Výpalky z plechů tl.220 mm a 200 mm

Výpalky z plechů tl.220 mm a 200 mm

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky Výpalků z plechů tl. 220 mm a 200 mm, (dále jen „zboží“), které je dále specifikováno v rámcové smlouvě.
Veřejná zakázka vložena:
26.05.2014 09:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
VOP CZ, s.p.

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
15 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VOP CZ, s.p.

Zadavatel IČ:
00000493

Zadavatel ulice:
Dukelská 102

Zadavatel PSČ:
742 42

Zadavatel obec:
Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
Ing. Marcela Ráchelová

Zadavatel telefon:
+420 556 783 437

Fax:
+420 556 701 734

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

14000000-1
Produkty těžebního průmyslu, kovové suroviny a související produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hliníkové konstrukce Semily - pro dům, zahradu a volný čas

Hliníkové konstrukce Semily - pro dům, zahradu a volný čas

Tauchman SWS s.r.o. Jilemnice, Semily Nabízíme českou výrobu hliníkových konstrukcí svářených metodou TIG. Hliník je konstrukční materiál pro celou řadu výrobků. Své přednosti skvěle využije při atypických konstrukcí vyráběných na zakázku. Konstrukce jsou velice odolné a zároveň lehké. Hliníkové konstrukce Semily: chovatelství pěstitelství myslivectví sport stavebnictví architektura domácí využití Neváhejte naši firmu Tauchman SWS s.r.o. Jilemnice, Semily kontaktovat.


Betonářské výztuže pro betonové konstrukce, betonářská ocel

Betonářské výztuže pro betonové konstrukce, betonářská ocel

Jste stavební společnost a realizujete větší či menši stavbu? Zajisté budete potřebovat k této činnosti betonářské zpevňující prvky. Ty Vám dodá naše společnost ARMOSPOL CZ s.r.o., sídlící v Brně, která na českém trhu působí 25 let. Specializujeme se na výrobu a prodej betonářské výztuže pro konstrukce, ohýbané i rovné, betonářské oceli, ocelové spirály, kruhy, kari sítě. Dodáváme i doplňkové zboží pro monolitické betonové konstrukce jako dilatační prvky, pracovní spáry, ztracené bednění, těsnění či prvky pro přerušení tepelných mostů. Výztuže z oceli zajišťujeme hladké i žebříkové v mnoha průměrech 6 – 32 mm.


Přídavný svařovací materiál Hradec Králové – kompletní svařovací materiál

Přídavný svařovací materiál Hradec Králové – kompletní svařovací materiál

PROGRES OCEL Hradec Králové spol. s r.o. U nás najdete vše pro svařování na jednom místě. Vyzkoušejte kvalitní značky od známých výrobců. PROGRES OCEL nabízí vše pro svařování včetně sortimentu přídavných materiálů pro svařování a navařování. Elektrody, svařovací dráty,pájky a tavidla z produkce ESAB, Böhler, a jiných výrobců.


Zavěšené větrané fasády - uchycení kazet typ Vario, Bravo. Snadné, bezpečné a elegantní připevnění kazet

Zavěšené větrané fasády - uchycení kazet typ Vario, Bravo. Snadné, bezpečné a elegantní připevnění kazet

Chcete novou fasádu, která bude podtrhovat moderní styl celého objektu? Uchycení kazet zavěšených větraných fasád provádí firma ILTEGRO, spol. s r.o. Máme za sebou realizace občanských staveb, bytových domů, ale i rodinných domů. Tato fasáda je velmi efektivní. Systém zajišťuje rychlé a bezpečné připevnění, uchycení kazet při zajištění optimální funkce tepelné roztažnosti kompozitních panelů. Systém je vybaven celou řadou profilů a speciálním příslušenstvím, které umožňují provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály. Zejména pro upevnění fasád z kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“. Hlavní výhody: -celohliníkové systémové konstrukce -výhodné optimalizované ceny -komplexní technická podpora -projekt + statické posouzení + detaily -základní systémy ihned k odběru. Systém VARIO: Je opravdu velmi jednoduchý systém. Zajišťuje optimální funkce tepelné roztažnosti použitých materiálů. Obklady jsou montovány na konstrukci pomocí speciálně vyvinutého příslušenství. Systém je vybaven celou řadou profilů i speciálním příslušenstvím. To umožňuje provedení specifických detailů v různých povrchových úpravách a napojení na jiné obkladové materiály. Systém BRAVO: Profesionální systém navržen pro montáž kompozitních materiálů a kovových obkladů. Tento systém se používá zejména pro upevnění kompozitních materiálů v podobě kazet, jako mohou být např. všechny typy „bondů“. Bližší informace i realizace našich zakázek naleznete na webových stránkách.


Strojírenská výroba jednoúčelových strojů, zařízení, strojních dílů

Strojírenská výroba jednoúčelových strojů, zařízení, strojních dílů

Společnost Frema a.s. Zlín se specializuje se na konstrukci a výrobu forem. Patří ke špičce v oboru strojírenská výroba - činnost je zaměřena i na výrobu jednoúčelových strojů, zařízení, jejich částí a jednotlivých strojních dílů. Působí po celé ČR, převážně v regionu Zlínský kraj. Dodáváme zařízení a stroje pro plastikářskou výrobu, gumárenskou výrobu a obuvnictví. Stroje je možné vybavit motorickým, mechanickým, pneumatickým či hydraulickým ovládáním. Jsme vybaveni moderní technikou. Frézovací stroje: -obráběcí centrum DEPOMILL 2012 -CNC frézovací portál FVP 50 CNC -vertikální obráběcí centrum HCFV 1060(TAJMAC – ZPS), AV 1612, Trimill AV128. Elektroerozivní stroje: - Onadatic D240 - hloubička FORM 30 AgieCharmilles.


Kovovýroba - zpracování kovů, plechů a svařování, vysoká kvalita zpracování

Kovovýroba - zpracování kovů, plechů a svařování, vysoká kvalita zpracování

Hledáte kvalitní společnost, která se zabývá kovovýrobou a zpracovává kov - trubky, plechy, svařování v okolí Brna a vy by jste rádi takovou společnost oslovili? Pak se obraťte na společnost SW - MOTECH s.r.o. se sídlem v obci Vojkovice u města Brna, která Vám nabízí kvalitní výrobu, dodávku a zpracování kovovýroby, zpracování plechu a kovů, CNC ohraňování, řezání laserem, svařování řezání a ohýbání trubek. Do našeho zpracování, výroby a dodávky kovovýroby hlavně patří: -trubky a plechy, motocyklové příslušenství, speciální konstrukce pro motocykly - nosiče zavazadel, bezpečnostní rámy, řezání laserem, CNC ohraňování, povrchové úpravy, lisování, ohýbání trubek, svařování, kovovýroba. Dodáváme komponenty z kovových plechů a trubek. Zpracování provádíme dělením, ohýbáním a svařováním.