Výpalky z plechů tl.220 mm a 200 mm

Výpalky z plechů tl.220 mm a 200 mm

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky Výpalků z plechů tl. 220 mm a 200 mm, (dále jen „zboží“), které je dále specifikováno v rámcové smlouvě.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2014 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
VOP CZ, s.p.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VOP CZ, s.p.

Zadavatel IČ:
00000493

Zadavatel ulice:
Dukelská 102

Zadavatel PSČ:
742 42

Zadavatel obec:
Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14000000-1
Produkty těžebního průmyslu, kovové suroviny a související produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní podlahové rošty – svařované SP a XSP rošty nebo lisované P a XP rošty

Kvalitní podlahové rošty – svařované SP a XSP rošty nebo lisované P a XP rošty

Potřebujete kvalitní podlahové rošty s vysokou trvanlivostí pro stavbu domu, průmyslového objektu nebo mostu či lávek? Pak navštivte firmu NOVING ROŠTY s.r.o. ve Starém městě u Frýdku-Místku, kde si můžete vybrat rošty buď s povrchovou úpravou žárovým zinkováním nebo v surovém provedení: Svařované SP podlahové rošty – nejčastěji používané rošty v České republice. Používají se pro vnější pochozí lávky objektů, chodníky mostů a lávek, obslužné plošiny v průmyslových objektech. XSP podlahové rošty – protiskluzové odporově svařované – vhodné do prostředí s vyšším rizikem úrazu uklouznutím – šikmé plochy, led, sníh.. Lisované P podlahové rošty – Pro svůj sympatický vzhled a vhodnost pro chůzi na dámských podpatcích se nejčastěji používají k rodinným domům, administrativním nebo obytným budovám. XP podlahové rošty – protiskluzové lisované – Ideální pro veřejná místa s vysokým rizikem uklouznutí. Další využití pro všechny typy roštů – schodišťové stupně,spirálová schodiště, zábradlí a jiné.


Levné ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky –  prostě veškerý hutní materiál za příznivé ceny

Levné ocelové plechy, profilová ocel, tenkostěnné profily, trubky – prostě veškerý hutní materiál za příznivé ceny

Potřebujete k vlastní potřebě na domácí práce nebo do firmy na velké zakázky kvalitní hutní materiál? Obraťte se na společnost GAVENDA s.r.o. , která je dlouholetým a poctivým dodavatelem sortimentu k výrobě a práci s kovem. Nařežeme Vám přesné míry, Vámi požadovaných produktů a budete-li potřebovat, zajistíme Vám dopravu vlastními automobily. V hlavní nabídce sortimentu představujeme hutní materiály - z konstrukčních ocelí tř. 11: Plechy -tenké 0,5 až 2,5 mm -tlusté -hladké, od 3,0 mm -rýhované, slza 3,0 -8,0 mm -pozinkované 0,55 až 3,0 mm -páska Tenkostěnné profily (jäkly) -uzavřené -čtvercové -obdélníkové -otevřené - C, L, U Trubky -svařované -bezešvé -přesné -závitové Profilová ocel -ocel kruhová - válcovaná, tažená (průměr 4-60mm) -ocel čtvercová - 8 x 8 až 50 x 50 mm -ocel plochá 20 x 4 až 250 x 10 mm -profily L -rovnoramenné 20 x 20 až 100 x 100 mm -nerovnoramenné (profily T - 20 - 80 mm, profily U - 50 - 300 mm, profily I - 80 - 300 mm, profily IPE, UPE, HEA, HEB (zakázkově), betonářská ocel žebírková) Dále Vám dle Vaší potřeby zajistíme svařované sítě do betonu, barevné kovy či polykarbonát. Společnost vznikla jako rodinná firma a postupně se rozrostla v několik skladů a prodejen. Díky dlouholetým zkušenostem a díky poctivému přístupu má v tuto chvíli společnost tři haly s hutním materiálem, sklad plynů, sklad polykarbonátů a zámečnickou dílnu. V našich skladech pro Vás máme nachystaný potřebný materiál a sortiment, který sháníte. Budete-li potřebovat, neváhejte a navštivte nás.


