Poptávám hodinové strojky do keramických hodin

Poptávám hodinové strojky do keramických hodin

Dobrý den, vyrábím keramické hodiny a sháním hodinové strojky s ručištěm 16mm. Prosím, zda toto zboží máte v nabídce a v jaké ceně. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
16.09.2014 09:01

Platnost poptávky:
16.10.2014 08:21

Kontaktní osoba:
Ivana Pruknerová

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zlaté a stříbrné šperky, hodinky, snubní prsteny, klenotnictví

Zlaté a stříbrné šperky, hodinky, snubní prsteny, klenotnictví

Hledáte-li na Třebíčsku prodejce velmi kvalitních zlatých a stříbrných šperků či potřebujete opravit hodinky, pak neváhejte navštívit klenotnictví Pavla Nováka v Třebíči. U nás si vyberete z nejrůznějších produktů. V nabídce máme zlaté, stříbrné, ocelové ale i diamantové šperky, hodinky, řetízky, náramky, snubní a zásnubní prsteny, náušnice, přívěsky aj. Zajistíme i opravy hodinek, vyměníme baterku i seřídíme dle potřeby. Naše zlatnictví je autorizovaným prodejcem značky LUXUR GOLD. Veškeré zboží si můžete prohlédnout u nás na prodejně. Na Vaši návštěvu se budeme těšit. Pro více informací nás kontaktujte!


Prodej zlata, stříbra, ocelových šperků, hodinek ve zlatnictví

Prodej zlata, stříbra, ocelových šperků, hodinek ve zlatnictví

Chcete-li zakoupit sobě či svým blízkým pěkný dárek v podobě zlatého, stříbrného či ocelového šperku nebo hodinek? Pak neváhejte a navštivte naše Zlatnictví Pavel Novák v Třebíči. U nás máme velký výběr zlata, stříbra, ocelových šperků, hodinek i hodin. Prodáváme kvalitní výrobky různých značek. Provádíme opravy šperků i seřízení hodinek včetně výměny baterií u všech typů. Jsme autorizovanými prodejci značky LUXUR GOLD. Neváhejte a navštivte nás, těšíme se na Vaši návštěvu. Rádi Vám poradíme s výběrem.


Prodej a oprava hodinek Praha – široká nabídka kamenné prodejny a eshopu

Prodej a oprava hodinek Praha – široká nabídka kamenné prodejny a eshopu

Hodinky jsou nejen elegantním doplňkem, ale také stále vyhledávaným dárkem. Široký sortiment hodinek naleznete v kamenné prodejně a na eshopu společnosti Hodinářství Praha 3 Jaroslav Moučka. Vybírat můžete z široké nabídky pánských, dámských i unisex hodinek světových značek. Naleznete zde luxusní hodinky, hodinky pro sport nebo elegantní hodinky k oblekům a pro nošení na oficiální akce. Hodinářství Jaroslav Moučka je distributorem kvalitních značek JUNKERS, TACS IMAGE, L. KENDALL, ROTOBOX, ROSENTHAL a PIERO MAGLI. Kromě prodeje hodinek se postaráme také o jejich servis, opravu, výměnu baterií nebo prodej náhradních řemínků.


Opravy pánských, dámských, náramkových i kapesních hodinek a  hodin s tradicí

Opravy pánských, dámských, náramkových i kapesních hodinek a hodin s tradicí

Hledáte kvalitní opravnu hodin a hodinek s tradicí, která se specializuje i na neopravitelné strojky? Pak navštivte firmu Hodinářství Strnad v Brně. Naše hodinářství se zaměřuje na opravu pánských, dámských náramkových i kapesních hodinek, na opravu hodin a také umíme zprovoznit i zdánlivě neopravitelné strojky. Kompletně vyměníme strojky hodinek, baterie i skla. Oprava a úprava řemínků. U hodin nástěnných, stolních i podlahových provádíme celkové opravy. Důvěřujte hodinářům s tradicí a svěřte Vaše hodiny či hodinky k nám. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Opravy a renovace, prodej starožitných hodin, hodinek, test vodotěsnosti, Brno

Opravy a renovace, prodej starožitných hodin, hodinek, test vodotěsnosti, Brno

Nefungují Vám oblíbené starožitné hodiny? Potom neváhejte přijít k nám. Naše Hodinářství Strnad má sídlo v Brně na adrese Veveří 36 a zabývá se různými opravami i renovacemi starožitných hodin. Hodinářskou činností se zabýváme již od roku 1936. Naše specializace je na opravy mechanických, ale i starožitných hodin a hodinek, výroba hřídelí, opravíme zubení i sklo, tvrzené minerální sklo, plexi, savonentní plexi pro dvouplášťové kapesní hodinky, minerální skla, vyměníme Vám také ručky na hodinkách - nové, ozdobné na kapesní hodinky, nátěr ruček fluorescenční hmotou. U nás na provozovně Vám uděláme i test vodotěsnosti hodinek. Test provádíme na švýcarském tlakovém přístroji Witschi ALC 2000, který zkouší hodinky na předepsaný tlak a podtlak. Celý test se provádí "suchou" cestou v tlakové komoře. Na určení přesného místa, nebo netěsnosti používáme přístroj Bergeon. Neváhejte a navštivte nás.


Oprava a rekonstrukce starožitných hodin a hodinek - výroba chybějících části strojku

Oprava a rekonstrukce starožitných hodin a hodinek - výroba chybějících části strojku

Máte doma staré hodiny po prarodičích? Potřebují renovaci a opravu ať už strojku nebo hodinové skříně? Chcete aby Vám čas ukazovaly hodiny, které si pamatujete z dětství? Pak se obraťte na hodinářství Pavel Strnad v Brně, který profesionálně a kvalitně dodá starým a zničeným hodinám jejich zašlý lesk pomocí oprav poškozených hodinových skříní a pouzder či výrobou chybějících části strojků. Provádíme celkové opravy mechanických hodin nástěnných, stolních i podlahových. Vyrábíme: - chybějící části hodinového stroje - výroba hřídelí, pastorků, ozubených kol (nebo ozubená kola opravíme) Zajistíme rekonstrukci hodinové skříně či pouzdra včetně dodělání chybějících částí - ručky, závaží, kyvadla, řetízky, pera atd. U hodinek zrenovujeme pouzdro zlacením či chromováním