možné, stačí kontaktovat firmu Kopeko s.r.o.


Výroba dřevěného interiérového nábytku Jílové u Prahy – přesně podle Vašich představ

Výroba dřevěného interiérového nábytku Jílové u Prahy – přesně podle Vašich představ

Sháníte marně určitý kus interiérového nábytku a nikde nemají nic podle Vašich představ? Nechce si vyrobit dřevěný nábytek přesně podle Vašich návrhů v ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy. Zakázkovou výrobou se zabýváme již od roku 1996 a našim klientům poskytujeme také zdarma poradenství a vytvoření 3D návrhů budoucí realizace pro dokonalé vyladění všech detailů, dovoz na místo a odbornou montáž. Ať se bude jednat o nábytek do domu, kanceláře nebo ubytovacího zařízení, vždy bude výsledek dokonalý. Pokud máte o výrobu dřevěného interiérového nábytku zájem, neváhejte nás kontaktovat.


Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Truhlářské práce na zakázku, výroba kuchyňských linek a nábytku

Společnost Truhlářství Radim Sladký vyrábí v okolí Ivančic, Pohořelic a Moravského Krumlova kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek a další vybavení nejen do bytu, ale také do kanceláří. Před samotnou výrobou, dopravou a montáží díla, si přijedeme zaměřit vymezené prostory, doporučíme Vám výběr vhodného materiálu a zpracujeme grafický návrh. To vše rychle bez zbytečné časové prodlevy. V případě výměny své staré kuchyňské linky za novou od nás, Vám samozřejmě pomůžeme také vybrat spotřebiče od osvědčených výrobců. Jestliže Vám chybí úložné prostory, pak jsme schopni zhotovit vestavěné skříně na míru, které tento problém hravě vyřeší. Pokud byste uvítali příjemnou změnu, ale brání Vám v tom finanční situace, navštivte Truhlářství Radim Sladký, kde také toto lze pořešit formou splátek. Pro více informací navštivte náš web.


Obrábění na CNC strojích - pětiosé a tříosé CNC stroje - kvalitní práce od české firmy

Obrábění na CNC strojích - pětiosé a tříosé CNC stroje - kvalitní práce od české firmy

Neváhejte využít kvalitní obráběcí práce od české firmy Modelárna a truhlárna Klíma. Firma působí již dlouhodobě na trhu a obráběcí práce provádí na tříosém a pětiosém CNC stroji. Zkušený programátor se umí vypořádat i s obtížnou technickou dokumentací a vyškolený personál si dokáže poradit i se specifickými objednávkami. Technické parametry strojů. 3-osý CNC stroj: - řídící systém Heidenhain i 410 - Pracovní zdvih v ose x 1050 mm - Pracovní zdvih v ose y 560 mm - Pracovní zdvih v ose z 520 mm 5-osý CNC stroj: - řídící systém Heidenhain i 530 - Pracovní zdvih v ose x 2 900 mm - Pracovní zdvih v ose y 1 670 mm - Pracovní zdvih v ose z 850 mm Modelárna a truhlárna Klíma, s.r.o., to je firma s dlouhodobou tradicí na trhu, vyškoleným personálem a profesionálním přístupem.


Interiérové schodiště ze dřeva hevea brasiliensis Jílové u Prahy – nízká cena, luxusní vzhled, snadná údržba

Interiérové schodiště ze dřeva hevea brasiliensis Jílové u Prahy – nízká cena, luxusní vzhled, snadná údržba

Dřevěné schodiště je krásné a luxusní, ale často velmi drahé. Nyní již nemusíte volit mezi cenou a krásným vzhledem, ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy nabízí výrobu interiérového schodiště ze dřeva hevea brasiliensis. Schodiště vyrobené ze dřeva hevea brasiliensis mají mnoho výhod, od přijatelné pořizovací ceny, snadné údržby a velké variability po garanci dlouhé životnosti se zachováním kvality dřeva. Nezáleží, zda se jedná o schodiště realizované v rámci výstavby nebo o schodiště navrhované v rámci rekonstrukce již hotového bytu, schodiště vyrobené ze dřeva hevea brasiliensis bude vždy bezpečné, pohodlné a esteticky dokonalé. Pokud máte o schodiště ze dřeva hevea brasiliensis zájem, kontaktujte ŠP-TRUHLÁŘSTVÍ z Jílové u Prahy.