Nerezové potrubní systémy pro farmacii, chemii a výrobu polovodičů

Nerezové potrubní systémy pro farmacii, chemii a výrobu polovodičů

Pracujete v průmyslových odvětvích jako je farmacie, biotechnologie, chemie, potravinářství či výroba polovodičů, kde je zapotřebí dbát na kvalitu a čistotu povrchu? V těchto oborech jistě budete využívat nerezové potrubní systémy. Společnost BIBUS METALS s.r.o., sídlící v Brně, je oficiálním distributorem těchto dílu od výrobní firmy Dockweiler AG. Dodáváme veškeré potřebné komponenty jako potrubí, fitinky, armatury, kontejnery, nádoby, spoje, těsnění, ventily či hadice. Potrubní systémy slouží pro transport plynů, kapalin, výbušných, toxických a korozivních médií. Veškerý sortiment zajistíme dle přesných požadavků klientů na míru.


Plechové střešní krytiny - pozinkované, hliníkové, trapézové plechy, střešní šablony

Plechové střešní krytiny - pozinkované, hliníkové, trapézové plechy, střešní šablony

Pokud chcete kvalitní střechu, pak se obraťte na pobočku SALVATOR STŘECHY s.r.o. v kroměříži, která má vše pro Vaší střechu. Nabízíme také plechové střechy, které se uplatňují zejména na rekonstrukcích i na nových objektech. Jsou velice oblíbenou variantou díky své nízké hmotnosti a často velmi příznivé ceně. Výhodou plechových střešních krytin je často i rychlá montáž. V sortimentu plechových střešních krytin naleznete pozinkované, hliníkové i trapézové plechy a střešní šablony. Nabízíme kompletní sortiment plechových krytin: - pozinkované krytiny BLACHOTRAPEZ, SATJAM, LINDAB - hliníková krytina TORNERO - střešní šablony (hliník, pozink, měď, titanzinek, nerez, ocel - přírodní i lakované) - trapézové plechy BLACHOTRAPEZ, LINDAB, METALIMEX, SATJAM, RUUKKI. Střešní šablony jsou odolnou a vyhledavanou krytinou pro rodinné domy, chaty i pro průmyslovou výstavbu. Maji opravdu vysoké užitné vlastnosti a také velmi snadnou a jednoduchou montáž. Tyto střechy jsou často extrémně odolné vůči počasí (krupobití, vichřice). Jsme tady pro Vás ve všechny všední dny a nově také soboty od 7:00 - 11:00. Těšíme se na Vaší návštěvu, vždy Vám rádi pomůžeme a poradíme s výběrem.


Ocelové výrobky Pardubice

Ocelové výrobky Pardubice

Ocelové výrobky té nejlepší kvality v širokém sortimentu a s možností okamžitého vydání skladových zásob zakoupíte pouze u společnosti OCELSERVIS CZ, s.r.o. V naší nabídce ocelových výrobků naleznete svažované i bezešvé ocelové trubky, jekly – uzavřené profily čtvercové i obdélníkové, kruhovou ocel i plechy, širokou a čtvercovou ocel. Garantujeme vysokou kvalitu našich produktů, které ocení nejen zákazníci ze strojírenství, stavebnictví, v oblasti chemického průmyslu nebo při výrobě energetických zařízení.


Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Prodej a velkoobchod svařované i bezešvé trubky s příslušenstvím

Hledáte prodejce nerezových trubek? Pak jste na správném místě. Společnost Mikra Metal s.r.o. z Ostravy zajišťuje velkoobchodní prodej svařovaných i bezešvých nerezových trubek včetně příslušenství. Příslušenství k trubkám: - příruby - svařovaná kolena - krátké T-kusy - svařované centrické redukce - klenutá dna - lemové kroužky. Produkty z nerezové oceli: - svařované i bezešvé truky - jekly - tyče - duté tyče - plechy a svitky. Veškeré produkty, které prodáváme, jsou za dostupné ceny a ve špičkové kvalitě. Snažíme se, aby každý náš zákazník byl maximálně spokojen!