Poptávám hodinové strojky do keramických hodin

Poptávám hodinové strojky do keramických hodin

Dobrý den, vyrábím keramické hodiny a sháním hodinové strojky s ručištěm 16mm. Prosím, zda toto zboží máte v nabídce a v jaké ceně. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
16.09.2014 09:01

Platnost poptávky:
16.10.2014 08:21

Kontaktní osoba:
Ivana Pruknerová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zprostředkování a servis hodin, hodinek, budíků včetně příslušenství

Zprostředkování a servis hodin, hodinek, budíků včetně příslušenství

Hledáte firmu, která se vám kromě šperkařství postará i o služby v oblasti hodinářství? Zlatnická dílna Radky Horníčkové z Ivančic zajišťuje nejen zprostředkování a opravy šperků, ale také nově prodej a servis hodin, hodinek, budíků včetně jejich příslušenství. Pro velký zájem máme v rámci našich služeb možnost : - výměny baterie do všech typů hodinek na počkání včetně zkoušky vodotěsnosti - opravy či výměny hodinkových kožených pásků i kovotahů - zakoupení nových hodinek, hodin i budíků přímo na pobočce nebo v internetovém obchodu Naleznete u nás výrobky značek Secco, Lumír, Garet, Casio i JVD velmi vysoké kvality.


Výroba šperků, hodin a hodinek z chirurgické oceli - kvalitní ruční práce

Výroba šperků, hodin a hodinek z chirurgické oceli - kvalitní ruční práce

Chcete potěšit sebe nebo své blízké krásným šperkem z kvalitní chirurgické oceli? V Zlatnické dílně Radky Horníčkové najdete moderní ocelové šperky za skvělé ceny. V naší Zlatnické dílně vyrábíme ocelové šperky jako náušnice, náramky, řetízky, přívěšky, piercingy a prsteny z kvalitní chirurgické oceli. Dle nejnovějších trendů vyrábíme i ocelové šperky posázené krystaly Swarovski či zirkony. V našem sortimentu naleznete i široký výběr dámských, pánských i dětských hodinek z chirurgické oceli značek Casio, Lumír, Secco, Joalia a Certus. Prodáváme také nástěnné i stolní hodiny, hodiny digitální, hodiny řízené rádiovým signálem či ručičkové hodiny a budíky. Navštivte nás a udělejte si radost vám či vašim blízkým krásným šperkem!


Zlaté a stříbrné šperky, hodinky, snubní prsteny, klenotnictví

Zlaté a stříbrné šperky, hodinky, snubní prsteny, klenotnictví

Hledáte-li na Třebíčsku prodejce velmi kvalitních zlatých a stříbrných šperků či potřebujete opravit hodinky, pak neváhejte navštívit klenotnictví Pavla Nováka v Třebíči. U nás si vyberete z nejrůznějších produktů. V nabídce máme zlaté, stříbrné, ocelové ale i diamantové šperky, hodinky, řetízky, náramky, snubní a zásnubní prsteny, náušnice, přívěsky aj. Zajistíme i opravy hodinek, vyměníme baterku i seřídíme dle potřeby. Naše zlatnictví je autorizovaným prodejcem značky LUXUR GOLD. Veškeré zboží si můžete prohlédnout u nás na prodejně. Na Vaši návštěvu se budeme těšit. Pro více informací nás kontaktujte!


Opravy a renovace, prodej starožitných hodin, hodinek, test vodotěsnosti, Brno

Opravy a renovace, prodej starožitných hodin, hodinek, test vodotěsnosti, Brno

Nefungují Vám oblíbené starožitné hodiny? Potom neváhejte přijít k nám. Naše Hodinářství Strnad má sídlo v Brně na adrese Veveří 36 a zabývá se různými opravami i renovacemi starožitných hodin. Hodinářskou činností se zabýváme již od roku 1936. Naše specializace je na opravy mechanických, ale i starožitných hodin a hodinek, výroba hřídelí, opravíme zubení i sklo, tvrzené minerální sklo, plexi, savonentní plexi pro dvouplášťové kapesní hodinky, minerální skla, vyměníme Vám také ručky na hodinkách - nové, ozdobné na kapesní hodinky, nátěr ruček fluorescenční hmotou. U nás na provozovně Vám uděláme i test vodotěsnosti hodinek. Test provádíme na švýcarském tlakovém přístroji Witschi ALC 2000, který zkouší hodinky na předepsaný tlak a podtlak. Celý test se provádí "suchou" cestou v tlakové komoře. Na určení přesného místa, nebo netěsnosti používáme přístroj Bergeon. Neváhejte a navštivte nás.


Opravy pánských, dámských, náramkových i kapesních hodinek a  hodin s tradicí

Opravy pánských, dámských, náramkových i kapesních hodinek a hodin s tradicí

Hledáte kvalitní opravnu hodin a hodinek s tradicí, která se specializuje i na neopravitelné strojky? Pak navštivte firmu Hodinářství Strnad v Brně. Naše hodinářství se zaměřuje na opravu pánských, dámských náramkových i kapesních hodinek, na opravu hodin a také umíme zprovoznit i zdánlivě neopravitelné strojky. Kompletně vyměníme strojky hodinek, baterie i skla. Oprava a úprava řemínků. U hodin nástěnných, stolních i podlahových provádíme celkové opravy. Důvěřujte hodinářům s tradicí a svěřte Vaše hodiny či hodinky k nám. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Prodej zlata, stříbra, ocelových šperků, hodinek ve zlatnictví

Prodej zlata, stříbra, ocelových šperků, hodinek ve zlatnictví

Chcete-li zakoupit sobě či svým blízkým pěkný dárek v podobě zlatého, stříbrného či ocelového šperku nebo hodinek? Pak neváhejte a navštivte naše Zlatnictví Pavel Novák v Třebíči. U nás máme velký výběr zlata, stříbra, ocelových šperků, hodinek i hodin. Prodáváme kvalitní výrobky různých značek. Provádíme opravy šperků i seřízení hodinek včetně výměny baterií u všech typů. Jsme autorizovanými prodejci značky LUXUR GOLD. Neváhejte a navštivte nás, těšíme se na Vaši návštěvu. Rádi Vám poradíme s výběrem.