Poptáváme povrchovou úpravu konstrukce tryskáním

Poptáváme povrchovou úpravu konstrukce tryskáním

Poptávám otryskání natřené ocelové konstrukce přímo u zákazníka - Smiřice (u Hradce Králové).
Poptávka byla vložena dne:
28.07.2014 10:17

Platnost poptávky:
28.08.2014 10:13

Kontaktní osoba:
SREVIS VAHY HK s.r.o.

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Laserové čištění bez poškození povrchu - čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem

Laserové čištění bez poškození povrchu - čištění kovů, forem, nářadí, odrezování laserem

Pokud hledáte na Moravě firmu, která se věnuje laserovému čištění kovů, obraťte se na firmu Aleš Brzák A-Z kovo s.r.o. z obce Šarovy u Zlína. Pracujeme se strojem ROD 200, jde o neabrazivní metodu, laserové čištění bez poškození povrchu. Velice účinné je odrezování laserem, skvělé výsledky má však laser i při odstranění barev, lepidel, olejů z povrchu forem, nářadí, kovů i řady nekovových materiálů. Čištění laserem je vhodnou přípravou povrchu ke svařování, lakování nebo lepení. Výhody laserového čištění: - nečistoty jsou odpařeny laserem - lze provádět plošně i místně - materiál není namáhán mechanicky, tepelně ani chemicky - nedochází k úbytku ani poškození základního kovového materiálu - účinné u širokého spektra nečistot - není nutné využívat abrazivní, chemické metody. Působnost naší firmy je celá Morava, neváhejte se na nás obrátit.


Tryskání ocelových dílců a ruční tryskání velkých ocelových dílců

Tryskání ocelových dílců a ruční tryskání velkých ocelových dílců

Ocelové dílce před jejich povrchovou dokonale zbaví všech nečistot v práškové lakovně PLADO s.r.o., a to díky použití metody tryskání. V práškové lakovně PLADO s.r.o. provádíme jak tryskání ocelových dílců v automatických strojích, tak i ruční tryskání velkých ocelových dílců. Prášková lakovna PLADO s.r.o. poskytuje v rámci tryskání: -tryskání ocelových dílců v automatickém stroji do rozměrů 2,5 x 1,8 metrů -ruční tryskání ocelových dílců do rozměru 8 x 2,5 x 3 metrů


Dekorativní chromování pro vysoký lesk, stálost a kvalitu kovového povlaku

Dekorativní chromování pro vysoký lesk, stálost a kvalitu kovového povlaku

Dekorativním chromováním docílíte vysokého lesku, stálosti a především vysoké kvality kovového povlaku - firma DELTACOL CZ s.r.o. je profesionálem v oboru a působí nejen v Olomouci, ale také v celé České republice a v zahraničí. Dekorativní chromování - maximální rozměry pokovení: - délka 1800 mm - výška 750 mm - šířka 300 mm. Standardní tloušťka niklového povlaku se pohybuje od 12-20 µm, chromového povlaku do 0,3 µm nebo dle požadavku zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Povrchové úpravy kovů, fosfátovací linka, fosfátování

Povrchové úpravy kovů, fosfátovací linka, fosfátování

Fosfátování je povrchová úprava, kdy se na povrch povlakovaného kovu vylučují nerozpustné fosforečnany. Povlak vzniká reakcí iontů z pracovní lázně s ionty rozpuštěnými z povrchu povlakovaného kovu. Vyloučené krystalové povlaky jsou porézní, a tudíž nasákavé pro nátěrové hmoty, oleje, vosky nebo maziva. Mangano fosfátové povlaky jsou schopny omezit riziko zadření točivých soukolí a automobilový průmysl jej užívá při úpravě jednotlivých ozubených kol ve složitých převodových systémech. Mangano fosfátové povlaky mají vysokou tepelnou odolnost a jsou vhodné i pro součástky zatížené třením. Zinečnatý fosfát je povlak vhodný zejména jako povrch před následným lakováním, nebo bývá využíván jako elektrická izolace. Pracovní prostor: šířka – 500 mm výška – 800 mm délka – 1300 mm. Lázně nové generace jsou mimořádně šetrné k životnímu prostředí a vytvářejí vysoce kvalitní povrchy.


Povrchové úpravy, tryskání, nátěry a metalizace uhlíkových ocelí, kvalitní práce

Povrchové úpravy, tryskání, nátěry a metalizace uhlíkových ocelí, kvalitní práce

Sháníte firmu provádějící nátěry a metalizaci uhlíkových ocelí? V tom případě neváhejte a obraťte se na nás. Naše firma FK system - povrchové úpravy, s.r.o., z Brna - Modřic, je na trhu již dlouhodobě, a máme mnoho zkušeností s nátěrovými hmotami světových výrobců. Často se účastníme školení a seminářů, kde se zdokonalujeme v oboru tryskání, nátěrů a metalizace. V Brně provozujeme výkonnou tryskací halu a lakovnu, zpracováváme drobné díly, nádrže i těžké ocelové konstrukce. Tryskací haly - délka 14 000 mm, šířka 5 500 mm, limitní je rozměr vrat - šířka 3 600 mm a výška 4 200 mm. Lze povrchově upravit i delší díly. Dále provádíme abrazivní tryskání a děláme metalizace a antikorozní nátěry na montážích u zákazníka. Oslovují nás hlavně firmy z oblasti strojírenského, stavebního, energetického i chemického průmyslu.


Žíhání kovových výrobků – změna mechanických vlastností, odstranění vnitřního pnutí, změna tvrdosti materiálu

Žíhání kovových výrobků – změna mechanických vlastností, odstranění vnitřního pnutí, změna tvrdosti materiálu

Žíhání je druh tepelného zpracování kovových výrobků na změnu mechanických vlastností, na odstranění vnitřního pnutí nebo na změnu tvrdosti materiálu. (většinou změkčení materiálu) Proces žíhání přispívá ke zlepšení některých vlastností jako je povrchová tvrdost a odstranění účinků některých operací (kalení, tváření). Provádí se zahřátím na „žíhací teplotu“ (500–1200 °C) a následným ochlazením. Zahřátí i ochlazení může probíhat v ochranné atmosféře, ve vakuu nebo na vzduchu a proces chladnutí také. Firma D&K Brazing s.r.o. se zabývá žíháním ocelových, nerezových a drobné části neželezných kovů v ochranné atmosféře vodík + dusík. Žíhání probíhá v průběžné lineární peci při žíhacích teplotách 750-1120 °C. Žíhání i proces chladnutí probíhá v tunelu pece s ochrannou atmosférou vodík + dusík, přičemž nedochází k oxidaci materiálu jako u procesu na volném vzduchu. Výstupní teplota materiálu nepřesáhne 50 °C, což umožňuje okamžitou manipulaci s díly a jejich ukládání. Díky nastavitelné rychlosti pohybu pásu s žíhanými díly můžeme regulovat rychlost a čas procesu žíhání i chladnutí dle požadavku na výsledné vlastnosti výrobku. Výsledkem žíhání je zlepšení obrobitelnosti a tvářitelnosti materiálu a současně také snížení tvrdosti materiálu o cca 20-40 % v závislosti na typu materiálu. Výhodou žíhání v průběžné lineární peci je vysoká produktivita zpracování až 150 kg materiálu za hodinu a také zajímavější cena za žíhání oproti jiným typům žíhacích pecí. Maximální rozměry žíhaného dílu: 150x300x4000 mm Maximální hmotnost žíhaného dílu: 20 kg