Skluznice, Německo

Skluznice, Německo

Hledáme výrobce ochranných sanic (skluznic) v univerzálním provedení pro krasobruslení a hokej.

Původní znění:
Anfrage
Guten Tag!
Wir suchen einen Hersteller für Kufen-Protectoren, Kufen-Schoner, Runners-saver in Ausführung allround für Eiskunstlauf und Eishockey.

Mit freundlichen Grüßen
Sportartikel Ch-. Fesl e.K.
FeslSportartikel@t-online.de
Poptávka byla vložena dne:
26.05.2014 12:11

Platnost poptávky:
26.08.2014 11:56

Kontaktní osoba:
Sportartikel Ch. Fesl e.K.


Země:
Deutschland

Obrázek:
Skluznice, Německo

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Fotbalový míč Adidas

Fotbalový míč Adidas

Fotbalový míč Adidas je určen pro trénink na všech výkonnostních úrovních. Míče značky Adidas si hráči oblíbí. Objevte pro svůj náročný trénink fotbalové míče Adidas. Fotbalové míče Adidas Míče nabízíme v cenově dostupných verzích, které jsou vhodné pro dětské zápasy a hry. Profesionální fotbalové míče jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou určeny pro tréninkové účely nebo pro soutěžní utkání. Hráči se tak budou cítit, jako na opravdovém zápase. V naší nabídce najdete míče ve velikostech 3,4,5 a také 290 g. Ty splní účel pro začínající fotbalisty. Vybírejte ze široké nabídky, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. K radosti ze hry dopomůže fotbalový míč Adidas. Kupujte prověřené zboží. Naše stránky se sportovním náčiním jsou vám k dispozici.


Thermoprádlo – hokejová ribana ze čtyř typů materiálu - Bodycool, Thermo, 50/50 a bavlna s potiskem i bez potisku

Thermoprádlo – hokejová ribana ze čtyř typů materiálu - Bodycool, Thermo, 50/50 a bavlna s potiskem i bez potisku

Chcete si nechat vyrobit na míru ribana s logem hokejového klubu? Potřebujete ribana s dlouhým nebo krátkým rukávem nebo nohavicemi? Firma Boháček – sport z Vyškova zajistí výrobu hokejového ribana podle Vašich představ. Ribana je z hlediska délky nohavic a rukávů možné nakombinovat. Ribana vyrábíme jednodílná i dvoudílná se zipem nebo bez zipu. Ribana jsou vyráběna ze čtyř typů materiálů – čistě z bavlny, thermo materiálu, s 50% podílem bavlny nebo materiálu bodycool (profi ribana), který je vhodný pro extraligové hráče. Thermoprádlo je možné opatřit sublimačním potiskem nebo na něj aplikovat výšivku podle Vašeho přání.


Ochranná síť za fotbalovou branku s dlouhou životností, Varnsdorf

Ochranná síť za fotbalovou branku s dlouhou životností, Varnsdorf

Každé fotbalové hřiště musí mít při tréninku a zápase funkční ochranné sítě za brankou či kolem celého hřiště. Proto si pořiďte síť z našeho e-shopu či prodejny PRODEX AZ s.r.o., kterou naleznete ve městě Varnsdorf. Nabízíme polypropylenové sítě, které májí dlouhou životnost a jsou odolné proti mrazu, vlhku a UV záření. Pro fotbalové účely nabízíme ochranné sítě s velikostí oka 120 mm a síly sítě 3, 4 a 5 mm. Můžete si vybrat i z barev bílá či zelená. Cena je 41 – 51 Kč za M2 dle síly vlákna. U nás seženete i potřebné doplňky pro instalaci jako gumolano, ocelové lano, svorky, napínací šroub i karabiny.


Průhledné měkčené PVC, nazývané také měkké sklo, se využívá na výrobu zábran, clon a plachet

Průhledné měkčené PVC, nazývané také měkké sklo, se využívá na výrobu zábran, clon a plachet

Taky jste si mysleli, že průhledné měkčené PVC lze použít jen pro výrobu clon do dveří a vrat? Společnost Portaflex s.r.o. Vás přesvědčí, že možností využití tohoto materiálu je mnohem více. Naši zákazníci nás překvapují svými požadavky na toto „měkké sklo“, jak někdy čirý plast nazývají. Nechávají si vyrobit clony či plachty pro omezení prašnosti, hlučnosti, nepříznivé proudění vzduchu, úniky pachových látek, šíření nežádoucích výparů, vnikání hmyzu či ptactva. Fantazii se meze nekladou a tak na požádání neomezeně vyrábíme všechny ty „omezovače“ pro eliminaci nepříznivých vlivů: zábrany do psích bud, podložky pod domácí ležení mazlíků, průhledné podložky do botníků, na okenní parapety, na ochranu stolů dílenských, kancelářských i domácích, netříštivé ochrany strojů, odvody výparů, dekorace do divadel, okna do kabrioletů, bazénové průplavy…


Ochranu při svařování či obrábění kovů zajistí svařovací clony z PVC pásů a plachty

Ochranu při svařování či obrábění kovů zajistí svařovací clony z PVC pásů a plachty

Firma Portaflex s. r. o. vyrábí zástěny buď z PVC pásů nebo plachet. Zákazník si může vybrat  mobilní zástěny,  pevné přehrazení nebo nákup výplňového materiálu, ať již v podobě lamel (nejčastěji 300 mm širokých, 2 mm tlus­tých) nebo plachet (tl. 0,4 mm), v barevném provedení bron­zovém, červeném, tmavozeleném. Při svařování či obrábění kovů působí na pracovníky celá řada negativních vlivů. Plastová přehrazení napomůžou k vyřešení mnohých problémů. Slouží jako mechanická ochrana, která chrání okolí před odstřikujícím kovem, před jiskřením při obrušování či před odlétáváním pevných částic. Dále funguje jako  Prostředek ke snížení prašnosti někdy i zvuková ochrana. Pro okolí svářeče je také důležitá vizuální ochrana pro okolí svářeče.  Tmavé zbarvení lamel zabraňuje pronikání nebezpečných ul­trafialových paprsků.


Plastové bazény na míru, výroba, prodej, distribuce,  realizace,vyrobky z polypropylenu

Plastové bazény na míru, výroba, prodej, distribuce, realizace,vyrobky z polypropylenu

Pokud jste se rozhodli, že si pořídíte na Vaši zahradu plastový bazén, pak neváhejte a obraťte se na naši společnost ITMS plast s. r. o., sídlící v Náměšti nad Oslavou v okrese Třebíč. Bazén Vám zpříjemní volné chvíle, relax a odpočinek. Vyrobíme Vám bazén přesně dle Vašich požadavků. Pokud si zadáte poptávku, rádi Vám bazén naceníme. Produkty vyrábíme z materiálů, které jsou 100% svařitelné, vodotěsné, mají dlouhou životnost a jsou odolné proti agresivním látkám nebo UV záření. Výrobky od nás mají svoji vlastní certifikaci dle závazných standardů. Působíme v oblasti Vysočina, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Znojmo, Brno venkov, Havlíčkův Brod, Brno, Praha, České Budějovice. Neváhejte a kontaktujte nás telefonicky nebo emailem. Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy.