Poptávám vjezdová vrata, vč. montáže

Poptávám vjezdová vrata, vč. montáže

Poptávám vjezdová vrata dřevěná (příp.s kovovou kostrou) s montáží, včetně nových sloupků. Praha, Královice.
Poptávka byla vložena dne:
01.09.2014 07:57

Platnost poptávky:
01.10.2014 07:45

Kontaktní osoba:
MECKEL Bohumil

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 425 940

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální dodávka a montáž stylových garážových vrat, například výklopná či sekční

Profesionální dodávka a montáž stylových garážových vrat, například výklopná či sekční

Přemýšlíte nad novou garáží? Nebo provádíte rekonstrukci a vybíráte nová garážová vrata? Záleží Vám na vzhledu, ale především na kvalitě a spolehlivosti? Rádi by jste oslovili firmu, která Vám vrata nejen namontuje, ale postará se i o následný servis? Tak to Vás jistě zaujme společnost vašežaluzie.cz se sídlem v Hlučíně. Staráme se o kompletní služby v oblasti garážových vrat a stínící techniky. Působíme v okolí Ostravy a v celém Moravskoslezském kraji. Garážová vrata: - výklopná – nejoblíbenější, jsou velmi bezpečné, minimálně hlučné a lze je využívat i při výpadku elektřiny – ocelová i dřevěná - sekční – buď ocelová nebo s dřevěnými sekcemi - rolovací Před koupi garážových vrat se s námi neváhejte poradit. Poskytujeme i poradenství a pomůžeme Vám se správným výběrem vrat. Dále se postaráme i o montáž a následný servis.


Sekční garážová vrata z lepeného dřeva pro elegantní vzhled vašeho domu

Sekční garážová vrata z lepeného dřeva pro elegantní vzhled vašeho domu

Vlastníte garáž a hledáte vrata, která budou dokonale pasovat k vašemu domu? Vyberte si z naší nabídky sekčních garážových vrat, které vyrábíme pro garáže na jedno nebo dvě auta. Sekční garážová vrata si můžete vybrat v různých barvách a variantách lepeného dřeva, ze kterého jsou vyráběny: - smrk, - modřín, - meranti, - dub. Překvapí vás především jejich jednoduchá obsluha a elegance, která dotváří celkový dojem garáže i celého domu. Jednotlivé sekce vrat, které jsou členěny podélně, do sebe díky speciálním zámkům perfektně zapadají. Vyberte si sekční garážová vrata, která vám nebudou v prostoru překážet, právě u nás! Rádi pro vás vytvoříme vrata, která budou odpovídat přesně vašim představám a rozměrům, které potřebujete!


Dodávka dřevěných stěn na klíč s kvalitní povrchovou úpravou pro dokonalé soukromí

Dodávka dřevěných stěn na klíč s kvalitní povrchovou úpravou pro dokonalé soukromí

Dřevěné ploty Jaroslav Nálevka Dolní Přím, Hradec Králové Dřevěné ploty, dřevěné stěny, balkóny - výroba – montáž – povrchová úprava. Naše dodávky všech dřevěných produktů jsou kompletní od zaměření, návrhu, výroby, povrchové úpravy, dopravy a montáž. Vyrábíme a dodáváme dřevěné stěny na klíč se špičkovou povrchovou úpravou, která barevně ladí s celým okolím. Kvalitní nátěry budou dřevěné stěny chránit za každého počasí a v každém ročním období před povětrnostními vlivy. Dřevěné stěny realizujeme nejen v těchto městech: Hradec Králové, Praha, Pardubice.


Kvalitní garážové vrata a brány z Opavy

Kvalitní garážové vrata a brány z Opavy

Již od roku 2004 se zaměřujeme na kompletní dodávku garážových a průmyslových vrat, vjezdových bran a protiprůvanových clon. Specializujeme se na dodávky a realizaci v rámci Moravskoslezského kraje a naší doménou je rychlé a bezproblémové provedení na přání zákazníka. Projekty pro naše zákazníky řešíme od samého začátku. Poradenské služby a výběr vhodného řešení jsou u nás samozřejmostí. Ať už nová vrata nebo bránu potřebujete pro svůj dům nebo pro objekt Vaší společnosti, uděláme všechno pro to, abychom našli ideální řešení, které bude vyhovovat Vašim požadavkům a nejmodernějším standardům v našem oboru. Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes – vrata a brány Herrman to je záruka Vaší spokojenosti.


Výroba, montáže a opravy dřevěných plotů Pardubice

Výroba, montáže a opravy dřevěných plotů Pardubice

Jaroslav Nálevka Hradec Králové, Pardubice Vyrábíme, dodáváme a opravujeme dřevěné ploty a to včetně stavebních prací a zámečnických prací. Kompletní výstavba dřevěných plotů na klíč: - vrata - branky - ocelové sloupky - pohony na brány Zajišťujeme také dodávky kompletních stavebnic dřevěných plotů. Můžete si u nás vybrat plotovky, hranoly, plotová pole,kompletní stavebnice dřevěných plotů, balkonových výplní, dřevěných stěn a palubkových obkladů.


Sekční garážová vrata otvíravá - zateplená, nezateplená

Sekční garážová vrata otvíravá - zateplená, nezateplená

Společnost TVT EURO-okna z regionu Uherské Hradiště vyrábí otvíravá sekční garážová vrata, eurookna i vchodové dveře. Neslevujte ze svých nároků na kvalitu a využijte možnost sjednotit vzhled celého domu - garážová vrata, okna i dveře u nás můžete pořídit ve stejném designu. Převážně působíme v regionu Zlínský kraj a Praha. Sekční garážová vrata vyrábíme z dřevěných sekcí jako zateplená i nezateplená, nebo jsou sekce z PUR panelů. Garážová vrata mají automatické otvírání dálkovým ovládáním, při otevírání zajíždějí po kolejnicích pod strop a zabírají tak minimum místa. Vrata mohou být designovým doplňkem domu. Vyrábíme i eurookna, dřevohliníková okna a vchodové dveře, Vy tak můžete sjednodit vzhled vrat s vybranými okny a dveřmi. Používáme stejné povrchové materiály. Samozřejmostí je poradenství při výběru garážových vrat i oken, dveří či doplňků. Rádi Vás přivítáme na naší provozovně v Babicích u Uherského Hradiště.